Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

SandStorm Apps - Αστειάκια 2.2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
30 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   GiannisDragoumis

GiannisDragoumis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 16/07/2012 - 16:38

Όντως παιδια πολύ καλή ιδέα. Εύχομαι να την δούμε στη πράξη πολυ πολυ συντομα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   DinosXristou

DinosXristou

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/07/2012 - 12:32

Πολύ καλή ιδέα φίλε Μάνο. Τελικά, όσο καλή και να είναι μια εφαρμογή, πάντα μπορεί να γίνει καλύτερη!
Πάντως, αυτό που μου αρέσει είναι ότι συμβάλει η κοινότητα στην κατεύθυνση που παίρνει η ανάπτυξη της εφαρμογής και κατ' επέκταση σε ποια χαρακτηριστικά θα δούμε πότε!

#18   GiannisDragoumis

GiannisDragoumis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 20/07/2012 - 18:04

Βασίκα μιας και όλοι μας προτείνουμε νέα χαρακτηριστικά θα πω και εγω ένα. Σήμερα πήρα το Nintendo 3DS, πολυ μηχάνημα μπορω να πω, και παρατήρησα ένα feature που λεγετε Street Pass. Αυτο θα ηθελα να προτείνω για μια επερχόμενη έκδοση, λόγω του οτι θα ηταν πολυ βολικό να ανταλασαμμε δεδομένα αυτόματα χωρις να απασχολιομαστε!

#19   ManiaAristidou

ManiaAristidou

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/07/2012 - 17:34

Βασίκα μιας και όλοι μας προτείνουμε νέα χαρακτηριστικά θα πω και εγω ένα. Σήμερα πήρα το Nintendo 3DS, πολυ μηχάνημα μπορω να πω, και παρατήρησα ένα feature που λεγετε Street Pass. Αυτο θα ηθελα να προτείνω για μια επερχόμενη έκδοση, λόγω του οτι θα ηταν πολυ βολικό να ανταλασαμμε δεδομένα αυτόματα χωρις να απασχολιομαστε!


Ξέρω για ποιο χαρακτηριστικό μιλάς Γιάννη, αλλά σε τι θα βοηθούσε στην εν λόγω εφαρμογη; Το λεω μιας και όλο το υλικο το έχουν όλοι! Για εξήγησε μας πιο καλά τι έχεις στο μυαλό σου.

#20   GiannisDragoumis

GiannisDragoumis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:54

Ξέρω για ποιο χαρακτηριστικό μιλάς Γιάννη, αλλά σε τι θα βοηθούσε στην εν λόγω εφαρμογη; Το λεω μιας και όλο το υλικο το έχουν όλοι! Για εξήγησε μας πιο καλά τι έχεις στο μυαλό σου.


Χεχε... Μανία έχεις απόλυτο δίκιο! Πάνω στον ενθουσιασμό μου ξέχασα να αναφέρω τα μισά πράγματα. Πρώτα απο όλα καλο θα ηταν να μπορούσαμε να προσθέσουμε το δικό μας υλικο αστεία/φωτογραφίες/βίντεο/ήχους, τους οποίους με διάφορους τρόπους να τους ανταλασαμμε με φίλους μας, έτσι ώστε να μεγαλώσουμε και οι ίδιοι την εφαρμογη. Μετά, οπως ειπα και στο πρωιγουμενο ποστ μου, να μπορούμε να το μοιραζόμαστε και όταν δεν ειμαστε στην εφαρμογη και το τηλέφωνο ειναι σε Sleep, εφόσον υπάρχει χρήστης που να εχει την App κοντά! Ακριβώς οπως δουλευει και το Street Pass του Nintendo 3DS!

Τελευταία επεξεργασία από: GiannisDragoumis, 22/07/2012 - 17:55


#21   SandStormApps

SandStormApps

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/07/2012 - 16:39

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους / φίλες του iPhoneHellas.

Πρώτα από όλα, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια και, φυσικά, για όλες τις ίδιες που μας προτείνετε. Τις μεταφέραμε στα μέλη του δημιουργικού και, σύμφωνα με τον επικεφαλή του, πολύ σύντομα θα δούμε να υλοποιούνται κάποιες από αυτές. Τελός, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την ευχαρίστησή μας που δείχνετε τόσο πολύ ενδιαφέρον για το προϊόν, το οποίο έχουμε δώσει όλη την αφοσίωση και την ψυχή μας, έτσι ώστε να είναι ένα από τα αρτιότερα της αγοράς!

SandStorm Apps Dev. Team

Τελευταία επεξεργασία από: SandStormApps, 31/07/2012 - 16:44


#22   DinosXristou

DinosXristou

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/07/2012 - 17:06

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους / φίλες του iPhoneHellas.

Πρώτα από όλα, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια και, φυσικά, για όλες τις ίδιες που μας προτείνετε. Τις μεταφέραμε στα μέλη του δημιουργικού και, σύμφωνα με τον επικεφαλή του, πολύ σύντομα θα δούμε να υλοποιούνται κάποιες από αυτές. Τελός, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την ευχαρίστησή μας που δείχνετε τόσο πολύ ενδιαφέρον για το προϊόν, το οποίο έχουμε δώσει όλη την αφοσίωση και την ψυχή μας, έτσι ώστε να είναι ένα από τα αρτιότερα της αγοράς!

SandStorm Apps Dev. Team


Αυτά είναι τα ωραία! Δηλαδή κουμπάρε λίαν σύντομος θα πρέπει να περιμένουμε νέα έκδοση;

#23   ManiaAristidou

ManiaAristidou

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 31/07/2012 - 17:29

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους / φίλες του iPhoneHellas.

Πρώτα από όλα, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια και, φυσικά, για όλες τις ίδιες που μας προτείνετε. Τις μεταφέραμε στα μέλη του δημιουργικού και, σύμφωνα με τον επικεφαλή του, πολύ σύντομα θα δούμε να υλοποιούνται κάποιες από αυτές. Τελός, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την ευχαρίστησή μας που δείχνετε τόσο πολύ ενδιαφέρον για το προϊόν, το οποίο έχουμε δώσει όλη την αφοσίωση και την ψυχή μας, έτσι ώστε να είναι ένα από τα αρτιότερα της αγοράς!

SandStorm Apps Dev. Team


Άντε βρε παιδιά, όχι μόνο θα κυκλοφορήσετε νέα έκδοση τόσο σύντομα μετα την κυκλοφορία της 2.2, η οποία ήταν τεραστίων διαστάσεων, αλλά θα περιλαμβάνει και κάποια πράγματα που προτείναμε! Θα ηθελα για άλλη μια φορά να σας συνχαρώ για την καταπληκτική δουλειά που έχετε κάνει, εφάμιλη με αυτή μεγάλων στούντιο του εξωτερικού. Πραγματικά δεν μπορώ να περιμένω να δω τις επόμενες εφαρμογές σας. :)

#24   SandStormApps

SandStormApps

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/07/2012 - 18:45

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια! Αυτά είναι που μας δίνουν δύναμη να συνεχίζουμε και να πηγαίνουμε μπροστά! Να σας ευχαριστήσω επίσης για όλες τις καταπληκτικές ιδέες που μας προτείνετε, κάποιες από τις οποίες θα δείτε κιόλας στην επόμενη έκδοση της εφαρμογής!

Θέλω να ξέρετε ότι έχουμε πάθος για αυτό που κάνουμε και δουλεύουμε πάντα προσπαθώντας να δημιουργούμε εφαρμογές που πρώτα από όλα θα αρέσουν και σε εμάς τους ίδιους. Κοιτάμε τα προϊόντα μας, όχι μόνο από τη μεριά του δημιουργού, αλλά και από τη μεριά του καταναλωτή. "Εμένα μου αρέσει να χρησιμοποιώ τα Αστειάκια; Τι μου λείπει; Τι θα ήθελα να δω στις επόμενες εκδόσεις;" Αν δεν αρέσει σε εμάς κάποιο προϊόν μας, αν δεν ικανοποιεί τα δικά μας standards σαν χρήστες πρώτα από όλα, τότε δεν θα το δώσουμε και ποτέ σε όλους εσάς.

Επίσης θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι ακούμε πάντα τα σχόλια σας και οτιδήποτε μας προτείνετε! Προσπαθούμε πάντα να ακούμε αυτά που μας λέτε ώστε στο τέλος, να μείνετε όλοι απόλυτα ευχαριστημένοι!

Τέλος, θα ήθελα να ξέρετε ότι ποτέ δεν βάζουμε ένα χαρακτηριστικό, πριν σκεφτούμε τον σωστό τρόπο υλοποίησης του. Κάποιοι από τους φίλους μου που χρησιμοποιούν αυτήν τη εφαρμογή, με έχουν ρωτήσει μεταξύ άλλων " έχετε βάλει τόσα χαρακτηριστικά παιδιά, πώς και δεν έχετε βάλει ακόμα να μπορούμε να δούμε ποια ανέκδοτα είναι διαβασμένα και ποια όχι;". Η απάντηση μου σε όλους αυτούς είναι ότι αν είναι να βάλουμε ένα χαρακτηριστικό το οποίο δεν έχουμε σκεφτεί ακόμα τόσο καλά, με αποτέλεσμα να προσφέρει κακή εμπειρία στον τελικό χρήστη είτε επειδή είναι δύσχρηστο είτε για διάφορους άλλους λόγους, τότε καλύτερα να μην το βάλουμε καθόλου. Αυτό σημαίνει ότι το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό δηλαδη δεν θα έρθει ποτέ; Σε καμία περίπτωση! Αυτό σημαίνει ότι θα το δουλέυουμε μέχρι να βρούμε τον καλύτερο τρόπο να το υλοποιήσουμε! Θελουμε τα χαρακτηριστικά που βάζουμε να είναι εύχρηστα και πάντα να δίνουν στον τελικό χρήστη την καλύτερη δυνατή εμπειρία!

Χμ.. Νομίζω ότι είπα πολλά και σας κούρασα.. Ας κλείσω λοιπόν με κάτι ενδιαφέρον! Παιδιά, μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι έρχεται κάτι μεγάλο.. Πολύ σύντομα.. Ναι! Είμαι αρκετά σίγουρος.. Η μεγαλύτερη αναβάθμιση που έχουμε κάνει μέχρι τώρα...! Εγώ προσωπικά σαν χρήστης την έχω λατρέψει!

SandStorm Apps Lead Developer

#25   GiannisDragoumis

GiannisDragoumis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 31/07/2012 - 23:23

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια! Αυτά είναι που μας δίνουν δύναμη να συνεχίζουμε και να πηγαίνουμε μπροστά! Να σας ευχαριστήσω επίσης για όλες τις καταπληκτικές ιδέες που μας προτείνετε, κάποιες από τις οποίες θα δείτε κιόλας στην επόμενη έκδοση της εφαρμογής!

Θέλω να ξέρετε ότι έχουμε πάθος για αυτό που κάνουμε και δουλεύουμε πάντα προσπαθώντας να δημιουργούμε εφαρμογές που πρώτα από όλα θα αρέσουν και σε εμάς τους ίδιους. Κοιτάμε τα προϊόντα μας, όχι μόνο από τη μεριά του δημιουργού, αλλά και από τη μεριά του καταναλωτή. "Εμένα μου αρέσει να χρησιμοποιώ τα Αστειάκια; Τι μου λείπει; Τι θα ήθελα να δω στις επόμενες εκδόσεις;" Αν δεν αρέσει σε εμάς κάποιο προϊόν μας, αν δεν ικανοποιεί τα δικά μας standards σαν χρήστες πρώτα από όλα, τότε δεν θα το δώσουμε και ποτέ σε όλους εσάς.

Επίσης θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι ακούμε πάντα τα σχόλια σας και οτιδήποτε μας προτείνετε! Προσπαθούμε πάντα να ακούμε αυτά που μας λέτε ώστε στο τέλος, να μείνετε όλοι απόλυτα ευχαριστημένοι!

Τέλος, θα ήθελα να ξέρετε ότι ποτέ δεν βάζουμε ένα χαρακτηριστικό, πριν σκεφτούμε τον σωστό τρόπο υλοποίησης του. Κάποιοι από τους φίλους μου που χρησιμοποιούν αυτήν τη εφαρμογή, με έχουν ρωτήσει μεταξύ άλλων " έχετε βάλει τόσα χαρακτηριστικά παιδιά, πώς και δεν έχετε βάλει ακόμα να μπορούμε να δούμε ποια ανέκδοτα είναι διαβασμένα και ποια όχι;". Η απάντηση μου σε όλους αυτούς είναι ότι αν είναι να βάλουμε ένα χαρακτηριστικό το οποίο δεν έχουμε σκεφτεί ακόμα τόσο καλά, με αποτέλεσμα να προσφέρει κακή εμπειρία στον τελικό χρήστη είτε επειδή είναι δύσχρηστο είτε για διάφορους άλλους λόγους, τότε καλύτερα να μην το βάλουμε καθόλου. Αυτό σημαίνει ότι το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό δηλαδη δεν θα έρθει ποτέ; Σε καμία περίπτωση! Αυτό σημαίνει ότι θα το δουλέυουμε μέχρι να βρούμε τον καλύτερο τρόπο να το υλοποιήσουμε! Θελουμε τα χαρακτηριστικά που βάζουμε να είναι εύχρηστα και πάντα να δίνουν στον τελικό χρήστη την καλύτερη δυνατή εμπειρία!

Χμ.. Νομίζω ότι είπα πολλά και σας κούρασα.. Ας κλείσω λοιπόν με κάτι ενδιαφέρον! Παιδιά, μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι έρχεται κάτι μεγάλο.. Πολύ σύντομα.. Ναι! Είμαι αρκετά σίγουρος.. Η μεγαλύτερη αναβάθμιση που έχουμε κάνει μέχρι τώρα...! Εγώ προσωπικά σαν χρήστης την έχω λατρέψει!

SandStorm Apps Lead Developer


Μπράβο φίλε. Έτσι θα έπρεπε να δουλεύουν όλοι. Για πες, για πες... Τι πρέπει να περιμένουμε από την επόμενη έκδοση; Και για πες μου πώς σου φάνηκε η ιδία που πρότεινα πριν λίγο καιρό;

#26   ManiaAristidou

ManiaAristidou

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/08/2012 - 10:58

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια! Αυτά είναι που μας δίνουν δύναμη να συνεχίζουμε και να πηγαίνουμε μπροστά! Να σας ευχαριστήσω επίσης για όλες τις καταπληκτικές ιδέες που μας προτείνετε, κάποιες από τις οποίες θα δείτε κιόλας στην επόμενη έκδοση της εφαρμογής!

Θέλω να ξέρετε ότι έχουμε πάθος για αυτό που κάνουμε και δουλεύουμε πάντα προσπαθώντας να δημιουργούμε εφαρμογές που πρώτα από όλα θα αρέσουν και σε εμάς τους ίδιους. Κοιτάμε τα προϊόντα μας, όχι μόνο από τη μεριά του δημιουργού, αλλά και από τη μεριά του καταναλωτή. "Εμένα μου αρέσει να χρησιμοποιώ τα Αστειάκια; Τι μου λείπει; Τι θα ήθελα να δω στις επόμενες εκδόσεις;" Αν δεν αρέσει σε εμάς κάποιο προϊόν μας, αν δεν ικανοποιεί τα δικά μας standards σαν χρήστες πρώτα από όλα, τότε δεν θα το δώσουμε και ποτέ σε όλους εσάς.

Επίσης θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι ακούμε πάντα τα σχόλια σας και οτιδήποτε μας προτείνετε! Προσπαθούμε πάντα να ακούμε αυτά που μας λέτε ώστε στο τέλος, να μείνετε όλοι απόλυτα ευχαριστημένοι!

Τέλος, θα ήθελα να ξέρετε ότι ποτέ δεν βάζουμε ένα χαρακτηριστικό, πριν σκεφτούμε τον σωστό τρόπο υλοποίησης του. Κάποιοι από τους φίλους μου που χρησιμοποιούν αυτήν τη εφαρμογή, με έχουν ρωτήσει μεταξύ άλλων " έχετε βάλει τόσα χαρακτηριστικά παιδιά, πώς και δεν έχετε βάλει ακόμα να μπορούμε να δούμε ποια ανέκδοτα είναι διαβασμένα και ποια όχι;". Η απάντηση μου σε όλους αυτούς είναι ότι αν είναι να βάλουμε ένα χαρακτηριστικό το οποίο δεν έχουμε σκεφτεί ακόμα τόσο καλά, με αποτέλεσμα να προσφέρει κακή εμπειρία στον τελικό χρήστη είτε επειδή είναι δύσχρηστο είτε για διάφορους άλλους λόγους, τότε καλύτερα να μην το βάλουμε καθόλου. Αυτό σημαίνει ότι το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό δηλαδη δεν θα έρθει ποτέ; Σε καμία περίπτωση! Αυτό σημαίνει ότι θα το δουλέυουμε μέχρι να βρούμε τον καλύτερο τρόπο να το υλοποιήσουμε! Θελουμε τα χαρακτηριστικά που βάζουμε να είναι εύχρηστα και πάντα να δίνουν στον τελικό χρήστη την καλύτερη δυνατή εμπειρία!

Χμ.. Νομίζω ότι είπα πολλά και σας κούρασα.. Ας κλείσω λοιπόν με κάτι ενδιαφέρον! Παιδιά, μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι έρχεται κάτι μεγάλο.. Πολύ σύντομα.. Ναι! Είμαι αρκετά σίγουρος.. Η μεγαλύτερη αναβάθμιση που έχουμε κάνει μέχρι τώρα...! Εγώ προσωπικά σαν χρήστης την έχω λατρέψει!

SandStorm Apps Lead Developer


Συγχαρητήρια φίλτατε που μας δώσατε λίγο από τον πολύτιμο χρόνο σας για να μας ενημερώσετε προσωπικός για το πως πάει η εφαρμογή. Επί της ευκαιρίας, θα ήθελα να σας πω ότι έχω ξετρελαθεί με την εφαρμογή και μακάρι και άλλες ελληνικές εφαρμογές και όχι μόνο να ήταν σαν την δικιά σας. Ελπίζω να συνεχίσετε έτσι, διότι είστε πολύ ταλαντούχα ομάδα!

Αλήθεια, δεν μπορείτε να μας δώσετε ένα μικρό sneak peek για το τι θα πρέπει να περιμένουμε από την ερχόμενη έκδοση;

#27   magnett

magnett

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 01/08/2012 - 20:30

Βρε Μαρία μου, 5 απο τα 17 συνολικά μυνήματα που έχει το προφίλ σου, εκθιάζουν τα Αστειάκια. Μάλιστα στο ποστ #19 απαντάς σαν να είσαι ο developer.
Είσαι όντως η "Μαρία" ?
Σόρρυ για την καχυποψία αλλά έχουμε δεί "πολλά" εδώ μέσα...

#28   SandStormApps

SandStormApps

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/08/2012 - 00:28

Καλησπέρα σε όλους.

Αρχικά θα ήθελα να σε ευχαριστήσω Μάνια προσωπικά για τα καλά σου λόγια! Μας αρέσει πολύ να βλέπουμε ανθρώπους που αγαπάνε αυτό που κάνουμε, γιατί έχουμε δώσει πραγματικά πάρα πολλά πράγματα για να φτάσουμε εδώ που έχουμε φτάσει, αλλά και για να προχωρήσουμε ακόμα πιο πέρα!

Φίλε Γιάννη, θα ήθελα να σου πω ότι η ιδέα σου να μπορείτε να προσθέσετε εσείς το δικό σας υλικό και μετά να το μοιραστείτε μεταξύ σας, προσωπικά την βρίσκω καταληκτική και να ξέρεις ότι έχει ληφθεί σοβαρά υπόψιν από όλους εδώ. Το Street Pass του 3DS το γνωρίζω και εγώ, είναι ένα πολύ ωραίο χαρακτηριστικό, αλλά δυστυχώς με όλους τους περιορισμούς που θέτει η Apple στο iOS η εμπειρία του χρήστη θα ήταν πολύ κατώτερη του μετρίου. Η εφαρμογή θα έπρεπε να είναι ενεργή όλη την ώρα, μόλις η συσκευή κλειδώσει, η συσκευή σου μπορεί να κλείσει οποιαδήποτε στιγμή τη σύνδεση με το bluetooth, οπότε δυστυχώς δεν γίνεται τουλάχιστον ακόμα.

Εντάξει παιδιά, αφού θέλετε να μάθετε μερικά πράγματα, θα σας πω δυο από τα πολλά καινούρια χαρακτηριστικά που θα πρέπει να περιμένετε στην επόμενη έκδοση.

Πρώτα από όλα, αυτό που μας ζητήσατε έρχετε επιτέλους! Από εδώ και πέρα θα μπορείτε να δείτε ποια ανέκδοτα έχετε διαβάσει και ποια βίντεο έχετε δει, απλά βλέποντας το κελί κάθε ανέκδοτου / βίντεου να αλλάζει χρώμα! Υπάρχουν πολλά περισσότερα πράγματα που θα μπορούσαμε να πούμε για αυτό το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό.. Αλλά πάλι, θα πρέπει να ανακαλύψετε και κάτι μόνοι σας!

Συνημμένο αρχείο  IMG_0093x.png   660KB   1 λήψεις

Επίσης ένα άλλο χαρακτηριστικό που προσωπικά χρησιμοποιώ συνέχεια, είναι μια νέα κατηγορία μέσα από την οποία θα μπορείς να διαβάσεις τυχαία ανέκδοτα μέσα από το σύνολο των ανέκδοτων της εφαρμογής! Η κατηγορία αυτή υπάρχει και για τα βίντεο, αλλά και για τους ήχους! Περισσότερα και για αυτό το χαρακτηριστικό, λίγο αργότερα!

Συνημμένο αρχείο  IMG_0085x.png   822,93KB   1 λήψεις

Αυτά για απόψε νομίζω... Να έχετε ένα υπέροχο βράδυ!

SandStorm Apps Lead Developer

#29   GiannisDragoumis

GiannisDragoumis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 04/08/2012 - 11:59

Καλησπέρα σε όλους.

Αρχικά θα ήθελα να σε ευχαριστήσω Μάνια προσωπικά για τα καλά σου λόγια! Μας αρέσει πολύ να βλέπουμε ανθρώπους που αγαπάνε αυτό που κάνουμε, γιατί έχουμε δώσει πραγματικά πάρα πολλά πράγματα για να φτάσουμε εδώ που έχουμε φτάσει, αλλά και για να προχωρήσουμε ακόμα πιο πέρα!

Φίλε Γιάννη, θα ήθελα να σου πω ότι η ιδέα σου να μπορείτε να προσθέσετε εσείς το δικό σας υλικό και μετά να το μοιραστείτε μεταξύ σας, προσωπικά την βρίσκω καταληκτική και να ξέρεις ότι έχει ληφθεί σοβαρά υπόψιν από όλους εδώ. Το Street Pass του 3DS το γνωρίζω και εγώ, είναι ένα πολύ ωραίο χαρακτηριστικό, αλλά δυστυχώς με όλους τους περιορισμούς που θέτει η Apple στο iOS η εμπειρία του χρήστη θα ήταν πολύ κατώτερη του μετρίου. Η εφαρμογή θα έπρεπε να είναι ενεργή όλη την ώρα, μόλις η συσκευή κλειδώσει, η συσκευή σου μπορεί να κλείσει οποιαδήποτε στιγμή τη σύνδεση με το bluetooth, οπότε δυστυχώς δεν γίνεται τουλάχιστον ακόμα.

Εντάξει παιδιά, αφού θέλετε να μάθετε μερικά πράγματα, θα σας πω δυο από τα πολλά καινούρια χαρακτηριστικά που θα πρέπει να περιμένετε στην επόμενη έκδοση.

Πρώτα από όλα, αυτό που μας ζητήσατε έρχετε επιτέλους! Από εδώ και πέρα θα μπορείτε να δείτε ποια ανέκδοτα έχετε διαβάσει και ποια βίντεο έχετε δει, απλά βλέποντας το κελί κάθε ανέκδοτου / βίντεου να αλλάζει χρώμα! Υπάρχουν πολλά περισσότερα πράγματα που θα μπορούσαμε να πούμε για αυτό το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό.. Αλλά πάλι, θα πρέπει να ανακαλύψετε και κάτι μόνοι σας!

Συνημμένο αρχείο  IMG_0093x.png   660KB   1 λήψεις

Επίσης ένα άλλο χαρακτηριστικό που προσωπικά χρησιμοποιώ συνέχεια, είναι μια νέα κατηγορία μέσα από την οποία θα μπορείς να διαβάσεις τυχαία ανέκδοτα μέσα από το σύνολο των ανέκδοτων της εφαρμογής! Η κατηγορία αυτή υπάρχει και για τα βίντεο, αλλά και για τους ήχους! Περισσότερα και για αυτό το χαρακτηριστικό, λίγο αργότερα!

Συνημμένο αρχείο  IMG_0085x.png   822,93KB   1 λήψεις

Αυτά για απόψε νομίζω... Να έχετε ένα υπέροχο βράδυ!

SandStorm Apps Lead Developer



Καλημέρα

Με αυτά που βλέπω και διαβάζω δεν μπορώ να περιμένω ώστε να πιάσω στα χέρια μου την νέα έκδοση! Όσον αφορά αυτό που πρότεινα εγώ είναι κρίμα που δεν γίνεται, αλλά αφού είναι πρόβλημα της Apple δεν πειράζει. Αυτό που με κάνει χαρούμενο είναι ότι το πήρατε υπόψιν σας και το προσπαθήσατε, και ας μην γίνεται.

ΥΓ: Mου άρεσε πολύ που ανεβάσατε φωτογραφίες από την beta της έκδοσης, δημιουργεί σασπένς!

#30   SandStormApps

SandStormApps

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/08/2012 - 12:40

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του iPhoneHellas.

Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας γνωστοποιήσουμε ότι χθες τελείωσε το beta testing της τελευταίας μας έκδοσης και στη συνέχεια στάλθηκε για έγκριση στην Apple. Ευελπιστούμε, θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος, να βρίσκεται στα μηχανήματα σας στα μέσα της ερχόμενης εβδομάδος. Πρόκειται για τη μεγαλύτερη από κάθε άποψη ανανέωση, η οποία χρειάστηκε γύρω στους δύο μήνες για να ολοκληρωθεί. Τα παιδιά της ομάδας ανάπτυξης δούλεψαν σκληρά και με μεράκι - όπως πάντα άλλωστε - και δεν πήραν ούτε άδεια για να πάνε διακοπές, έτσι ώστε η νέα έκδοση να φτάσει στα χέρια σας το συντομότερο δυνατό.

Πολλά από τα νέα χαρακτηριστικά που φέρνει η ανανέωση είναι πράγματα που μας ζήτησαν οι ίδιοι οι χρήστες. Μέχρι στιγμής δεν μπορούμε να σας αποκαλύψουμε τίποτε περισσότερο από αυτά που σας έδειξε πιο πάνω ο επικεφαλής της ομάδας ανάπτυξης. Βέβαια, μόλις πάρει έγκριση από την Apple, θα δημοσιεύσουμε μια εκτενή παρουσίαση.

SandStorm Apps Dev. Team

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες