Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Samsung Galaxy S III, Τα ψεμματα τελειωσαν !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
237 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   indianajones

indianajones

    iPH newbie

  • Pip
  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:45

Ολα τα πλεονεκτηματα εσεις τα παραερμηνευεται
Φυσικα ωραιο πλεονεκτημα να μην ειναι unibody...σου πεφτει κατω και μαζευεις απο covers μεχρι μπαταριες και sd cards
Χαχαχαχ γελιοι

εσυ τι βριζεις ρε παραλυτε?

χαχαχ εισαι ωραιος.. τους απειλεις κι ολας ποθ εκλεισαν αυτο το τρομερο τοπικ ε?

οχι απλα τους απειλω..θα παρουν ποδι απο εδω μεσα και θα το δεις..

δεν ειναι τσιφλικι τους εδω..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:46

Για εκεί να πάρεις το galaxy tab μιας και εισαι του android :P


δεν παιζει αυτο...αν ηταν να παρω tablet θα επερνα ipad...

Φαντασου galaxy τουβλο και με θηκη κιωλας
Αλλα βεβαια στο galaxy βαζουμε θηκες για να το προστατεψουμε οχι τιποτα αλλο ενω βαζουμε θηκη στο iPhone επιδη γρατσουνιζετε και σπαει ευκολα
Σε λυπαμαι


αυτα που γραφεις τα ξαναδιαβαζεις για να δεις αν βγαινει νοημα?

#228   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:49

εσυ τι βριζεις ρε παραλυτε?οχι απλα τους απειλω..θα παρουν ποδι απο εδω μεσα και θα το δεις..

δεν ειναι τσιφλικι τους εδω..


Ποιον ειπες παραλητο ρε παραπληγικε
Ολοι θα παρουν ποδι εκτος απο εσενα τελικα

δεν παιζει αυτο...αν ηταν να παρω tablet θα επερνα ipad...

αυτα που γραφεις τα ξαναδιαβαζεις για να δεις αν βγαινει νοημα?


Εσυ που δεν βγαζεις νοημα οοεεοο?

#229   indianajones

indianajones

    iPH newbie

  • Pip
  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:50

Ποιον ειπες παραλητο ρε παραπληγικε
Ολοι θα παρουν ποδι εκτος απο εσενα τελικα



Εσυ που δεν βγαζεις νοημα οοεεοο?

γιατι μας ειπες γελοιους σε ειπα παραλητο..μεχρι το βραδυ πηρες ποδι..ban ωραιοτατο θα φας..

Τελευταία επεξεργασία από: indianajones, 10/08/2012 - 17:50


#230   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:53

γιατι μας ειπες γελοιους σε ειπα παραλητο..μεχρι το βραδυ πηρες ποδι..ban ωραιοτατο θα φας..


Εσυ ρε καραμαφια κοροιδεψες ενα ολοκληρο φορουμ εμπλεξες μεσα τους mod εβρυσες ξεκινησες λογομαχια ειπες για ολους και για τους mod ακομα και σε καμαρωνουμε εδω και θα φαω εγω μπαν ρε?
ΓΕΛΟΙΕ!

#231   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:54

Ποιον ειπες παραλητο ρε παραπληγικε
Ολοι θα παρουν ποδι εκτος απο εσενα τελικα



Εσυ που δεν βγαζεις νοημα οοεεοο?

τι νοημα να βγαλω απο αυτο? ''Αλλα βεβαια στο galaxy βαζουμε θηκες για να το προστατεψουμε οχι τιποτα αλλο ενω βαζουμε θηκη στο iPhone επιδη γρατσουνιζετε και σπαει ευκολα''

#232   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/08/2012 - 17:57

τι νοημα να βγαλω απο αυτο? ''Αλλα βεβαια στο galaxy βαζουμε θηκες για να το προστατεψουμε οχι τιποτα αλλο ενω βαζουμε θηκη στο iPhone επιδη γρατσουνιζετε και σπαει ευκολα''


Λεω:
Στο galaxy η θηκη μπαινει για προστασια και μονο(οχι τιποτα αλλο)ενω στο iphone η θηκη μπαινει γιατι γρατσουνιζετε και σπαει με το παραμικρο(ευκολα)
Τι δεν καταλαβες?

#233   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 18:01

δεν ειπα αυτο...

και στα δυο για προστασια βαζω θηκη...δεν γουσταρω τη παραμικρη γρατσουνια...

#234   tamtakos

tamtakos

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 10/08/2012 - 18:08

παει το επιτυχημενο topic μου στο bla bla.. δυναμη ανωτεροτητας εδειξαν οι mod.δεν ξερουν που μπλεξανε...

στο θεμα μας τωρα... μετα απο αρκετο καιρο χρησης του s3 εχω να πω πως πρεπει να κανει δυνατη κινηση η apple για να χτυπησει το samsung..

βεβαια τους εχω εμπιστοσυνη και περιμενω να δω...


α) Το σβήσιμο του thread δεν θα το κρινω μιας και ειναι φορουμ appleκρατουμενο. Πιστευω οτι ηταν το πιο λογικο επακολουθο λογω ελλειψης επιχειρηματων. Ολοι σαν υπασπιστες της apple εχουν παρωπιδες και δεν εχουν επαφη για το τι γινεται εξω στην αγορα με αλλα τηλεφωνα. Ολοι μιλανε για το ios και τον σχεδιασμο του iphone κλπ. Το ios μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλο και σε αρκετα σημεια πιο ευκολο απο το android. Πολυ κλειδωμενο ομως... itunes, συγχρονισμους και μ...κιες. Οσο για το σχεδιασμο, ενταξει ρε παιδια το εχετε κανει και εργο τεχνης. Δυο παραλληλες πλακες ειναι με κενο επανω και κατω και στο κεντρο μια μικρη οθονη και αυτη ξεπλυμενη κιολας.

β) Η μονη δυνατη κινηση που μπορει να κανει για αρχη ειναι να ξεπερασει τα κομπλεξικα στερεοτυπα που εχει με τους περιορισμους ωστε να μην χρειαζεται jb για να κανουμε καποια πραγματα που μεχρι και συσκευες των 30€ το κανουν.

#235   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 10/08/2012 - 18:28

Λοιπών για να λέμε και την αλήθεια το SGS3 είναι κινηταρα!!!

Είχα το 3G απο το 2008 μέχρι πριν μερικούς μήνες που πήρα το 4S αν ήταν να πάρω τώρα χωρίς δεύτερη σκέψη θα έπαιρνα τον γαλαξια!

Όσα άτομα με ρωτούσαν για smartphone έκανα τέτοια διαφήμιση το i σαν να ήμουν ο καλύτερος πωλητής της Apple, αλλα όπως λέει και το τοπικ τα ψέματα τελείωσαν.....

ΥΓ. Είμαι παρά να παρα πολυ ευχαριστημένος με το 4S και αν τελικά βγει το καινούργιο έτσι όπως λένε ότι θα είναι τότε το σίγουρο είναι ότι θα έχω για ακόμη ενα χρόνο το S μετα βλέπουμε.

#236   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 18:37

Λοιπών για να λέμε και την αλήθεια το SGS3 είναι κινηταρα!!!

Είχα το 3G απο το 2008 μέχρι πριν μερικούς μήνες που πήρα το 4S αν ήταν να πάρω τώρα χωρίς δεύτερη σκέψη θα έπαιρνα τον γαλαξια!

Όσα άτομα με ρωτούσαν για smartphone έκανα τέτοια διαφήμιση το i σαν να ήμουν ο καλύτερος πωλητής της Apple, αλλα όπως λέει και το τοπικ τα ψέματα τελείωσαν.....

ΥΓ. Είμαι παρά να παρα πολυ ευχαριστημένος με το 4S και αν τελικά βγει το καινούργιο έτσι όπως λένε ότι θα είναι τότε το σίγουρο είναι ότι θα έχω για ακόμη ενα χρόνο το S μετα βλέπουμε.


Απλά πιστεύω οι περισσότεροι δεν το ψάχνουν για να βρουν αυτό που τους ταιριάζει.. Βλέπω πάρα πολλούς εδώ μέσα που θέλουν οπωσδήποτε flash.. οπωσδήποτε bluetooth , θέλουν να φτιάχνουν τελείως διαφορετικά τη συσκευή τους και τόσα άλλα που υστερεί η apple.. Γιατί δεν επιλέγουν εξ αρχής android ? απλά ίσως ακούνε τους κολλητου΄ς τους, βλέπουν τη διαφήμιση.. ακολουθούν τη μόδα.. δεν ξερω τι άλλο.

Από την άλλη εμένα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου αυτά.. Και προτιμώ ένα κλειστό λειτουργικό και να είναι και πιο ασφαλές.. Επίσης δίνω μεγάλη βάση και στην ποιότητα της συσκεής (εξωτερικά) και σε τόσα άλλα που με έκανε να πάρω iphone όταν το έψαχνα . Άσε που μου αρέσει και ο τρόπος που δένουν όλα iphone-ipad και mac που έχω.

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 10/08/2012 - 18:38


#237   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/08/2012 - 18:43

εγω παντως το εχω ξαναπει,οσα και να μου προσφερει το s3 δεν μπορω χωρις ios...τα θελω και τα δυο :)

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 10/08/2012 - 18:44


#238   indianajones

indianajones

    iPH newbie

  • Pip
  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 18:55

Εσυ ρε καραμαφια κοροιδεψες ενα ολοκληρο φορουμ εμπλεξες μεσα τους mod εβρυσες ξεκινησες λογομαχια ειπες για ολους και για τους mod ακομα και σε καμαρωνουμε εδω και θα φαω εγω μπαν ρε?
ΓΕΛΟΙΕ!

τωρα τα καταάλαβα ολα..

Εισαι ΓΟΥΔΙ...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες