Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Real Racing 3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
452 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#421   NEXTNEXT

NEXTNEXT

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:nextsak

Δημοσίευση 12/09/2013 - 09:50

Καλημέρα,

εχω το εξης πρόβλημα. μου λέει συνεχεια connection error.

Μεχρι τωρα ολα δουλευαν ρολοι. εχω ipad και την τελευταία εκδοση rr3 την 1.3.5 

 

Ενω τις πρωτες μέρες μετα το update ολα δουλευαν κανονικά, δυο μερες τώρα τρελο κόλλημα.

 

Το ιδιο μου κανει και στο iphone5. Το ξανακατέβασα αλλα παλι το ίδιο.

Δεν με αφηνει ουτε απο το cloud να κατεβασω τα στατιστικα μου, οποτε δεν το δοκιμασα στο ipad

γιατί είμαι στο level 156 και δεν θελω να το χάσω

 

Καμμια ιδέα;


Τελευταία επεξεργασία από: NEXTNEXT, 12/09/2013 - 09:52


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#422   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/10/2013 - 14:11


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#423   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 25/10/2013 - 12:32

Ρε guys αν hackαρω το παιχνίδι γιατι κουράστηκα να παίζω και να μην μπορώ να μαζεύω τα λεφτά και τα gold που χρειάζονται θα πρέπει να το ξανά παίξω απο την αρχή; Δεν γίνεται να προσθέσω τα λεφτά και τα gold στην πρόοδο που έχω κάνει μεχρι τώρα;

#424   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 25/10/2013 - 20:10

Ρε guys αν hackαρω το παιχνίδι γιατι κουράστηκα να παίζω και να μην μπορώ να μαζεύω τα λεφτά και τα gold που χρειάζονται θα πρέπει να το ξανά παίξω απο την αρχή; Δεν γίνεται να προσθέσω τα λεφτά και τα gold στην πρόοδο που έχω κάνει μεχρι τώρα;


Ολα τα hack που ξέρω είναι εντελώς από την αρχή δυστυχώς, αν υπάρχει και κάποιο άλλο καινούργιο που να μην το ξέρω μακάρι να γίνεται απλώς να παρεμβεις χωρίς να σβήσει το game αλλά δεν νομίζω :(

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#425   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 25/10/2013 - 23:21

Τελικά βρήκα ενα που στο hackάρει χωρίς να σου σβήσει όλη την πρόοδο που έχεις κάνει. Το θέμα ειναι ότι ψιλοξενερωσα γιατι δυστυχώς χάνει όλη την μαγεία του το παιχνίδι.

#426   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 27/10/2013 - 15:24

Τελικά βρήκα ενα που στο hackάρει χωρίς να σου σβήσει όλη την πρόοδο που έχεις κάνει. Το θέμα ειναι ότι ψιλοξενερωσα γιατι δυστυχώς χάνει όλη την μαγεία του το παιχνίδι.



Επειδή το είχα αρχίσει από τότε που βγήκε και λογικά και εσύ το ίδιο αν θυμάμαι καλά θα σου πω ότι την μαγεία του την έχει χάσει εδώ και αρκετό καιρό ... Ετσι όπως το έκαναν με τα update δεν αξίζει να παίζεις .... Ή θα κάνεις χακ ή θα δώσεις λεφτά σε in app purchase ....

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#427   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 27/10/2013 - 15:28

Με το τελευταίο update νομίζω εχει στρώσει λίγο όσον αφορά το θέμα των χρημάτων που κερδίζεις. Μάλλον θα το βγάλω το hack και θα συνεχίσω απο εκεί που είχα μείνει. Δεν αξίζει με το hack. Με την καμία δεν πρόκειται να δώσω λεφτά σε IAP. Μακάρι να το είχαν κάνει όπως το RR2. Είχα δώσει 16€ για iPhone και iPad και θα τα ξανά έδινα και για αυτο. Μακάρι το επόμενο να το κάνουν έτσι.

#428   bill64

bill64

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 27/10/2013 - 15:59

Ρε guys αν hackαρω το παιχνίδι γιατι κουράστηκα να παίζω και να μην μπορώ να μαζεύω τα λεφτά και τα gold που χρειάζονται θα πρέπει να το ξανά παίξω απο την αρχή; Δεν γίνεται να προσθέσω τα λεφτά και τα gold στην πρόοδο που έχω κάνει μεχρι τώρα;

Αυτό που δεν ξεκινάς από την αρχή είναι μέσω cydia και απλά αγοράζεις χωρίς λεφτά τα χρυσά, όταν το έκανα ήμουν στο 94 επίπεδο, δεν πήγαινε άλλο το είχα βαρεθεί, μου ε΄δωσε μια ώθηση και πήγα μέχρι 101, τώρα πούλησα το 5άρι και περιμένω το 5ς, αναλόγως πως θα με πιάσει θα δω αν το ξαναπαίξω ...



#429   thanos2007

thanos2007

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 28/10/2013 - 11:49

Ενα κολπακι για να μαζέψεις coins και fame points ειναι να τρεχεις στις endurance διαδρομές (με κλειστό το wifi,ειναι πιο εύκολο να βγεις πρωτος) έχοντας στο 100% το bonus daily και ενεργοποιώντας crew agent και manager.
Προϋπόθεση για να πάρεις και το 100% απο το daily bonus ειναι να ειναι ο πρώτος αγώνας που θα τρεξεις μόλις ανοίξεις το παιχνίδι. Ανάλογα με ποιο Αυτοκινητο τρεχεις ειναι ανάλογα και τα κέρδη σου ,μπορείς να φτάσεις εώς και 140000 coins και 13000 fame points την φορά (koenigsegg Agera 1)
Υγ.ξερω ότι υπάρχουν και τα hack ,αλλά αυτός ειναι ένας εύκολος τρόπος χωρίς hack να κερδίζεις κάποια εύκολα coins και fame.

Συνημμένα αρχεία



#430   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 28/10/2013 - 11:57

Ενα κολπακι για να μαζέψεις coins και fame points ειναι να τρεχεις στις endurance διαδρομές (με κλειστό το wifi,ειναι πιο εύκολο να βγεις πρωτος) έχοντας στο 100% το bonus daily και ενεργοποιώντας crew agent και manager.
Προϋπόθεση για να πάρεις και το 100% απο το daily bonus ειναι να ειναι ο πρώτος αγώνας που θα τρεξεις μόλις ανοίξεις το παιχνίδι. Ανάλογα με ποιο Αυτοκινητο τρεχεις ειναι ανάλογα και τα κέρδη σου ,μπορείς να φτάσεις εώς και 140000 coins και 13000 fame points την φορά (koenigsegg Agera 1)
Υγ.ξερω ότι υπάρχουν και τα hack ,αλλά αυτός ειναι ένας εύκολος τρόπος χωρίς hack να κερδίζεις κάποια εύκολα coins και fame.



Αν μπορείς πες μου σε τι endurance έκανες τόσο πολύ fame ... Και τι άλλο χρειάζεται για να κάνω και εγώ τόσο πολύ ;)

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#431   thanos2007

thanos2007

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 28/10/2013 - 12:11

Το έκανα στο zenith series/18/endurance με koenigsegg Agera 1 με όλα τα παραπάνω βήματα που εγραψα

#432   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 28/10/2013 - 13:41

Το έκανα στο zenith series/18/endurance με koenigsegg Agera 1 με όλα τα παραπάνω βήματα που εγραψα

Thnx θα τα κάνω όλα όπως λες το θέμα είναι ότι είμαι στην 3η μέρα ακόμα :( αλλά οκ ;)

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#433   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/12/2013 - 09:29

Real-Racing-3.jpeg


To δημοφιλές racing game για το iPhone και iPad αναβαθμίστηκε στην έκδοση 2.0 παρουσιάζοντας επιτέλους τη λειτουργία Real-Time Multiplayer για να παίζετε με έως και τέσσερις φίλους σας σε πραγματικό χρόνο στο Game Center. Ταυτόχρονα, στο παιχνίδι θα βρείτε τις Lamborghini Veneno και McLaren P1 καθώς και μια νέα σειρά προκλήσεων.

Τέλος, έχουν βελτιωθεί οι κάμερες του replay, έχει απομακρυνθεί ένα προβληματικό εμπόδιο στο Hockenheimring και διορθώθηκε το θέμα με το Crew στις δοκιμές χρόνου.

Θα βρείτε το Real Racing 3 για iPhone και iPad δωρεάν στο App Store [iTunes link]

Follow me on twitter


#434   angelob7

angelob7

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 28/12/2013 - 17:11

Εχω το 5 στην 6.0.2 και λεω να βάλω την 7 με jailbreak και setup as new. Πως θα γίνει να μην χάσω την πρόοδο μου στο παιχνίδι? ευχαριστώ.



#435   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 12/01/2014 - 16:50

Υπάρχει κάποιο hack για να ξεκλειδώνεις όλα τα events;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες