Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

εχει αγορασει κανει iphone apo to ricardo.gr;;;;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
88 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:35

Κακως φιλε μου...δεν φωναζουν ολοι αδικα να πληρωνεις με την παραλαβη και ποτε προκαταβολικα..δεν ειμαστε σε εποχες να χανουμε λεφτα ετσι.

Το τηλ το ειχα παρει τον δεκεμβριο..αφου ειδα και αποειδα το εδωσα για ανταλλακτικα,.τι να το εκανα?


Unlock ήθελε λογικά...Δεν άξιζε που το πούλησε για ανταλλακτικά αν το πούλησες τόσο χαμηλά γιατί αυτός που το πήρε λογικά θα το έκανε πάλι λειτουργικό εύκολα..!

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:36

ενα σωρο......βασικα συμφωνα με τα λεγομενα του επρεπε να εχω παραλαβει 3 φορεσ το κινητο εωσ τωρα......μ ειπε 14 εργασιμεσ μερεσ...παρασεκυη ητανε η 16........τωρα μ ειπε οτι την τριτη θα το στειλει....τι να πω μετα λεω να κινηθω νομικα .....οποσ εχει καμια συμβουλη ασ μ την δωσει...

#18   marikat

marikat

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:37

Στην κατασταση που ηταν Μark δεν με απασχολει καθολου τι το εκανε...λευκο εγραφε ο τυπος και απο τα σημαδια πισω ηταν ασπρομαυρο.οποτε να μου ελειπε,

#19   marikat

marikat

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:45

ενα σωρο......βασικα συμφωνα με τα λεγομενα του επρεπε να εχω παραλαβει 3 φορεσ το κινητο εωσ τωρα......μ ειπε 14 εργασιμεσ μερεσ...παρασεκυη ητανε η 16........τωρα μ ειπε οτι την τριτη θα το στειλει....τι να πω μετα λεω να κινηθω νομικα .....οποσ εχει καμια συμβουλη ασ μ την δωσει...


Να κινηθεις νομικα δεν σε συμφερει απο την μια γιατι θα πληρωσεις πιο πολλα απο οσα εδωσες για το τηλ....μπορεις ομως να τον προειδοποιησεις πως θα κινηθεις νομικα και τα σχετικα ωστε να τον ταρακουνησεις και να δεις τι θα κανει...καποια αποδειξη οτι μετα την πληρωμη προκαταβολικα που να λεει οτι θα σου εστελνε το κινητο εχεις?καποια συνομιλια μεσω μαιλ, μνματα στο κινητο?

#20   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:47

Να κινηθεις νομικα δεν σε συμφερει απο την μια γιατι θα πληρωσεις πιο πολλα απο οσα εδωσες για το τηλ....μπορεις ομως να τον προειδοποιησεις πως θα κινηθεις νομικα και τα σχετικα ωστε να τον ταρακουνησεις και να δεις τι θα κανει...καποια αποδειξη οτι μετα την πληρωμη προκαταβολικα που να λεει οτι θα σου εστελνε το κινητο εχεις?καποια συνομιλια μεσω μαιλ, μνματα στο κινητο?


εχω την αποδειξη απο την τραπεζα και το μαηλ του που μου ελεγε τον αριθμο να βαλω τα χρηματα......και το ονοματεπωνυμο του.......ετσι θα κανω θα δω τι θα μ πειτην τριτη π μ ειπε να μιλησουμε και μετα......θα παω σε δικηγορο

#21   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:49

Έπρεπε να έχεις πάει ήδη..

Αναρτημένη εικόνα


#22   xuser

xuser

    iPH Enthousiast

  • 569 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:50

Μακριά απο αυτό το site.

#23   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:51

Έπρεπε να έχεις πάει ήδη..

ενταξη μ ειπε απο την αρχη 14 εργασιμες.....την παρασκευη ητανε η 16........

Μακριά απο αυτό το site.


ειχες κακη εμπειρια;;; για πεςμας

#24   marikat

marikat

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:53

Παλι καλα....ελπιζω να πανε ολα οκ φιλε μου και την τριτη να το εχεις το κινητο..

#25   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:54

Παλι καλα....ελπιζω να πανε ολα οκ φιλε μου και την τριτη να το εχεις το κινητο..

μακαρι...παντως οταν λειξει το στορυ ειτε θετικα ειτε αρνητικα θα ενημερωσω γιατι σιγουρα δν θα τον προτεινα για συνναλαγη....τι να πω....

#26   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:56

Μπορείς να μου εξηγήσεις όμως το σκεπτικό σου να του δώσεις λεφτά προκαταβολικά;Και όλα μάλιστα όχι μια προκαταβολή.

Αναρτημένη εικόνα


#27   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:58

Μπορείς να μου εξηγήσεις όμως το σκεπτικό σου να του δώσεις λεφτά προκαταβολικά;Και όλα μάλιστα όχι μια προκαταβολή.

το ρικαντο ειναι σαν το ebay λειτουργει με αξιολογησεις......οταν καποιος εχει απο τισ 180 αξιολογησεις του 176 θετικες και λειτουργει ετσι...ε ενταξη λογικο ειναι να νομιζεις οτι ολα ειναι ενταξη.......εχω κανει και αλλες αγορες απο εκει .....προκαταβολικα....και δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα...

#28   marikat

marikat

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 22/07/2012 - 17:59

Θα συμφωνησω με τον Mark...να πω οτι τον ηξερες προσωπικα να πω οκ...αλλα σε καποιον που δεν ξερεις τι ειναι, σορρυ ρε φιλαρακο αλλα δεν στελνεις ετσι χρηματα..και για 4ς κιολας..να ηταν 10-20ε νταξει θα ηταν μικροτερη η ζημια...

#29   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/07/2012 - 18:00

Το ξέρω ότι λειτουργεί σαν το ebay είμαι και μέλος αλλά με μια διαφορά.Δεν πληρώνεις με Paypal.
Το ebay πάντα σε διασφαλίζει αν γίνει κάτι,το ricardo έχω ακούσει κατά καιρούς ότι σε απατεωνιές δεν έκανε αυτό που έπρεπε.

Επίσης πολλές αξιολογήσεις στο ρικάρντο είναι στημένες,έχε υπ όψιν σου.

Αναρτημένη εικόνα


#30   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 22/07/2012 - 18:02

και εγω πιστευω οτι μπορει να ειναι στημενεσς...αλλα ειδα και θετικες απο μελη που ειχανε και αυτα 500 θετικεσ και....τι να πω.....δεν μιλαμε για 1-2 αλλα για 170 ρε παιδια....δεν μπορει αν ειναι στημενεσ ολες....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες