Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:08

θελω να δω τι θα κανει τωρα η apple με την camera για να τα βαλει με το πυροβόλο της nokia μιας και ειχε αυτο το κομμάτι

Αληθεια ποιο κινητο εχει την καλυτερη καμερα αυτην την εποχη?
XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:08

Το θέαμα με τα δύο κινητά δίπλα-δίπλα είναι τουλάχιστον αστείο...το καημένο το iphone μοιάζει σαν παιδικό παιχνιδάκι δίπλα στο s3... :lol: :lol:

#18   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:10

Αληθεια ποιο κινητο εχει την καλυτερη καμερα αυτην την εποχη?

http://www.myphone.g...ad.php?t=337439


http://www.myphone.g...08.123/preview/

Τελευταία επεξεργασία από: karpoutzidid, 08/07/2012 - 18:11


#19   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:11

Ορε η μλκ παει συννεφο.....και τι εγινε που το ενα απο το αλλο ειναι τρια δεκατα πιο γρηγορο τρελαθηκατε ρε σεις μια χαρα ειναι και τα δυο....

#20   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:14

Παιδικό παιχνιδάκι, αλλα αν μείνεις μακρυά του για λίγες μέρες, θα σου λείψει όσο κανένα άλλο τηλέφωνο! Και αυτό είναι νόμος...:)

#21   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:16

θελω να δω τι θα κανει τωρα η apple με την camera για να τα βαλει με το πυροβόλο της nokia μιας και ειχε αυτο το κομμάτι


Το Pureview λες ε; Απίστευτη κάμερα αλλά όλα τα άλλα είναι άστα να πάνε... Η τωρινή κάμερα του 4S είναι τρομερή, εμένα προσωπικά δεν θα με χάλαγε να κράταγαν την ίδια και στο νέο iPhone, μόνο η μπροστινή θέλει βελτίωση ( να γίνει 720p ) . Γενικά το iPhone δεν υστερεί σε αυτόν τον τομέα!

Ορε η μλκ παει συννεφο.....και τι εγινε που το ενα απο το αλλο ειναι τρια δεκατα πιο γρηγορο τρελαθηκατε ρε σεις μια χαρα ειναι και τα δυο....


Σε παρακαλώ να προσέχεις τα λόγια σου, και από την στιγμή που το iPhone είναι πιο γρήγορο, έχει πιο καλό λειτουργικό και πάνω από όλα είναι κινητό ( το S3 είναι παντόφλα ) γιατί να προτιμήσει κανείς το S3 αφού έχουν ίδια τιμή;

#22   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:20

Το Pureview λες ε; Απίστευτη κάμερα αλλά όλα τα άλλα είναι άστα να πάνε... Η τωρινή κάμερα του 4S είναι τρομερή, εμένα προσωπικά δεν θα με χάλαγε να κράταγαν την ίδια και στο νέο iPhone, μόνο η μπροστινή θέλει βελτίωση ( να γίνει 720p ) . Γενικά το iPhone δεν υστερεί σε αυτόν τον τομέα!



Σε παρακαλώ να προσέχεις τα λόγια σου, και από την στιγμή που το iPhone είναι πιο γρήγορο, έχει πιο καλό λειτουργικό και πάνω από όλα είναι κινητό ( το S3 είναι παντόφλα ) γιατί να προτιμήσει κανείς το S3 αφού έχουν ίδια τιμή;


Σιγα ρε αλανι σου θηξαμε την μλκ ασε μας ησυχους και εγω iphone εχω αλλα αν δεις την οθονη του s3 νομιζεις οτι βλεπεις ipad....ποσο κομπλεξικοι μπορει να ειναι ορισμενοι...

#23   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:20

Μια 4 ιντσών οθόνη να είχε το iPhone κ θα ήταν κομπλέ.

#24   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:22

Σιγα ρε αλανι σου θηξαμε την μλκ ασε μας ησυχους και εγω iphone εχω αλλα αν δεις την οθονη του s3 νομιζεις οτι βλεπεις ipad....ποσο κομπλεξικοι μπορει να ειναι ορισμενοι...


Ρε φίλε με ξέρεις και από χτες και μιλάς έτσι; Και μην λες για οθόνες, όλοι ξέρουμε ότι η οθόνη είναι ένα από τα πιο δυνατά σημεία του iPhone...

#25   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:23

Σιγα ρε αλανι σου θηξαμε την μλκ ασε μας ησυχους και εγω iphone εχω αλλα αν δεις την οθονη του s3 νομιζεις οτι βλεπεις ipad....ποσο κομπλεξικοι μπορει να ειναι ορισμενοι...

Και ποιος σου ειπε οτι θελει καποιος το ipad για κινητο!?Ειπαμε ο καθε ενας με οτι του αρεσει και οτι τον βολευει...Δεν μπορεις να εισαι απολυτος ουτε εσυ ουτε κανεις με τα γουστα του αλλου!Οπως ειπα περι ορεξεως...
XS Max 256 Gb Space Gray

#26   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:24

Ρε φίλε με ξέρεις και από χτες και μιλάς έτσι; Και μην λες για οθόνες, όλοι ξέρουμε ότι η οθόνη είναι ένα από τα πιο δυνατά σημεία του iPhone...


Καλα ρε μηπως βλεπεις αλλο τηλ μηπως κοιτας το ipad σου ποια οθονη που με το ζορι βλεπεις τι γραφεις

#27   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:27

Καλα ρε μηπως βλεπεις αλλο τηλ μηπως κοιτας το ipad σου ποια οθονη που με το ζορι βλεπεις τι γραφεις


Μία χαρά είναι η οθόνη του iPhone! Μία μικρή αύξηση μεγέθους θέλει, τώρα αν εσύ δεν βλέπεις τι γράφεις δεν φταίει το κινητό αλλά τα ματιά σου :D

#28   gore

gore

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:30

Σιγα ρε αλανι σου θηξαμε την μλκ ασε μας ησυχους και εγω iphone εχω αλλα αν δεις την οθονη του s3 νομιζεις οτι βλεπεις ipad....ποσο κομπλεξικοι μπορει να ειναι ορισμενοι...


ακριβως νομιζεις οτι βλεπεις ταμπλετα.
και με ενα κορδονακι γινεται πρωτο παπουτσακι νουμερο 41 το ασχημοπαπο της samy.

#29   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:39

Ρε σεις μην το παρετε αν δεν σας αρεσε αλλα μην το απαξιωνεται ο καθενας περνει οτι του αρεσει

Επειδη ανοιγη λιγο ποιο αργα το σαφαρι κατι τρεχει στα γυφτικα μπορει καποια αλλη εφαρμογη να ανοιγη πιο γρηγορα στο s3

#30   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 08/07/2012 - 18:47

παιδια εχουν δίκαιό τα παιδια αν δεν σας αρεσει καλος αν οχι παλι καλος ετσι.εγω παλι ειμαι τις άποψης αν ηταν να εχει μικρη οθονη και να ζαβλακονομαι για να δω γτ δεν παιρνω nokia 3310 να κανω την δουλεια μου?γ αυτο και πείρα note.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες