Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2266   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/10/2012 - 20:29

Επειδη μου εισαι πολυ σιγουρος, εισαι να σου δωσω τα διπλα χρηματα απο οσο θα ειναι η τιμη του κανονικα και να μου το δωσεις οπως λες την αλλη εβδομαδα?
( παντα με καλη διαθεση!!!)


ok βαζεις και με εμενα στοιχημα, αλλα αν χασεις θα σε κανω τουλουμι στο ξυλο....χααχαχαχα

πλακα κανω φιλε ε, :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2267   kaliaris

kaliaris

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/10/2012 - 20:44

Παιδια καλησπερα.. Υπαρχει περιπτωση να υπαρχει διαθεσιμο σε apple store της βαρκελωνης διαθεσιμο το 5ρι; Θα ναι αυριο ενας φιλος μου.. Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει

#2268   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 12/10/2012 - 20:52

Παιδια καλησπερα.. Υπαρχει περιπτωση να υπαρχει διαθεσιμο σε apple store της βαρκελωνης διαθεσιμο το 5ρι; Θα ναι αυριο ενας φιλος μου.. Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει

ισπανια μπορεί γιατί και αυτοί πεινανε

#2269   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 12/10/2012 - 21:14

Καλησπέρα σε όλους!
Το τηλ θα έρθει στην Ελλαδα στις 02/11/2012! Αυτο που σας γράφω είναι 99%!!!!! Μην με ρωτησετε απο που και πως το ξερω. Θα έρθουν ολο και ολο 5.000 τεμ σε ολη την Ελλαδα!!!!
Καπου διαβασα σε προηγουμενο ποστ για την παραγγελια μεσω Aramex και για τον λογο που μας την ακυρωσαν (εκανα και εγω order και μου την ακυρωσαν) οτι το προβλημα ειναι η διευθυνση της πιστωτικης δεν ειναι ιδια με την διευθυνση αποστολης. Αυτο δεν ειναι αληθες!!!!!!
Εγω έδωσα κανονικα την παραγγελια μου στο Γεμανικο site!!!! Αλλη διευθυνση αποστολης ( Γερμανος παραληπτης και διευθυνση) και τα δικα μου στοιχεια πιστωτικης καρτας και περασε μια χαρα η παραγγελια!!!!
Οπως σας ειπα 02/11/2012!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

Λοιπόν επειδή το θέμα έχει καταντήσει γραφικό, τραβάτε στους APR στις Voda, Cosmote, WIND όσοι έχετε δεν κωνέ και δώστε προκαταβολές γιατί αλλιώς 3 @ρχ@δι@ θα πάρετε! Το iPhone 5 θα έρθει για όσους είπα έχουν κωνέ ΕΝΤΟΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ(!!) λόγω περιορισμένων κομματιών και για τους υπόλοιπους θα αρχίσουν να έρχονται νέες φουρνιές από Νοέμβριο.

ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ = Μέσα στην άλλη εβδομάδα στους APR(!!!) Trust me. ;)

Φιλικά! :D

ΜΑ τέτοια σιγουριά και οι δύο....

#2270   kaliaris

kaliaris

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/10/2012 - 21:22

Υπαρχει τροπος να μαθω αν μπορει να παει αυριο το πρωι να το παρει; Γιατι μεσημερι φευγει κ ειναι δυσκολο να παει μεχρι εκει

#2271   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/10/2012 - 21:30

Υπαρχει τροπος να μαθω αν μπορει να παει αυριο το πρωι να το παρει; Γιατι μεσημερι φευγει κ ειναι δυσκολο να παει μεχρι εκει


Τι είμαστε ρε φίλε εδώ, applestore βαρκελώνης; Πάρε ένα τηλέφωνο να μάθεις!

#2272   kaliaris

kaliaris

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/10/2012 - 21:34

Τι είμαστε ρε φίλε εδώ, applestore βαρκελώνης; Πάρε ένα τηλέφωνο να μάθεις!

Μιλησα σε σενα προσωπικα; Αμα δε μπορεις να βοηθησεις απλα αγνοεις το post. Ο φιλος απο πανω ειπε τη γνωμη του κ βοηθησε εσυ αν ενοχλεισαι τοσο απλα μην απαντας

#2273   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/10/2012 - 21:55

στην βοντα σημερα παιδες ειπαν οτι θα ανακοινωθει και μετα απο 2-3 μερες θα διατεθει..και πηγαινω μετα καπακι στο public λαρισας και μου λενε δευτερα στο καταστημα...του λεω σιγοθρα??λεει μου ηρθαν οι κωδικοι των συσκευων σημερα οποτε ειναι θεμα ημερων να διατεθει...εγω παρηγγειλα λευκο 16αρι!!

#2274   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 12/10/2012 - 21:57

Αυτός που γράφει στις σελίδες vodafone και cosmote στο fb διαφορα τέτοια

"
Επειδή κανένας δεν ξέρει τίποτα στην Vodafone,σας ενημερώνω εγώ πως το iPhone 5 έρχεται στην Ελλάδα στις 19 Οκτωβρίου από τη Vodafone.Ενημερώνω και τους υπαλλήλους της Vodafone για να το γνωρίζουν.



Είναι κάποιος απο μας;; :D

#2275   mimis82

mimis82

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 12/10/2012 - 22:14

Το μάθατε το άλλο με τον Τοτό;;;;; Ναι θα έρθει το iPhone 5 στην Ελλάδα...... χαχαχα καλό έ;;;;

#2276   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 12/10/2012 - 22:17

ενταξει οποιος το παρει νωριτερα ειναι πιο ...in.Ρε που παμε ρε που παμε.υπομονη κυριοι υπομονη

#2277   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 12/10/2012 - 22:22

Μου αρέσει η σιγουριά όλων σας :P

#2278   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/10/2012 - 22:27

Παιδια καλησπερα.. Υπαρχει περιπτωση να υπαρχει διαθεσιμο σε apple store της βαρκελωνης διαθεσιμο το 5ρι; Θα ναι αυριο ενας φιλος μου.. Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει

Τι είμαστε ρε φίλε εδώ, applestore βαρκελώνης; Πάρε ένα τηλέφωνο να μάθεις!

Μιλησα σε σενα προσωπικα; Αμα δε μπορεις να βοηθησεις απλα αγνοεις το post. Ο φιλος απο πανω ειπε τη γνωμη του κ βοηθησε εσυ αν ενοχλεισαι τοσο απλα μην απαντας

Mε αυτα που ακους η μαλλον διαβαζεις νομιζεις κρατιεσαι ευκολα να μην απαντησεις?


Δεν θα βρεις αν δεν εχεις κανει online κρατηση

Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 12/10/2012 - 22:29


#2279   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/10/2012 - 22:30

Τι είμαστε ρε φίλε εδώ, applestore βαρκελώνης; Πάρε ένα τηλέφωνο να μάθεις!


χαχαχαχα κλαιω...ελα μου ντε τι αλλο θα δουμε εδω μεσα, μονο ποτε ανοιγουν οι προπαραγγελιες που λεει και το θεμα δεν θα δουμε ποτε...χαχαχαχα

Αυτός που γράφει στις σελίδες vodafone και cosmote στο fb διαφορα τέτοια

"
Επειδή κανένας δεν ξέρει τίποτα στην Vodafone,σας ενημερώνω εγώ πως το iPhone 5 έρχεται στην Ελλάδα στις 19 Οκτωβρίου από τη Vodafone.Ενημερώνω και τους υπαλλήλους της Vodafone για να το γνωρίζουν.



Είναι κάποιος απο μας;; :D


δωσε κανα λινκ να γελασουμε ρε

#2280   mimis82

mimis82

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 12/10/2012 - 22:32

Να σας κάνω μια ειλικρινή ερώτηση περιμένοντας την ανάλογη απάντηση;
Αν λέω αν υποθέσουμε ότι η μεταλλική του πλάτη δεν γρατσουνιέται με το παραμικρό, ότι δεν έχει χτυπήματα από λάθος συναρμολόγηση των Κινέζων, ότι δεν κουνιέται η μπαταρία και πρέπει να το πιέσουμε δυνατά στο κέντρο για να σφηνώσει, ότι λειτουργική φυσιολογικά η οθόνη, ότι δεν έχει διάθλαση φωτός είναι λογικό να δώσουμε πάνω από 700 euro δηλαδή 240.000 δραχμές (για όσους τις θυμούνται ακόμα) για ένα κινητό που βγάζει ροζ φωτογραφίες και όπως μάθαμε είναι και απόλυτα φυσιολογικό;;;;;
Με συγχωρείται κύριοι αλλά νομίζω ότι παίζουν με την νοημοσύνη μας...........

Υ.Γ. το μήνυμα αυτό το γράφω εγώ που περιμένω από τον Ιούνιο του 2011 το νέο iPhone και δυστυχώς σήμερα νιώθω απογοητευμένος - ξενερωμένος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)