Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1126   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 04/10/2012 - 09:51

συμφωνω και επαυξανω φιλε μου!

ε ναι τωρα δεν γινεται να μην ξερουν ρε παιδια τοσο καιρο τι γινεται και ποτε θα το εχουν μην τρελαθουμε τωρα....ελεος....ειπαμε...και περσι αν θυμαστε καλα το 4s ανακοινωθηκε τον 14/10 και 07/11 ελλαδα υπηρχαν στα σαιτ των παροχων προπαραγγελιες ανοιχτες.και 11/11 διαθεσιμο για αγορα...αρα κατι παιζει εδω....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1127   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/10/2012 - 09:54

ε ναι τωρα δεν γινεται να μην ξερουν ρε παιδια τοσο καιρο τι γινεται και ποτε θα το εχουν μην τρελαθουμε τωρα....ελεος....ειπαμε...και περσι αν θυμαστε καλα το 4s ανακοινωθηκε τον 14/10 και 07/11 ελλαδα υπηρχαν στα σαιτ των παροχων προπαραγγελιες ανοιχτες.και 11/11 διαθεσιμο για αγορα...αρα κατι παιζει εδω....

ε περιμενε ρε φιλε, απο 7 οκτ πρεπει να εμφανιστουν προπαραγγελιες με βαση αυτα που λες...

#1128   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:27

μαλλο πολυς λογος για το τιποτα μιας και οι εταιριες δεν μας υπολογιζουν που θα τους τα σκασουμε ζεστα ζεστα....! εμεις φταιμε
πολλα ποστσ πολλες σελιδες πολλες καρδιες χαλαστηκαν/μαλωσαν.... ελεος

#1129   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:35

μαλλο πολυς λογος για το τιποτα μιας και οι εταιριες δεν μας υπολογιζουν που θα τους τα σκασουμε ζεστα ζεστα....! εμεις φταιμε
πολλα ποστσ πολλες σελιδες πολλες καρδιες χαλαστηκαν/μαλωσαν.... ελεος


εγω μιλησα με το πλαισιο και δεν θα παραλαβω το gs3 και με εβαλαν σε μια λιστα δικη τους να παραλαβω απο τα πρωτα κομματια μολις φτασουν στα καταστηματα τους iphone 5 μαυρο 32gb.θα μου κοψουν πιστωτικο επειδη εχει τιμολογηθει ηδη το αλλο.τελοσπαντων εν κατακλειδι δεν ξερουν ημερομηνια απλα αναμονη και τπτ περισσοτερο.αυτα.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1130   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:40

εγω μιλησα με το πλαισιο και δεν θα παραλαβω το gs3 και με εβαλαν σε μια λιστα δικη τους να παραλαβω απο τα πρωτα κομματια μολις φτασουν στα καταστηματα τους iphone 5 μαυρο 32gb.θα μου κοψουν πιστωτικο επειδη εχει τιμολογηθει ηδη το αλλο.τελοσπαντων εν κατακλειδι δεν ξερουν ημερομηνια απλα αναμονη και τπτ περισσοτερο.αυτα.


σωστή κίνηση.

#1131   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:43

εγω μιλησα με το πλαισιο και δεν θα παραλαβω το gs3 και με εβαλαν σε μια λιστα δικη τους να παραλαβω απο τα πρωτα κομματια μολις φτασουν στα καταστηματα τους iphone 5 μαυρο 32gb.θα μου κοψουν πιστωτικο επειδη εχει τιμολογηθει ηδη το αλλο.τελοσπαντων εν κατακλειδι δεν ξερουν ημερομηνια απλα αναμονη και τπτ περισσοτερο.αυτα.

δεν το τολμησες τελικα ε?ε αφου δε παει η καρδια σου ντε!!!! :D
αυτη τη τρελλα μας εκμεταλλευονται τα κωλοκαταστηματα ολα και μας δουλευουν...τες πα,α να δουμε....και πουλησα νωρις το 4 αρι γμτ :wacko:

#1132   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:46

ρε δεν παει η καρδια σου ρεεεεεε.... you can never go back once you go retina!

#1133   Adrianos

Adrianos

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:51

εγω μιλησα με το πλαισιο και δεν θα παραλαβω το gs3 και με εβαλαν σε μια λιστα δικη τους να παραλαβω απο τα πρωτα κομματια μολις φτασουν στα καταστηματα τους iphone 5 μαυρο 32gb.θα μου κοψουν πιστωτικο επειδη εχει τιμολογηθει ηδη το αλλο.τελοσπαντων εν κατακλειδι δεν ξερουν ημερομηνια απλα αναμονη και τπτ περισσοτερο.αυτα.


Επικοινώνησα και εγώ με το Πλαίσιο για προκράτηση (όποτε έρθει) και η κοπέλα εκεί μου είπε ότι αν και δεν υπάρχει επίσημη ενημέρωση η πληροφόρηση που έχει είναι ότι θα φέρουν Νοέμβριο ...

#1134   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:51

δεν το τολμησες τελικα ε?ε αφου δε παει η καρδια σου ντε!!!! :D
αυτη τη τρελλα μας εκμεταλλευονται τα κωλοκαταστηματα ολα και μας δουλευουν...τες πα,α να δουμε....και πουλησα νωρις το 4 αρι γμτ :wacko:

κοιτα δεν το τολμησα διοτι ξερω οτι οταν εχεις τοσα χρονια iphone δυσκολα πας σε κατι αλλο και επειδη δεν θελω να ψαχνω μετα να το σκοτωσω 400ευρω για να παρω 5αρι το εκανα ετσι.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1135   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:53

κοιτα δεν το τολμησα διοτι ξερω οτι οταν εχεις τοσα χρονια iphone δυσκολα πας σε κατι αλλο και επειδη δεν θελω να ψαχνω μετα να το σκοτωσω 400ευρω για να παρω 5αρι το εκανα ετσι.

καλα εκανες δε το συζηταμε.γιατι θα βαρουσες το κεφαλι σου μετα.

#1136   frank44

frank44

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:54

κοιτα δεν το τολμησα διοτι ξερω οτι οταν εχεις τοσα χρονια iphone δυσκολα πας σε κατι αλλο και επειδη δεν θελω να ψαχνω μετα να το σκοτωσω 400ευρω για να παρω 5αρι το εκανα ετσι.

Έτσι το έκανα και εγώ και είμαι στην αναμονή.Με έτρωγε κάποια στιγμή για το one X μετά για το Note 2 τελικά μένω πιστός :D :D

#1137   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:54

καλα εκανες δε το συζηταμε.γιατι θα βαρουσες το κεφαλι σου μετα.

πλαισιο athens heart τρομερη εξυπηρετηση τα παιδια εκει
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1138   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:59

σημερα πηγα σε ενα καταστημα βονταφον να πληρωσω λογαριασμο και μπηκε ενας τυπος (παιδακι βασικι 16-18)εκει τον εκοψα και ρωτησε ποτε ερχετε το 5αρι...ο πωλητης εκει του απαντησε αν ερθει το περιμενουμε στις 12.....και το παλικαρι παρακαλουσε επι 5 λεπτα να αφησει 300-400 ευρω για προκαταβολη να του το κρατησει..!!ο πωλητης του εξηγουσε εκει οτι ακομα δεν ξερουμε ποσο θα κανει..πως θα σου παρουμε τα χρηματα...δεν γινετε αυτο...!!αυτος παρακαλουσε..!!!χαμος..
χαχαχααααααααα

#1139   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 04/10/2012 - 11:02

χαχαχαχ ρε τον μικρο, νιατα! θα μου πεις εδω εμεις δεν κρατιομαστε..!

#1140   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/10/2012 - 11:07

σημερα πηγα σε ενα καταστημα βονταφον να πληρωσω λογαριασμο και μπηκε ενας τυπος (παιδακι βασικι 16-18)εκει τον εκοψα και ρωτησε ποτε ερχετε το 5αρι...ο πωλητης εκει του απαντησε αν ερθει το περιμενουμε στις 12.....και το παλικαρι παρακαλουσε επι 5 λεπτα να αφησει 300-400 ευρω για προκαταβολη να του το κρατησει..!!ο πωλητης του εξηγουσε εκει οτι ακομα δεν ξερουμε ποσο θα κανει..πως θα σου παρουμε τα χρηματα...δεν γινετε αυτο...!!αυτος παρακαλουσε..!!!χαμος..
χαχαχααααααααα

Ισως αν αφηνε μια "προκαταβολη" και οχι προκαταβολη κατι να μπορουσε να γινει ;)
Δε θα εκπλαγω εαν το δω κι αυτο να συμβαινει... με τετοια μανια που εχει κυριευσει καποιους ολα ειναι πιθανα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες