Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2251   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:20

Μην μας τα χαλας επειδη εσυ πηρες το 4s :P έπαιξες κι εχασες :D


Ασε ρεεεεεεεε!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2252   Stelios1993

Stelios1993

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:25

σου ειπα εγω οτι χαρηκα ? και ασε τισ ειρωνιες απλα δειχνω τι λεει η cosmote...

#2253   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:33

Το πρωί έμαθα από κατάστημα cosmote πως 7 Νοεμβρίου φτάνει με τιμή 729€ το 16αρι και μάλιστα μόνο 2000 κομμάτια από τα οποία 1060 είναι ήδη για τους υπαλλήλους της. Έλεος δηλαδή.

καλα εσυ αστο οτι εχεις πει ειναι.........

#2254   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:38

Μια χαρα ειναι το ebw και ΝΑΙ μπορει να το εχουν πιο πριν απο voda , cos ,wind! Εγγυηση το ΜΗΛΟΤΗΛΕΦΩΝΟ Θα ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΜΒΡΗ


Χωρίς να θέλω να σου χαλάσω την χαρά αλλα επειδή έχω κάνει παραγγελια από την ebw ορίστε τι μου είπαν σε επικοινωνία που είχα μαζί τους.

Αναρτημένη εικόνα

Πρόσεξε λένε πως δεν έχουν εικόνα για το ποτε θα έρθουν και θα μάθουν τέλη Οκτωβρίου αρχές Νοέμβρη θα έχουν ΕΙΚΟΝΑ για το ποτε θα έρθουν.

Τελευταία επεξεργασία από: slay3rg1, 12/10/2012 - 18:38


#2255   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:40

Δεν με ακουτεεεεεεεεεεεε!!!κανουν το κουνελι οι εταιρειες....υπαρχει προβλημα με το τηλεφωνο και δεν υπαρχει ουτε για δειγμα....ειναι επειδη θα γινει η ταχυτερη διανομη που εχει γινει σε iphone μακακα τιμ κουκ!!!!ποτε θα σηκωθει να σε κατουρησει ο στηβ!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2256   Eggiisakias

Eggiisakias

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:45

καλα εσυ αστο οτι εχεις πει ειναι.........

Δεν με γνωρίζεις για να το λες αυτό ή να κρίνεις τα λεγόμενά μου. θα παρακαλούσα λοιπόν όπως να σέβεσαι το οτιδήποτε γράφεται.

#2257   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:45

Όταν έλεγα καλά Χριστούγεννα από ebw κάποιοι πήγαν να με φάνε.Και πέρυσι με το 4S τα ίδια έγιναν με το συγκεκριμένο κατάστημα.

Αναρτημένη εικόνα


#2258   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:50

Δεν με γνωρίζεις για να το λες αυτό ή να κρίνεις τα λεγόμενά μου. θα παρακαλούσα λοιπόν όπως να σέβεσαι το οτιδήποτε γράφεται.

γιατι καταλαβες οτι δεν σε σεβομαι,απλα το φιλαρακι σου στον γερμανο δεν στα λεει καλα.και εσυ τα λες εδω που ειμαστε ολοι κ@υλομενοι.2000 αλλα 1060 κρατημενα ουτε στην λαμψη τετοιο σεναριο.με ολο τον σεβασμο

#2259   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 12/10/2012 - 18:51

Από Public μόλις μου είπαν 15-20 Οκτωβρίου. Το ξέρω ότι δεν έχει ιδιαίτερο νόημα αλλά...

#2260   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 12/10/2012 - 19:03

οχι φιλε μου δεν ειπα κατι τετοιο απλα ο φιλος σου μας εχει δωσει τρια σεναρια μεχρι τωρα.οσον αναφορα εμας τους δυο πιστεψε με δεν ειχα προθεση να σε προσβαλω,δεν θα το εκανα ποτε γιατι δεν μιλαω ετσι να σαι καλα

#2261   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/10/2012 - 19:21

Καλησπέρα σε όλους!
Το τηλ θα έρθει στην Ελλαδα στις 02/11/2012! Αυτο που σας γράφω είναι 99%!!!!! Μην με ρωτησετε απο που και πως το ξερω. Θα έρθουν ολο και ολο 5.000 τεμ σε ολη την Ελλαδα!!!!
Καπου διαβασα σε προηγουμενο ποστ για την παραγγελια μεσω Aramex και για τον λογο που μας την ακυρωσαν (εκανα και εγω order και μου την ακυρωσαν) οτι το προβλημα ειναι η διευθυνση της πιστωτικης δεν ειναι ιδια με την διευθυνση αποστολης. Αυτο δεν ειναι αληθες!!!!!!
Εγω έδωσα κανονικα την παραγγελια μου στο Γεμανικο site!!!! Αλλη διευθυνση αποστολης ( Γερμανος παραληπτης και διευθυνση) και τα δικα μου στοιχεια πιστωτικης καρτας και περασε μια χαρα η παραγγελια!!!!
Οπως σας ειπα 02/11/2012!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

#2262   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/10/2012 - 19:31

Καλησπέρα σε όλους!
Το τηλ θα έρθει στην Ελλαδα στις 02/11/2012! Αυτο που σας γράφω είναι 99%!!!!! Μην με ρωτησετε απο που και πως το ξερω. Θα έρθουν ολο και ολο 5.000 τεμ σε ολη την Ελλαδα!!!!
Καπου διαβασα σε προηγουμενο ποστ για την παραγγελια μεσω Aramex και για τον λογο που μας την ακυρωσαν (εκανα και εγω order και μου την ακυρωσαν) οτι το προβλημα ειναι η διευθυνση της πιστωτικης δεν ειναι ιδια με την διευθυνση αποστολης. Αυτο δεν ειναι αληθες!!!!!!
Εγω έδωσα κανονικα την παραγγελια μου στο Γεμανικο site!!!! Αλλη διευθυνση αποστολης ( Γερμανος παραληπτης και διευθυνση) και τα δικα μου στοιχεια πιστωτικης καρτας και περασε μια χαρα η παραγγελια!!!!
Οπως σας ειπα 02/11/2012!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

Απο την μια πλευρά το πιστεύω γιατι δεν γίνεται στην ινδία να ανακοινώθηκε πριν απο μια εβδομάδα ότι θα κυκλοφορήσει τέλη οκτωβρίου ( κάπου 29/10) και στην ελλάδα να το περιμένουμε την άλλη εβδομάδα.

#2263   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/10/2012 - 20:18

Λοιπόν επειδή το θέμα έχει καταντήσει γραφικό, τραβάτε στους APR στις Voda, Cosmote, WIND όσοι έχετε δεν κωνέ και δώστε προκαταβολές γιατί αλλιώς 3 @ρχ@δι@ θα πάρετε! Το iPhone 5 θα έρθει για όσους είπα έχουν κωνέ ΕΝΤΟΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ(!!) λόγω περιορισμένων κομματιών και για τους υπόλοιπους θα αρχίσουν να έρχονται νέες φουρνιές από Νοέμβριο.

ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ = Μέσα στην άλλη εβδομάδα στους APR(!!!) Trust me. ;)

Φιλικά! :D

Τελευταία επεξεργασία από: zacharisharris, 12/10/2012 - 20:19


#2264   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 12/10/2012 - 20:26

καλησπερα στην παρεα πηγα σημερα στην cosmote και εκανα αιτηση για και "καλα φορητοτητα" και με πηραν απο την vodafone τηλεφωνο και για αντιπροσφορα και τους ειπα οτι μου εκαναν μια προσφορα για το 5 οταν θα κυκλοφορησει την επομενη εβδομαδα και μου απαντησε οτι δεν ισχυει κατι τετοιο γιατι εκείνοι εχουν πληροφοριες οτι το κινητο θα κυκλοφορησει αρχες Δεκεμβριου.
ευχομαι να μου ελεγε βλακειες μονο και μονο για να ψαρωσω και να δεκτω την προσφορα τους.

#2265   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/10/2012 - 20:26

Λοιπόν επειδή το θέμα έχει καταντήσει γραφικό, τραβάτε στους APR στις Voda, Cosmote, WIND όσοι έχετε δεν κωνέ και δώστε προκαταβολές γιατί αλλιώς 3 @ρχ@δι@ θα πάρετε! Το iPhone 5 θα έρθει για όσους είπα έχουν κωνέ ΕΝΤΟΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ(!!) λόγω περιορισμένων κομματιών και για τους υπόλοιπους θα αρχίσουν να έρχονται νέες φουρνιές από Νοέμβριο.

ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ = Μέσα στην άλλη εβδομάδα στους APR(!!!) Trust me. ;)

Φιλικά! :D

Επειδη μου εισαι πολυ σιγουρος, εισαι να σου δωσω τα διπλα χρηματα απο οσο θα ειναι η τιμη του κανονικα και να μου το δωσεις οπως λες την αλλη εβδομαδα?
( παντα με καλη διαθεση!!!)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)