Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Checkmark για iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/07/2012 - 09:56

Αναρτημένη εικόνα


To Checkmark είναι μια νέα εφαρμογή για το iPhone, η οποία φιλοδοξεί να αντικαταστήσει την εφαρμογή Reminders της Apple. Το Checkmark διαθέτει ένα απλούστερο περιβάλλον σύμφωνα με το οποίο μπορείτε να προσθέσετε υπενθυμίσεις με βάση ημερομηνία ή τοποθεσία σε τρία μόλις βήματα. Να σημειώσουμε ότι το χαρακτηριστικό της υπενθύμισης με βάση την τοποθεσία είναι συμβατό μόνο στο iPhone 4 ή iPhone 4S και επιπλέον παρέχει τη λειτουργία χρονοδιακόπτη έτσι ώστε να ειδοποιήστε όταν είστε πραγματικά έτοιμοι να ολοκληρώσετε την εργασία.

Θα βρείτε το Checkmark στο App Store [iTunes Store] στην τιμή των 0.79€ για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/07/2012 - 12:08

Εγω που το αγορασα με τοποθεσια υπενθυμιση δεν μου λειτουργει σε iphone 4 5.1.1 jailbreak

#3   djs

djs

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/10/2012 - 12:15

iPhone 4 5.1.1 jb ομοίως δε λειτουργει η υπενθυμιση με βαση την τοποθεσια τοσο στην αφιξη οσο και αναχωρηση. Το εχω στη ρυθμιση να με ειδοποιει αμεσως χωρις χρονοκαθυστερηση. Παρολο που βρισκει με ακριβεια την τοποθεσια δεν με ειδοποιει ποτε οταν μπαινω ή βγαινω απο αυτη, οσο κι αν αλλαξω την ακτινα εντοπισμου στην τοποθεσια...

#4   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:14

iPhone 4 5.1.1 jb ομοίως δε λειτουργει η υπενθυμιση με βαση την τοποθεσια τοσο στην αφιξη οσο και αναχωρηση. Το εχω στη ρυθμιση να με ειδοποιει αμεσως χωρις χρονοκαθυστερηση. Παρολο που βρισκει με ακριβεια την τοποθεσια δεν με ειδοποιει ποτε οταν μπαινω ή βγαινω απο αυτη, οσο κι αν αλλαξω την ακτινα εντοπισμου στην τοποθεσια...


Ναι μαλον πεταξα τα λεφτακια μου..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες