Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Δωρεάν απεριόριστο mobile internet για ολο τον Αύγουστο για συνδρομητες vodafone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
86 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 15/08/2012 - 16:51

Κάποιες λεπτομέρεις ξανά άλλαξαν και τελικά ισχύει αυτό!!

"Συνέχισε να σερφάρεις ξέγνοιαστα τον Αύγουστο!
Γιατί η Vodafone προσφέρει Δωρεάν Απεριόριστο Mobile Internet στο κινητό, στοlaptop & στο tablet σε ΟΛΟΥΣ τους συνδρομητές της με Mobile Internet για ΟΛΟ τον Αύγουστο με πολιτική ορθής χρήσης 1,5GB επιπλέον, πριν την χρήση, των ΜΒ του προγραμματός τους!

"

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   Fade2Black

Fade2Black

    iPH Contributor

  • 1.842 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/08/2012 - 12:43

Οπότε εμένα που αλλάζει σήμερα το πακέτο μου συνεχίζω με την προσφορά και τα 500MB που μου δίνει το πακέτο μου ξεκινάνε απο 1 Σεπτέμβρη ε;

#78   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/09/2012 - 16:06

Τα αποτελέσματα..

Vodafone Mobile Internet

Η Vodafone, προσέφερε φέτος τον Αύγουστο σε όλους τους συνδρομητές της, τη δυνατότητα να σερφάρουν εντελώς δωρεάν στο κινητό, στο laptop και στο tablet τους με απίστευτα γρήγορες ταχύτητες στο αξιόπιστο 3G δίκτυο της για δεύτερη φορά, μετά την πολύ επιτυχημένη προσφορά της το περασμένο Πάσχα.
Συγκεκριμένα, όλοι οι συνδρομητές συμβολαίου και καρτοκινητής, ιδιώτες και επαγγελματίες, με ενσωματωμένα MB στο πρόγραμμα τους ή με επιπρόσθετα πακέτα Mobile Internet, καθώς και οι συνδρομητές Vodafone Mobile Broadband, απόλαυσαν τον Αύγουστο δωρεάν απεριόριστο Μobile Ιnternet. Επιπλέον, μόνο οι συνδρομητές Vodafone χωρίς πακέτο Mobile Internet είχαν τη δυνατότητα να σερφάρουν εντελώς δωρεάν και απεριόριστα για μία ολόκληρη εβδομάδα, από 6 έως 13 Αυγούστου!
Η Vodafone, στο πλαίσιο της δέσμευσής της να βρίσκεται πάντα δίπλα στους συνδρομητές της και να πρωτοπορεί συνεχώς, παρέχει λύσεις επικοινωνίας και καινοτόμες υπηρεσίες. Η Ομάδα Ειδικών Internet στα καταστήματα Vodafone, αλλά και στο Vodafone e-forum έχει στόχο να δώσει απαντήσεις σε οποιαδήποτε απορία σχετικά με το Internet, τις εφαρμογές, τα Smartphones και τα tablets και να ανακαλύψει τις απεριόριστες δυνατότητες που έχει για την επικοινωνία του.
Αποτέλεσμα της πρωτοβουλίας αυτής ήταν η κίνηση στο 3G δίκτυο της Vodafone να παρουσιάσει αξιοσημείωτη αύξηση σε σχέση με τον Αύγουστο του 2011. Ειδικότερα, η χρήση Mobile Internet από το κινητό αυξήθηκε περισσότερο από 340% σε σχέση με τον Αύγουστο του 2011, ενώ η συνολική κίνηση των συνδρομητών ξένων δικτύων οι οποίοι επέλεξαν να σερφάρουν, μέσω της Vodafone Ελλάδος αυξήθηκε περισσότερο από 130% σε σχέση με τον Αύγουστο του 2011. H Vodafone προσφέρει στους συνδρομητές της που ταξιδεύουν στο εξωτερικό, την μεγαλύτερη 3G κάλυψη στις περισσότερες χώρες του κόσμου. Ως αποτέλεσμα, η κίνηση από χρήση δεδομένων στο εξωτερικό παρουσιάζει αύξηση της τάξης του 105% σε σχέση με την αντίστοιχη περυσινή περίοδο.
Ο κ. Νίκος Βλαχόπουλος, Εμπορικός Διευθυντής Καταναλωτικών Προϊόντων δήλωσε: «Η Vodafone, για μία ακόμα φορά, στέκεται με όλες της τις δυνάμεις δίπλα στους συνδρομητές της και τους παρέχει τη δυνατότητα να ζήσουν την εμπειρία της επικοινωνίας μέσα από το mobile internet. Βασικός μας στόχος είναι να ανταποκρινόμαστε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στις ανάγκες των πελατών μας μέσω τόσο των συσκευών Smartphones όσο και των υπηρεσιών που παρέχουμε. Τα καταστήματα Vodafone είναι ο Νο 1 προορισμός για Smartphones και Chatphones παρέχοντας τις πλέον καινοτόμες υπηρεσίες προς τους συνδρομητές της».

#79   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2016 - 07:14

Φετος πηρε κανεις τιποτα; Σα να μας ξεχασανε. Πωωωω τελειωνουν τα mb με 200 εμεινα απο τα 4gb και μη με πει παλι ο αλλος γυφτος γιατι θα του κανω καθρεφτακι που καναμε και στο δημοτικο. Αναφερομαι στα προγραμματα red και γενικα στα συμβολαια.

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 12/08/2016 - 07:14


#80   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 12/08/2016 - 07:34

Σε Red 2 μου έδωσαν 2 Gb δώρο απο 29/7-5/8. Τίποτα αλλο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#81   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2016 - 11:34

Τοσο καλα. Παντως 2 gb φαγαμε απο το cosmote σε 2 εβδομαδες με facetime 30 κληςεις διαμοιρασμο ιντερνετ σε κινητα και η/υ ενω αντιστοιχα σε vodafone 4gb με πεντε κλησεις facetime 15 λεπτων φαγωθηκαν 4gb σε 3 μερες. Ακομα δεν καταλαβα τι παιχει

#82   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 23/08/2016 - 16:06

Μου ρθε μολις μηνυμα για 10GB δωρεαν στο Red 1 που χω για 30 ημερες απο τη μερα ενεργοποιησης. Ενεργοποιηση μεχρι και 31/08.


Sent from my iPad using Tapatalk

#83   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2016 - 16:08

Το ιδιο και σε μενα μολις.
Στο συστημα και στο app ομως δεν φαινεται κατι απο τα 10gb. Εμεινα με 100mb τουλαχιστον αυτο μου δειχνει.

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 23/08/2016 - 16:12


#84   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 23/08/2016 - 16:10

Πολύ θετική η κίνηση της Vodafone γιατί αποφεύγει την υπερβολική κίνηση του Αυγούστου στο δίκτυό της που παραδοσιακά γονάτιζε τις ταχύτητες.



#85   3xwsapiax3ria

3xwsapiax3ria

    iPH Enthousiast

  • 482 μηνύματα
  • Twitter:@Xaroumeno_kranio
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:6inner6net6

Δημοσίευση 23/08/2016 - 16:25

Μην παραπονιεστε πελατες της Vodafone!!!  Εμεις οι της Cosmote "What's Up" και μη... ειμαστε διαρκως αδικημενοι.

Τις μηνιαιες προσφορες τις βλεπουμε με τηλεσκοπιο. Συνηθως "αρκουμαστε" σε 2ημερα - 3ήμερα ,αντε 7ήμερα !


Τελευταία επεξεργασία από: 3xwsapiax3ria, 23/08/2016 - 16:27


#86   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 23/08/2016 - 16:40

Τοσο καλα. Παντως 2 gb φαγαμε απο το cosmote σε 2 εβδομαδες με facetime 30 κληςεις διαμοιρασμο ιντερνετ σε κινητα και η/υ ενω αντιστοιχα σε vodafone 4gb με πεντε κλησεις facetime 15 λεπτων φαγωθηκαν 4gb σε 3 μερες. Ακομα δεν καταλαβα τι παιχει

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ σε 3 συνδέσεις Vodafone. Έπεφταν τα γιγαμπαιτ σαν νερό χωρίς λόγο. Και νόμιζα πως κάτι είχα κάνει εγώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#87   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2016 - 16:42

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ σε 3 συνδέσεις Vodafone. Έπεφταν τα γιγαμπαιτ σαν νερό χωρίς λόγο. Και νόμιζα πως κάτι είχα κάνει εγώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε cosmote είδα οτι δεν τελείωναν τα gb ενώ σε vodafone τελείωναν. Μιλάω και με facetime και στα 2. Στο κοσμοτε φάγαμε μόνο 3 gb και διαμοιρασμούς σε άλλα κινητά και facetime ενώ στο βονταφον 4 gb έφυγαν σε 3 μέρες. Μπορεί κάτι να έπαιζε το καλοκαίρι. Ακόμα και σε instagram είδα μεγάλη κατανάλωση.


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 23/08/2016 - 16:43





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες