Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Η παρουσίαση του νέου iPhone έγινε(;)!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   hellspawn

hellspawn

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:hellspawn81

Δημοσίευση 24/08/2012 - 20:21

Και όμως παιδιά , υπάρχουν άνθρωποι που βλέπουν κάτι βιντάκια στο YouTube και νομίζουν ότι βγήκε και το πιστεύουν κιόλας σε εκνευριστικό βαθμό. Εγώ προσπαθούσα να πείσω κάποιον για το βίντεο που δείχνει το επόμενο iPhone με το ολογραμμα...αφήστε , τραγικές καταστάσεις !!! Πάντως φέτος σαν να παραβγήκαν leaks και πιστεύω πως δεν θα είναι καθόλου έτσι τελικά. Είναι δυνατόν η apple να έχει επιτρέψει τόσες διαρροές??? και τελικά να είναι όπως το βλέπουμε τόσους μήνες τώρα??? πολύ αμφιβάλλω και αισιοδοξώ πως ένα τέλει θα είναι κάτι εντελώς διαφορετικό. Είδωμεν σε λίγες μέρες!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 24/08/2012 - 20:24

Βασικά εγώ το έχω από την προηγούμενη βδομάδα παίδες...Έχει και το ios6, φυσάει :)

#18   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/08/2012 - 20:28

Το επομενο iphone θα ειναι μπομπα, το s3 απλα θα θυμηζει μπλεντερ και βλεπω πολλες κωλοτουμπες προσεχως

#19   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/08/2012 - 20:31

και πιστεύω πως δεν θα είναι καθόλου έτσι τελικά. Είναι δυνατόν η apple να έχει επιτρέψει τόσες διαρροές :huh: και τελικά να είναι όπως το βλέπουμε τόσους μήνες τώρα :huh: πολύ αμφιβάλλω και αισιοδοξώ πως ένα τέλει θα είναι κάτι εντελώς διαφορετικό. Είδωμεν σε λίγες μέρες!!!


ετσι θα ειναι!!
ή ετσι θα ηθελα να ειναι...
ασε να γλιτωσουμε τα χρηματα και να βολευτουμε ακομα με το 4s μεχρι του χρονου, B)

#20   mike1919

mike1919

    iPH Member

  • 253 μηνύματα
  • Twitter:@mikemarinos98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:mike1919osfp

Δημοσίευση 24/08/2012 - 20:48

εγω καθομουν σε ενα μαγαζι με φιλους και ακουω μια μεγαλη παρεα περιπου 12 ατομων να λενε οτι οχι μονο εχει κυκλοφορησει αλλα το εχει αγορασει κιολας ο ενας απο αυτους αλλα το αφησε σπιτι γιατι φοβαται μην το λερωσει :P και οι αλλοι συμφωνουσαν μαζι του .... δηλαδη η παραπληροφορηση και τα ψεματα για να εντυπωσιασεις εχουν φτασει στο απροχωρητο...

#21   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 24/08/2012 - 20:56

Βασικά εγώ το έχω από την προηγούμενη βδομάδα παίδες...Έχει και το ios6, φυσάει :)


χαχαχα αυτό που φυσάει είναι ο ανεμιστήρας!!!


χαχαχα μα τα ίδια ακριβώς συμβαίνουν και στην πολιτική!!! ακόμα και η ιστορία που υπάρχει στα σχολεία, ακριβώς με αυτόν τον τρόπο γράφτηκε!!

πριν λίγο καιρό άκουγα κάτι παιδάκια που έλεγε το ένα στο άλλο ότι ο αδερφός του είχε πάρει το 5 και λέω... "ε παιδάκια είναι και λέει ψέματα ο ένας στον άλλον" έλα όμως που το μάθανε από τους γονείς τους να το κάνουν!!!
θέλω και εγώ να δουλέψω στο καζίνο (άσχετο)

#22   forpanos

forpanos

    iPH Member

  • 252 μηνύματα
  • Twitter:@forpanos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:forpanos

Δημοσίευση 24/08/2012 - 21:06

γιατι το αλλο ... αν ξερετε εχει βγει πισω καπακι για 4/4S που εχει το σχεδειο του ''5'' ... εχουν κατεβασει και απο το cydia ios6 theme ...και ετσι λενε κοιτα εχω το 5 ...γελοιοι

#23   marikat

marikat

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 24/08/2012 - 21:33

καλα ποσο πισω ειστε!εγω εχω ηδη εδω και 2 μηνες το Iphone 7s με ios 12....8'' οθονη, 3Mhz επεξεργαστης , 50 megapixel camera, 256 gigabyte χωρητικοτητα...παιδες το μηχανημα απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :P :lol: :P

Τελευταία επεξεργασία από: marikat, 24/08/2012 - 21:34


#24   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/08/2012 - 22:43

Μήπως εννοούσες 3Ghz??? :D :P

#25   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/08/2012 - 23:16

Εγώ άκουσα ότι κυκλοφορεί την άλλη εβδομάδα μαζί με cd του Albano (felicita κτλ) μαζί με Αθηναϊκή εφημερίδα ευρείας κυκλοφορίας!!

Τελευταία επεξεργασία από: timi, 24/08/2012 - 23:17


#26   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2012 - 00:12

εγω καθομουν σε ενα μαγαζι με φιλους και ακουω μια μεγαλη παρεα περιπου 12 ατομων να λενε οτι οχι μονο εχει κυκλοφορησει αλλα το εχει αγορασει κιολας ο ενας απο αυτους αλλα το αφησε σπιτι γιατι φοβαται μην το λερωσει :P και οι αλλοι συμφωνουσαν μαζι του .... δηλαδη η παραπληροφορηση και τα ψεματα για να εντυπωσιασεις εχουν φτασει στο απροχωρητο...


Κάτι τέτοιοι άνθρωποι ψήφισαν ΣΑΜΑΡΑ και ΒΕΝΙΖΕΛΟ! Ότι παπάτζα λένε το πιστεύουν! Αφέλεια στο μέγιστο! Καλά μας κάνουν! Το κακό είναι ότι την πληρώνουμε και εμείς οι έξυπνοι!

#27   gelioa

gelioa

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2012 - 00:20

Κάτι τέτοιοι άνθρωποι ψήφισαν ΣΑΜΑΡΑ και ΒΕΝΙΖΕΛΟ! Ότι παπάτζα λένε το πιστεύουν! Αφέλεια στο μέγιστο! Καλά μας κάνουν! Το κακό είναι ότι την πληρώνουμε και εμείς οι έξυπνοι!

Λαθος κανεις αυτοί ψηφίζουν ότι είναι εύκολο να δώσει λεφτα να μην πληρώσω δάνεια και να παρω και 1300 απο το σπίτι που δουλεύω.... Σαμαρα και βενιζελο δεν φτάνει το μυαλο τους μέχρι εκει είναι πολυ έξυπνο γι αυτούς

#28   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2012 - 01:06

Ποσοι φιλοι μου λενε οτι βγηκε. Ενω ξερουν οτι ξερω τα παντα για την Apple Επιμενουν να μου πουν οτι βγηκε καινουριο iphone, 5 με πληκτρολογιο λειζερ κλπ. Το παρηγγειλε φιλος απο γαλλια μπλα μπλα.
Και οταν γνωριζεις ενα Θεμα ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙ ΠΙΠΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!
βλεπουν μια ειδηση τυχαια απο κωλοσαιτ.Στυλ, κανε λαικ να δεις το νεο iphone και αμεσως το πιστευουν -.-

Τα πιο κουφα; Ο μαικλ τζακσον ΖΕΙ, ο ΤΟΥΠΑΚ ζειστο μεξικο και απλα περιμενουν να κανει εμφανιση για να πουλησει.. κλπ κλπ

Τελευταία επεξεργασία από: Jason13, 25/08/2012 - 01:09


#29   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 25/08/2012 - 01:34

δεν το συγκρινα καν, απλα δεν θα υπαρχει S3 και ναι ειμαι και το γουσταρω κιολας πολυ, αν σε πειραζει αυτο πιπιλα σου και νανι.


θα ειναι σιγουρα καλυτερο σε καποιους τομεις..πχ οθονη και ταχυτητα...μακαρι να ειναι καλυτερο και σε μπαταρια και σε εμφανιση...

οποιος θελει ας τσεκαρει εδω την αποφαση του διαστηριου http://live.cnet.com...Samsung_verdict

μεγαλη νικη της apple

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 25/08/2012 - 01:35


#30   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2012 - 01:38

Ηρεμία παιδιά

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες