Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#781   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 02/10/2012 - 18:08

φιλε μου σορυ που θα στο πω ετσι ωμα ..αλλα σοβαρο κινητο θα παρεις ..
για το siii λεω
..δεν παει και 399 ευρω πιστεψε με χεστικαν ολοι εδω μεσα .!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#782   flat

flat

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2012 - 18:14

απλα ετσι το εθεσα φιλε,..Του μηλου ειμαι κι εγω!

#783   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2012 - 18:44

Τελεια...εκανα δυο reservations σε Covent Garden και Regent Street και πηρα..να μην πω τι..κανενα email...οποτε δε θα εχουν στοκ...με βλεπω να ψαχνω στη μαυρη αυριο στο Λονδινο...

Εγω έκανα προκρατηση σε δυο μαγαζιά.ενα στο coven garden και ενα στην regent street.στο email που θα μου έρθει το βράδυ (αν μου έρθει)θα μου λέει για πιο μαγαζι ειναι η θα παμε σε αλλο και θα ψάχνουμε το κινητο που έχουμε παραγγείλει αλλου?του εχει έρθει κανενός απο παλια email να μάθουμε τι πληροφορίες δίνει;


Φιλε μου και εγω εκανα σημερα σε αυτα τα δυο και δεν ελαβα κανενα email...

αυτη η φωτο ειναι τωρα απο αγγλια,ετοιμοπαραδοτα τα ιphone και ξεκλειδωτα!!!!


Φιλε μου εισαι εσυ ο ιδιος εκει περα στο μαγαζι? Γιατι αυτα ειναι κλειδωμενα σε orange και O2. Εκτος και αν εχουν ξεκλειδωτα αυτοι. Και πολυ cool μαγαζι αυτο παντως, εχει τα παντα μεσα και οχι μονο κινητα ;-)

#784   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 02/10/2012 - 18:51



Φιλε μου εισαι εσυ ο ιδιος εκει περα στο μαγαζι? Γιατι αυτα ειναι κλειδωμενα σε orange και O2. Εκτος και αν εχουν ξεκλειδωτα αυτοι. Και πολυ cool μαγαζι αυτο παντως, εχει τα παντα μεσα και οχι μονο κινητα ;-)
..

Εχει και iphone και κινητα και ηλεκτρικα , εφημεριδες , τσιγαρα , ποτα , κασερακι , σαλαμακι , φετα , ψωμι.......


#785   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2012 - 18:53

lol εχει κονσολες, video games, mp3s, ταινιες. τετια πραγματα ντε :-)

#786   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 02/10/2012 - 18:59

λάδι έχει;

#787   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:00

Ρε παιδιά τελικά όλοι είναι πολύ απατεώνες στην Ελλάδα.Διαπίστωσα ότι η Vodafone Αγγλίας δίνει δωρεάν το iPhone 5 με 24μηνο συμβόλαιο και πάγιο 59euro το μήνα.Ενώ η Vodafone Ελλάδας σε αντίστοιχο πρόγραμμα με 24μηνη διάρκεια το δίνει 521euro (στη vodafone Ελλάδας το υπολόγισα με το iphone 4s που θα έχει και το 5αρι την ίδια τιμή).Και το πιο τρελό είναι ότι ούτε με το πιο ακριβό πρόγραμμα στα 175euro το μήνα δε στο δίνει δωρεάν (το δίνει 392euro).Γιατί αυτές η διαφορές από την ίδια εταιρεία?Είναι δυνατόν να μας κοροϊδεύουν τόσο πολύ.Τελικά πρέπει να μας περνάνε για πολύ βλάκες.

#788   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:03

Ρε παιδιά τελικά όλοι είναι πολύ απατεώνες στην Ελλάδα.Διαπίστωσα ότι η Vodafone Αγγλίας δίνει δωρεάν το iPhone 5 με 24μηνο συμβόλαιο και πάγιο 59euro το μήνα.Ενώ η Vodafone Ελλάδας σε αντίστοιχο πρόγραμμα με 24μηνη διάρκεια το δίνει 521euro (στη vodafone Ελλάδας το υπολόγισα με το iphone 4s που θα έχει και το 5αρι την ίδια τιμή).Και το πιο τρελό είναι ότι ούτε με το πιο ακριβό πρόγραμμα στα 175euro το μήνα δε στο δίνει δωρεάν (το δίνει 392euro).Γιατί αυτές η διαφορές από την ίδια εταιρεία?Είναι δυνατόν να μας κοροϊδεύουν τόσο πολύ.Τελικά πρέπει να μας περνάνε για πολύ βλάκες.

Καρτέλ είναι φίλε, ότι θέλουν κάνουν.

#789   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:06

Άλλο Αγγλια, αλλο Ελλαδα. Δυστηχως και στον τομεα της κινητης, ειμαστε πισω...μα πολυ πισω

#790   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:08

Άλλο Αγγλια, αλλο Ελλαδα. Δυστηχως και στον τομεα της κινητης, ειμαστε πισω...μα πολυ πισω


Γιατί όμως η ίδια εταιρεία να έχει διαφορετική πολιτική από χώρα σε χώρα?

#791   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:10

πάντως για να γυρίσουμε στο θέμα μας, μπείτε σε καμιά λίστα όπου σας παίρνει γιατί μας βλέπω να σχολιάζουμε σ αυτό το τόπικ μέχρι τα χριστούγεννα

#792   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:10

Αλλη τιμολογιακη πολιτικη για Αγγλια, αλλη αγορα η Αγγλια κλπ κλπ. Ετσι πιστευω...ας διορθωσει οποιος ξερει παραπανω, μη λεω και βλακιες

#793   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:30

Ρε παιδιά τελικά όλοι είναι πολύ απατεώνες στην Ελλάδα.Διαπίστωσα ότι η Vodafone Αγγλίας δίνει δωρεάν το iPhone 5 με 24μηνο συμβόλαιο και πάγιο 59euro το μήνα.Ενώ η Vodafone Ελλάδας σε αντίστοιχο πρόγραμμα με 24μηνη διάρκεια το δίνει 521euro (στη vodafone Ελλάδας το υπολόγισα με το iphone 4s που θα έχει και το 5αρι την ίδια τιμή).Και το πιο τρελό είναι ότι ούτε με το πιο ακριβό πρόγραμμα στα 175euro το μήνα δε στο δίνει δωρεάν (το δίνει 392euro).Γιατί αυτές η διαφορές από την ίδια εταιρεία?Είναι δυνατόν να μας κοροϊδεύουν τόσο πολύ.Τελικά πρέπει να μας περνάνε για πολύ βλάκες.

Και που να δεις και τι προσφέρουν στον Άγγλο με 60 ευρώ το μήνα και τι παίρνουμε εμείς.....

#794   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:34

Σε ευχαριστω για την διευκρινηση Νικο,

Αν και αυτο που δεν εχω καταλαβει ακομα, ειναι με το LTE!

Λογικα ειναι κατι επιπελον, σαν 4G++ ας πουμε, ετσι δεν ειναι; Αυτο δεν αποκλειει την λειτουργια του ομως σε συχνοτητες GPRS EDGE 3G 4G, σωτα; Δεν λειτουργει αποκλειστικα και μονο με LTE, και αυτο στο λεω με σιγουρια, μιας που το δικο μου, και ο εδω παροχος, δεν καλυπτουν LTE, και παραυτα δουλευει μια χαρα, σε μια συχνοτητα 3G+!

Οποτε τι πραγματικα παιζει με το LTE?


Το LTE(4G) είναι η εξέλιξη του HSPA+.
Μπορείς να δεις ΕΔΩ και στο πινακάκι δείχνει τις διαφορετικές ταχύτητες. Για τον πάροχο σου στην Γαλλία δεν γνωρίζω τι κάλυψη έχει, αλλά αν δεις στο twitter screenshots του iPhone με Speedtest από τους JB Devs, θα δεις απίστευτες ταχύτητες.

Της at&t(A1428) θα λειτουργεί στην Ευρώπη αλλά χωρίς LTE κάλυψη.

Τελευταία επεξεργασία από: nikoz87, 02/10/2012 - 19:43


#795   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 02/10/2012 - 19:35

Και που να δεις και τι προσφέρουν στον Άγγλο με 60 ευρώ το μήνα και τι παίρνουμε εμείς.....

υπολόγισε και κατώτατο μισθό Χ2 σε σχέση με μας...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες