Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

nano-SIM στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
532 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 11:48

H Cosmote εχει πει οτι απο τριτη θα ειναι διαθεσιμη στα καταστηματα!

Συνημμένα αρχεία


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 11:52

H Cosmote εχει πει οτι απο τριτη θα ειναι διαθεσιμη στα καταστηματα!


Ναι φίλε μου .... Αλλα όταν η επίσημη COSMOTE δεν εχει ιδέα ...και σου λένε οτι μέχρι να κυκλοφορίσει το iPhone 5 στην Ελλάδα θα έχουν παει στα μαγαζιά ... Και τα μαγαζιά σου λένε δεν έχουμε κάποια ενημέρωση για τις προσεχές μέρες....τι να το κάνω το tweet?

#123   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/09/2012 - 11:56

Η vf χαλανδρι εχει

#124   c200amgpacket

c200amgpacket

    Advanced Member

  • 874 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:02

Αυριο Τριτη απογευμα παραλβανω απο κεντρικο Ξανθης

Τελευταία επεξεργασία από: c200amgpacket, 24/09/2012 - 12:03


#125   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:20

Οτι εχω διαβασει ειναι δια διανομη, οποτε μεχρι να πανε στα καταστηματα........Cosmote ειναι αυτη ;)
Ανεβασε τα twitter που λες και τοτε να τους κραξουμε,οχι μονο λογια αερα.

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#126   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:41

Λοιπόν παιδια!! Vodafone ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ και Vodafone ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ αυτή που ειναι επι της βουλιαγμενης 570 ... Εχουν .... Πήγα απο κοντά και τις είδα ....ΑΛΛΑ!! Εχουν μονο για τηλεφωνικές γραμμές που ειναι με ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ .... ΟΧΙ!! ΚΑΡΤΟΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ούτε ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ....στην Vodafone ειναι διαφορετικές οι κάρτες! Οποίος εχει συμβόλαιο έχουν απο καμία δεκαριά κοματια ο καθένας μου είπαν! ....Ρώτησα τον ΓΕΡΜΑΝΟ και μου είπε οτι οι δικές τους οι κάρτες ειναι ίδιες για όλες τις συνδέσεις αλλα μέχρι στιγμής δεν έχουν παραλάβει!!

Η.Γ όντως οι κάρτες πάνω στις Vodafone έγραφαν sim συμβολαίου και Kai sim ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ....τωρα παιδια αν μου λένε ψέματα δεν ξέρω! Ας το επιβαιβαιωσει και κάποιος άλλως!

#127   gpap3301

gpap3301

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:44

Λοιπόν παιδια!! Vodafone ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ και Vodafone ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ αυτή που ειναι επι της βουλιαγμενης 570 ... Εχουν .... Πήγα απο κοντά και τις είδα ....ΑΛΛΑ!! Εχουν μονο για τηλεφωνικές γραμμές που ειναι με ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ .... ΟΧΙ!! ΚΑΡΤΟΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ούτε ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ....στην Vodafone ειναι διαφορετικές οι κάρτες! Οποίος εχει συμβόλαιο έχουν απο καμία δεκαριά κοματια ο καθένας μου είπαν! ....Ρώτησα τον ΓΕΡΜΑΝΟ και μου είπε οτι οι δικές τους οι κάρτες ειναι ίδιες για όλες τις συνδέσεις αλλα μέχρι στιγμής δεν έχουν παραλάβει!!

Η.Γ όντως οι κάρτες πάνω στις Vodafone έγραφαν sim συμβολαίου και Kai sim ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ....τωρα παιδια αν μου λένε ψέματα δεν ξέρω! Ας το επιβαιβαιωσει και κάποιος άλλως!


π@π@ριες σου ελεγε...στη βοντα χαλανδριου σου δινει για οτι θες...τ εννοειες ιδιες? η καθε εταιρεια εχει κλειδωσει με τα δικα της στοιχεια της καρτες της, λογικο δεν ειναι..

#128   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:47

Παιδια αν ξέρετε κατι παραπάνω πάρτε τηλέφωνο και κράχτες τους ... Δεν μπορώ να πιάσω Χαλάνδρι στο τηλέφωνο για να κανω επιβαιβαιωση και εκεί!

#129   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:49

Λοιπόν παιδια!! Vodafone ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ και Vodafone ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ αυτή που ειναι επι της βουλιαγμενης 570 ... Εχουν .... Πήγα απο κοντά και τις είδα ....ΑΛΛΑ!! Εχουν μονο για τηλεφωνικές γραμμές που ειναι με ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ .... ΟΧΙ!! ΚΑΡΤΟΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ούτε ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ....στην Vodafone ειναι διαφορετικές οι κάρτες! Οποίος εχει συμβόλαιο έχουν απο καμία δεκαριά κοματια ο καθένας μου είπαν! ....Ρώτησα τον ΓΕΡΜΑΝΟ και μου είπε οτι οι δικές τους οι κάρτες ειναι ίδιες για όλες τις συνδέσεις αλλα μέχρι στιγμής δεν έχουν παραλάβει!!

Η.Γ όντως οι κάρτες πάνω στις Vodafone έγραφαν sim συμβολαίου και Kai sim ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ....τωρα παιδια αν μου λένε ψέματα δεν ξέρω! Ας το επιβαιβαιωσει και κάποιος άλλως!


Και στην wind με τις microsim έτσι ήταν άλλες ήταν για συμβόλαιο και άλλες για καρτοκινητό και μάλιστα το έγραφαν επάνω.

#130   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:51

Τι να τη κάνετε τη κάρτα χωρίς iphone 5! Μήπως βιάζεστε?

#131   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:51

Επιασα Χαλάνδρι και μου είπαν το ίδιο !..... Οπότε παιδια ξανά πάρτε τηλέφωνο και ρωτήστε τους την διάφορα αυτή να δούμε τι θα σας πούνε το ίδιο!

Τελευταία επεξεργασία από: mpatakis, 24/09/2012 - 12:54


#132   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:01

Τι να τη κάνετε τη κάρτα χωρίς iphone 5! Μήπως βιάζεστε?


Κοιταξε, μπορει να υπαρχουν ατομα, σαν εμενα ας πουμε, που θα προμηθευτουν το 5αρι απο εξωτερικο. Εγω την αλλη εβδομαδα ανεβαινω λονδινο και θα παρω. ελπιζω να βρω δλδ

#133   bonezy

bonezy

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:04

Παιδες απο COSMOTE εδω στα νοτια τι λενε; Εγω εχω το τηλεφωνο στα χερια μου και ψαχνομαι. Στα κεντρικα (2102505777) δεν ξερουν τιποτα και δεν μπορουν να με συνδεσουν και στο καταστημα που εχουμε κανει την εταιρικη συνδεση...Δεν μπορω να βρω και απευθειας νουμερο για το καταστημα της Νεας Σμυρνης, μαλλον θα παω απο εκει τωρα..

#134   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:05

Τι να τη κάνετε τη κάρτα χωρίς iphone 5! Μήπως βιάζεστε?

Εγω φίλε μου μέχρι αύριο θα το εχω .... Πως θα το ενεργοποίησω χωρίς κάρτα?

Παιδες απο COSMOTE εδω στα νοτια τι λενε; Εγω εχω το τηλεφωνο στα χερια μου και ψαχνομαι. Στα κεντρικα (2102505777) δεν ξερουν τιποτα και δεν μπορουν να με συνδεσουν και στο καταστημα που εχουμε κανει την εταιρικη συνδεση...Δεν μπορω να βρω και απευθειας νουμερο για το καταστημα της Νεας Σμυρνης, μαλλον θα παω απο εκει τωρα..


Μην πας τσάμπα στην νέα Σμύρνη ....δεν έχουν και δεν ξέρουν και ποτε θα έχουν!

#135   bonezy

bonezy

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:10

Μην πας τσάμπα στην νέα Σμύρνη ....δεν έχουν και δεν ξέρουν και ποτε θα έχουν!




Το ξερουμε πως αυτο; Απευθειας τηλεφωνο δεν εχουν αυτοι;; Εχασα και την καρτα του πωλητη εκει...

και που βρισκω τώρα;

Με βλεπω να κανω κοπτικες εργασιες με το ψαλιδι και το γυαλοχαρτο αποψε..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες