Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#826   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:25

paidia na kano mia erotisi telika pote tha erthei stin ellada to 5 exoume kamia episimi pliroforia;

εγω το βλεπω να σκαει ξαφνικα απο αυριο μεχρι 20 του μηνα,τωρα ποσα κομματια.......

Τελευταία επεξεργασία από: panais13, 02/10/2012 - 20:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#827   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:26

μαρκ θα πεσεις μεσα στην τιμη στον γερμανο σημερα μου ειπαν 16αρι 750 με 760 το υπολογιζουν.εκανα κρατηση 32αρι λευκο


Δεν την λέω εγώ την τιμή φίλε μου,η λογική τη λέει.Μακάρι να πέσω έξω και να κάνει κάτω από 700 αλλά δύσκολο.

Αναρτημένη εικόνα


#828   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:28

μαρκ θα πεσεις μεσα στην τιμη στον γερμανο σημερα μου ειπαν 16αρι 750 με 760 το υπολογιζουν.εκανα κρατηση 32αρι λευκο

εμενα παλι μου ειπαν σημερα απο public οτι θα ειναι εδω μετα τις 16 και οτι θα εχει την ιδια τιμη με iphone 4s και μπορει λεει κανα δεκαρικακι ποιο φτηνο...!!δλδ 659 σαν το 4αρι...και επισης λεει αυριο μεθαυριο ξεκινανε κρατησεις...ολα αυτα public λαρισας..ηταν υπαλληλος της wind που εργαζεται μεσα στο public..εγω θα παω αυριο παντως..

#829   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:29

εμενα παλι μου ειπαν σημερα απο public οτι θα ειναι εδω μετα τις 16 και οτι θα εχει την ιδια τιμη με iphone 4s και μπορει λεει κανα δεκαρικακι ποιο φτηνο...!!δλδ 659 σαν το 4αρι...και επισης λεει αυριο μεθαυριο ξεκινανε κρατησεις...ολα αυτα public λαρισας..ηταν υπαλληλος της wind που εργαζεται μεσα στο public..εγω θα παω αυριο παντως..

αυτο που σου ειπε ειναι παρα πολυ απιθανο.

#830   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:31

Απορώ γιατί ρωτάτε ακόμα ρε παιδιά.Σε δουλειά να βρισκόμαστε. Ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του.Περιμέντε να βγει μια επίσημη ανακοίνωση και μην ψαρεύετε αρβύλες.

Αναρτημένη εικόνα


#831   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:31

αυτο που σου ειπε ειναι παρα πολυ απιθανο.


σιγα μην το εχουν και 600 ευρω

#832   billybones

billybones

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:32

Γεια σας! Εχω μια ερωτηση: μπορώ να φερω iphone απο εξωτερικό (π χ ηπα) στην ελλαδα και να το καταχωρήσω εδω ή δεν γίνεται?

#833   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:32

Πάντως οι φήμες που έλεγαν για 5/10 δεν επαληθεύτηκαν.. Οπότε τώρα πάμε για 19?

#834   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:33

Δεν την λέω εγώ την τιμή φίλε μου,η λογική τη λέει.Μακάρι να πέσω έξω και να κάνει κάτω από 700 αλλά δύσκολο.


Η τιμή θα είναι η ακριβή τιμή που εικάζετε εδώ μέσα στο φόρουμ, και ο λόγος θα είναι όχι η ακρίβεια ή πόσο έχει στην Ιταλία, αλλά το ότι αυτό το thread θα το διαβάσουν και οι managers της Cosmote, Vodafone, και Wind και θα πουν "α, εντάξει, αυτοί ήδη έχουν συμφιλιωθεί με την τιμή οπότε τόσο θα το βάλω".

Τελευταία επεξεργασία από: trololos, 02/10/2012 - 20:34


#835   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:34

Η τιμή θα είναι η ακριβή τιμή που εικάζετε εδώ μέσα στο φόρουμ, και ο λόγος θα είνια όχι η ακρίβεια ή πόσο έχει στην Ιταλία, αλλά το ότι αυτό το thread θα το διαβάσουν και οι managers της Cosmote, Vodafone, και Wind και θα πουν "α, εντάξει, αυτοί ήδη έχουν συμφιλιωθεί με την τιμή οπότε τόσο θα το βάλω".


Lol

#836   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:35

Η τιμή θα είναι η ακριβή τιμή που εικάζετε εδώ μέσα στο φόρουμ, και ο λόγος θα είναι όχι η ακρίβεια ή πόσο έχει στην Ιταλία, αλλά το ότι αυτό το thread θα το διαβάσουν και οι managers της Cosmote, Vodafone, και Wind και θα πουν "α, εντάξει, αυτοί ήδη έχουν συμφιλιωθεί με την τιμή οπότε τόσο θα το βάλω".


Αν ηταν ετσι θα το ειχαν φερει οποτε....ακυροοοοο
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#837   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:36

εμενα παλι μου ειπαν σημερα απο public οτι θα ειναι εδω μετα τις 16 και οτι θα εχει την ιδια τιμη με iphone 4s και μπορει λεει κανα δεκαρικακι ποιο φτηνο...!!δλδ 659 σαν το 4αρι...και επισης λεει αυριο μεθαυριο ξεκινανε κρατησεις...ολα αυτα public λαρισας..ηταν υπαλληλος της wind που εργαζεται μεσα στο public..εγω θα παω αυριο παντως..

εχεις σχεση με κανεναν απο το προσωπικο του public?κανενας φιλος,κανενας γνωστος,τπτ τετοιο?

#838   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:36

αμα δεν ανακοινωθει τπτ επισημο εως μεθαυριο θα χτυπησω μεταχειρισμενο 4ς..δεν αντεχω αλλο τους βαρεθηκα...αυτοι θα χασουν..!!!!!!!!!!

#839   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:37

Η τιμή θα είναι η ακριβή τιμή που εικάζετε εδώ μέσα στο φόρουμ, και ο λόγος θα είναι όχι η ακρίβεια ή πόσο έχει στην Ιταλία, αλλά το ότι αυτό το thread θα το διαβάσουν και οι managers της Cosmote, Vodafone, και Wind και θα πουν "α, εντάξει, αυτοί ήδη έχουν συμφιλιωθεί με την τιμή οπότε τόσο θα το βάλω".

trolol

Λέω θα έρθει 200Ε.Ακούτε μανατζαρέοι και λοιποί προιστάμενοι;

Αναρτημένη εικόνα


#840   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 02/10/2012 - 20:44

κοιμησου αγορι μου..αυριο θα πας στο γερμανο..ολες οι προθηκες γεματα iphones..ασπρα δεξια,μαυρα αριστερα..πανω πανω τα 64αρια κατω τα 16αρια..γυμνοστηθες,λαγνες υπαλληλοι θα τρεχουν προθυμα να σε εξυπηρετησουν.. :P αστειευομαι ελπιζω να μη το πηρες προσωπικα :P

στο μονο που παρεξηγηθηκα ειναι στο οτι ειμαι πελατης της vodafone και οχι της cosmote, εννοειται πως οχι χαβαλε κανουμε για να περνα η ωρα μεχρι να ερθει το μπιπ

ο ελπιζων βλεπεις πεθαινει παντα τελευταιος. οσο προφανες και να ειναι οτι δε θα το εχουμε μεθαυριο, καποιοι συνεχιζουν να το ελπιζουν.

φιλε η ελπιδα λενε πεθαινει τελευταια αρκει να μην λενε ελπιδα την πεθερα σου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες