Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

MailMe! για iPhone, Επίσημο Thread


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
95 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 28/12/2012 - 02:36

Λοιπόν την δοκίμασα και εγώ σήμερα...

Σαν ιδέα είναι αρκετά καλή.

Δυο ερωτήσεις τώρα... Μπορώ να προσθέσω εικόνα δική μου;

Και επίσης υπάρχει καποια σκέψη για έκδοση iPad; Είναι πιο βολικό το μέγεθος της οθόνης....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/12/2012 - 02:41

Καλησπέρα!

Ναι μπορείς να προσθέσεις layer με δική σου εικόνα. Μάλιστα μπορείς να βάλεις και διάφορα εφέ στο πλαίσιο της. Την εισάγεις με τον ίδιο τρόπο που εισάγεις νέο layer για κείμενο. Πατάς την κάρτα να κάνει zoom, μετα πατάς το κουμπι κατω δεξια που λεει layers και μετά το εικονίδιο με το μικρο τοπίο και το + πανω αριστερά.

Όσον αφορά το iPad, δουλεύω αυτή την περίοδο σε έκδοση για iPad που περιέχει μόνο το μέρος με τις eCards. Θα πάρει όμως λίγο χρόνο να ολοκληρωθεί μιας και έχω παρα πολλα να κάνω αυτη την περίοδο.

Τελευταία επεξεργασία από: ironsienna, 28/12/2012 - 02:42


#93   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 28/12/2012 - 02:42

Ωραίος... Θα το κοιτάξω....

#94   jjkarag

jjkarag

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Twitter:@jjkarag
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 28/12/2012 - 15:20

Καλησπέρα!

Ναι μπορείς να προσθέσεις layer με δική σου εικόνα. Μάλιστα μπορείς να βάλεις και διάφορα εφέ στο πλαίσιο της. Την εισάγεις με τον ίδιο τρόπο που εισάγεις νέο layer για κείμενο. Πατάς την κάρτα να κάνει zoom, μετα πατάς το κουμπι κατω δεξια που λεει layers και μετά το εικονίδιο με το μικρο τοπίο και το + πανω αριστερά.

Όσον αφορά το iPad, δουλεύω αυτή την περίοδο σε έκδοση για iPad που περιέχει μόνο το μέρος με τις eCards. Θα πάρει όμως λίγο χρόνο να ολοκληρωθεί μιας και έχω παρα πολλα να κάνω αυτη την περίοδο.

Καλησπέρα!

Ναι μπορείς να προσθέσεις layer με δική σου εικόνα. Μάλιστα μπορείς να βάλεις και διάφορα εφέ στο πλαίσιο της. Την εισάγεις με τον ίδιο τρόπο που εισάγεις νέο layer για κείμενο. Πατάς την κάρτα να κάνει zoom, μετα πατάς το κουμπι κατω δεξια που λεει layers και μετά το εικονίδιο με το μικρο τοπίο και το + πανω αριστερά.

Όσον αφορά το iPad, δουλεύω αυτή την περίοδο σε έκδοση για iPad που περιέχει μόνο το μέρος με τις eCards. Θα πάρει όμως λίγο χρόνο να ολοκληρωθεί μιας και έχω παρα πολλα να κάνω αυτη την περίοδο.

Λοιπόν σε φίλο με iPhone5 δεν κρασάριζε όπως στο δικό μου αλλά έχει πρόβλημα το facebook.Δέν άνοιγε & μόνο με επανεκκίνηση δούλεψε & μετά απο 2 αποστολές πάλι δεν δουλεύει

#95   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/12/2012 - 15:36

Λοιπόν σε φίλο με iPhone5 δεν κρασάριζε όπως στο δικό μου αλλά έχει πρόβλημα το facebook.Δέν άνοιγε & μόνο με επανεκκίνηση δούλεψε & μετά απο 2 αποστολές πάλι δεν δουλεύει


Ευχαριστω για το feedback! Αυτο με την λίστα των φίλων στην δευτερη αποστολή το γνωρίζω και το έχω διορθώσει. Εχω ανεβάσει νέα έκδοση και περιμένει έγγριση απο Apple. Λογικά απο μέρα σε μέρα θα ειναι διαθέσιμο το update.

#96   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2013 - 08:08

Η νέα έκδοση είναι τώρα διαθέσιμη σε iTunes store. Όλα τα bugs που έχουν αναφερθεί έχουν διορθωθεί.

Επιπλέων η εφαρμογή είναι τώρα ΔΩΡΕΑΝ για περιορισμένο διάστημα!! κατεβάστε την και στείλτε κάρτες σε φίλους σας στο Facebook!

Κατεβάστε την εδώ iTunes Link

Και τέλος διαθέσιμο στο online rack της εφαρμογής είναι ένα νέο πακετάκι με κάρτες για τον Άγιο Βαλεντίνο!!

Αναρτημένη εικόνα


Τελευταία επεξεργασία από: ironsienna, 01/02/2013 - 08:14





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες