Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Nike+ Running: εξελιγμένη εμπειρία τρεξίματος με τη βοήθεια του iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
23 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 13/07/2012 - 20:11

Αντίστοιχη εφαρμογή που να δουλεύει μόνο με nike+ παπούτσια και με τον εξοπλισμό είναι αυτή http://itunes.apple....d534554695?mt=8

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 13/07/2012 - 20:21

Αντίστοιχη εφαρμογή που να δουλεύει μόνο με nike+ παπούτσια και με τον εξοπλισμό είναι αυτή http://itunes.apple....d534554695?mt=8

Αυτή δεν δουλεύει με όλα τα nike+ παπούτσια αλλά μόνο με αυτά που κυκλοφόρησαν πριν μερικές μέρες και κάνουν 140 ευρώ+... Δεν έχουν υποδοχή για τον κλασσικό αισθητήρα που αγοράζαμε έξτρα και έμπαινε στο αριστερό παπούτσι από τα Nike+... Αυτά έχουν ενσωματωμένους αισθητήρες και μάλιστα και στα δύο παπούτσια... Καμία σχέση ο αισθητήρας που υπήρχε ως τώρα με αυτούς εδώ... Είναι η επόμενη αγορά μου αυτά τα παπούτσια μιας και τα τωρινά αθλητικά τα έχω λιώσει στην κυριολεξία...

#18   ktgeorge

ktgeorge

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 19/07/2012 - 10:30

Νομίζω οι νέοι αισθητήρες θα μπαίνουν και στα παλιά nike+ παπούτσια, αφού τα δικά μου έχουν υποδοχή και στο αριστέρό και στο δεξί. Τους νέους bluetooth αισθητήρες, από που τους αγοράζεις... γιατί και στο nike store που έριξα μια γρήγορη ματιά δεν τους βρήκα.. Έχει κανείς καμιά ιδέα?

#19   ktgeorge

ktgeorge

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 19/07/2012 - 12:02

Νομίζω οι νέοι αισθητήρες θα μπαίνουν και στα παλιά nike+ παπούτσια, αφού τα δικά μου έχουν υποδοχή και στο αριστέρό και στο δεξί. Τους νέους bluetooth αισθητήρες, από που τους αγοράζεις... γιατί και στο nike store που έριξα μια γρήγορη ματιά δεν τους βρήκα.. Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Τελικά από ότι είδα πρέπει να αγοράσεις τα Nike Lunar TR1+ που έχουν κανα 230$. off topic ends.

#20   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 19/07/2012 - 12:35

Νομίζω οι νέοι αισθητήρες θα μπαίνουν και στα παλιά nike+ παπούτσια, αφού τα δικά μου έχουν υποδοχή και στο αριστέρό και στο δεξί. Τους νέους bluetooth αισθητήρες, από που τους αγοράζεις... γιατί και στο nike store που έριξα μια γρήγορη ματιά δεν τους βρήκα.. Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Οι καινούργιοι αισθητήρες είναι ενσωματωμένοι στα καινούργια παπούτσια και δεν βγαίνουν...

#21   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/05/2013 - 23:20

Αναρτημένη εικόνα


Μία από τις αγαπημένες μας εφαρμογές για την καταγραφή αθλητικής δραστηριότητας (περπάτημα, τρέξιμο κτλπ) είναι αυτή της Nike. To Nike+ Running για το iPhone αναβαθμίστηκε πρόσφατα στην έκδοση 4.2 φέρνοντας μια νέα οθόνη κλειδώματος - ξεκλειδώστε με swipe up - και βελτιωμένη λειτουργία pausing. Επίσης, προστέθηκαν χρωματικές διαβαθμίσεις ανάλογα με τα πόσα χιλιόμετρα έχετε κάνει, οι οποίες εμφανίζονται στην κεντρική οθόνη της εφαρμογής.

Show off your Nike+ Running Level
* You can set your screen color to display your Run Level during runs.

Improved Pausing
* We've made the pause button bigger — and simpler.

New Lock Button
* Locking is even easier. Swipe up from the bottom of your screen and you’re locked.

Θα βρείτε το Nike+ Running για iPhone δωρεάν στο App Store [iTunes link]

Follow me on twitter


#22   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 24/07/2013 - 09:29

Αναρτημένη εικόνα


Μία από τις αγαπημένες μας εφαρμογές για την καταγραφή αθλητικής δραστηριότητας (περπάτημα, τρέξιμο κτλπ), το Nike+ Running, αναβαθμίστηκε στην έκδοση 4.3 προσθέτοντας τα Nike+ Challenges για να αναμετρηθείτε με τους φίλους σας δίνοντας ο ένας στον άλλο τα απαραίτητα κίνητρα για να βελτιώσετε τους χρόνους σας. Η λειτουργία συνοδεύεται από μετρητή προόδου, στατιστικά και leaderboards.

• Choose a distance and invite your Nike+ friends.
• Keep track of who's in the lead and stay motivated through group chats.
• Finish a Challenge before your friends and take home a medal. We'll leave the bragging rights to you.


Θα βρείτε το Nike+ Running για iPhone δωρεάν στο App Store [iTunes link]

Follow me on twitter


#23   Netrinoman

Netrinoman

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/04/2015 - 23:35

καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, έχω το iphone 4 το οποίο έχει προεγκατεστημένο το Nike + iPod και δεν μπορώ να το σβήσω, όταν πηγαίνω στο appstore και βρίσκω το Nike + Running μου δείχνει οτι είναι εγκατεστημένο και αν πατήσω πάνω δεξιά το ΑΝΟΙΓΜΑ ανοίγει η εφαρμογή κανονικά, στην οθόνη δεν την βλέπω την εφαρμογή και αυτό γιατί έχω μπει στις κεντρικές ρυθμίσεις και έχω κλειστό το Nike+iPod, αν το ανοίξω μου βγάζει κανονικά το εικονίδιο άλλα αυτό που μου ανοίγει είναι τελείως διαφορετικό πρόγραμμα και ψάχνει να εντοπίσει τον αισθητήρα του παπουτσιού, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει έτσι ώστε να έχω το εικονίδιο και να ανοίγει το Nike+Running και οχι το Nike+iPod

 

ευχαριστώ



#24   Netrinoman

Netrinoman

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/04/2015 - 00:08

κανείς δεν ξέρει?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες