Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#931   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/10/2012 - 13:47

ναι φιλε μου ιδιο ακριβως ειναι απο apple stores
και ο φορτιστης ακομα ιδιος με τον δικο μας ειναι..

το θεμα ειναι να το βρει ομως ..

δεν εχει διαθεσιμα. γερμανια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#932   DimiD

DimiD

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2012 - 13:51

Οποτε θα το παρω απο εκει να τελειωνουμε δν μπορω με την αναμονη. Πηρα τηλ σε αυτα τα site που λεγατε πανω ενα ελληνικο που το εχει 890... Ο τυπος μου λεει οτι το στελνει σε 2-4 μερες σπιτι μου με αντικαταβολη και βγαινει συνολο: 900 euro. Τον λεω γτ ειναι τοσο ακριβο? μου απανταει τετοια τιμολογηση εχουμε παρει... λεω: εαν το παρω απο εσας και το πληρωσω 900 euro και μετα απο 1 μηνα wind,cosmote,γερμανος,vodafone το εχει 700 θα μου δωσετε τα χρημματα μου πισω? μου λεει οχι αυτο δεν γινεται... ε και να μην τα πολυλογουμε τον εβρισα τον ειπα οτι ειναι κομπογιαννίτης και οτι εκμεταλευονται καταστασεις.

Μου ειπε στην Γερμανια που μιλησα με app store οτι δεν το εχουν ακομα το περιμενουν απο 1 του μηνος! Αυτη την βδομαδα ομως θα το εχουν.(τωρα που μιλαμε ΜΠΟΡΕΙ να ειναι εκει-ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ μου ειπε συγκεκριμενα). Επισεις τον ειπα ποια ειναι η διαδικασια αγορας και μου ειπε συγκεκριμενα οτι ειναι σαν να πηγαινω super-market να εχω τα χρημματα και να παιρνω ενα τσουβαλι πατατες... τοσο απλο. ΠΑΣ το περνεις - ΤΕΛΟΣ :)

#933   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2012 - 13:52

To λαμόγιο της ημέρας. http://www.smarties....&category_id=26

iPhone 5 16GB €990

#934   cJay

cJay

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/10/2012 - 13:52

Καλησπερα παιδια και απο μενα, το λοιπον: ειπα μια οικογενιακη φιλη απο Γερμανια να παει στο apple store στη Γερμανια και να μου το παρει. Διευκρίνισα να πει οτι προκειτε το τηλ. να παει στην Ελλαδα και να τους πει να μην ειναι κλειδωμενο. Αυριο ευελπιστω να παει να το παρει!
Ηθελα να ρωτησω: βαζω την καρτουλα της vodafone(την καινουργια) και ολα οκ? Εννοω ΘΑ ΕΧΩ καποιο προβλημα με το τηλ? Θα ειναι το ιδιο τηλ. που θα πουλαει η cosmote,vodafone,wind,γερμανος?



Δεν παίζει να βρει συσκευη! Χθες πήγα σε 4 καταστήματα στο Βερολίνο και δεν υπήρχε ούτε για δείγμα....

#935   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/10/2012 - 13:54

Οποτε θα το παρω απο εκει να τελειωνουμε δν μπορω με την αναμονη. Πηρα τηλ σε αυτα τα site που λεγατε πανω ενα ελληνικο που το εχει 890... Ο τυπος μου λεει οτι το στελνει σε 2-4 μερες σπιτι μου με αντικαταβολη και βγαινει συνολο: 900 euro. Τον λεω γτ ειναι τοσο ακριβο? μου απανταει τετοια τιμολογηση εχουμε παρει... λεω: εαν το παρω απο εσας και το πληρωσω 900 euro και μετα απο 1 μηνα wind,cosmote,γερμανος,vodafone το εχει 700 θα μου δωσετε τα χρημματα μου πισω? μου λεει οχι αυτο δεν γινεται... ε και να μην τα πολυλογουμε τον εβρισα τον ειπα οτι ειναι κομπογιαννίτης και οτι εκμεταλευονται καταστασεις.

Μου ειπε στην Γερμανια που μιλησα με app store οτι δεν το εχουν ακομα το περιμενουν απο 1 του μηνος! Αυτη την βδομαδα ομως θα το εχουν.(τωρα που μιλαμε ΜΠΟΡΕΙ να ειναι εκει-ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ μου ειπε συγκεκριμενα). Επισεις τον ειπα ποια ειναι η διαδικασια αγορας και μου ειπε συγκεκριμενα οτι ειναι σαν να πηγαινω super-market να εχω τα χρημματα και να παιρνω ενα τσουβαλι πατατες... τοσο απλο. ΠΑΣ το περνεις - ΤΕΛΟΣ :)

το ιδιο θα περιμενεις περιπου φιλε μου. δεν υπαρχει συσκευη ουτε για δειγμα.

#936   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/10/2012 - 13:56

θα το παραγγειλω θα παω να το παρω απο το κωλομαγαζο αυτο
και θα τον τουλουμιασω στο ξυλο .θα τον λιωσω

απατεωνες με την γκαυλα μας πεζεται....

#937   DimiD

DimiD

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:00

θα το παραγγειλω θα παω να το παρω απο το κωλομαγαζο αυτο
και θα τον τουλουμιασω στο ξυλο .θα τον λιωσω

απατεωνες με την γκαυλα μας πεζεται....


ναι ρε... μαλακ** ειναι να πουμε.. τον εβρισα κανονικα... στην αρχη μιλουσα με μια κοπελα απο εκει και μετα μου δινει αυτον... και τον λεω δλδ τι με μετεφερε την γραμμη σε σενα η αλλη η καμπια? να μην φαει εκεινη το βρισιδει? απατεωνες ρε... γαμω την ελλαδα.

η ελλαδα δεν φταει! η ελλαδα απλα αποτελειτε απο πολους μαλακ** ... ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΥΣ

#938   tsaki

tsaki

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Twitter:@tsaki19
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:tsaki191

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:03

ναι ρε... μαλακ** ειναι να πουμε.. τον εβρισα κανονικα... στην αρχη μιλουσα με μια κοπελα απο εκει και μετα μου δινει αυτον... και τον λεω δλδ τι με μετεφερε την γραμμη σε σενα η αλλη η καμπια? να μην φαει εκεινη το βρισιδει? απατεωνες ρε... γαμω την ελλαδα.

η ελλαδα δεν φταει! η ελλαδα απλα αποτελειτε απο πολους μαλακ** ... ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΥΣ

Ωραίος καλά τον έκανες ;)

#939   Panosdj

Panosdj

    iPH User

  • PipPip
  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:04

Πηγα σημερα στην Vodafone για να παρω το πασο μου και τους ρωτησα ποτε θα ερθει και τιμη και μου απαντησαν.

670 ευρω την Παρασκευη.

#940   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:05

τι θεμα ειναι να δωσουν σκετες συσκευες .
η κοσμοτε δινει με συμβολαια μονο τα πρωτα μηλα σιγουρα..

δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο οταν κυκλοφορισε το 4 πηρα 1 απο γερμανο και 1 απο oteshop σκετες συσκευες

#941   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:05

Πηγα σημερα στην Vodafone για να παρω το πασο μου και τους ρωτησα ποτε θα ερθει και τιμη και μου απαντησαν.

670 ευρω την Παρασκευη.

ασχετοι τελειως.

offtopic: ποσο εκανες να παραλαβεις το πασο απο τη στιγμη που εκανες την αιτηση;

#942   Mikachuchios

Mikachuchios

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Mikachuchios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:05

ναι φιλε κανονικα.

Ευχαριστω :)

#943   DimiD

DimiD

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:06

Πηγα σημερα στην Vodafone για να παρω το πασο μου και τους ρωτησα ποτε θα ερθει και τιμη και μου απαντησαν.

670 ευρω την Παρασκευη.


Φιλε μου μην τους πιστευεις... θα ειχαν βγαλει ανακοινωση στο site.. ο καθενας λεει οτι θελει!
P.S ΦΙΛΙΚΑ :)

#944   Panosdj

Panosdj

    iPH User

  • PipPip
  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:10

Δεν ξερω κατα ποσο πρεπει.

Εξαλλου εμενα δεν με ενδιαφερει , για ενα κινητο με ολο προβληματα δεν δινω 700ευρω. :P
Το 4ς αν ηταν ετσι οπως ειναι τωρα αλλα με το design του 5 , θα ηταν αψογο , αλλα....

#945   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/10/2012 - 14:10

οτι ναναι ηταν αυτος στην βοντα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες