Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Samsung Galaxy S III, Τα ψεμματα τελειωσαν !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
237 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   ThodorisAth

ThodorisAth

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 01:38

Ακομα ασχολουμαστε με iphone killers? τελικα ειναι καλυτερα τα samsung η τα htc? η μηπως τα νοκια? η τα lg? η τα sony?

Αστειοτητες κινητα... ειλικρινα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   indianajones

indianajones

    iPH newbie

  • Pip
  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 01:40

Ακομα ασχολουμαστε με iphone killers? τελικα ειναι καλυτερα τα samsung η τα htc? η μηπως τα νοκια? η τα lg? η τα sony?

Αστειοτητες κινητα... ειλικρινα.

Samsung με διαφορά φίλε..

#213   kornsep

kornsep

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Corey8

Δημοσίευση 10/08/2012 - 02:05

Έχω αλλάξει μέχρι σήμερα 125 κινητά τηλέφωνα. το 2007 έφερα από Αγγλία το iphone (1) μετά 3g, 3gs και μέχρι πέρσι το καλοκαίρι είχα το iphone 4 και όλα αυτά τα χρόνια εννοείτε ότι είχα και άλλα κινητά εκτός τον iphone. Πέρσι άλλαξα το 4αρι για να πάρω το S2, ήταν η πρώτη φορά που δεν αγόρασα και δεν ζήλεψα άλλο κινητό, είτε αυτό λέγεται iphone ή οτιδήποτε άλλο.... Τις τελευταίες εβδομάδες έχω το s3. Δεν έχω να πω τπτ.... Το κινητό τα σπάει... Και για όσους μιλάνε για ποιότητα, το τζάμι του S2 μετά από 10 μήνες χωρίς ζελατίνες και τις πιο πολλές φορές χύμα μέσα στην τσέπη και στην μπανάνα.... Δεν κατάφερα να του κάνω την παραμικρή γρατζουνιά, σε αντίθεση με τα iphone που άμα δεν τα πολύ προσέξεις.... Την έκατσες.

#214   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2012 - 16:56

Έχω αλλάξει μέχρι σήμερα 125 κινητά τηλέφωνα. το 2007 έφερα από Αγγλία το iphone (1) μετά 3g, 3gs και μέχρι πέρσι το καλοκαίρι είχα το iphone 4 και όλα αυτά τα χρόνια εννοείτε ότι είχα και άλλα κινητά εκτός τον iphone. Πέρσι άλλαξα το 4αρι για να πάρω το S2, ήταν η πρώτη φορά που δεν αγόρασα και δεν ζήλεψα άλλο κινητό, είτε αυτό λέγεται iphone ή οτιδήποτε άλλο.... Τις τελευταίες εβδομάδες έχω το s3. Δεν έχω να πω τπτ.... Το κινητό τα σπάει... Και για όσους μιλάνε για ποιότητα, το τζάμι του S2 μετά από 10 μήνες χωρίς ζελατίνες και τις πιο πολλές φορές χύμα μέσα στην τσέπη και στην μπανάνα.... Δεν κατάφερα να του κάνω την παραμικρή γρατζουνιά, σε αντίθεση με τα iphone που άμα δεν τα πολύ προσέξεις.... Την έκατσες.


Πες μας και για το plastic backcover
Σαν σκ@τα εγινε φανταζομαι

Τελευταία επεξεργασία από: antR20, 10/08/2012 - 16:56


#215   indianajones

indianajones

    iPH newbie

  • Pip
  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:01

παει το επιτυχημενο topic μου στο bla bla.. δυναμη ανωτεροτητας εδειξαν οι mod.δεν ξερουν που μπλεξανε...

στο θεμα μας τωρα... μετα απο αρκετο καιρο χρησης του s3 εχω να πω πως πρεπει να κανει δυνατη κινηση η apple για να χτυπησει το samsung..

βεβαια τους εχω εμπιστοσυνη και περιμενω να δω...

Τελευταία επεξεργασία από: indianajones, 10/08/2012 - 17:01


#216   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:11

Πες μας και για το plastic backcover
Σαν σκ@τα εγινε φανταζομαι


οτι και να παθει το backcover με 10-15 ευρω αγοραζεις καινουργιο και ολα καλα... ενα απο τα πλεοεκτηματα του να μην ειναι unibody η συσκευη...

#217   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:15

οτι και να παθει το backcover με 10-15 ευρω αγοραζεις καινουργιο και ολα καλα... ενα απο τα πλεοεκτηματα του να μην ειναι unibody η συσκευη...


Ολα τα πλεονεκτηματα εσεις τα παραερμηνευεται
Φυσικα ωραιο πλεονεκτημα να μην ειναι unibody...σου πεφτει κατω και μαζευεις απο covers μεχρι μπαταριες και sd cards
Χαχαχαχ γελιοι

#218   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:20

παει το επιτυχημενο topic μου στο bla bla.. δυναμη ανωτεροτητας εδειξαν οι mod.δεν ξερουν που μπλεξανε...

στο θεμα μας τωρα... μετα απο αρκετο καιρο χρησης του s3 εχω να πω πως πρεπει να κανει δυνατη κινηση η apple για να χτυπησει το samsung..

βεβαια τους εχω εμπιστοσυνη και περιμενω να δω...


χαχαχ εισαι ωραιος.. τους απειλεις κι ολας ποθ εκλεισαν αυτο το τρομερο τοπικ ε?

#219   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:21

Ολα τα πλεονεκτηματα εσεις τα παραερμηνευεται
Φυσικα ωραιο πλεονεκτημα να μην ειναι unibody...σου πεφτει κατω και μαζευεις απο covers μεχρι μπαταριες και sd cards
Χαχαχαχ γελιοι


αν σου πεσει κατω αυτο που θα σε νοιαξει ειναι αν φυγει το καπακι κ η μπαταρια??

για μενα ειναι πλεονεκτημα το να μπορω να κουβαλαω μια εξτρα μπαταρια για ωρα αναγκης... ταξιδευω συχνα με τρενο οποτε δεν παιζει να μεινω χωρις μπαταρια οτι και να κανω...οπως επισης καποιος μπορει να μη θελει να εχει θηκη και ειναι λογικο μετα απο ενα σημειο το backcover γινετε χαλια... οπως ειπα με 10-15 ευρω αγοραζει ενα αλλο ειτε πλαστικο ειτε αλουμινιο και ειναι οκ..

#220   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:26

αν σου πεσει κατω αυτο που θα σε νοιαξει ειναι αν φυγει το καπακι κ η μπαταρια??

για μενα ειναι πλεονεκτημα το να μπορω να κουβαλαω μια εξτρα μπαταρια για ωρα αναγκης... ταξιδευω συχνα με τρενο οποτε δεν παιζει να μεινω χωρις μπαταρια οτι και να κανω...οπως επισης καποιος μπορει να μη θελει να εχει θηκη και ειναι λογικο μετα απο ενα σημειο το backcover γινετε χαλια... οπως ειπα με 10-15 ευρω αγοραζει ενα αλλο ειτε πλαστικο ειτε αλουμινιο και ειναι οκ..


Δηλαδή το προτιμάς να είναι έτσι με το πλαστικό από το να μην άνοιγε και να ήταν από γυαλί και αλουμίνιο;

#221   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:29

Δηλαδή το προτιμάς να είναι έτσι με το πλαστικό από το να μην άνοιγε και να ήταν από γυαλί και αλουμίνιο;


καταρχην δε παιζει να μη βαλω θηκη... και το 4αρι σε θηκη το ειχα γιατι κ η παραμικρη γρατζουνια θα με χαλασει...

θα προτιμουσα μεταλο αλλα και παλι με καπακι πισω για να μπορω να αλλαζω ευκολα μπαταρια οπως ειπα και πριν.

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 10/08/2012 - 17:29


#222   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:30

Χαχαχαχ
Μονο το ποσο ρεζιλι γινεσε να εισαι καπου και να γεμισει ο χωρος parts απο το super-τελειο galaxy δεν σε νοιαζει ε?

Αφου λετε οτι η μπαταρια ειναι σχεδον ατελειωτη εσυ γιατι κουβαλας?

Και απο αισθητικη μηδεν

Σε λυπαμαι!

#223   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:35

Χαχαχαχ
Μονο το ποσο ρεζιλι γινεσε να εισαι καπου και να γεμισει ο χωρος parts απο το super-τελειο galaxy δεν σε νοιαζει ε?

Αφου λετε οτι η μπαταρια ειναι σχεδον ατελειωτη εσυ γιατι κουβαλας?

Και απο αισθητικη μηδεν

Σε λυπαμαι!


αφου εχω θηκη πως θα ανοιξει το καπακι?
ασε που αν μου πεσει το τελευταιο που θα με νοιαξει ειναι αν γινω ρεζιλι η οχι

και η μπαταρια οσο καλη και να ειναι σιγουρα δεν αντεχει σε ταξιδι απο θεσσαλονικη αθηνα(6-7 ωρες)

#224   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:41

αφου εχω θηκη πως θα ανοιξει το καπακι?
ασε που αν μου πεσει το τελευταιο που θα με νοιαξει ειναι αν γινω ρεζιλι η οχι

και η μπαταρια οσο καλη και να ειναι σιγουρα δεν αντεχει σε ταξιδι απο θεσσαλονικη αθηνα(6-7 ωρες)


Για εκεί να πάρεις το galaxy tab μιας και εισαι του android :P

#225   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:44

αφου εχω θηκη πως θα ανοιξει το καπακι?
ασε που αν μου πεσει το τελευταιο που θα με νοιαξει ειναι αν γινω ρεζιλι η οχι

και η μπαταρια οσο καλη και να ειναι σιγουρα δεν αντεχει σε ταξιδι απο θεσσαλονικη αθηνα(6-7 ωρες)


Φαντασου galaxy τουβλο και με θηκη κιωλας
Αλλα βεβαια στο galaxy βαζουμε θηκες για να το προστατεψουμε οχι τιποτα αλλο ενω βαζουμε θηκη στο iPhone επιδη γρατσουνιζετε και σπαει ευκολα
Σε λυπαμαι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες