Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2041   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:14

Ρε παιδιά μην ακούτε τον κάθε υπαλληλάκο τι λέει...την τύφλα τους δεν ξέρουν...απλά δουλεύουν για έναν μισθό...ούτε ασχολούνται σε βάθος με τη δουλειά που κάνουν...οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται κι έχουν μαύρα μεσάνυχτα για τις εξελίξεις...οι καταναλωτές περισσότερα γνωρίζουμε από τους υπαλλήλους...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2042   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:33

Ρε παιδιά μην ακούτε τον κάθε υπαλληλάκο τι λέει...την τύφλα τους δεν ξέρουν...απλά δουλεύουν για έναν μισθό...ούτε ασχολούνται σε βάθος με τη δουλειά που κάνουν...οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται κι έχουν μαύρα μεσάνυχτα για τις εξελίξεις...οι καταναλωτές περισσότερα γνωρίζουμε από τους υπαλλήλους...

Εννοείται πως ξέρουν οι καταναλωτές που θέλουν κάτι συγκεκριμένο, περισσότερα από τους εκάστοτε πωλητές... Οι δεύτεροι δουλεύουν για ένα, πολλές φορές μικρό, μισθό, έχουν να κάνουν με πολλές διαφορετικές συσκευές, με πολλά και διαφορετικά άτομα και διάφορες δουλειές πέρα από την παρακολούθηση των εξελίξεων. Η ενημέρωσή τους πολλές φορές είναι τα μέιλ που έρχονται από την εταιρία και... ως εκεί. Ασε που δεν έχουν ούτε το ελάχιστο της κάψας και προσμονής που υπάρχει πχ εδώ για τη συσκευή...
Είναι σπάνιο να βρεις ψαγμένο πωλητή ο οποίος προφανώς θα είναι ενημερωμένος από μεράκι και όχι γιατί του επιβάλεται κάτι τέτοιο...
Εγώ θεωρώ το να πηγαίνει κάποιος και να ρωτάει αυτά τα καταστήματα, δεν ωφελεί σε κάτι...

#2043   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:34

Έχουν πονέσει τα μάτια μου από τα ορθογραφικά λάθη ορισμένων εδώ μέσα.Το εντάξει γράφεται με ει και όχι με η.Όπως και το φίλε γράφεται με ι και όχι με υ.Και το καταλαβαίνεις με αι και όχι με ε.Τρία λάθη σε μία πρόταση.Βγήκα λίγο off topic αλλά δεν άντεχα άλλο.


Ένοχος τι να πω...... greekish δεν γράφω πάντως!

Τελευταία επεξεργασία από: Tassosd, 11/10/2012 - 13:37


#2044   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:39

Πως θα μάθουμε σε ποιες πόλεις και σε ποια καταστήματα θα κυκλοφορήσει;
Τα μισά θα τα τα πάρουν οι υπάλληλοι και οι γνωστοί τους....

#2045   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:46

Ρε παιδιά μην ακούτε τον κάθε υπαλληλάκο τι λέει...την τύφλα τους δεν ξέρουν...απλά δουλεύουν για έναν μισθό...ούτε ασχολούνται σε βάθος με τη δουλειά που κάνουν...οι περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται κι έχουν μαύρα μεσάνυχτα για τις εξελίξεις...οι καταναλωτές περισσότερα γνωρίζουμε από τους υπαλλήλους...

τι ώραια που μιλάς ρε τζιγγερ για τον κόσμο που δουλεύει για το ψωμί του,λες και ο άλλος είναι υπεχρεομενος να ξέρει ποτε θα στείλει η apple 5αρια στην Ελλάδα,λοιπόν εγώ εχω ΜΑΓΑΖΙ δικό μου βοντα κάθε πρωί μπαίνω στα νέα που υποχρεουμαστε να βλέπουμε αν δεν γράφει κάτι για 5 στα π@π@ρια μου,γιατί να ξέρω ,για να έρθεις εσύ και να σου πω δεν ξέρω και να το παίζεις ξερολας,παίρνουμε τηλ κάθε μέρα στα κεντρικά χωρίς να πρέπει και δεν ξέρουν τίποτα,οπότε εγώ τι να σου πω

#2046   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:54

σύκα σύκα

#2047   iliaspot

iliaspot

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:57

Καλορίζικο!



Να πας τότε να το πάρεις!


Ευχαριστω!! Μολις με πηραν τηλεφωνο να παω να το παρω απο την DHL :-D .Σημερα η αυριο θα κοιταξω να ανεβασω φωτο του κινητου και φωτο που θα τις εχω τραβηξει με το ιδιο.

#2048   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 13:58

Ένοχος τι να πω...... greekish δεν γράφω πάντως!


Φίλε μου να ξέρεις πως σε διόρθωσα με καλή πρόθεση.Το αναφέρω προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

#2049   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 14:03

τι ώραια που μιλάς ρε τζιγγερ για τον κόσμο που δουλεύει για το ψωμί του,λες και ο άλλος είναι υπεχρεομενος να ξέρει ποτε θα στείλει η apple 5αρια στην Ελλάδα,λοιπόν εγώ εχω ΜΑΓΑΖΙ δικό μου βοντα κάθε πρωί μπαίνω στα νέα που υποχρεουμαστε να βλέπουμε αν δεν γράφει κάτι για 5 στα π@π@ρια μου,γιατί να ξέρω ,για να έρθεις εσύ και να σου πω δεν ξέρω και να το παίζεις ξερολας,παίρνουμε τηλ κάθε μέρα στα κεντρικά χωρίς να πρέπει και δεν ξέρουν τίποτα,οπότε εγώ τι να σου πω


Καταρχήν δεν αναφέρομαι σε όλους τους υπαλλήλους.Η πλειοψηφία δεν ενδιαφέρεται.Φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις οι οποίοι από μεράκι κι επειδή τους ενδιαφέρει η τεχνολογία το ψάχνουν πιο βαθιά και δείχνουν μεγαλύτερο ενδιαφέρον.Κι όταν κάποιος κάνει μια δουλειά είναι υποχρεωμένος να την κάνει και σωστά αλλιώς ας βρει άλλη δουλειά.Και φυσικά δεν αναφέρομαι μόνο στο γεγονός ότι δεν ξέρουν πότε θα έρθει το iphone 5.Κι άλλα πράγματα δεν ξέρουν.

#2050   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 14:04

panais13 εμαθα οτι ενα iphone 5 16gb ασπρο γραφει το ονομα μου!!! :P

#2051   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 11/10/2012 - 14:11

panais13 εμαθα οτι ενα iphone 5 16gb ασπρο γραφει το ονομα μου!!! :P

η cosmote θα το φέρει πρώτα πίστεψε με μιλάω καθημερινά με μεγαλοστελεχη της βοντα και δεν έχουν ιδέα

#2052   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 11/10/2012 - 14:16

η cosmote θα το φέρει πρώτα πίστεψε με μιλάω καθημερινά με μεγαλοστελεχη της βοντα και δεν έχουν ιδέα


Στον γερμανο που πηγα για ασχετο λογο σημερα ρωτησα και για iPhone 5 τι παιζει και γελαγε ο τυπος και μου ειπε οτι εχει πολυ μεγαλη ζητηση και οτι ρωτανε συνεχεια και οτι δεν προκειται να ερθει στο αμεσο μελλον..

#2053   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2012 - 14:24

Εμένα cosmote και γερμανός μου είπαν ότι σίγουρα από τις 17-19 του μηνός θα το έχουν!

#2054   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/10/2012 - 14:27

panais13 και να μην το παρω πχ 19 απο cosmote και το παρω 30 απο vodafone δεν θα πω οχι!!! :P
οσο για τα καταστηματα germanos πιστευω οτι ουτε αυτοι θα το εχουν.
αλλη εταιρια ειναι η cosmote και αλλη ο γερμανος.
απλα ο γερμανος εχει μονο συνδεσεις cosmote

#2055   Mikachuchios

Mikachuchios

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Mikachuchios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/10/2012 - 14:29

stelos2003 απο ποια περιοχη εχεις πληροφοριες? και απο ποια περιοχη εχεις vagos456?

Για να δουμε γεωγραφικα τι παιζει με γερμανους και κοσμοτε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 23 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες