Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3076   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:45

Εγώ πάντως πήρα το Samsung Galaxy Note 2 μέχρι να έρθει το iPhone 5.Κινητάρα.Λίγο μεγάλο βέβαια αλλά κάνεις τα πάντα και μ΄ αυτή την τέλεια οθόνη είναι όλα τα λεφτά.Ήταν να παραγγείλω το iPhone 5 από Αγγλία μέσω του ξαδέρφου μου πριν 10 μέρες αλλά πίστευα πως θα είχε έρθει μέχρι τώρα.Το μετάνιωσα που δεν το παρήγγειλα.Έτοιμος είμαι τώρα.Κι ας κάνει 3-4 βδομάδες.Τουλάχιστον θα είμαι σίγουρος πως θα το πάρω και θα μου βγει και λίγο πιο φθηνά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3077   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:48

Προσωπικά η καθυστέρηση με ξενέρωσε.Είδα και το S3 και τρελλάθηκα για να είμαι ειλικρινής...Το ένα παντόφλα το άλλο τηλεκοντρόλ...Το ένα με "ελεύθερο" και το άλλο να παρακαλάω για jb !
Και ενώ έχω 4 και 4s είμαι ένα βήμα πριν το s3.Περιμένω απλά να μου τη δώσει στα νεύρα και το ότι το 32gb θα είναι πάνω από 800ευρώ για να σιχτιρίσω (για φέτος;!) την Apple...


Εγώ φίλε είχα το 4s και το πούλησα για να πάρω το 5αρι, αλλά δεν άντεξα στην αναμονή και είπα να πάρω το Galaxy s3, σε μια εβδομάδα το πούλησα και ξανα πήρα το 4s, προτιμώ να κάτσω με το 4s και οταν ερθει το 5αρι αργοτερα να το πάρω, παρά με Galaxy, πραγματικά είναι πιο πάνω τα iphone φίλε.
Είναι τα Κινητά Τηλέφωνο και τα Iphone :P
εγώ πραγματικά δεν βρίσκω λόγο να δώσεις τόσα λεφτά και να πάρεις μια πλαστικουρα που ειναι σαν παντοφλα μιτσουκο :P

#3078   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:52

τι διαφορά μπορεί να έχει ένα iphone απο την γερμανία με ένα απο ελλάδα?

#3079   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:53

H διαφορά είναι στο κουτί πίσω τα γράμματα είναι στα Γερμανικά αντί στα Ελληνικά

#3080   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:03

Περιμεντε να πάρετε καινούργιο και μετά πουλάτε το παλιό

#3081   petan78

petan78

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:05

Παιδια απο Ελβετία τι πρεπει να ζητήσω για να είμαι οκ factory unlock ή κάτι τέτοι?

#3082   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:17

Μόλις σκέφτηκα ότι ο λόγος που αργεί να έρθει ίσως είναι ότι η συσκευασία του iPhone που θα έρθει ελλάδα κάνει επίσης και για όλες τις άλλες ευρωπαϊκές χώρες λόγω της ίδιας μπρίζας.

Αμερική έχουν δικιά τους μπρίζα => δικό τους πακέτο => δική του παραγωγή. Το ίδιο και Αγγλία έχει απόθεμα μόνη της.

Καλό;

#3083   steved

steved

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:18

θα παω να ακυρωσω την προπαραγγελια στα public γιατι πολλες μαμακιες κανουν...να μην τα λενε..αμα συνεχιστει ετσι η κατασταση ο θειος μου κατεβαινει 5 του μηνος ελλαδα απο γερμανια..θα του να μ παρει ενα..σιγουρα θα βρει..

Δν θα βρει.Μονο αν παραγγειλει,εχουν ελαχιστες συσκευες για συμβολαια


#3084   nark3s

nark3s

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:22

ΑΝ λεω ΑΝ θελετε καντε υπομονη οπως οι παρισσοτεροι μεχρι τις 26 που ανεφερα σε προηγουμενο post μου ,,,
για να πω την αληθεια μου κ εγω κουραστηκα παρα βαρεθηκα να περιμενω
Οι κεντρικες αποθηκες Γερμανος-Cosmote μου ειπαν υπομονη αυτην την εβδομαδα μονο γιατι δεν τους ηρθαν οπως τους ειχαν πει για να ξεκινησει η πωληση 19/10 (επομενη ημερομηνια διαθεσης 26/10)
Το μονο που μου δινει κουραγιο ειναι η Αφισα που εστειλαν σημερα να βαλουμε στην βιτρινα του μαγαζιου απο αυριο που λεει iPhone 5 Ερχεται !

#3085   thief7710

thief7710

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Twitter:@@naivethief
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:naivethief

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:22

Σχετικά καλό...φαντάζομαι ότι αλλού γίνεται η παραγωγή των iPhone και αλλού τα κουτιά και οι μπριζες...και φαντάζομαι πρόβλημα στην παραγωγή δεν έχουν τα κουτιά και οι πριζες :P
Οι χθεσινοι που χάθηκαν?μας άναψαν φωτιά με την παραλαβή και μετά εξαφανίστηκαν! Τους κόβω να πήραν το iPhone και να μας έγραψαν...

#3086   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:33

γιατι τους πιστεψες πολυ ε;

#3087   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:34

να πω και γω την πληροφορια που πηρα σημερα.
απο καταστημα γερμανος στην θεσσαλονικη, οτι και αυτη παραλαβανε την αφησα και οτι δεν ξερουν ποτε θα τους διαθεσουν τα 3 με 4 τηλεφωνα που τα εχουν ηδη κρατησει...
μου ειπε για διαθεσιμοτητα μεσα νοεμβριου λογικα....

#3088   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:35

3-4 θα παρουν μονο;!

καλα κρασια!

#3089   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:44

Το μονο που μου δινει κουραγιο ειναι η Αφισα που εστειλαν σημερα να βαλουμε στην βιτρινα του μαγαζιου απο αυριο που λεει iPhone 5 Ερχεται !

.
.

Οι διαφημιστικες εχουν ηδη το υλικο ;)


:P

#3090   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:47

Δν θα βρει.Μονο αν παραγγειλει,εχουν ελαχιστες συσκευες για συμβολαια

Θα βρει σιγουρα φρανκφουρτη..μιλαμε για τον θειο μου που εχει τρελες ακρες στην γερμανια και ηδη πηρε απο την πρωτη μερα 2 32αρια λευκα..και μ ειπε οτι εχουν και αλλα αποθεματα σε μικρομαγαζα...οσο για ελλαδα να πανε να μαμηθουν ολοι τους...και στον γερμανο που ξαναρωτησα μ ειπαν οτι θα ερθει την αλλη εβδομαδα 2 συσκευες...μια για demo στο μαγαζι για βιτρινα και ενα για τον διευθυντη...και μ λεει εμεις θα παρουμε την 2η παραλαβη που θα ειναι μια εβδομαδα μετα(νοεμβριο)τα οποια θα ειναι 6-7 κινητα για τους υπαλληλους.. για το κοινο απο μεσα νοεμβριου λεει που θα ερθουν παραπανω απο 50...καλα κρασια...πρεπει πρωτα οι πωλειτες να παρουνε καταλαβατε..ετσι ειναι τα πραγματα..εγω δεν ανανεωσα συμβολαιο παντως με κοσμοτε ας πανε οι υπαλληλοι που προηγουνται να κανουν κανα 2-3 ο καθενας...μαγκεεεεεεσ ολοι απο εξωτερικοοοο και αφηστε τους μετα να τα καμαρωνουν στις αποθηκες!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες