Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Φωτογραφίες από το πλαίσιο του iPad mini (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 06/09/2012 - 10:35

Αναρτημένη εικόνα


Μία σειρά νέων φωτογραφιών από το πίσω πλαίσιο του υποτιθέμενου iPad mini έκαναν την εμφάνισή τους σε κινέζικη ιστοσελίδα δείχνοντας με πολύ καλή λεπτομέρεια τον εξωτερικό σχεδιασμό της συσκευής από αυτό που φαίνεται να είναι ένα αυθεντικό ανταλλακτικό. Όπως θα δείτε και εσείς στις φωτογραφίες περιλαμβάνεται το φημολογούμενο μικρότερο dock connector που θα δούμε στο iPhone 5 την επόμενη βδομάδα καθώς και οπίσθια κάμερα.

Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα


Σύμφωνα με διάφορες πληροφορίες η Apple αναμένεται να ανακοινώσει και δεύτερη εκδήλωση μέσα στον Οκτώβριο για την παρουσίαση αυτού του μικρότερου iPad.


[via MacRumors]

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 06/09/2012 - 10:37

Πολύ ενδιαφέρον !!! Τουλάχιστον για μένα .... για να δούμε !!

#3   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 06/09/2012 - 10:40

Οποτε στο μινι το head phone jack θα παραμεινει στην πανω μερια της συσκευης σε αντιθεση με το iphone ε?
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#4   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 06/09/2012 - 10:44

Μάλλον !!! Να δούμε τί δυνατότητες θα έχει , σαν επεξεργαστή οθόνη 3G ...

#5   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 06/09/2012 - 11:23

πολλά leaks....

#6   myphoneozpk

myphoneozpk

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2012 - 11:26

Σόρρυ παιδιά δεν ξέρω πολλά αλλά έχω άποψη!! Απο μέσα φαίνεται για πραγματική πλάτη επειδή όντως έχει πολύ λεπτομέρεια. Αλλά από έξω είναι όλο όφ εκτώς απο το ότι είναι πολύ τσίπικο είναι και στραβό... όσο προοπτικά και αν την τραβήχτηκε αυτή η φωτογραφία το σήμα και η μονογραφή δεν θα παραμορφώνονταν και δεν θα αποκεντρώνονταν τόσο!! Δηλαδή προσέξτε το δεν είναι καν στο κέντρο... Στις λεπτομέρειες φαίνεται η δουλειά, όπως οι τρύπες των ηχείων ας πούμε, είναι τεράστιες σε σχέση με το σήμα της συσκευής!! Σίγουρα σχεδιαστικά δεν είναι ένα κατασκευαστικό δημιούργημα της apple και αν είναι δηλαδή κρίμα!!!

#7   MartheGreat

MartheGreat

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Mar-the-great

Δημοσίευση 06/09/2012 - 12:39

Σόρρυ παιδιά δεν ξέρω πολλά αλλά έχω άποψη!! Απο μέσα φαίνεται για πραγματική πλάτη επειδή όντως έχει πολύ λεπτομέρεια. Αλλά από έξω είναι όλο όφ εκτώς απο το ότι είναι πολύ τσίπικο είναι και στραβό... όσο προοπτικά και αν την τραβήχτηκε αυτή η φωτογραφία το σήμα και η μονογραφή δεν θα παραμορφώνονταν και δεν θα αποκεντρώνονταν τόσο!! Δηλαδή προσέξτε το δεν είναι καν στο κέντρο... Στις λεπτομέρειες φαίνεται η δουλειά, όπως οι τρύπες των ηχείων ας πούμε, είναι τεράστιες σε σχέση με το σήμα της συσκευής!! Σίγουρα σχεδιαστικά δεν είναι ένα κατασκευαστικό δημιούργημα της apple και αν είναι δηλαδή κρίμα!!!


Συμφωνω και εγώ.. δε μου φαίνεται και πολυ αληθινό.... άσε που μου φαίνεται πως είναι πολύ παχύ... (δεν ειναι ιδεεα μου εε? ) τι αντι να το κάνει πιο λεπτό θα το κάνει πιο παχυ απο το ipad 2/3 λίγο δυσκολο μου φαίνεται...

#8   psab

psab

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 10/09/2012 - 17:41

πάνε τα καλωδιάκια μουυυυυ

Τελευταία επεξεργασία από: psab, 10/09/2012 - 17:42





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες