Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 45 ψήφοι

iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2772 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2161   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/10/2012 - 13:34

Επισης γι'αυτους που δεν θελουν τελειως το flare να βαλουν ενα hood....Θα γινει πολυ ομορφο το 5αρι,,Απορω πως δεν το σκεφτηκε η Apple...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2162   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/10/2012 - 13:46

με απλα λογια!!δεν το κραταμε και αυτο σωστα?? κοιτα κατι πραγματα ρε παιδι μου!!!!!!παλι εμεις φταιμε!!φτου μας!!2 ολοκληρα χρονια απο το 4αρι και ακομη δεν μαθαμε να το κραταμε υπο γωνια μοιρες και τα λοιπα σωστα!συγγνωμη.....θα παω φροντιστηριο να μαθω να το κραταω....::)
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2163   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 07/10/2012 - 14:22

Δηλαδή δεν θα πρέπει να βγάζουμε τον ήλιο για να μην φαίνεται μωβ? τι θα κάνουμε ;

#2164   sirdiman

sirdiman

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Sir Diman

Δημοσίευση 07/10/2012 - 14:26

Ακομα και σε φωτογραφικες υπαρχουν τετοια φενομενα, τι σας φενεται παραξενο δηλαδι?
Με τετοιο μεγεθος που εχει το module της φωτογραφικής στα κινητά μη περιμένετε πολλά....

Δηλαδή δεν θα πρέπει να βγάζουμε τον ήλιο για να μην φαίνεται μωβ? τι θα κάνουμε ;


Αυτο καταλαβες εσυ? -_-

#2165   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 07/10/2012 - 14:30

Οχι αλλα δεν κατάλαβα τ θα κάνουμε για να το αποφύγουμε και αν υπάρχει τέτοιο θέμα δηλαδή :P
Μπορει να έτυχε

#2166   gkazazis

gkazazis

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Twitter:@gkazazis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 07/10/2012 - 15:00

Έλα βρε παιδιά, μην είμαστε υπερβολικοί... Το "φαινόμενο lens flare" το κάνουν και ακριβότερες μηχανές με καλύτερους φακούς.

#2167   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/10/2012 - 15:22

Για τις γραντουνιες δεν εχουμε ακουσει κατι μερες τωρα....αρα ολα οκ;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2168   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2012 - 15:28

Αναρτημένη εικόνα

#2169   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2012 - 15:45

όμορφη φωτογραφία!

#2170   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/10/2012 - 16:05

Αναρτημένη εικόνα


Με τις γραντζουνιες τι παιζει;ειναι επιφοβο;

Με τις γραντζουνιες τι παιζει;ειναι επιφοβο;


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2171   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 07/10/2012 - 16:35

Έμα φυσικά. Όλα τα προβλήματα σιγά σιγά ξεχνιούνται η απλά καταπίνονται. Όταν ακούς πως κάποιος με τέσσερι iphone δεν έχει πρόβλημα με το σήμα είναι μάλλον γιατί το σπίτι του είναι κάτω από κεραία και δεν βγαίνει από κει παρά μονο μέχρι το μπακάλικο απέναντι. Έχουμε και την ψευδαίσθηση πως τα προβλήματα που έχει το iPhone 5 μέχρι να έρθει Ελλάδα θα έχουν εξαλειφθεί. Τα καλύτερα 5αρια τα κρατούν οι Αμερικανοί για μας στο τέλος και όλος ο υπόλοιπος κόσμος απλά την πάτησε. Σε κάθε επόμενη έκδοση πάντως του iPhone μαθαίνουν να λύνουν τα προβλήματα του προηγουμενου μοντέλου αλλά παράλληλα δημιουργούν αλλα προβλήματα σε πράγματα που πριν δεν υπήρχαν. Πως το καταφέρνουν αυτό δεν μπορώ να καταλάβω

#2172   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 07/10/2012 - 17:00

Αναρτημένη εικόνα

Blue pill


#2173   socratis84

socratis84

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2012 - 17:32

Έμα φυσικά. Όλα τα προβλήματα σιγά σιγά ξεχνιούνται η απλά καταπίνονται. Όταν ακούς πως κάποιος με τέσσερι iphone δεν έχει πρόβλημα με το σήμα είναι μάλλον γιατί το σπίτι του είναι κάτω από κεραία και δεν βγαίνει από κει παρά μονο μέχρι το μπακάλικο απέναντι. Έχουμε και την ψευδαίσθηση πως τα προβλήματα που έχει το iPhone 5 μέχρι να έρθει Ελλάδα θα έχουν εξαλειφθεί. Τα καλύτερα 5αρια τα κρατούν οι Αμερικανοί για μας στο τέλος και όλος ο υπόλοιπος κόσμος απλά την πάτησε. Σε κάθε επόμενη έκδοση πάντως του iPhone μαθαίνουν να λύνουν τα προβλήματα του προηγουμενου μοντέλου αλλά παράλληλα δημιουργούν αλλα προβλήματα σε πράγματα που πριν δεν υπήρχαν. Πως το καταφέρνουν αυτό δεν μπορώ να καταλάβω


οτι νανε λες.. ειχες ποτε 4ρι?? οταν ειχα 4ρι ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα με το σημα!! και σε διακοπες σε απομερα μερη ειχα σημα εκει που αλλες συσκευες στον ιδιο παροχο δεν ειχαν καν....

ακομη και τωρα που ο πατερας μου που εχει ενα 4ρι οταν ειναι στο εξοχικο με την μανα μου που εχει ενα samsung pixon 12 μονο στο 4ρι του πατερα μου εχουν σημα.. το samsung ουτε καν... και ειναι και οι 2 στην wind..

#2174   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 07/10/2012 - 17:53

οτι νανε λες.. ειχες ποτε 4ρι?? οταν ειχα 4ρι ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα με το σημα!! και σε διακοπες σε απομερα μερη ειχα σημα εκει που αλλες συσκευες στον ιδιο παροχο δεν ειχαν καν....

ακομη και τωρα που ο πατερας μου που εχει ενα 4ρι οταν ειναι στο εξοχικο με την μανα μου που εχει ενα samsung pixon 12 μονο στο 4ρι του πατερα μου εχουν σημα.. το samsung ουτε καν... και ειναι και οι 2 στην wind..

Ρε ανέκδοτε εδώ η ίδια η apple παραδέχτηκε το πρόβλημα και συ δεν έχεις πρόβλημα. Καταπιες και συ το μπλε χαπι. Και ναι έχω το τέσσερι και με προβλήματα στο σημα

#2175   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2012 - 17:56

Eσυ καποιον μου θυμιζεις...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες