Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2431   Kostakis4444

Kostakis4444

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/10/2012 - 01:30

τα λεω απο την πρωτη μερα και εφαγα και 2 warning points...απλα ειναι μπουρδελ@ διαφημισουν θηκες νανοσιμ και tweetαρουν μ@λ@κιες δλδ εχει καταντησει αηδιες γιαυτο σας λεω μην ασχολειστε.με τον καινουριο χρονο θα μας παιρνουν πιπες για να ανανεωσουμε και θα τ οδινουν τσαμπα...εχει ο τροχος γυρισματα...δεν θα βγειτε χαμενοι...ενα τηλεφωνο ειναι και αυτο.ας κλεισει και το τοπικ να ηρεμησετε λιγο.


φιλε εννοεις οτι το βιοτικο επιπεδο της χωρας θα γινει ασχημοτερο και ετσι θα το δινουν παλι με επιδοτηση?
η οτι δε θα πουλησει αρκετα ελλαδα ωστε να ενεργοποιησουν ξανα τις επιδοτησεις?

προσωπικα με κουρασε τοσους μηνες το περιμενε
αν δεν ειναι εδω ως την αλλη παρασκευη χαιρετισματα, ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.
η λιγο ακομα υπομονη ωστε οταν ερθει, να πεσει η τιμη στο 4ς και να παρω το 4ς. αυτα απο μενα

Τελευταία επεξεργασία από: Kostakis4444, 14/10/2012 - 01:32


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2432   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 14/10/2012 - 01:34

http://tech.in.gr/ne...?aid=1231217404
για δείτε και αυτό.


Αυτο ΙΣΩΣ και να εξηγει καποια πραγματα για την καθυστερηση ΙΣΩΣ...
Ιδωμεν...

#2433   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 14/10/2012 - 02:01

πώς γίνεται ρε παιδια να βγει; ακομα δεν εχει καμια διαφήμιση;;;

#2434   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 14/10/2012 - 02:27

Φίλοι μου και σε άλλες χώρες τα ίδια χάλια.. Η μαύρη αγορά ανθεί για τους ανυπόμονους.. Παραθέτω σημερινή φωτό από δρόμο της βιέννης..

"special offer" προλαβετε λεμεεεεε!

#2435   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2012 - 06:03

ρε παιδιά σήμερα ήμουν στα Public στο The Mall. Ρώτησα και μου είπαν ότι δεν έχουν επίσημη ενημέρωση για ημερομηνία παραλαβής αλλά μέχρι τέλος του μήνα θεωρούν ότι θα το έχουν.Επίσης προκρατήσεις (με/χωρίς προκαταβολή) δεν κάνουν.

Ποια Δευτέρα και πράσσινα άλογα.Μην λέμε ότι μας κατέβει...Μην το κάνουμε εδώ μέσα radio arvyla...


Πρασσειν αλογα....Φιλε πρασινα κ μπλε αλογα δεν υπαρχουν.μαθετε να γραφετε και μετα κραξτε...

φιλε εννοεις οτι το βιοτικο επιπεδο της χωρας θα γινει ασχημοτερο και ετσι θα το δινουν παλι με επιδοτηση?
η οτι δε θα πουλησει αρκετα ελλαδα ωστε να ενεργοποιησουν ξανα τις επιδοτησεις?

προσωπικα με κουρασε τοσους μηνες το περιμενε
αν δεν ειναι εδω ως την αλλη παρασκευη χαιρετισματα, ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.
η λιγο ακομα υπομονη ωστε οταν ερθει, να πεσει η τιμη στο 4ς και να παρω το 4ς. αυτα απο μενα


Εννοω οτι ετοιμαζετε τοσο μεγαλο πακετο φορολογιας σε μισθωτους- συνταξιουχους- ελευθ.επαγγελμ που ουτε καρτοκινητο δεν θα πουλανε....και θα μας παρακαλανε εμας με unlimited 60 k 75
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2436   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/10/2012 - 06:10

εμενα σημερα με ενημερωσε κολλητος που δουλευει στον γερμανο οτι τεταρτη απογευμα να περασω να παραλαβω το λευκο 5αρι... αντε να δουμε!!!


Παιδιά εγώ έχω μία πληροφόρηση ότι ο γερμανός για να κάνει την διαφορά θα προσπαθήσει να το φέρει 2-3 μέρες ποιο νωρίς από τα υπόλοιπα (vodafone cosmote wind) για να κάνει την διαφορά σαν μαγαζί. Το πληροφορήθηκα από αντιπρόσωπο της vodafone. Προσπαθεί χαρακτηριστικά μου είπε να αγοράσει λίγο ποιο νωρίς τα δικαιώματα. Για 19/10 περίπου μου είπε αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο... Η apple με τον "τσαμπουκά" που έχει στην αγορά μπορεί να σου το φέρει χωρίς καμία ειδοποίηση και όποτε της έρθει...

#2437   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2012 - 06:11

Παιδιά εγώ έχω μία πληροφόρηση ότι ο γερμανός για να κάνει την διαφορά θα προσπαθήσει να το φέρει 2-3 μέρες ποιο νωρίς από τα υπόλοιπα (vodafone cosmote wind) για να κάνει την διαφορά σαν μαγαζί. Το πληροφορήθηκα από αντιπρόσωπο της vodafone. Προσπαθεί χαρακτηριστικά μου είπε να αγοράσει λίγο ποιο νωρίς τα δικαιώματα. Για 19/10 περίπου μου είπε αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο... Η apple με τον "τσαμπουκά" που έχει στην αγορά μπορεί να σου το φέρει χωρίς καμία ειδοποίηση και όποτε της έρθει...


Ο γερμανος ειναι cote.....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2438   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/10/2012 - 08:33

φιλε εννοεις οτι το βιοτικο επιπεδο της χωρας θα γινει ασχημοτερο και ετσι θα το δινουν παλι με επιδοτηση?
η οτι δε θα πουλησει αρκετα ελλαδα ωστε να ενεργοποιησουν ξανα τις επιδοτησεις?

προσωπικα με κουρασε τοσους μηνες το περιμενε
αν δεν ειναι εδω ως την αλλη παρασκευη χαιρετισματα, ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.
η λιγο ακομα υπομονη ωστε οταν ερθει, να πεσει η τιμη στο 4ς και να παρω το 4ς. αυτα απο μενα


δεν ξέρω σε τι χωροχρόνο ζεις αλλά πέρασε μόνο 1 μήνας από την κυκλοφορία του τηλεφώνου.

#2439   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 14/10/2012 - 08:42

Εγω ακόμα δεν κατάλαβα αν καταλήξαμε σε κάποια ημερομηνία..
Εγω που πήγα στον Γερμανό μου είπαν Δεκέμβρη...Ό,τι θέλει λέει ο καθένας...
Με το που πει κάποιος κάτι σίγουρο, βγαίνει άλλος και το αντικρούει με κάτι άλλο επίσημο!..

Επισης δεν θα βγει τίποτα αν δεν ανακοινώθει η τιμή..
Φαντάσου να πας μες στη τρελή χαρά να ρωτήσεις, -Έχετε iPhone 5?, -Ναι έχουμε!, πας στο ταμείο και σου λένε 999€....

#2440   Vbassman9

Vbassman9

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:11

Καλημέρα εμένα φίλος μου δεν άντεξε την αναμονή και πήρε S3 λευκό με φώναξε να πάω να το ρυθμισουμε και να το γνωρίσουμε γενικότερα μαζι τα συμπεράσματα μας είναι τα εξής με 615€ ( από το πλαίσιο και μα τα δώρα που δίνει) έχεις ένα ολοκαίνουργιο κινητό 16GB που με την micro sd το κανείς 32GB ή 48GB και από λειτουργίες κάνει περισσότερες από το 5 και δεν χαράζει πουθενά !!!!! Εχω μπει σε σοβαρές σκέψεις συνυπολογοζοντας την τιμή για το 5 και τον χρόνο αναμονής αν δεν είμαι ο τυχερός της πρώτης παραλαβής

#2441   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:15

Περίμενε το 5αρι.. Μετα θα γίνεται χαμός απο 5αρια και θα το μετανιοσεις...

#2442   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:22

Καλημέρα εμένα φίλος μου δεν άντεξε την αναμονή και πήρε S3 λευκό με φώναξε να πάω να το ρυθμισουμε και να το γνωρίσουμε γενικότερα μαζι τα συμπεράσματα μας είναι τα εξής με 615€ ( από το πλαίσιο και μα τα δώρα που δίνει) έχεις ένα ολοκαίνουργιο κινητό 16GB που με την micro sd το κανείς 32GB ή 48GB και από λειτουργίες κάνει περισσότερες από το 5 και δεν χαράζει πουθενά !!!!! Εχω μπει σε σοβαρές σκέψεις συνυπολογοζοντας την τιμή για το 5 και τον χρόνο αναμονής αν δεν είμαι ο τυχερός της πρώτης παραλαβής

Καταρχην εδωσε πολλα..Σε κατι μαγαζια στην ομονοια το δινουν 500...Ετσι και αλλιως η τιμη του καθε μερα πεφτει και απο λιγο..Το οτι δεν χαραζει λογικο ειναι φιλε μου..Και το w302 που ειχα που ειναι πλαστικο δεν ειχε γρατζουνιες πανω.Εκτος απο μια που μου ειχε κατεβει τις σκαλες..Οσοι ειστε αναμεσα σε s3 και 5 παρτε καλυτερα το s3..Μονο και μονο που το σκεφτεστε δεν αξιζει να περιμενετε..Οι υπολοιποι ξερουμε τι θελουμε και περιμενουμε το 5..

#2443   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:30

Ο γερμανος ειναι cote.....


Eχω πληροφορίες ότι θα μπει και η wind στον γερμανό. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια άλλος μου το είπε που έχει κατάστημα vodafone.

Τελευταία επεξεργασία από: Tassosd, 14/10/2012 - 09:34


#2444   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:44

Eχω πληροφορίες ότι θα μπει και η wind στον γερμανό. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια άλλος μου το είπε που έχει κατάστημα vodafone.

Ρε φιλε συγχωνευτηκε με τα public τα οποια ειναι γερμανος αλλα δεν γινεται αυτο που λες.διοτι εχει κοσμοτε.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2445   emiratesA380

emiratesA380

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:mamba2008

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:55

Ρε φιλε συγχωνευτηκε με τα public τα οποια ειναι γερμανος αλλα δεν γινεται αυτο που λες.διοτι εχει κοσμοτε.

φιλε μου τα public τα εχει αυτος που εχει και τα multirama και οχι δεν συγχωνευτηκε με τον γερμανο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες