Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1996   opc1731

opc1731

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:opc1731

Δημοσίευση 11/10/2012 - 03:26

Φανταζομαι οτι έχεις ήδη το 5 το μαύρο. Πιθανώς να έχει μια πιο μεγάλη ευαισθησία απ' ότι το λευκό αλλά τι στο καλό, πολλοί το παρουσιάζουν σαν ΤΟ πρόβλημα. Προσωπικά θα μ' ενοχλούσε αυτό περισσότερο παρά το θεματάκι με το sapphire κάλυμμα στην φωτογραφική.

Δεν ξέρω εξίσου όμορφα είναι και τα δυο απλά επειδή έχω το 4 σε άσπρο είπα να αλλάξω χρώματα τώρα. Αν γρατζουνιεται πιο εύκολα δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει κιόλας το θέμα είναι άμα τυχόν μου πέσει μη γίνει κομμάτια αλλά κατα κύριο λόγο γι αυτό περνώ iPhone γιατί είναι τα μόνα που μπορώ να κρατησω για χρόνια. Το 4αρι μου έχει πέσει από απίθανα μέρη και έχει επιβίωση και χωρίς γρατζουνιες. Κάτι που όλα τα αλλά κινητά που είχα η διαλυοντουσαν η χάλαγαν από υγρασία.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1997   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/10/2012 - 05:48

Ελπίζω να ξεκινήσουν Παρασκευή-Σάββατο οι προπαραγγελίες. Δεν έχουν και πουθενά να το δούμε τουλάχιστον.

#1998   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 11/10/2012 - 06:45

Δεν είναι πειραματικά απλά τα [S] είναι ελάχιστα αναβαθμισμένα με κάποια νέα features και όλοι μας δίνουμε το κανονικό βάζουμε και ένα 100σταρι και περνούμε το [S] έτσι είμαστε εμείς η μηλοφονακιδες !!

Εντάξει το πειραματικά που είπα ήταν υπερβολή.

#1999   laskos0

laskos0

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2012 - 07:03

Εδώ δεν κάνουμε ανακοινώσεις φίλτατε, κάνουμε συζήτηση. Και η συζήτηση δεν υφίσταται αν δεν ξεφύγεις και απ'το θέμα.


Αν και απαντώντας συμμετέχω στην αύξηση των offtopic θεμάτων... αλλά... Η συζήτηση γίνεται στον προφορικό λόγο και είναι συνηθισμένο προφορικά να ξεφεύγεις από το θέμα.. Στον γραπτό είναι ιδιαίτερα εύκολο να παραμείνεις στο θέμα σου και στα forums απαιτείται να γίνεται αυτό για να έχει νόημα και ο τίτλος ενός θέματος...

Δεν θα συνεχίσω το διάλογο για να μη μολύνω και άλλο το θέμα και φυσικά το σχόλιο μου απευθύνεται γενικά και όχι προσωπικά.

#2000   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/10/2012 - 07:28

Οσο δεν υπαρχουν επισημες ανακοινωσεις απο τις εταιριες κινητης τηλεφωνιας, η τα καταστηματα που θα φερουν τη συγκεκριμενη συσκευη, ολες οι ειδησεις που προερχονται απο "εγκυρες" πηγες, ειναι για καταναλωση και μονο. Συγγνωμη, αλλα καποτε θα πρεπει να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους, οσο και αυτο δεν βολευει καποιους !!!!!!

#2001   iliaspot

iliaspot

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 07:47

Καλησπέρα παιδιά....η cosmote 'λέει' στο link ξεκινάει από 12/10 προπαραγγελίες. Λέτε να ισχύει?

http://hellasgadget....ece-19-october/

Μακάρι να ισχύει.....
Εμένα πάντως με ανησυχεί το θέμα που έχει το 'μαύρο' και υποτίθεται είναι πιο ευαίσθητο γύρω-γύρω το casing...έχει κανένας εμπειρία? Θέλει οπωσδήποτε case?


Στην σελιδα τις cosmote δεν αναφερει τιποτα σχετικα με το 5.Πατας iphone και σε βγαζει αν θες να αγορασεις το 4αρι.Ουτε για προπαραγγελια δεν ειδα κατι.Μηπως ειδε κανενας αλλος;

#2002   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/10/2012 - 08:00

Από καταστήματα εδώ μου έχουν πει επειδή τυγχάνει να είναι φίλοι μου ότι στις 19 του μήνα θα έχουν iPhone 5 Vodafone και Cosmote και στις 28 Wind.

Δεν πιστεύω να είπαν ψέμματα στους dealer τους .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2003   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 11/10/2012 - 08:39

Πάντως ρε παιδιά η τάση καταστροφής ενός θέματος είναι έμφυτη σε πολλούς... Το να πει κάποιος ότι ρώτησε σε ένα κατάστημα και του είπαν ότι έρχεται στις x του μηνός είναι ontopic... και ας του είπαν και μλκ ..
Το να λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του δεν βγάζει πουθενά...και ήμαρτον ... ας ανοιχτεί ένα άλλο θέμα : "ΧΑΒΑΛΕΣ ΠΕΡΙ ΑΦΙΞΗΣ IPHONE 5" ..
Ας μαθαίνουμε εδώ μόνο πληροφορίες επί του θέματος...


Ναι ρε παιδιά διαβάζω μια ώρα και ο καθένας λει το μακρύ και το κοντό του.... Το τοπικ να εξυπηρετεί το λόγο που δημιουργήθηκε !

Εδώ δεν κάνουμε ανακοινώσεις φίλτατε, κάνουμε συζήτηση. Και η συζήτηση δεν υφίσταται αν δεν ξεφύγεις και απ'το θέμα.


Ασε φίλε αυτο το διαβάζω αρκετή ώρα τώρα !!!!!!!!! Σκοπός ειναι να μην ξεφευγεις...

#2004   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/10/2012 - 08:41

Ναι ρε παιδιά διαβάζω μια ώρα και ο καθένας λει το μακρύ και το κοντό του.... Το τοπικ να εξυπηρετεί το λόγο που δημιουργήθηκε !



Ασε φίλε αυτο το διαβάζω αρκετή ώρα τώρα !!!!!!!!! Σκοπός ειναι να μην ξεφευγεις...


Ο σκοπός του να μη ξεφύγεις είναι μόνο για meetings και συζητήσεις με περιορισμένη χρονική διάρκεια και συγκεκριμένο αποτέλεσμα που πρέπει να επιτευχθεί. Εδώ μέσα εφόσον δεν ξέρουμε τίποτα, φυσικό είναι να κάνουμε ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ :lol: .

#2005   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 11/10/2012 - 08:43

Φίλε απο πλαισιο ασχημα νεα!!! μξιλησα με διυθυντη τομεα κεντρου και μου ειπε για ελαχιστα κομματια, 4-5 σε καθε καταστημα και οτι αυτα ειναι ηδη κρατημενα ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΕΣ για να φυγουν με συνδεσεις!!! Τον ειπιαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σας το είχα πει ότι θα εκμεταλευνε το 5ρη για νέες συνδέσεις

#2006 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 11/10/2012 - 08:47

Για πλαισιο σου ειπε ποτε?
Τελος του μηνα?

Ναι αποστόλη, αναφερόταν μόνο για το πλαισιο και για ημερομηνια ΙΣΩΣ 19/10.. Τιποτε επισημο!!!

#2007   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 11/10/2012 - 08:50

Ο σκοπός του να μη ξεφύγεις είναι μόνο για meetings και συζητήσεις με περιορισμένη χρονική διάρκεια και συγκεκριμένο αποτέλεσμα που πρέπει να επιτευχθεί. Εδώ μέσα εφόσον δεν ξέρουμε τίποτα, φυσικό είναι να κάνουμε ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ :lol: .


Ένταξη φυλε απλά ειναι κουραστικό να προσπαθείς να ενημερωμθεις για ενα θέμα και να διαβάζεις.... Χωρίς αποτέλεσμα! Πιστεύω να καταλαβενεις τι λέω.

Τελευταία επεξεργασία από: Tassosd, 11/10/2012 - 08:51


#2008   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 09:49

Ένταξη φυλε απλά ειναι κουραστικό να προσπαθείς να ενημερωμθεις για ενα θέμα και να διαβάζεις.... Χωρίς αποτέλεσμα! Πιστεύω να καταλαβενεις τι λέω.


Έχουν πονέσει τα μάτια μου από τα ορθογραφικά λάθη ορισμένων εδώ μέσα.Το εντάξει γράφεται με ει και όχι με η.Όπως και το φίλε γράφεται με ι και όχι με υ.Και το καταλαβαίνεις με αι και όχι με ε.Τρία λάθη σε μία πρόταση.Βγήκα λίγο off topic αλλά δεν άντεχα άλλο.

#2009   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 11/10/2012 - 09:56

Έχουν πονέσει τα μάτια μου από τα ορθογραφικά λάθη ορισμένων εδώ μέσα.Το εντάξει γράφεται με ει και όχι με η.Όπως και το φίλε γράφεται με ι και όχι με υ.Και το καταλαβαίνεις με αι και όχι με ε.Τρία λάθη σε μία πρόταση.Βγήκα λίγο off topic αλλά δεν άντεχα άλλο.

ναι καλυτερα να γραφουν καποιοι με greekish γιατι στραβωνουν με τα ελληνικα.... :rolleyes:

#2010   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 09:59

ναι καλυτερα να γραφουν καποιοι με greekish γιατι στραβωνουν με τα ελληνικα.... :rolleyes:


Συμφωνώ απόλυτα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 22

0 μέλη, 22 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες