Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Real Racing 3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
452 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   stelios7

stelios7

    iPH Addict

  • 789 μηνύματα
  • Twitter:@steliosp7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 11/04/2013 - 18:08

Σημερα πηγα να κανω το update και εχει κολλησει και δεν μου το κανει.Το εχει αντιμετωπισει καποιος αλλος αυτο?

τι εννοεις εχει κολλησει? ειναι μεγαλο σε μεγεθος το update κι αργει αν αυτο εννοεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   mtifosi

mtifosi

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:mtifosi

Δημοσίευση 11/04/2013 - 18:11

τι εννοεις εχει κολλησει? ειναι μεγαλο σε μεγεθος το update κι αργει αν αυτο εννοεις

Οχι εννοω πως δεν το ξεκιναει να κανει καθολου το update και εχει κολλησει η εφαρμογη στο installing...

#183   Gfb3

Gfb3

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/04/2013 - 18:55

Οχι εννοω πως δεν το ξεκιναει να κανει καθολου το update και εχει κολλησει η εφαρμογη στο installing...


Και μένα έχει κολλήσει στο installing επειδή δεν έχω χώρο. Υπάρχει περίπτωση να γλίτωσω το unistall και install?

#184   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/04/2013 - 09:16

Αναρτημένη εικόνα


To δημοφιλές racing game για το iPhone και iPad από την Electronic Arts αναβαθμίστηκε σήμερα στην έκδοση 1.1 φέρνοντας τα Cobalt SS και Camaro ZL1 της Chevrolet, ένα νέο Hunter mode, πάνω από 100 καινούργια events, δυνατότητα συγχρονισμού μέσω cloud και βελτιωμένα κοινωνικά χαρακτηριστικά για να βλέπετε για παράδειγμα ποιοι είναι online και να συγκρίνετε τις επιδόσεις μεταξύ σας.

• New manufacturer – Chevrolet! The Cobalt SS and the Camaro ZL1 join the lineup
• New event type – Hunter! Chase down the hunted car and overtake within one lap
• 100+ new events! Total number of events now exceeds 1,000!
• Cloud Save functionality! Transfer your save data between devices
• New social features! See who is online and compare how your friends are doing with the statistics leaderboard
• Check your TSM mailbox for the latest friend notifications
• Improved tutorial and main menu
• Numerous additional improvements, fixes, and performance optimizations

Θα βρείτε το Real Racing 3 για iPhone και iPad δωρεάν στο App Store [iTunes link]

Follow me on twitter


#185   teodore88

teodore88

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 12/04/2013 - 10:16

Εγω ενα εχω να πω, το RC2HD το χα λατρεψει! Το RC3 μου χει σπασει τα νευρα!! Ποοοοσες ωρες αναμονη για επισκευες κ @@ιες!

#186   anvailas

anvailas

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/04/2013 - 15:02

Παιδιά, να ρωτήσω κάτι?? Με το νέο update, προστέθηκαν νέα events στα ήδη υπάρχοντα πρωταθλήματα ή δημιουργήθηκαν νέα πρωταθλήματα μόνο?

Και το ρωτάω αυτό, γιατί αν προστέθηκαν νέα events στα υπάρχοντα πρωταθλήματα και από το π.χ. 100% που ήσουν πριν το update σε κάποιο πρωτάθλημα πέσεις στο 90κάτι %, τότε αν το ξαναφτάσεις 100%, παίζει να ξαναπαίρνεις τα gold επίτευξης του 100%...

Αν ισχύει αυτό,που δεν το πιστεύω, δεν αξίζει να κάνω ακόμα το update.

Ευχαριστώ.

#187   ekaradimos

ekaradimos

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:Vagelis Karadimos

Δημοσίευση 12/04/2013 - 15:58

Φοβερό game. Τα καλύτερα γραφικά που έχω δει ποτέ στο iPad μου. Αναδεικνύει την Retina του iPad. Δεν είχα lagαρίσματα στο iPad, Μου φαίνεται λίγο πιο αργό (iPad3 6.1.2 jb) από το iPhone5 μου (6.1.3 non-jb). Γενικά το 1Giga RAM που έχει το iPad μου φαίνονται λίγο γιατί αν δεν κλείνει κανείς τις εφαρμογές κρατάει κάποιο κομμάτι τους στην μνήμη. Κατά τα άλλα είμαι τελείως αντίθετος με τα in-app purchases. Το Real Racing 2 το είχα αγοράσει, όταν ακόμα είμαουν non-jb, στο iPad μου.

#188   anvailas

anvailas

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/04/2013 - 16:02

Παιδιά, να ρωτήσω κάτι?? Με το νέο update, προστέθηκαν νέα events στα ήδη υπάρχοντα πρωταθλήματα ή δημιουργήθηκαν νέα πρωταθλήματα μόνο?

Και το ρωτάω αυτό, γιατί αν προστέθηκαν νέα events στα υπάρχοντα πρωταθλήματα και από το π.χ. 100% που ήσουν πριν το update σε κάποιο πρωτάθλημα πέσεις στο 90κάτι %, τότε αν το ξαναφτάσεις 100%, παίζει να ξαναπαίρνεις τα gold επίτευξης του 100%...

Αν ισχύει αυτό,που δεν το πιστεύω, δεν αξίζει να κάνω ακόμα το update.

Ευχαριστώ.

Κανείς??

#189   spirosad

spirosad

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/04/2013 - 16:29

Όχι είναι νέα πωταθλήματα που προστέθηκαν.

Τελευταία επεξεργασία από: spirosad, 12/04/2013 - 16:35


#190   tsap

tsap

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/04/2013 - 16:31

Όχι είναι νέα events που προστέθηκαν.



Δηλ. καινούργιες πίστες?

#191   Kostaskal

Kostaskal

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/04/2013 - 16:35

Παιδιά, να ρωτήσω κάτι?? Με το νέο update, προστέθηκαν νέα events στα ήδη υπάρχοντα πρωταθλήματα ή δημιουργήθηκαν νέα πρωταθλήματα μόνο?

Και το ρωτάω αυτό, γιατί αν προστέθηκαν νέα events στα υπάρχοντα πρωταθλήματα και από το π.χ. 100% που ήσουν πριν το update σε κάποιο πρωτάθλημα πέσεις στο 90κάτι %, τότε αν το ξαναφτάσεις 100%, παίζει να ξαναπαίρνεις τα gold επίτευξης του 100%...

Αν ισχύει αυτό,που δεν το πιστεύω, δεν αξίζει να κάνω ακόμα το update.

Ευχαριστώ.


Τουλάχιστον ότι έχω δει μέχρι στιγμής, θα σου πω ότι απλά έχουν προσθέσει μερικά νέα πρωταθλήματα. Ότι πρόλαβα κι έχω τελειώσει από ολόκληρα πρωταθλήματα, απλά είναι τελειωμένο. Επειδή όμως έχω ξεκινησει διάφορα πρωταθλήματα, δεν μπήκα στο κάθε ένα να τσεκάρω αν έχουν κάνει αλλαγές. Στα ποσοστά % πάντως, είναι τα ίδια.

Κατά τα άλλα, έχω καεί με το κωλοπαίχνιδο. Δεν τους έχω δώσει φράγκο μέχρι στιγμής κι ούτε πρόκειτε. Στο 71 level είμαι, με 23 αυτοκινητα αγορασμενα. Τελευταίο αγορασμένο αυτοκίνητο με πολύ κόπο και απόλυτη οικονομία σε χρυσό, το Pagani Zonta R. B)Ενδεικτικά αναφέρω ότι για πλήρες σέρβις, ο μηχανικός μου στέλνει μήνυμα σε 20 ώρες :wacko:. Η δε πρώτη αναβάθμιση στο κινητήρα έχει μόοολις 141600 R$ :o

Καλό κάψιμο...

#192   Kostaskal

Kostaskal

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/04/2013 - 16:36

Δηλ. καινούργιες πίστες?


Όχι. Νέα events στις ήδη υπάρχουσες πίστες.

#193   mtifosi

mtifosi

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:mtifosi

Δημοσίευση 12/04/2013 - 16:56

Και μένα έχει κολλήσει στο installing επειδή δεν έχω χώρο. Υπάρχει περίπτωση να γλίτωσω το unistall και install?

Το παραξενο ειναι πως εμενα ουτε ετσι διορθωθηκε και υπαρχει αρκετος χωρος στη συσκευη.Δεν με αφηνει να το ξανακατεβασω καθως εχει μεινει κολλημενο στο εικονιδιο το installing.Πρωτη φορα το αντιμετωπιζω αυτο με εφαρμογη.

#194   GREGORY1975

GREGORY1975

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/04/2013 - 20:13

Το παιχνίδι το έχω σπασμένο έχω όλα τα αυτοκίνητα και πλήρως φτιαγμένα άπειρα λεφτά και χρυσό. Με την αναβάθμιση το παιχνίδι έχει γίνει δυσκολότερο στο να κρατήσεις μπροστά και να φτάσεις τον πρώτο οταν μάλιστα συνέχεια σε κατατάσσει 22ο.

#195   stelios7

stelios7

    iPH Addict

  • 789 μηνύματα
  • Twitter:@steliosp7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/04/2013 - 00:48

μπορουμε να πωλησουμε αυτοκινητα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες