Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1981   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/10/2012 - 21:15

Πάντως ρε παιδιά η τάση καταστροφής ενός θέματος είναι έμφυτη σε πολλούς... Το να πει κάποιος ότι ρώτησε σε ένα κατάστημα και του είπαν ότι έρχεται στις x του μηνός είναι ontopic... και ας του είπαν και μλκ ..
Το να λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του δεν βγάζει πουθενά...και ήμαρτον ... ας ανοιχτεί ένα άλλο θέμα : "ΧΑΒΑΛΕΣ ΠΕΡΙ ΑΦΙΞΗΣ IPHONE 5" ..
Ας μαθαίνουμε εδώ μόνο πληροφορίες επί του θέματος...


Εδώ δεν κάνουμε ανακοινώσεις φίλτατε, κάνουμε συζήτηση. Και η συζήτηση δεν υφίσταται αν δεν ξεφύγεις και απ'το θέμα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1982   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 10/10/2012 - 21:26

εχεις πμ

Πλάκα κάνει μην τσιμπας

#1983   opc1731

opc1731

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:opc1731

Δημοσίευση 10/10/2012 - 21:56

Γιατι τόσο αργά; Περιμένεις να ξεπεραστούν τα νεανικά προβλήματα;
Πάντως αν δεν θέλεις να έχει πάντα το τελευταίο iPhone το καλύτερο που θα μπορούσε να κάνει κανείς είναι να μην παίρνει τα πειραματικά μοντέλα αλλά να περιμένει τις τελικές εκδόσεις δηλαδή το 3GS το 4S και το 5S.


Συγνωμη φιλε μου αλλα δεν νομιζω να στεκει αυτο που λες γιατι δεν νομιζω η apple να βγαζει πειραματικες συσκευες αλλα και ετσι να ηταν πιο πειραματικη εκδοση ειναι το 4s απο το 5 αφου μεγαλυτερη σχεση εχουν απο οτι με το 4αρι. Αλλα και φυσικα δεν θεωρω το 4s πειραματικο μοντελο γιατι καμια εταιρια δεν θα διακινδυνευε να βγαλει κατι πειραματικα γιατι τα πειραματα τα κανουν πριν βγει το προιον στην παραγωγη. εγω με οποια συσκευει τησ apple να εβγενε ακουγα προβληματα τα οποια ποτε δεν τα ειχα.

#1984   vgrigor

vgrigor

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/10/2012 - 22:03

Εμένα μου φέρε μια φίλη μου απο Γερμανία. Αγκελα τη λένε. Μου κόστισε 3 κατωτατους μισθούς. Οποίος θέλει της λέω να φέρει κι αλλα.

#1985   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 10/10/2012 - 22:30

Γιατι τόσο αργά; Περιμένεις να ξεπεραστούν τα νεανικά προβλήματα;
Πάντως αν δεν θέλεις να έχει πάντα το τελευταίο iPhone το καλύτερο που θα μπορούσε να κάνει κανείς είναι να μην παίρνει τα πειραματικά μοντέλα αλλά να περιμένει τις τελικές εκδόσεις δηλαδή το 3GS το 4S και το 5S.


Εννοείται εγγυηση 100%. Δεν την ξανά πατάω όπως με το 4σαρι που είχε πρώτο βγει με το θέμα κεραίας

#1986   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 10/10/2012 - 22:34

Δεν είναι πειραματικά απλά τα [S] είναι ελάχιστα αναβαθμισμένα με κάποια νέα features και όλοι μας δίνουμε το κανονικό βάζουμε και ένα 100σταρι και περνούμε το [S] έτσι είμαστε εμείς η μηλοφονακιδες !!

#1987   opc1731

opc1731

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:opc1731

Δημοσίευση 10/10/2012 - 22:36

Εννοείται εγγυηση 100%. Δεν την ξανά πατάω όπως με το 4σαρι που είχε πρώτο βγει με το θέμα κεραίας


ετσι λενε και για το 5 αλλα δεν ειδα κατι τετοιο οπως και με το 4αρι οταν το πηρα απλα ακουγα απο ανθρωπους που δεν ειχαν iphone ποτε στη ζωη τους oτι υπηρχε προβλημα το οποιο ουτε τοτε ειχα εγω αλλα και κανενας αλλος που ηξερα με 4αρι. και για το 5αρι ακουσα και αλλα που ανοικουν μαλλον στην επιστημονικη φαντασια.

#1988   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 10/10/2012 - 23:29

http://techblog.gr/m...phone-5-021411/ ολο και πλησιαζει..!θα γινει χαμος στισ προπαραγγελιες!το καθε μαγαζι θα εχει 4-5 συσκευες..

#1989   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 10/10/2012 - 23:51

Εννοείται εγγυηση 100%. Δεν την ξανά πατάω όπως με το 4σαρι που είχε πρώτο βγει με το θέμα κεραίας

Ναι αλλά δεν άλλαξε τίποτε.

ΌΛΑ τα τεσσάρια είχαν θέμα κεραίας ανεξαρτήτως παρτίδας, ακόμα και αυτα που βγαίνουν τώρα.

Τίποτα δεν άλλαξε στο σχεδιασμό της κεραίας του 4 ποτε.



#1990 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 11/10/2012 - 00:22

Κανεις απο Θεσσαλονικη, να εχει ακουσει για προπαραγγελιες ή για καποιο εκθεσιακο μηλοτηλεφωνο στην Θεσσαλονικη?

Φίλε απο πλαισιο ασχημα νεα!!! μξιλησα με διυθυντη τομεα κεντρου και μου ειπε για ελαχιστα κομματια, 4-5 σε καθε καταστημα και οτι αυτα ειναι ηδη κρατημενα ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΕΣ για να φυγουν με συνδεσεις!!! Τον ειπιαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1991   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 00:46

Για πλαισιο σου ειπε ποτε?
Τελος του μηνα?

#1992   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/10/2012 - 02:21

Καλησπέρα παιδιά....η cosmote 'λέει' στο link ξεκινάει από 12/10 προπαραγγελίες. Λέτε να ισχύει?

http://hellasgadget....ece-19-october/

Μακάρι να ισχύει.....
Εμένα πάντως με ανησυχεί το θέμα που έχει το 'μαύρο' και υποτίθεται είναι πιο ευαίσθητο γύρω-γύρω το casing...έχει κανένας εμπειρία? Θέλει οπωσδήποτε case?

#1993   opc1731

opc1731

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:opc1731

Δημοσίευση 11/10/2012 - 02:52

Καλησπέρα παιδιά....η cosmote 'λέει' στο link ξεκινάει από 12/10 προπαραγγελίες. Λέτε να ισχύει?

http://hellasgadget....ece-19-october/

Μακάρι να ισχύει.....
Εμένα πάντως με ανησυχεί το θέμα που έχει το 'μαύρο' και υποτίθεται είναι πιο ευαίσθητο γύρω-γύρω το casing...έχει κανένας εμπειρία? Θέλει οπωσδήποτε case?


κοιτα προς το παρον εγω δεν εχω θηκη επειδη την εχω παραγγηλει και την περιμενω και μες το τζιν που το βαζω συνεχεια δεν εχει ιχνος γρατζουνιας. για μενα καλο θα ηταν να παρεις και θηκη σε περιπτωση που σου πεσει κατω εκει δεν πιστευω να μην κανει καποια εκδορα ειπαμε iphone ειναι αλλα και αυτο φθειρετε. παντως σαν galaxy siii δεν θα γινει αν σου πεσει απο τη τσεπη και να γινει κομματια η οθονη.

#1994   fotsid

fotsid

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 03:03

ετσι λενε και για το 5 αλλα δεν ειδα κατι τετοιο οπως και με το 4αρι οταν το πηρα απλα ακουγα απο ανθρωπους που δεν ειχαν iphone ποτε στη ζωη τους oτι υπηρχε προβλημα το οποιο ουτε τοτε ειχα εγω αλλα και κανενας αλλος που ηξερα με 4αρι. και για το 5αρι ακουσα και αλλα που ανοικουν μαλλον στην επιστημονικη φαντασια.

Έχω την εντύπωση οτι το antenna gate ψιλομούφα ήταν, δεδομένου οτι πέρασαν περίπου 10 iPhone 4 από τα χέρια μου και με κανένα δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα.

Τελευταία επεξεργασία από: fotsid, 11/10/2012 - 03:05


#1995   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/10/2012 - 03:16

κοιτα προς το παρον εγω δεν εχω θηκη επειδη την εχω παραγγηλει και την περιμενω και μες το τζιν που το βαζω συνεχεια δεν εχει ιχνος γρατζουνιας. για μενα καλο θα ηταν να παρεις και θηκη σε περιπτωση που σου πεσει κατω εκει δεν πιστευω να μην κανει καποια εκδορα ειπαμε iphone ειναι αλλα και αυτο φθειρετε. παντως σαν galaxy siii δεν θα γινει αν σου πεσει απο τη τσεπη και να γινει κομματια η οθονη.


Φανταζομαι οτι έχεις ήδη το 5 το μαύρο. Πιθανώς να έχει μια πιο μεγάλη ευαισθησία απ' ότι το λευκό αλλά τι στο καλό, πολλοί το παρουσιάζουν σαν ΤΟ πρόβλημα. Προσωπικά θα μ' ενοχλούσε αυτό περισσότερο παρά το θεματάκι με το sapphire κάλυμμα στην φωτογραφική.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 25

0 μέλη, 25 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες