Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 5 vs iPhone 4/4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
151 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   ioik

ioik

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:10

Επιεικως ανοητος αυτος που θα αλλαξει το 4 με το 5..η μονη ουσιαστικη διαφορα ειναι η μιση ιντσα..ολα τα αλλα γτπ

Φίλε μου έχεις άδικο σε αυτο που λες! Ο καθένας πρέπει να ζυγίσει τις ανάγκες του και κατα πόσο οι διάφορες που έχει το "νέο" iPhone αξίζουν τα 700 ευρω που έχει!προσωπικα δεν θα το πάρω γιατι για τις δικές μου ανάγκες δεν αξίζει,αν είχα το 3gs θα το έπαιρνα, αλλα μην λες και ηλίθιο αυτόν που θα το πάρει;;;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:12

Ναι, Αρα εισαι επιεικως καραγκιοζης. Αυτο ειναι ενα καυστικο σχολιο και δεν δηλωνει απολυταρχισμο

Καλα τραγουδα εσυ..εγω το αιτιολογησα ενω εσυ παπαρολογεις

#33   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:13

Sar?????

Sar?????

You'll Never Walk Alone


#34   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:14

Φίλε μου έχεις άδικο σε αυτο που λες! Ο καθένας πρέπει να ζυγίσει τις ανάγκες του και κατα πόσο οι διάφορες που έχει το "νέο" iPhone αξίζουν τα 700 ευρω που έχει!προσωπικα δεν θα το πάρω γιατι για τις δικές μου ανάγκες δεν αξίζει,αν είχα το 3gs θα το έπαιρνα, αλλα μην λες και ηλίθιο αυτόν που θα το πάρει;;;;;

Ε δε λεω και γω κατι διαφορετικο.απλα λεω ειναι ανοησια να εχεις το 4 και να αναβαθμισεις στο 5 γιατι εχεις αναγκη μιση ιντσα..δλδ?που ειναι ο απολυταρχισμος σε αυτη την αποψη?το τοπικ δενειναι 4vs5?

#35   ioik

ioik

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:15

Καλα τραγουδα εσυ..εγω το αιτιολογησα ενω εσυ παπαρολογεις

Τι αιτιολογησες φίλε μου; Το βάρος και το πάχος δεν είναι ουσιαστικές αλλαγές;;;;;;;;

#36   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:15

Sar? :huh:?

Sar? :huh:?

Δεν ανακοινώνεται ποτέ.

#37   ioik

ioik

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:17

Ε δε λεω και γω κατι διαφορετικο.απλα λεω ειναι ανοησια να εχεις το 4 και να αναβαθμισεις στο 5 γιατι εχεις αναγκη μιση ιντσα..δλδ?που ειναι ο απολυταρχισμος σε αυτη την αποψη?το τοπικ δενειναι 4vs5?

Πες την άποψη σου χωρις να προσβαλλεις!

#38   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:19

Τι αιτιολογησες φίλε μου; Το βάρος και το πάχος δεν είναι ουσιαστικές αλλαγές;;;;;;;;

ε οχι ρε φιλε μου δεν ειναι..μιλαμε για διαφορες βαρους που για να τις καταλαβεις πρεπει να εχεις τις ζυγαριες που εχουν οι πρεζεμποροι για να μετραν τη πρεζα..εχεις τετοιο χερι "ζυγαρια"? ουτε που θα φαινεται η διαφορα στο βαρος

#39   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:22

Καλα τραγουδα εσυ..εγω το αιτιολογησα ενω εσυ παπαρολογεις


Αν δεν δεχεσαι τα καυστικα σχολια καλο θα ηταν να μην τα ξεκινας εσυ.

Τις παπαραλογιες εσυ τις αρχισες επισης. Το iPhone 5 ειναι πιο λεπτο, πιο ελαφρυ, με καλυτρη μπαταρια +lte, με μεγαλυτερη οθονη, δυνατοτερο επεξεργστη και γραφικα, νεα ηχεια, νεο σασι κτλ

Αλλα εσυ επιχειτηματολογησες οτι οποιος αλλαξει το 4 με το 5 ειναι ανοητος. Εισαι τραγικος. Αυτο ειναι επισης ενα καυστικο σχολιο που δεν δηλωνει απολυταρχισμο

#40   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:23

Ε δε λεω και γω κατι διαφορετικο.απλα λεω ειναι ανοησια να εχεις το 4 και να αναβαθμισεις στο 5 γιατι εχεις αναγκη μιση ιντσα..δλδ?που ειναι ο απολυταρχισμος σε αυτη την αποψη?το τοπικ δενειναι 4vs5?


Ο τίτλος του topic είναι iPhone 5 VS iPhone 4/4S.

Το ότι εσύ είδες μόνο την μισή ίντσα σαν διαφορά, δεν σημαίνει πως είναι η μοναδική.

Για κάποιους είναι σημαντικά και τα υπόλοιπα νέα χαρακτηριστικά για να αγοράσουν το νέο iPhone.

Εγώ έχω 4S και θα το αλλάξω σε 5. Φυσικά και δεν με θεωρώ ανόητο(αυτό βέβαια πήγαινε για όσους έχουν το 4, σε αυτούς με 4S πάει άλλος χαρακτηρισμός;; ) αλλά θα ήμουν ανόητος να μην έκανα την αλλαγή την στιγμή που μπορώ!

Φιλικά Νίκος!

Υ.Γ. Οι ανάγκες/απαιτήσεις/τα θέλω του καθενός είναι τελείως υποκειμενικά!

Τελευταία επεξεργασία από: nikoz87, 13/09/2012 - 14:24


#41   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:26

Κ καλα για το παχος δε το συζηταω..θα εχεις το 4 με το 5 διπλα διπλα και θα κολλας τα μουτρα σου πανω για να δεις τη διαφορα..

Ο τίτλος του topic είναι iPhone 5 VS iPhone 4/4S.

Το ότι εσύ είδες μόνο την μισή ίντσα σαν διαφορά, δεν σημαίνει πως είναι η μοναδική.

Για κάποιους είναι σημαντικά και τα υπόλοιπα νέα χαρακτηριστικά για να αγοράσουν το νέο iPhone.

Εγώ έχω 4S και θα το αλλάξω σε 5. Φυσικά και δεν με θεωρώ ανόητο(αυτό βέβαια πήγαινε για όσους έχουν το 4, σε αυτούς με 4S πάει άλλος χαρακτηρισμός;; ) αλλά θα ήμουν ανόητος να μην έκανα την αλλαγή την στιγμή που μπορώ!

Φιλικά Νίκος!

Υ.Γ. Οι ανάγκες/απαιτήσεις/τα θέλω του καθενός είναι τελείως υποκειμενικά!

Αμα μπορεις και εχεις τη διαθεση να ακολουθεις το τελευταιο μοντελο της καθε εταιριας καλως να το κανεις..αλλα για το μεσο χρηστη που εχει 4/4ς και σκευτεται να παει στο 5 εγω νομιζω ειναι ανοητο

#42 Guest_ifix_*

Guest_ifix_*

Δημοσίευση 13/09/2012 - 14:45

Φιλε παλιοτομαρο, εισαι ο κλασικος τυπος που προκαλει για να του χωνουν μπινελικια !! Χαχα

#43   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/09/2012 - 15:11

Ω ρε ξυλο που πεφτει!!

#44   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/09/2012 - 15:13

Ο ανθρωπος ειναι troll. Βοδι και προβατο μαζι. Φυσικα εκφραζω την αποψη μου που οσο καυστικη κ αν ειναι δε δηλωνει απολυταρχισμο

#45   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/09/2012 - 15:14

Χαχχαχα εισαι αστειος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες