Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1561   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:11

για αλλα μια φορα στα public λαρισας μολις ρωτησα και λεει σιγοθρα 15 του μηνος..του λεω συνηθως παρασκευες βγαινουν...μου λεει οοοοχιι σιγουρα παρασκευη θα φυγεις με την συσκευη στο χερι..τωρα τι να πω..αα και ειπε παλι οτι θα κανει ιδια τιμη με 4ς και οι προπαραγγελιες την τεταρτη..αυτα!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1562   Kostinios

Kostinios

    iPH Enthousiast

  • 362 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:18

δηλαδη την αλλη δευτερα θα το εχουμε? αν ηταν ετσι δεν θα επρεπε να υπαρχει καποια ενημερωση απο τωρα?

#1563   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:21

αρβυλα ολα.μην περιμενετε φως για αυτη την εβδομαδα.η καλη μερα λεει η γιαγια μου απο το πρωι φαινεται.και η εβδομαδα ξεκινηε με.....δεν εχουμε καποια επισημη ανακοινωση κυριε...γραφτειτε στο newsletter να μαθαινετε τα νεα......
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1564   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:22

δηλαδη την αλλη δευτερα θα το εχουμε? αν ηταν ετσι δεν θα επρεπε να υπαρχει καποια ενημερωση απο τωρα?

βασικα πιστευω απο τεταρτη και μετα κατι θα γινει με την ενημερωση..τον φαγαμε τον γαιδαρο τωρα...αφηστε παιδια και ειμαι με νοκια 2300 παμπαλαιο σας λεωωω

#1565   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:24

To θέμα ημερομηνία κυκλοφορίας έχει κλείσει για 19/10 και προπαραγγελίες τις επόμενες ημέρες... λίγο υπομονή ακόμη!

#1566   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:25

αρβυλα ολα.μην περιμενετε φως για αυτη την εβδομαδα.η καλη μερα λεει η γιαγια μου απο το πρωι φαινεται.και η εβδομαδα ξεκινηε με.....δεν εχουμε καποια επισημη ανακοινωση κυριε...γραφτειτε στο newsletter να μαθαινετε τα νεα......

Τι ειναι το newsletter??Μαθαινει νεα πρωτη????

#1567   frank44

frank44

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 08/10/2012 - 13:42

βασικα πιστευω απο τεταρτη και μετα κατι θα γινει με την ενημερωση..τον φαγαμε τον γαιδαρο τωρα...αφηστε παιδια και ειμαι με νοκια 2300 παμπαλαιο σας λεωωω

Εγώ ήμουν στην αρχή με ένα Sony Ericsson P900 και νόμιζα ότι γύρισα στην παλαιοληθική εποχή και μετά ευτυχώς ένας φίλος μου δάνεισε ένα HTC Nexus HD2 και ήλθα στα ίσια μου.Η αναμονή παρόλα αυτά με τσακίζει :P

#1568   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 08/10/2012 - 14:24

Ειμαι μελος στο iphoneitalia και τα παιδια απο τις 28 που εχει κυκλοφορισει στην Ιταλια δεν το εχουν παρει στα χερια τους. Αντε ενας απο τι διαβασα και αυτο με τυχη.. Καθε μερα ελπιζουν αλλα ακομα και τωρα πουθενα διαθεσιμο το τηλεφωνακι..Τα συμπερασματα δικα σας..

#1569   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/10/2012 - 15:05

εγω απλα θα παραθεσω το εξης λινκ ετσι ρε παιδι μου να δουμε λιγο διαφορες!!!


http://dailyfix.gr/w...orders-started/

δλδ εκει ηξεραν ημερομηνια και βγαλαν λιστες και τωρα δεν ξερουν τπτ επισημα;;;;; ε ρε δουλεμααααααααααααααααααααααααααα

και προσεξτε δεν ηταν ουτε μηνας που ανκοινωθηκε και βγαλαν preorders μεχρι και στη windddddddddddd..........

τα υπολοιπα δικα σας......
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1570   homer66

homer66

    iPH Enthousiast

  • 538 μηνύματα
  • Twitter:@homer669
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:homer669

Δημοσίευση 08/10/2012 - 15:21

σημερα πηγα στο κινητομανια στη Σολωμου για να μου περασει ελληνικα σε ενα ΝΟΚΙΑ που ειχα αγορασει απο εκει και στην αναβαθμιση χαθηκαν. Πανω στο παγκο υπηρχαν 2 , 16αρια iphone 5 ενα μαυρο και ενα ασπρο, σφραγισμενα.
Ρωτησα αν ειναι προς πωληση, μου ειπαν οτι ειναι παραγγελια και οτι εχει μονο αυτα και οταν ρωτησα τη τιμη τους (κρατηθητε και εσεις, εγω κρατηθηκα στο παγκο) 1100 ευρω !!!! το καθε 16αρι !!!!! αυτα απλα πληροφοριακα για καποια παδια που βιαζονται (οπως και εγω αλλωστε) αλλα να ειμαστε και προσεκτικοι να μη θησαυριζουν καποιοι εις βαρος μας !!!

#1571   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 08/10/2012 - 15:21

εγω απλα θα παραθεσω το εξης λινκ ετσι ρε παιδι μου να δουμε λιγο διαφορες!!!


http://dailyfix.gr/w...orders-started/

δλδ εκει ηξεραν ημερομηνια και βγαλαν λιστες και τωρα δεν ξερουν τπτ επισημα;;;;; ε ρε δουλεμααααααααααααααααααααααααααα

και προσεξτε δεν ηταν ουτε μηνας που ανκοινωθηκε και βγαλαν preorders μεχρι και στη windddddddddddd..........

τα υπολοιπα δικα σας......


ρε τα χεις παιξει τι σκαλιζεις τι εκανε το Σ3 τοτε...πω πω παλι καλα που φευγουν και οι ζεστες...

#1572   Mikachuchios

Mikachuchios

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Mikachuchios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 08/10/2012 - 15:22

Μολις εκλεισα με APPLE GREECE (0080044145417) και ο κυριος οταν τον ρωτησα αν ξερει ποτε θα βγει , ειπε ή αυριο ή τον Δεκεμβρη !??? Βασιζομενος απο αυτα που ειπωθηκαν στην παρουσιαση του iPhone, για τον δεκεμβρη και για το αυριο καποιοι λεει το ειδαν αναρτημενο σε κατι μαγαζια (ασαφεια γενικως). 'Η μας δουλευουν ολοι μαζι ή κανεις δεν ξερει τιποτα...δεν γλυτωνω το νευρικο κλονισμο :)

#1573   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 08/10/2012 - 15:22

Ολα αυτα που κυκλοφορουν σε αυτα τα μαγαζια τα δινουν τοσο γιατι τα αγοραζουν οι ιδιοι 850 τα 16 αρια.

#1574   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 08/10/2012 - 16:22

Τελικά βαρέθηκα να περιμένω. Μεγάλο λάθος να πουλήσω το iphone 4s που είχα αλλά το "σκότωσα" σε καλή τιμή (είχε και ένα καμμένο pixel). Είμαι εδώ και 15 μέρες με ένα Sony Ericsson Xperia το οποίο μου κολλάει συνεχώς και μου έχει σπάσει τα νεύρα.
Δεν φταίει μόνο η Apple αλλά και η ελληνικές επιχειρήσεις στο μεγαλείο τους. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κακό θα είχε να έβγαζαν μία φόρμα προπαραγγελίας με μεγάλη χρονική απόκλιση (π.χ. περίπου 3-6 εβδομάδες). Τουλάχιστον να γνωρίζουμε ρε αδερφέ.
Αύριο πάω να πάρω το galaxy s3. Έχω ακούσει καλά λόγια και θεωρώ ότι είναι ένα προϊόν που μπορεί επάξια να αντικαταστήσει το νέο iphone.
Αποχωρίζομαι το μηλαράκι με βαριά καρδιά!!!
Σας αποχαιρετώ φίλοι μου και εύχομαι γι αυτούς που έχουν υπομονή και κουράγιο και αντέξουν να το χαρούν όπως θα το χαιρόμουν και εγώ.
Ευχαριστώ για μία ακόμη φορά τα παιδιά για τις άμεσες απαντήσεις τους.


Μην στεναχωριέσαι φίλε μου. Και εγώ περιμένω τιμή για το καινούργιο. Το δικό μου το πούλησα τον Ιούνιο και είμαι τώρα με ένα samsung που κολλάει ασταμάτητα. Με το που μάθω τιμή και είναι πάνω από 700 ευρώ πάω και εγώ στο galaxy . Είναι πολύ καλό τηλέφωνο. θα σε κάνω παρέα!!!

#1575   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 08/10/2012 - 16:30

Μην στεναχωριέσαι φίλε μου. Και εγώ περιμένω τιμή για το καινούργιο. Το δικό μου το πούλησα τον Ιούνιο και είμαι τώρα με ένα samsung που κολλάει ασταμάτητα. Με το που μάθω τιμή και είναι πάνω από 700 ευρώ πάω και εγώ στο galaxy . Είναι πολύ καλό τηλέφωνο. θα σε κάνω παρέα!!!


μην περιμενεις αδικα, πανε μια ωρα αρχύτερα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 26

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (4), Bing (1)