Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Που τα βρίσκετε βρε λεβέντες για να δώσετε ένα μηνιατικο για iPhone;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
187 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 16/08/2012 - 03:05

Οι κρισεις σου ειναι τοσο καλες οσο οι ικανοτητες σου στα μαθηματικα. Και αν κρινω απο μαθηματικα κ ορθογραφια μαλλον με το ζορι πηρες ενα απολυτηριο, ποιος ξερει ποσες φορες εμεινες, για να σου δωσει την δουλεια ο μπαμπας. Αν οντως υπαρχει η "γαματη-επιχειρηση" βεβαια γιατι για κανα φαντασμενο σε κοβω. Επεσα μεσα;


Επειδη διαβασα αρκετα σχολια τα οποια οπως ειπε ενα προηγουμενος φιλος του φορουμ προσπαθεις να αντικρουσεις τα επιχειρηματα μου, με το να με μειωνεις και οχι με το να μου απαντησεις με επιχειρηματα δικα σου...Γι αυτο και σου απαντησα ειρωνικα...Βλεπω ομως οτι το συνεχισες οποτε θα σου απαντησω αναλογα..Φιλαρακι μου αγαπητο εαν καιγεσαι τοσο πολυ να δεις εαν οντως υπαρχει η επιχειρηση μπορω να σου στειλω το E9..Μονο που φοβαμαι μη δεις τα νουμερα και σε πιασει ζαλαδα και μετα αρχισεις και το κλαμα και τον κομπλεξισμο..Οτι εισοδημα εχεις εσυ τον χρονο εγω τον πληρωνω φορο....Σε πονεσε που σου μιλησα ετσι?Ξυδακι..Θα με χαρακτηρισεις οτι τα εχω και δειχνομαι? Ξυδακι... Δεν συνηθιζω να μειωνω αλλους με βαση τα οικονομικα τους..Αλλα εισαι απο τις περιπτωσεις που το αξιζεις...Δευτερον αγαπητε μου εχω πτυχιο μουσικου οργανου και αρμονιας..Αυτο συνεπαγεται οτι μπορω να διδαξω κιολας..Επισης εχω τελειωσει πληροφορικη και διοικηση επιχειρησεων...Εχω και ενα πτυχιο της Αγγλικης γλωσσας..Οποτε για το αν ειμαι αμορφωτος πιστευω οτι εχω κριθει ηδη και δεν περιμενα το αταρι..Κανα playstation μπορει και να το δεχομουν...Οποτε ξανακοιταξου στον καθρεφτη και κοιτα ποιος ειναι ο φαντασμενος...

Έλα μωρέ που αντιπροσωπεύει κ το κεφάλαιο τώρα! Ένας τύπος είναι που μπήκε στο forum κ λέει ότι έιναι επ/τίας μιας επ/σης κάπου που είναι κ η 2η καλύτερη στην Ελλάδα στο τομέα της κ έχει κ 300 εργαζομένους και και και και και... ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!


Χρηστακη δεν σε ενδιαφερει αλλα απαντησες στα ποστ μου....Αντε στον μπαμπα για χαρτζιλικακι τωρα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   Alexemp

Alexemp

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Mpliki

Δημοσίευση 16/08/2012 - 03:05

Και εκεί που πρέπει να κάνουν την δουλειά τους οι mod και να κλειδώσουν αυτό το παράδειγμα πολιτισμού,κλασσικά άφαντοι.

#183   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 16/08/2012 - 03:08

όχι ρε πάνο δεν είναι λογικό, αλλα δεν είναι και λογική η δική σου άποψη οτι επειδή παίρνει κάποιος 600 ευρώ πρέπει να κάθεται και να κλαίει τη μοίρα του και να είναι κακομοίρης μια ζώη, έ όχι ρε πάνο, μπορεί να υπάρχει φτώχεια σε πολλούς αλλα κακομοίρης δε θα γίνει κανένας για χάρη του κεφαλαίου που αντιπροσωπεύεις.


Κακομοιρης φιλε μου γινεσαι οταν στερεισαι πραγματα αναγκαια για την αγορα ενος iphone...Κακομοιρης γινεσαι γιατι δεν εχεις για βενζινη αλλα εχεις iphone...Καποιος με νοκια 3310 αλλα που να εχει την ανεση να βγει για καφε, ποτο να πληρωσει το νοικι στην ωρα του , να εχει κατι να φαει ειναι σε καλυτερη μοιρα απο καποιον με iphone που δεν εχει βενζινη για το παπακι του....Ο δευτερος ειναι κακομοιρης , ο πρωτος χαλαρουιτα

#184   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 16/08/2012 - 03:20

Επισης οσον αφορα καποιους που με κατηγορησαν γιατι ημουν απο τους τυχερους (ποτε δεν το αρνηθηκα αυτο) του να κληρονομησω μια επιχειρηση , ας αναλογιστουν τις ακινητες περιουσιες των γονιων τους θα τις αποδεχτουν η θα τις δωρισουν στο δημοσιο....??Εαν ο πατερας σας ειχε σπιτι δικο του, το οποιο τωρα ηρθε στην ιδιοκτησια σας, θα πατε να μεινετε εκει η θα νοικιασετε δικο σας :huh:Και εαν δεν σας βολευει η διαμονη εκει , θα το νοικιαζατε η οχι για να παιρνετε τα ενοικια?....Εχουμε καποιον που να δωριζει καποιο σπιτι απο αυτους που μου την λενε επειδη κληρονομησα την επιχειρηση? Γιατι πιστευω πως οτι κραζετε (σε οτι εχει σχεση με κληρονομια) το εχετε κανει ηδη η προκειται να το κανετε σε ποσοστο 100% το μελλον? Και μην μου πειτε αλλη περιπτωση η επιχειρηση αλλη το σπιτι...

Τελευταία επεξεργασία από: Panos1985, 16/08/2012 - 03:21


#185   jonk

jonk

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/08/2012 - 04:03

Μόλις γύρισα από έξω.Έχω πιει τα ποτακια μου,και μπήκα να διαβάσω,λίγο να,νανουριστω.....

Τι να δω.....

Η μαλακια πάει σύννεφο...

Να κάτσω να πω σε ένα φόρουμ: να σού φέρω το Ε9,για τις δουλείες μου,για το πόσα βγάζω,ότι βγάζω περισσότερα από εσένα, ότι είμαι υπάλληλος,αν είμαι επιχειρηματίας..........και διάφορα άλλα....
Και όλα αυτά γιατί κάποιος ρώτησε που βρίσκετε τα λεφτά να πάρετε iPhone!!!!

Η απάντηση είναι ξεκάθαρη:

Όπου γουστάρουμε!

Τελευταία επεξεργασία από: jonk, 16/08/2012 - 04:04


#186   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 16/08/2012 - 06:11

Καλημέρες! Τρίτη μέρα συνεχίζεται αυτό το topic! Λοιπόν, να εφαρμοστεί το πόθεν έσχες από δω κ πέρα για την αγορά iPhone. Να φορολογούνται παραπάνω όσοι έχουν 32άρι ή 64άρι κ να θεωρείται τεκμήριο :P

#187   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/08/2012 - 07:25

Λογικο ηταν να επικρατησει η βλακια και να ξεφυγει το τοπικ!!!επιθεση σε εναν που κληρονομησε καποια εταιρεια απο τον πατερα του και ειχε το θρασσος η θαρρος να πει την αληθεια... Γιατι την αληθεια ειπε απλα δεν αρεσει σε καποιους...
Και ναι σε συ δικαιωμα σου ειναι να κανεις οτι θελεις τα λεφτα σου 600 ..1000 100.000..οσα εχεις
Απλα η λογοκη μην μιλας γιατι τα βρηκες ετοιμα ειναι περα για περα ηλιθια...
Δωριστε ολοι αυτοι που βρηκατε ενα σπιτι απο τους γονιους σας σε κανα μοναστηρι η βαλτετο υποθηκη να παρετε κανα δνειο να κανετε καμια επιχειρηση μετα να εχετε και αποψη πως γινονται οι περιουσιες και πως συντηρουνται
Ελεος ρεε μερικοι ειστε χειροτεροι και απο την αλεκα....
Ο κληρονομος μας φταιει για ολα...Ας το καψει ο οχλος στο προαυλιο του εργοστασιου του....
Και ολα αυτα δεν τα λεω προς ολους τους μεροκαματιαριδες γιατι και εγω μεταναστακος 11 χρονια ειμουν αλλα σε καποιους που δεν εχουν τσιπα και καθονται στα 30 και 35 τους και τους πλενει ακομα η μανα τους το σωβρακακι!!!


#188   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/08/2012 - 08:30

Δυστυχώς κάποιοι δε έχουν μάθει να μιλούν και να συμπεριφέρονται κόσμια προς τους συνομιλητές τους με τα γνωστά αποτελέσματα πάντα ...να χαλάνε τα Topics.

Το θέμα κλειδώνει.

ezgif_com_crop_2.gif





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες