Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Facebook 5.0


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
607 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 01/12/2012 - 14:42

Μακριάααα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/12/2012 - 15:07

Καλα εγω μπορει να θέλω να βγάλω φωτο τα @@ μου και να τα καμαρωνω ,πρέπει δηλαδη να μου τα δει και ο Zugeberg ; :P

#243   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/12/2012 - 15:37

τωρα αυτη η επιλογή δηλαδη είναι καλή? :huh: εμενα σε αυτοματο φακέλομα και κατα ρουφιανεμα στο μεγιστο μου κανει... σκεψου... εχεις βγαλει φωτογραφια με το χψ ατομο που δεν θα επρεπε να βγεις... εισαι εξω στο μαγαζι το γκομενακι αγκαλια και τσαααπ η φωτογραφια.... το pc ανοιχτο στο σπιτι και η κοπελα σου παει να βαλει κανα τραγουδι...
"11 new images uploaded to private folder..." 2 ωρες μετα... Burgatory... καθαρτηριο... οι 124 πληγες του φαραώ και δημόσιο μαστίγομα... :wacko: ειδες ρε ευκολία η νεα αυτή δυνατότητα? "application and updates made for you... by your wife".... :lol: :lol:

γι αυτό μένουμε στην παλιά... μια χαρά είναι κι αυτή!!

#244   themisleonakias

themisleonakias

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 01/12/2012 - 18:45

τωρα αυτη η επιλογή δηλαδη είναι καλή? :huh: εμενα σε αυτοματο φακέλομα και κατα ρουφιανεμα στο μεγιστο μου κανει... σκεψου... εχεις βγαλει φωτογραφια με το χψ ατομο που δεν θα επρεπε να βγεις... εισαι εξω στο μαγαζι το γκομενακι αγκαλια και τσαααπ η φωτογραφια.... το pc ανοιχτο στο σπιτι και η κοπελα σου παει να βαλει κανα τραγουδι...
"11 new images uploaded to private folder..." 2 ωρες μετα... Burgatory... καθαρτηριο... οι 124 πληγες του φαραώ και δημόσιο μαστίγομα... :wacko: ειδες ρε ευκολία η νεα αυτή δυνατότητα? "application and updates made for you... by your wife"....



εχω λιωσει μιλαμε.... :lol: ...τρομερος....... :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: themisleonakias, 01/12/2012 - 18:46


#245   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 07/12/2012 - 06:41

Το κουμπί της κοινοποίησης τελικά υπάρχει και στα ελληνικά σε iPhone.

Απλά δε φαίνεται.

Ας δούμε πως το βλέπουμε:

- Ανοίγουμε το λινκ που έχει δημοσιεύσει κάποιος (ας πούμε ένα άρθρο ή ένα βίντεο).
- Στο mini browser του fb που μας ανοίγει, υπάρχει στο κάτω δεξιά (ή πάνω δεξιά δε θυμάμαι...) άκρο το κλασσικό τετραγωνάκι με το βελάκι που παλιά χρησιμοποιούνταν για να κάνουμε report.
- Αν το πατήσουμε θα δούμε ότι τώρα πλέον έχει και την επιλογή της κοινοποίησης συνδέσμου...

ΑΝ κάποιος δεν κατάλαβε πείτε να βάλω και φωτογραφίες...

#246   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/12/2012 - 08:03

Το κουμπί της κοινοποίησης τελικά υπάρχει και στα ελληνικά σε iPhone.

Απλά δε φαίνεται.

Ας δούμε πως το βλέπουμε:

- Ανοίγουμε το λινκ που έχει δημοσιεύσει κάποιος (ας πούμε ένα άρθρο ή ένα βίντεο).
- Στο mini browser του fb που μας ανοίγει, υπάρχει στο κάτω δεξιά (ή πάνω δεξιά δε θυμάμαι...) άκρο το κλασσικό τετραγωνάκι με το βελάκι που παλιά χρησιμοποιούνταν για να κάνουμε report.
- Αν το πατήσουμε θα δούμε ότι τώρα πλέον έχει και την επιλογή της κοινοποίησης συνδέσμου...

ΑΝ κάποιος δεν κατάλαβε πείτε να βάλω και φωτογραφίες...

Πολύ ωραία :) Να σαι καλά !!
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#247   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/12/2012 - 03:04

Αναρτημένη εικόνα


Η εφαρμογή της Facebook αναβαθμίστηκε στην έκδοση 5.3 συνεχίζοντας να προσφέρει διορθώσεις και βελτιώσεις στην γενικότερη απόκριση της εφαρμογής. Συγκεκριμένα, μπορείτε πλέον να δημοσιεύετε φωτογραφίες σε συγκεκριμένα άλμπουμ κατά το uploading, το news feed είναι ακόμα πιο γρήγορο και το νέο timeline ανοίγει ταχύτερα στο iPhone.

To Facebook επανασχεδιάστηκε πριν μερικούς μήνες με native χαρακτήρα και αρκετά πιο γρήγορη απόκριση σε σχέση με τις παλαιότερες εκδόσεις. Θα το βρείτε δωρεάν στο App Store [iTunes link]

Follow me on twitter


#248   GeroStef

GeroStef

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/12/2012 - 09:49

Η "Κοινοποίηση" στο ελληνικό μενού (κοινώς το κουμπί "Share" αρνείται πεισματικά να εμφανιστεί!...

#249   cbpiaa

cbpiaa

    iPH Addict

  • 666 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:ΚΩΣΤΑΣ ST200

Δημοσίευση 14/12/2012 - 10:00

Εδω υπαρχει...

Συνημμένα αρχεία

  • Συνημμένο αρχείο  image.jpg   133,77KB   14 λήψεις


#250   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 14/12/2012 - 10:27

Υπάρχει αλλα μόνο σε λινκς κ όχι σε διάφορα στάτους όπως επίσης η άλλη διαφορά που εντόπισα ειναι στη συνομιλία όταν επιλεξεις κάποιον σου βγάζει δυο επιλογές : μήνυμα - χρονολόγιο.

#251   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 14/12/2012 - 11:05

Μεγαλο lug στις φωτογραφίες στην κάτω μπάρα που έχει τις επιλογές (like,tag etc ) τα γράμματα ειναι μεγάλα κ ανακριβή!

#252   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/12/2012 - 11:08

Με το σημερινό update όλα πάνε πιο γρήγορα :)

Μεγαλο lug στις φωτογραφίες στην κάτω μπάρα που έχει τις επιλογές (like,tag etc ) τα γράμματα ειναι μεγάλα κ ανακριβή!

Δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο, όλα καλά εδώ σε 4s :)
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#253   stan

stan

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2012 - 11:18

Bug υπάρχει και όταν πατάς τη status bar για να πας στην κορυφή. Σε "πετάει" σε καρτέλα για διαμοιρασμό φωτογραφιών.

#254   GBabilis

GBabilis

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:mpampilhs

Δημοσίευση 14/12/2012 - 11:25

Το κουμπί της κοινοποίησης τελικά υπάρχει και στα ελληνικά σε iPhone.

Απλά δε φαίνεται.

Ας δούμε πως το βλέπουμε:

- Ανοίγουμε το λινκ που έχει δημοσιεύσει κάποιος (ας πούμε ένα άρθρο ή ένα βίντεο).
- Στο mini browser του fb που μας ανοίγει, υπάρχει στο κάτω δεξιά (ή πάνω δεξιά δε θυμάμαι...) άκρο το κλασσικό τετραγωνάκι με το βελάκι που παλιά χρησιμοποιούνταν για να κάνουμε report.
- Αν το πατήσουμε θα δούμε ότι τώρα πλέον έχει και την επιλογή της κοινοποίησης συνδέσμου...

ΑΝ κάποιος δεν κατάλαβε πείτε να βάλω και φωτογραφίες...

αυτό υπήρχε και από πριν την έκδοση που έλεγε ότι έβαλαν την επιλογή κοινοποίησης

Τελευταία επεξεργασία από: GBabilis, 14/12/2012 - 11:26


#255   g4m1st3r1x

g4m1st3r1x

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 15/12/2012 - 20:50

Να ρωτήσω παίδες έχει κανένας άλλος πρόβλημα με iphone4 στην 5.1.1 jailbreak με την εφαρμογή του facebook? Εμενα μου "crasharei" και δεν μου ανοίγει !!! Έκανα reboot, respirng, uninstall/install πάλι την εφαρμογή αλλα πάλι τα ίδια !!! Από το cydia δεν έχω κατεβάσει έτσι ώστε να υπάρχει ασυμβατότητα με κάτι αλλα ούτε και από το "appstore" !!! Αυτό το πρόβλημα ξεκίνησε μετά το τελευταίο update της εφαρμογής του facebook !!! Καμια ιδέα κάτι ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες