Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3151   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:40

2 Apple Store και 1 Apple Retail Store στη Ζυριχη !

retailers ειναι πολλοι, δεν ειναι μονο δυο, σιγουρο αυτο που σου λεω!

ο νοων... νοειτω λεω και εγω.μπες και κανα κρατηση εσυ κ περιμενε να σε παρουν τηλ να πας να το παρεις...επειδη το εψαξα αρκετα απο εξωτερικο(οχι μονο απο ελβετια αλλα και απο ιταλια π ειναι ο αδερφος μου)επι πολλες μερες εκανε κρατηση στο porta di roma της ιταλιας και ακομα περιμενει..εδω δεν μπορουν να κανουν καλα τους πελατες που πανε στα apple store θα κανουν κ κρατησεις?

φιλε, ξερεις που κατοικω?

Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 17/10/2012 - 00:40


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3152   tottizaf10

tottizaf10

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:42

Τωρα παλι στο public λαρισας ενας χοντρουλης μ ειπε οτι θα ερθει αρχες νοεμβριου.....εκει που λεγανε παρασκευη...παπατζηδες παιδι μου...το κανουν τα μ@υνι@ για να μας κρατανε ζεστους και να μην τα αγορασουμε απο εξωτερικο..αλλα δεν μασ ξερουν καλα...

τι σου ελεγα? και εμενα ετσι μου ειπαν !!!

#3153   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:42

εσυ μενεις εκει κοντα; εχεις ιδεα για αυτο που λεει ο φιλος @toumpi πιο πανω;

Οχι, Θεσσαλλλλλλλλλλλλλλονικη μερια :D

#3154   toumpi

toumpi

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:43

retailers ειναι πολλοι, δεν ειναι μονο δυο, σιγουρο αυτο που σου λεω!

φιλε, ξερεις που κατοικω?

οχι φυσικα.αλλα και απο την αλλη ουτε εσυ μπορεις να αμφισβητεις το οτιδημοτε γραφετε στο φορουμ.ειπα αυτα π μου ειπε ο φιλος μου και + σε αυτο οτι εχω και 2 συσκευες

#3155   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:44

ο νοων... νοειτω λεω και εγω.μπες και κανε κρατηση εσυ κ περιμενε να σε παρουν τηλ να πας να το παρεις...


Μα δεν πας πουθενα φιλε μου! Σπιτι σου το στελνουν, και με UPS! :rolleyes: (για τα on line μιλαμε παντα)

Πριν μια εβδομαδα περιπου, και μετα απο σχεδον ενα μηνα περιμενε, (υπηρχε αντιστοιχη ειδοποιηση στο site) μου ηρθε απο το Γαλλικο Apple Store, με κρατηση on line. ;-)

...εδω δεν μπορουν να κανουν καλα τους πελατες που πανε στα apple store θα κανουν κ κρατησεις?


Eννοειται πως ναι!

Καμια σχεση το φυσικο Apple Store που πας για αμεση αγορα, με αυτο του on line, που σου λεει και ποτε θα το εχεις! (...τσεκαρισμενα πραγματα) ;)

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 17/10/2012 - 00:47

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#3156   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:45

φιλε, ξερεις που κατοικω?

Κοζανη;

#3157   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:48

Οχι ρε, στο Παγκρατι ;)

οχι φυσικα.αλλα και απο την αλλη ουτε εσυ μπορεις να αμφισβητεις το οτιδημοτε γραφετε στο φορουμ.ειπα αυτα π μου ειπε ο φιλος μου και + σε αυτο οτι εχω και 2 συσκευες

Ποτε σε αμφισβητησα?
Φιλε μου δεν θελω να σου χαλασω την χαρα σου. Μεγια σου να ειναι

#3158   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:49

Εγώ σήμερα που ρώτησα έναν φίλο μου που μένει New Jersey αν μπορεί να μου στείλει, και μου είπε οτι περιμένει το δικό του σε 2 εβδομάδες :P

#3159   iTsikos

iTsikos

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/10/2012 - 00:54

άντε να πάρετε όλοι και να μιλήσουμε για jailbrake μετά .

μόλις πάρετε το τηλεφωνο στα χερια σας θα σας δικαιώσει που περιμένατε τόσο καιρό θα το δείτε.

#3160   thomac

thomac

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2012 - 06:26

Ήδη ανακοινώθηκε η παρουσίαση του iPad mini στις 23 Οκτωβρίου και φαντάζομαι ότι όπως έχει γίνει και σε άλλες παρουσιάσεις στο παρελθόν θα ανακοινωθεί το τρίτο κύμα διάθεσης του iPhone κατά την ανασκόπηση που κάνουν οι άνθρωποι της apple πριν την παρουσίαση. Εξάλλου σε ξένο site εδώ και κάποιο καιρό έχω διαβάσει ότι την ίδια αγωνία έχουν και χώρες όπως η Ινδία και η Κίνα (που έχουν και σαφώς μεγαλύτερη αγορά από την Ελλάδα). Στην Ινδία περιμέναν από καιρό την ανακοίνωση στις 23 Οκτωβρίου με κυκλοφορία στις 26. Ίσως λοιπόν.....

#3161   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2012 - 07:26

Παιδια , εχει κανεις καμια ιδεα τι παιζει με το reserve απο apple store αγγλιας , γτ ειπα 1 φιλο να μου ψαξει , εχει διαθεσιμα η θα κανει κανα μηνα??


Εγω φιλε μου πηρα 2 5αρια λευκα 32αρια με reservation σε apple store στο Λονδινο. Κανεις reservation, δινεις email και τηλεφωνο, ονομα κλπ, και σου στελνουν email μεσα στην ημερα μεχρι τις 9μμ ωρα αγγλιας, και σου λενε την ΕΠΟΜΕΝΗ μερα τι ωρα θα παραλαβεις. Αν δεν σου ερθει email, δεν υπαρχει αποθεμα. Εγω οταν ανεβηκα Λονδινο, προσπαθησα 3 μερες για να βρω. Εστειλα την τριτη μερα σε 3 apple store, regent street, brent cross, covent garden, και με στειλανε σε αυτο που ειναι πιο μακρυα, brent cross, την επομενη μερα για παραλαβη. Συγκεκριμενη ωρα. Αν δεν πας τη συγκεκριμενη ωρα, η παραγγελια ακυρωνεται!

#3162   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/10/2012 - 08:01

Καλημέρα. Κύπρο έχει φέρει από χθες η CYTA-VODAFONE τη συσκευή. Όπως μου είπαν όμως είναι παραεισαγωγή και όχι επίσημη εισαγωγή. Το έχουν στα 999 ευρώ το 16gb συσκευή μόνο ή στα 749 με πρόγραμμα συμβολαίου 18μηνών (το οποίο προϋποθέτει δόσεις των 10 ευρών).

Η ερώτηση είναι πως βρίσκουν και φέρνουν όλοι αποθέματα ως παραεισαγωγή, ακόμα και εταιρίες όπως η VODAFONE και το Public αλλά να μην φέρνει κανείς επίσημη εισαγωγή??

#3163   eftsak

eftsak

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Twitter:@efi_ts
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 17/10/2012 - 09:03

Εγω φιλε μου πηρα 2 5αρια λευκα 32αρια με reservation σε apple store στο Λονδινο. Κανεις reservation, δινεις email και τηλεφωνο, ονομα κλπ, και σου στελνουν email μεσα στην ημερα μεχρι τις 9μμ ωρα αγγλιας, και σου λενε την ΕΠΟΜΕΝΗ μερα τι ωρα θα παραλαβεις. Αν δεν σου ερθει email, δεν υπαρχει αποθεμα. Εγω οταν ανεβηκα Λονδινο, προσπαθησα 3 μερες για να βρω. Εστειλα την τριτη μερα σε 3 apple store, regent street, brent cross, covent garden, και με στειλανε σε αυτο που ειναι πιο μακρυα, brent cross, την επομενη μερα για παραλαβη. Συγκεκριμενη ωρα. Αν δεν πας τη συγκεκριμενη ωρα, η παραγγελια ακυρωνεται!


Σήμερα πάει μια φιλη μου Λονδινο μεχρι την Δευτερα και την εδωσα χρηματα να παει να το παρει.... Η πιθανοτητες να το βρει ειναι ελαχιστες αλλα ελπιζω... :D
Που κανεις reservation?Υπαρχει καποια φορμα online ή τα δινεις τα στοιχεια στον υπαλληλο?? Γενικα τι πιστευεις? Εχω καμια ελπιδα??? Αν ειναι να παει συγκεκριμενη ωρα σωθηκαααα... ΠΟΤΕ δεν παει στην ωρα της ΠΟΥΘΕΝΑ αυτη η κοπελα :wacko:

#3164   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2012 - 09:14

Σήμερα πάει μια φιλη μου Λονδινο μεχρι την Δευτερα και την εδωσα χρηματα να παει να το παρει.... Η πιθανοτητες να το βρει ειναι ελαχιστες αλλα ελπιζω... :D
Που κανεις reservation?Υπαρχει καποια φορμα online ή τα δινεις τα στοιχεια στον υπαλληλο?? Γενικα τι πιστευεις? Εχω καμια ελπιδα :huh: Αν ειναι να παει συγκεκριμενη ωρα σωθηκαααα... ΠΟΤΕ δεν παει στην ωρα της ΠΟΥΘΕΝΑ αυτη η κοπελα :wacko:

Θα εισαι τυχερος αν το βρει, καλη επιτυχια!!!

Δυστυχως, οι φορμες για iPhone reservation εχουν κλεισει(παλι)
https://reserve.appl.../reserve/iPhone

#3165   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/10/2012 - 09:18

Θα εισαι τυχερος αν το βρει, καλη επιτυχια!!!

Δυστυχως, οι φορμες για iPhone reservation εχουν κλεισει(παλι)
https://reserve.appl.../reserve/iPhone


Ανοιχτές είναι ρε. Σε 40 λεπτά ανοίγουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες