Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3631   Fokas

Fokas

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:26

Εγω παντως που πηγα σημερα στον γερμανο να ρωτησω για ενα 5αρι που εχω ενα προβλημα μου λενε δεν εχουμε ιδεα γιατι ουτε που εχουμε παραλαβει ακομα τιποτα..και μαλιστα ο τεχνικος μου ζητησε να δει την nanosim να δει πως ειναι ..οποτε ουτε απο αυτες εχουν..φανταστειτε...


Μεγάλε που το πήρες?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3632   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:26

Παιδιά το πιο πιθανό είναι να κάνει την εμφάνιση του στα καταστήματα την Δευτέρα, και ίσως μέσα στο τέλος της επόμενης εβδομάδας λίγο πριν την 28η Οκτωβρίου να πωλείται.
Η Cosmote της Χαλκίδας πάντως λέει οτι έχει παραλαβή το Σάββατο το πρωί... Το τι παραλαβή είναι αυτή δεν ξέρω να σας πω

Checkarete και ένα site με μια διαφήμιση το οποίο έχει το 5 16gb 600$ που είναι γύρω στα 450€ και πείτε μου την γνώμη σας....εμένα πάντως μου βρωμάει αυτή η τιμή να πω την αλήθεια..

http://www.expatads....B-UNLOCKED.html

Προτείνω ανεπυφύλακτα όμως σε όσους έχουν μέσο στο εξωτερικό, να το προμηθευτούν όσο σύντομα μπορούν. Η τιμή του στην Αγγλία είναι 660 ευρώ για το 16άρι, και πιθανόν η τιμή του στην Ελλάδα να ξεπερνάει τα 720 ευρώ.

Κοίτα αν δεν έχεις κουζινικά ή κάνα πύλινο αντικείμενο είναι καλη φάση. Το πιο πιθανό είναι κάτι τέτοιο να σου έρθει όπως και σε ένα παιδί από το forum πριν μερικές εβδομάδες που του ήρθε ένα πύλινο αντικείμενο αντι για τηλέφωνο. Μακρυά

#3633   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:30

Μεγάλε που το πήρες?

Απο μια κοπελα που της το ειχαν φερει δωρο απο αμερικα

#3634   Fokas

Fokas

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:32

Κοίτα αν δεν έχεις κουζινικά ή κάνα πύλινο αντικείμενο είναι καλη φάση. Το πιο πιθανό είναι κάτι τέτοιο να σου έρθει όπως και σε ένα παιδί από το forum πριν μερικές εβδομάδες που του ήρθε ένα πύλινο αντικείμενο αντι για τηλέφωνο. Μακρυά


Πραγματικά το ίδιο σκέφτηκα και εγώ, απλώς προτίμησα και μια επιβαιβέωση!

#3635   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:38

Ειχε κερδος 60€, αρα εσυ τι λες, αξιζε; :)

Αν βαλεις και τον φοριστη εχεις 40ευρω.!!

που ειναι ο τυπος που ειχε πει χθες οτι θα εχει φωτο επισημη για τις τιμες :huh:ηταν πολυ σιγουρος...λετε να εκανε μαμακια με την τιμη το μουλτιραμα και γιαυτο να το απεσυραν :huh:

Εδω ειμαι απλα σημερα λογο οτι ολα ειναι κλειστα τα παντα δεν μπορεσαμε να εχουμε επικοινωνία (και αν προλαβεις να το διαβασεις γιατι σιγουρα θα γινει delete το Post μου.!!)

#3636   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:43

Εντομεταξύ δεν είναι μόνο το κόστος της συσκευής που έχουμε κατα νού υπάρχουν και οι αντάπτορες που πρέπει να αγοράσουμε η nanosim , η καινούργια κάρτα και δεν ξέρω και τι ακόμα.
http://www.golden-i....ies/ip5acc.html

#3637   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:47

Καλα αυτοι οτι παρεις 22€ κανει. Αμα παρεις ολα τα εξτρα θες κανα 100€ ,)))

#3638   psab

psab

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 18/10/2012 - 17:51

Φιλε psab αυτη ειναι η πρωσοπικη σου αποψη και φυσικα τι σεβομαι! Ακου τωρα και τι δικη μου σε παρακαλω...
Ολα αυτα που μου λες τα γνωριζω ηδη και για αυτο το λογο πηγα αμεσως στο της wind που ειναι οτι πιο επισημο και δεν υπηρχε τιποτε ! !

Επιπλεον , το οτι γνωριζουμε εμεις αυτες τις λςπτομερειες δεν σημαινει οτι τις γνωριζει και ολος ο κοσμος!!

3ων carrier και εισαγωγεας δεν ειναι μονο η wind οπως και εγω αναφερομενος στα μουλτιραμα δεν εννοεισα ΜΟΝΟ ΤΗ WIND. γιατι δε δωσανε και τα παμπλικ τοτε τιμη στο σαιτ τους εφοων ειναι στον ιδιο ομιλο οπως επισης και γιατι σε κεντρικα καταστηματα germanos δεν γνωριζουν ακομη τιποτε απολητως??

Οπως βλεπεις λοιπον δεν ημουν και τοσο αστοχος!! φιλικα παντα :)

Το οτι εφτασαν συσκευες στην Ελλαδα ειναι σιγουρο φιλε μου?? και αν ναι απο ποιον παροχο??


εγω θα σου κάνω μια μικρή ερώτηση... από όλες τις εταιρείες του καλού κυριου Γερμανού... ποία έχει το μεγαλύτερο κίνδυνο να κλείσει....

Μάντεψε! τα mutlirama... αυτός λοιπόν που έχει τα καρπούζια και το μαχαίρι, έκανε τεστ δοκιμής σε αυτό που άρχισε να χαλάει! και φυσικά έγινε ο χαμός.

Τα public έχουν μέχρι και ειδικό section apple reseller οπότε νομίζω παραπάνω κατανοείς για πιο λόγο επέλεξαν για το πρώτο crash test τα multirama.

επίσης η ερώτηση σου ήταν γιατι δεν υπάρχει άμεση ενημέρωση από πάροχο, και η απάντηση ήταν οτι έχεις ουσιαστικά έμμεση απάντηση από πάροχο...

Όντως πολύ φιλικά...

#3639   flat

flat

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/10/2012 - 18:03

Μεχρι και τα μεγαλα MULTIRAMA του πειραια κλεισανε!

#3640   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/10/2012 - 18:05

Τα multirama τα κλεινει ολα ο γερμανος λογω του κακου brand name που εχουν τοσα χρονια τωρα,
λογικο ειναι αυτο που λες φιλε μου. Τα κλεινει συνεχεια το ενα μετα το αλλο η καποια που ειναι σε καλα σημεια τα γυρναει σε public
Θα τα κλεισει ολα σε ολη την ελλαδα. Ειδε εχει κλεισει πολλα καταστηματα εδω στην θεσσαλονικη.
Λογικο ειναι να κανει πειραματα με το, multidrama.
Τα public εχουν καθαρο ονομα και αυτα θα κρατησει μονο.
Οπωσ επεισεις και τα καταστηματα get it now τα εχει κλεισει και αφησε μονο το site τους.
Λογικο ειναι που δεν ανεβασε το 5 στα public .εκει δεν κανει πειραματα.


#3641   xarislts

xarislts

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Twitter:@xarislts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:xaris_lts

Δημοσίευση 18/10/2012 - 19:32

Τιποτα ακομα ε? Κανα νεο?

#3642   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2012 - 19:36

Μεχρι και τα μεγαλα MULTIRAMA του πειραια κλεισανε!

Πάντως ένας γνωστός μου,μου είπε πως τα Multirama στον Πειραιά έκλεισαν γιατί τόσο ήταν η διάρκεια που είχε οριστεί απο την αρχή στο καταστατικό.
Το πόσο αληθεύει βέβαια δεν το ξέρω απλά λέω τι μου είπαν.

#3643   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/10/2012 - 20:09

Σε άλλο πολύ γνωστό φορουμ πάντως λένε για 22.10 αλλά με περιορισμένο αριθμό

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 18/10/2012 - 20:09


#3644   Trelas007

Trelas007

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Twitter:@markosftzoi
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/10/2012 - 20:57

Ρε μάγκες καλησπέρα καταρχήν. Παρακολουθώ τα πάντα απο την ημέρα παρουσίασης. Εχω δει τα πάντα και να πω την αλήθεια τα περισσότερα τα είχα πιστέψει. Πίστα κάθε μέρα εδώ στον αγώνα. Πλέον δεν πιστεύω τπτ για ελλαδα. Το ερώτημα που με αγανακτήσε και θα πόστα εδώ και εγώ κάτι εντελώς off topic όπως όλοι άλλωστε είναι που τα βρίσκετε απέξω. AppStore Αγγλία 3-4 εβδομάδες είπαν σε μια γνωστή μ. AppStore Γερμανία 3-4 εβδομάδες είπαν σήμερα σε έναν γνωστό μου. Τελευταία μ ελπίδα είναι το AppStore Ιταλία που θα μάθω αύριο καθώς έβαλα και εκεί να πανε να ρωτήσουν. Τι να πω δεν ξέρω. Μάλλον κάνω εγώ κάτι λάθος.

#3645   Goldust

Goldust

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 18/10/2012 - 21:02

παιδια ξερουμε κατι για αυτην την αγγελεια?
http://www.xe.gr/til...d-20261889.html

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)