Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1906   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:02

Χαλαρά παιδιά, θα έρθει...
Λεφτα να έχουμε :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1907   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:04

ετσι οπως παει θα τα φαμε τα λεφτα μεχρι να ερθει....

#1908   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:10

Πριν από λίγο, ο αντιπρόεδρος του διοικητικού συμβουλίου της Cosmote, Κωνσταντίνος Αποστολίδης, σε δημόσια δήλωση επιβεβαίωσε πως το iPhone 5 θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα τον Οκτώβριο. Παράθεση της σχετικής δήλωσης: «Το νέο iPhone 5 είναι 18% πιο λεπτό από την αμέσως προηγούμενη έκδοση, ζυγίζει 112 γραμμάρια, 20% πιο ελαφρύ, και έχει οθόνη τεσσάρων ιντσών! Ακομα πιο αποδοτικό καθώς διαθέτει τσιπ Α6 και με αυτονομία σαφώς βελτιωμένη καθώς μπορεί να λειτουργεί ως και 8 ώρες με περιήγηση στο Internet σε δίκτυα τέταρτης γενιάς και να διαρκεί σε συνθήκες stand by, ως και 225 ώρες. Μια άλλη καινοτομία είναι τα τρία μικρόφωνα και βεβαίως η βελτιωμένη κάμερα, το iSight: παραμένει μεν 8 megapixel, αλλά είναι μικρότερη από την προηγούμενη έκδοση και θα μπορεί με την επιλογή panorama να βγάζει εντυπωσιακές πανοραμικές φωτογραφίες 28 megapixel! Επιπλέον ο χρήστης θα έχει τη δυνατότητα λήψης φωτογραφιών κατά τη διάρκεια μαγνητοσκόπησης των full hd βίντεο. Θα υποστηρίζει τα τηλεπικοινωνιακά δίκτυα τέταρτης γενιάς (LTE) που είναι 10 φορές πιο γρήγορα από το περιβάλλον 3G. Σε αυτό το σημείο αξίζει να τονιστεί ότι 1η στην Ελλάδα η COSMOTE ξεκινά την ανάπτυξη κινητού ευρυζωνικού δικτύου 4G τεχνολογίας το οποίο επιτρέπει πολλαπλάσιες ταχύτητες πρόσβασης στο διαδίκτυο αλλά και χρήση προηγμένων multimedia εφαρμογών όπως HD Streaming και HD Video-Conferencing, αλλά και αποστολή και λήψη μεγάλων αρχείων, βελτιώνοντας σημαντικά την εμπειρία των πελατών. Το iPhone 5 θα διατεθεί σε δύο χρώματα, μαύρο και λευκό και θα γίνει διαθέσιμο μέσα στον Οκτώβρη στην Ελλάδα.»

#1909   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:14

παιδια εγω θα σας πω οτι δεν λεει να τρωτε τον εαυτο σας.καποια στιγμη θα ερθει.τωρα το ποτε ναι ειναι προβλημα αλλα καθε εμποδιο για καλο.

Πριν από λίγο, ο αντιπρόεδρος του διοικητικού συμβουλίου της Cosmote, Κωνσταντίνος Αποστολίδης, σε δημόσια δήλωση επιβεβαίωσε πως το iPhone 5 θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα τον Οκτώβριο. Παράθεση της σχετικής δήλωσης: «Το νέο iPhone 5 είναι 18% πιο λεπτό από την αμέσως προηγούμενη έκδοση, ζυγίζει 112 γραμμάρια, 20% πιο ελαφρύ, και έχει οθόνη τεσσάρων ιντσών! Ακομα πιο αποδοτικό καθώς διαθέτει τσιπ Α6 και με αυτονομία σαφώς βελτιωμένη καθώς μπορεί να λειτουργεί ως και 8 ώρες με περιήγηση στο Internet σε δίκτυα τέταρτης γενιάς και να διαρκεί σε συνθήκες stand by, ως και 225 ώρες. Μια άλλη καινοτομία είναι τα τρία μικρόφωνα και βεβαίως η βελτιωμένη κάμερα, το iSight: παραμένει μεν 8 megapixel, αλλά είναι μικρότερη από την προηγούμενη έκδοση και θα μπορεί με την επιλογή panorama να βγάζει εντυπωσιακές πανοραμικές φωτογραφίες 28 megapixel! Επιπλέον ο χρήστης θα έχει τη δυνατότητα λήψης φωτογραφιών κατά τη διάρκεια μαγνητοσκόπησης των full hd βίντεο. Θα υποστηρίζει τα τηλεπικοινωνιακά δίκτυα τέταρτης γενιάς (LTE) που είναι 10 φορές πιο γρήγορα από το περιβάλλον 3G. Σε αυτό το σημείο αξίζει να τονιστεί ότι 1η στην Ελλάδα η COSMOTE ξεκινά την ανάπτυξη κινητού ευρυζωνικού δικτύου 4G τεχνολογίας το οποίο επιτρέπει πολλαπλάσιες ταχύτητες πρόσβασης στο διαδίκτυο αλλά και χρήση προηγμένων multimedia εφαρμογών όπως HD Streaming και HD Video-Conferencing, αλλά και αποστολή και λήψη μεγάλων αρχείων, βελτιώνοντας σημαντικά την εμπειρία των πελατών. Το iPhone 5 θα διατεθεί σε δύο χρώματα, μαύρο και λευκό και θα γίνει διαθέσιμο μέσα στον Οκτώβρη στην Ελλάδα.»


ψιτ φιλος.....κοιτα λιγο καλυτερα ιδια δηλωσε εχει γινει 21-22/09 απο τον ιδιο....προσεχε τα σαιτ που τα τσιμπας γιατι παπατζα παιζει
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1910   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:17

Εγώ παρατηρώ ότι αυτό το τοπικ έχει γίνει εμμονή..! Το τσεκάρω κάθε δύο λεπτά! :wub:

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#1911   georgoud

georgoud

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:georgoud

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:18

Πριν από λίγο, ο αντιπρόεδρος του διοικητικού συμβουλίου της Cosmote, Κωνσταντίνος Αποστολίδης, σε δημόσια δήλωση επιβεβαίωσε πως το iPhone 5 θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα τον Οκτώβριο. Παράθεση της σχετικής δήλωσης: «Το νέο iPhone 5 είναι 18% πιο λεπτό από την αμέσως προηγούμενη έκδοση, ζυγίζει 112 γραμμάρια, 20% πιο ελαφρύ, και έχει οθόνη τεσσάρων ιντσών! Ακομα πιο αποδοτικό καθώς διαθέτει τσιπ Α6 και με αυτονομία σαφώς βελτιωμένη καθώς μπορεί να λειτουργεί ως και 8 ώρες με περιήγηση στο Internet σε δίκτυα τέταρτης γενιάς και να διαρκεί σε συνθήκες stand by, ως και 225 ώρες. Μια άλλη καινοτομία είναι τα τρία μικρόφωνα και βεβαίως η βελτιωμένη κάμερα, το iSight: παραμένει μεν 8 megapixel, αλλά είναι μικρότερη από την προηγούμενη έκδοση και θα μπορεί με την επιλογή panorama να βγάζει εντυπωσιακές πανοραμικές φωτογραφίες 28 megapixel! Επιπλέον ο χρήστης θα έχει τη δυνατότητα λήψης φωτογραφιών κατά τη διάρκεια μαγνητοσκόπησης των full hd βίντεο. Θα υποστηρίζει τα τηλεπικοινωνιακά δίκτυα τέταρτης γενιάς (LTE) που είναι 10 φορές πιο γρήγορα από το περιβάλλον 3G. Σε αυτό το σημείο αξίζει να τονιστεί ότι 1η στην Ελλάδα η COSMOTE ξεκινά την ανάπτυξη κινητού ευρυζωνικού δικτύου 4G τεχνολογίας το οποίο επιτρέπει πολλαπλάσιες ταχύτητες πρόσβασης στο διαδίκτυο αλλά και χρήση προηγμένων multimedia εφαρμογών όπως HD Streaming και HD Video-Conferencing, αλλά και αποστολή και λήψη μεγάλων αρχείων, βελτιώνοντας σημαντικά την εμπειρία των πελατών. Το iPhone 5 θα διατεθεί σε δύο χρώματα, μαύρο και λευκό και θα γίνει διαθέσιμο μέσα στον Οκτώβρη στην Ελλάδα.»


Αυτό το αναφέρανε στο ΣΚΑΙ αλλά όχι πριν από λίγο δυστυχώς :( είναι παλαιά ενημέρωση που έχει γίνει! Έλεγξε και την ημερομήνια δημοσίευσης της πηγής σου!

#1912   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:19

παιδια εγω θα σας πω οτι δεν λεει να τρωτε τον εαυτο σας.καποια στιγμη θα ερθει.τωρα το ποτε ναι ειναι προβλημα αλλα καθε εμποδιο για καλο.



ψιτ φιλος.....κοιτα λιγο καλυτερα ιδια δηλωσε εχει γινει 21-22/09 απο τον ιδιο....προσεχε τα σαιτ που τα τσιμπας γιατι παπατζα παιζει

παιδια εγω θα σας πω οτι δεν λεει να τρωτε τον εαυτο σας.καποια στιγμη θα ερθει.τωρα το ποτε ναι ειναι προβλημα αλλα καθε εμποδιο για καλο.



ψιτ φιλος.....κοιτα λιγο καλυτερα ιδια δηλωσε εχει γινει 21-22/09 απο τον ιδιο....προσεχε τα σαιτ που τα τσιμπας γιατι παπατζα παιζει

απλα το διαβασα και το εβαλα τωρα δεν ξερω αμα ειναι παπατζα....αμα παρεις τηλεφωνο στα κεντρικα του γερμανου θα σου πουνε οτι το περιμενουν μεσα στο μηνα!!

#1913   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:21

Κανεις απο Θεσσαλονικη, να εχει ακουσει για προπαραγγελιες ή για καποιο εκθεσιακο μηλοτηλεφωνο στην Θεσσαλονικη?

#1914   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:24

Εγω ειχα ακουσει την προηγουμενη βδομαδα διαφημιση στο sfera που ελεγε το iphone 5 ηρθε στα καταστηματα vodafone ελατε να το δειτε(μονο demo)και σημερα που μιλησα εγω με καποιον απο τη vodafone δεν εχει ιδεα...Φετος το μεγαλυτερο μπαχαλο ever με το 5αρι...

#1915   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:24

απλα το διαβασα και το εβαλα τωρα δεν ξερω αμα ειναι παπατζα....αμα παρεις τηλεφωνο στα κεντρικα του γερμανου θα σου πουνε οτι το περιμενουν μεσα στο μηνα!!


ο μηνας εχει 31 ημερες εκ των οποιων εργασιμες ειναι 24-25-26 αναλογως και απ οτι μερα ξεκιναει και τι μερα αλλαζει ο μηνας. για πες μου λοιπον σε ποιες απο αυτες τις μερες αναφερεται το ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ....;
ευχαριστω....

Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 10/10/2012 - 16:25

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1916   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:26

ο μηνας εχει 31 ημερες εκ των οποιων εργασιμες ειναι 24-25-26 αναλογως και απ οτι μερα ξεκιναει και τι μερα αλλαζει ο μηνας. για πες μου λοιπον σε ποιες απο αυτες τις μερες αναφερεται το ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ....;
ευχαριστω....

ο μηνας εχει 31 ημερες εκ των οποιων εργασιμες ειναι 24-25-26 αναλογως και απ οτι μερα ξεκιναει και τι μερα αλλαζει ο μηνας. για πες μου λοιπον σε ποιες απο αυτες τις μερες αναφερεται το ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ....;
ευχαριστω....

και εγω μαζι σου φιλε μου!!!

#1917   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:30

και εγω μαζι σου φιλε μου!!!


ειναι ομως ρε παιδια απεριγραπτοι.γιαυτο πηρα 4s και ενταξει αν ερθει ηρθε.αλλιως οποτε
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1918   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:30

Εγω παντως κατα 99% μαλλον το βρηκα απο ελλαδα.

#1919   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:32

Εγω παντως κατα 99% μαλλον το βρηκα απο ελλαδα.

Εγω παντως κατα 99% μαλλον το βρηκα απο ελλαδα.

μπραβο ρε φιλε χαιρομαι,απο που ομως?

#1920   platonithaki

platonithaki

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2012 - 16:37

παιδια μια τοποθετιση και απο εμενα..απο εναν φιλο μου που εμαθα μολις τωρα που δουλευει στα γραφεια τηλεφωνικης εταιριας μου ειπε οτι γυρω στις 15 με 20 του μηνα θα βγει το Iphone 5 που περιμενουμε ολοι μας :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 28

0 μέλη, 28 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες