Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2896   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:07

Τελικά παιδιά ποτέ θα έρθει 19 η 26???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2897   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:10

θα δουμε φιλε ;)

#2898   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:12

κοιτάξτε τι βρήκα. χαχα οποίος θέλη να το πιστέψει ας το πιστέψει

http://www.insomnia....96988-iphone-5/


Δεν τους βάζω φωτιά καλύτερα ; Παρα να τα δώσω σε αυτόν ;)

#2899   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:13

Αν δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση ούτε αύριο, πάμε για 26 ή μπορεί την Πέμπτη να πουν από 19 είναι στα καταστήματα;

#2900   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:17

Αν δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση ούτε αύριο, πάμε για 26 ή μπορεί την Πέμπτη να πουν από 19 είναι στα καταστήματα;


Δεν νομίζω παραδοσιακά καμια βδομάδα πιο πριν προηγούνται οι φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος (οι γνωστές πρό-παραγγελίες) και μετα εμφανίζεται στα καταστήματα και ειδοποιούν αυτούς που έχουν κάνει πρό-παραγγελία κλπ

#2901   nark3s

nark3s

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:20

Τελικά παιδιά ποτέ θα έρθει 19 η 26???

Λοιπον σημερα καταφερα και μιλησα με καποια ατομα απο τις κεντρικες αποθηκες Cosmote - Γερμανος

Η Απαντηση τους ηταν οτι κανονικα επρεπε να το ειχαμε παραλαβει το αργοτερα μεχρι 12 του μηνος και να ξεκινουσε η διανομη στα καταστηματα με εναρξη πωλησεων στον καταναλωτη 19 Οκτωβριου
Δυστηχως ομως δεν παρελαβαν τπτ και μου αφησαν μια ανοιχτη ημερομηνια για 26 του μηνος ... αρα στις επομενες 2-3 ημερες θα πρεπει να παραλαβουν αυτοι αρχικα

θα σας εχω ενημερους

#2902   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:24

Λοιπον σημερα καταφερα και μιλησα με καποια ατομα απο τις κεντρικες αποθηκες Cosmote - Γερμανος

Η Απαντηση τους ηταν οτι κανονικα επρεπε να το ειχαμε παραλαβει το αργοτερα μεχρι 12 του μηνος και να ξεκινουσε η διανομη στα καταστηματα με εναρξη πωλησεων στον καταναλωτη 19 Οκτωβριου
Δυστηχως ομως δεν παρελαβαν τπτ και μου αφησαν μια ανοιχτη ημερομηνια για 26 του μηνος ... αρα στις επομενες 2-3 ημερες θα πρεπει να παραλαβουν αυτοι αρχικα

θα σας εχω ενημερους


Να πάω λες Γερμανό να δώσω τι παίζει;για να τους πω να κρατήσουν είναι νωρίς ακόμα αύριο;κάθε χρόνο μια εβδομάδα πριν τους έλεγα και μετά το είχα επειδή το έχει φίλος μου το μαγαζι!!!

#2903   nark3s

nark3s

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:25

Να πάω λες Γερμανό να δώσω τι παίζει;για να τους πω να κρατήσουν είναι νωρίς ακόμα αύριο;κάθε χρόνο μια εβδομάδα πριν τους έλεγα και μετά το είχα επειδή το έχει φίλος μου το μαγαζι!!!

οπως αγαπας εσυ .. παντως σε αποθηκες δεν παιζει τπτ ακομα

#2904   CptBill

CptBill

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:28

ο λογος που κανενας δεν ξερει με σιγουρια ποτε θα ερθει το κινητο στην Ελλαδα ειναι απλος. Δεν υπαρχει επαρκης διαθεσιμοτητα σε Ευρωπη.
Ημουν 5 ημερες στο Μοναχο, εκανα επι 5 ημερες online reservation για παραλαβη επομενη ημερα απο Apple Store, επελεγα 2 διαφορετικες πολεις, επελεγα 3 διαφορετικες εκδοσεις (ασπρο, μαυρο, κτλ) για παραδοση. Δεν ελαβα ουτε μια φορα το πολυπόθητο εμαιλ.
Η κατασταση στο Apple Store του Μοναχο ηταν απελπιστικη, Κανενας δεν ηξερε ποτε θα ερθει η επομενη παραλαβη.
Θα δειτε παρομοια κατασταση και στην Αγγλια οπου υπαρχουν ατομα που προσπαθουν επι 10 ημερες να το αγορασουν απο apple store κάνοντας reservation.

Τουλαχιστον το ειδα απο κοντα. Συντομες εντυπωσεις, τρομερα ελαφρυ με το λευκο στα ματια μου να φαινεται πιο ομορφο. Πολυ γρήγορο συγκριτικα με το γερασμενο μου iphone 4. Το aspect ratio ξυνιζει αρκετα ομως.

Τελευταία επεξεργασία από: CptBill, 15/10/2012 - 22:30


#2905   platonithaki

platonithaki

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:30

παιδια μια ερωτηση...αν το κινητο ειναι αγορασμενο απο apple strore αγγλιας η εγγυηση του ισχυει και στην ελλαδα ? δηλαδη αν παθει κατι το κινητο(μακρια απο μας) θα μπορω να το παω σε καποιο καταστημα κινητης τηλεφωνειας π.χ cosmote voda και θα μου το φτιαξουν ?

#2906   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:32

ο λογος που κανενας δεν ξερει με σιγουρια ποτε θα ερθει το κινητο στην Ελλαδα ειναι απλος. Δεν υπαρχει επαρκης διαθεσιμοτητα σε Ευρωπη.
Ημουν 5 ημερες στο Μοναχο, εκανα επι 5 ημερες online reservation για παραλαβη επομενη ημερα απο Apple Store, επελεγα 2 διαφορετικες πολεις, επελεγα 3 διαφορετικες εκδοσεις (ασπρο, μαυρο, κτλ) για παραδοση. Δεν ελαβα ουτε μια φορα το πολυπόθητο εμαιλ.
Η κατασταση στο Apple Store του Μοναχο ηταν απελπιστικη, Κανενας δεν ηξερε ποτε θα ερθει η επομενη παραλαβη.
Θα δειτε παρομοια κατασταση και στην Αγγλια οπου υπαρχουν ατομα που προσπαθουν επι 10 ημερες να το αγορασουν απο apple store κάνοντας reservation.

Τουλαχιστον το ειδα απο κοντα. Συντομες εντυπωσεις, τρομερα ελαφρυ με το λευκο στα ματια μου να φαινεται πιο ομορφο. Πολυ γρήγορο συγκριτικα με το γερασμενο μου iphone 4. Το aspect ratio ξυνιζει αρκετα ομως.

φαντασου εδω σε εμας τι θα γινει που οι ποσοτητες εισαγωγης θα ειναι κατα παρα πολυ μικροτετρες......

#2907   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:33

ο λογος που κανενας δεν ξερει με σιγουρια ποτε θα ερθει το κινητο στην Ελλαδα ειναι απλος. Δεν υπαρχει επαρκης διαθεσιμοτητα σε Ευρωπη.

Μα σημερα ηρθαν στην Ελλαδα 5.000 συσκευες... Διαβασε μερικες σελιδες πιο πισω

παιδια μια ερωτηση...αν το κινητο ειναι αγορασμενο απο apple strore αγγλιας η εγγυηση του ισχυει και στην ελλαδα ? δηλαδη αν παθει κατι το κινητο(μακρια απο μας) θα μπορω να το παω σε καποιο καταστημα κινητης τηλεφωνειας π.χ cosmote voda και θα μου το φτιαξουν ?

Η εγγυηση ειναι universal, προχωρα αφοβα

#2908   platonithaki

platonithaki

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:34

Μα σημερα ηρθαν στην Ελλαδα 5.000 συσκευες... Διαβασε μερικες σελιδες πιο πισω

Η εγγυηση ειναι universal, προχωρα αφοβα



ok ευχαριστω !!

#2909   georgeko

georgeko

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:41

http://iguru.gr/2012...phone-5-greece/

#2910   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:48

Τι 5000 κομματια ρε παιδια ποιος τα λεει αυτα? Σιγα μην ειχαν 5000 κομματια διαθεσιμα που και να τα ειχαν σιγα μη τα διναν στην Ελλαδα. Σε ολες τις χωρες αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει κανενα μεγεθος/χρωμα για τις επομενες 2 εβδομαδες.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 19

0 μέλη, 19 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες