Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Real Racing 3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
452 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   gelio

gelio

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2013 - 20:49

τι εννοεις εχει κολλησει? ειναι μεγαλο σε μεγεθος το update κι αργει αν αυτο εννοεις

παντως επειδη ειναι μεγαλο το update, ισως χρειαστει να παρακολουθεις τη συσκευη σου...
στο δικο μου ipad mini, καθε λιγα λεπτα μου εβγαζε μυνημα, πως δεν μπορει αυτη τη στιγμη να γινει update και ειχε δυο επιλογες, σταματημα 'η συνεχεια...
€πατωντας συνεχεια 3-4 φορες το εκανε τελικα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   gelio

gelio

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2013 - 20:53

Τουλάχιστον ότι έχω δει μέχρι στιγμής, θα σου πω ότι απλά έχουν προσθέσει μερικά νέα πρωταθλήματα. Ότι πρόλαβα κι έχω τελειώσει από ολόκληρα πρωταθλήματα, απλά είναι τελειωμένο. Επειδή όμως έχω ξεκινησει διάφορα πρωταθλήματα, δεν μπήκα στο κάθε ένα να τσεκάρω αν έχουν κάνει αλλαγές. Στα ποσοστά % πάντως, είναι τα ίδια.

Κατά τα άλλα, έχω καεί με το κωλοπαίχνιδο. Δεν τους έχω δώσει φράγκο μέχρι στιγμής κι ούτε πρόκειτε. Στο 71 level είμαι, με 23 αυτοκινητα αγορασμενα. Τελευταίο αγορασμένο αυτοκίνητο με πολύ κόπο και απόλυτη οικονομία σε χρυσό, το Pagani Zonta R. B)Ενδεικτικά αναφέρω ότι για πλήρες σέρβις, ο μηχανικός μου στέλνει μήνυμα σε 20 ώρες :wacko:. Η δε πρώτη αναβάθμιση στο κινητήρα έχει μόοολις 141600 R$ :o

Καλό κάψιμο...

πανω σε αυτο το θεμα...και μετα απο το update, εχω κι εγω ενα θεμα...στο modern sports classics event, πηρα πρωτη θεση σε ολοες τις κουρσες...
μου βγαζει ποσοστο 97% κι οχι 100% οπως επρεπε...
το αντιμετωπισε καποιος φιλος αυτο;;;

#213   gelio

gelio

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2013 - 22:59

Επειδη τοχω κατεβασει και γω στο ipad και εχω κολλησει .. Για να φτασει καποιος στο 100% θα πρεπει να βγει πρωτος σε ολα τα events και να αγορασει και τα 4 αυτοκινητα που εχει στο καθενα ?

ναι!!! σε καθε ενοτητα, αγοραζεις ολα τα αυτοκινητα και πρεπει να βγεις πρωτος για να παρεις 100%!!!
σε ενα event...to modern sports classics, ενω κερδισα πρωτη θεση σε ολα, δεν μου δινει 100%, αλλα 97% και δεν ξερω γιατι...
εστειλα μυνημα στο firemonkeys, αλλα δεν πηρα απαντηση...

#214   andreas15

andreas15

    iPH Member

  • 260 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:andrew_pap

Δημοσίευση 18/04/2013 - 10:16

Τελευταίο αγορασμένο αυτοκίνητο με πολύ κόπο και απόλυτη οικονομία σε χρυσό, το Pagani Zonta R. B)Ενδεικτικά αναφέρω ότι για πλήρες σέρβις, ο μηχανικός μου στέλνει μήνυμα σε 20 ώρες :wacko:. Η δε πρώτη αναβάθμιση στο κινητήρα έχει μόοολις 141600 R$ :o

Καλό κάψιμο...

Τουλαχιστον στις μεγαλτυτερες πιστες σου δινει πιο πολλα λεφτα ή παλι το πολυ 2-3 χιλιαδες ?

Ε ναι μου σπάει τα νεύρα ... 30 αμάξια αγώνας και ξεκινάς τελευταίος

To ειχα παντα απορια αυτο .. γιατι σε ολα τα παιχνιδια με αγωνες αυτοκινητων να ξεκινας παντα απτο τελος ? :blush:

#215   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/04/2013 - 13:32

Βρε λεφτά δίνει αλλά πρέπει να κάνεις δήλωση του νόμου 105 και ένα τάμα στον όσιο Δαυίδ για να βγεις πρώτος σε κάποιες πίστες :P

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#216   tsap1833

tsap1833

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2013 - 21:41

Καλησπέρα και πάλι. Εχω ένα θεματακι με το παιχνίδι. 1) Όταν επιλέγεις τις πίστες για να τρέξεις αργει πολύ για την φορτώσει. 2) Καταναλώνει πολύ μνήνη και όταν κλείσω το παιχνίδι η μνήμη παραμένει σε πολύ χαμηλά επίπεδο και μόνο απο το processes καθαρίζει πλήρωσ και επανέρχεται σε κανονικά επίπεδα. 3) Δεν μπορώ να αποθηκεύσω τις αλλλαγες που γίνονται μέσω του cloud ώστε να παίζω απο το ipad αλλά και απο το iphone. Μάλιστα όταν επιλέγω να τις αποθηκεύσει, αργεί πολύ και αφού τελειώσει αναφέρει,χρονικά πάντα, τις τελευταίες αποθηκεύσεις (σ.σ. δυο ημέρες πρίν). Αντιμετωπίζει κανείς κάτι παρόμοιο; Υπάρχει λύση;

Συσκευές: ipad 4 generation(ios 6.0.1 jb) and iphone 5 (ios 6.1.2 jb).

#217   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 20/04/2013 - 12:13

Κανένα θέμα σε εμένα ... Δοκίμασα και όλα οκ ... Μήπως έχεις θέμα με το δικό σου λογαριασμό ;;; Εμένα πχ όταν έκανα restore set up as new απλώς μπήκα στο παιχνίδι και έκανα load from cloud και όλα καλά ...

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#218   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2013 - 08:39

Καλημέρα σε όλους.

Στο PRO/AM WORLD SERIES στην πίστα MARLETHORPE TYRES AUSTRALIAN EXROSITION πόσο έχετε κάνει στο endurance?

Είναι η μόνη που έχω κολλήσει και δεν μπορώ να πάρω το 100%.

#219   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/04/2013 - 08:49

Έχεις δοκιμάσει να παίξεις ενώ είσαι offline?

Το TSM είναι πολύ μεγάλο πρόβλημα. Ίσως μεγαλύτερο από τις αναμονές για service.

Εν τω μεταξύ για τα Endurance levels υπάρχει μεγάλη γκρίνια για κάποια εξωπραγματικά score σε αρκετά forum και είπαν ότι κάτι θα κάνουν για να διορθώσουν την κατάσταση.

#220   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/04/2013 - 08:53

Καλημέρα σε όλους.

Στο PRO/AM WORLD SERIES στην πίστα MARLETHORPE TYRES AUSTRALIAN EXROSITION πόσο έχετε κάνει στο endurance?

Είναι η μόνη που έχω κολλήσει και δεν μπορώ να πάρω το 100%.


Σε ποιος event ??? έχει 3 κατηγορίες ...
Οκ κατάλαβα πρώτος έχω βγει αλλά δεν ξέρω πως να δω το score μου ... Πάντως σίγουρα έχω κάνει παραπάνω από Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: W3rtY88, 22/04/2013 - 08:58

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#221   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2013 - 08:54

Έχω δοκιμάσει αλλά μάταια. Κάνω κάπου στα 13-14 km και για να βγω πρώτος πρέπει να κάνω 16.7 km. Δεν παίζει με τίποτα. Έχω δοκιμάσει με όλα τα αυτοκίνητα.

#222   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2013 - 08:55

Σε ποιος event :huh: έχει 3 κατηγορίες ...


Στην πρώτη.

#223   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/04/2013 - 08:59

Εκανα edit την απάντηση μου τσέκαρε την ;)

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#224   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2013 - 09:02

Αναρτημένη εικόνα

Βλέπεις; Είναι φύση αδύνατον να γίνει αυτό.

#225   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/04/2013 - 09:07

Φίλε θα παίξω σε λίγο και θα σου πω ;) και εγώ κάπου εκεί πρέπει να έκανα να ξέρεις ...

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες