Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2446   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:58

Με τον πανο γερμανο εγινε η συγχωνευση ξαδερφου του γνωστου γερμανού

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2447   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2012 - 09:59

φιλε μου τα public τα εχει αυτος που εχει και τα multirama και οχι δεν συγχωνευτηκε με τον γερμανο

Τα multirama ειναι γερμανος φιλε
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2448   themdro

themdro

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@th3m
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:04

Multirama, public, getitnow είναι κάτω από την ίδια διοίκηση.

#2449   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:06

Εκτός θέματος

#2450   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:08

Εκτος θεματος συμφωνω αλλα υπαρχει θεμα να συζητάμε ;

Εκτος θεματος συμφωνω αλλα υπαρχει θεμα να συζητάμε ;

#2451   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:22

Ε τώρα Σαββατοκύριακο είναι ασε τα παιδιά να παίξουν λίγο!Τώρα που είναι κλειστά τα μαγαζιά δεν μπορούμε να έχουμε πληροφορίες για το πότε θα έρθει άρα πιάνουμε το θέμα ''βρες ποιανού είναι το μαγαζί''.

με καλή διαθεση παντα!

#2452   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:26

Το θέμα ακη είναι να βρούμε ένα iPhone 5,πάντως στο twitter ο cosmote επιμένει για μέσα Οκτωβρίου,δεν μπορεί ρε παιδιά κάτι ξέρουν.και κάτι άλλο δεν καταλαβενω γιατί σώνει και καλά να ανοίξουν τα καταστήματα προπαραγγελιες.ετσι θα σκάσει ξαφνικά και οποίος προλάβει τον κύριο ειδε

Τελευταία επεξεργασία από: panais13, 14/10/2012 - 10:26


#2453   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:29

Το θέμα ακη είναι να βρούμε ένα iPhone 5,πάντως στο twitter ο cosmote επιμένει για μέσα Οκτωβρίου,δεν μπορεί ρε παιδιά κάτι ξέρουν.και κάτι άλλο δεν καταλαβενω γιατί σώνει και καλά να ανοίξουν τα καταστήματα προπαραγγελιες.ετσι θα σκάσει ξαφνικά και οποίος προλάβει τον κύριο ειδε


Εσυ δεν δουλευεις voda;
Δεν ξερεις τι παιζει;
Πιστευω οτι υπαρχει προβλημα αποθεματων και προβλημα με τα μαυρα και ενταξει μεταξυ μας δεν ειμαστε και καμμια σπουδαια χωρα οποτε δεν καιγονται να μας εφοδιασουν.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2454   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:34

Ναι βοντα δουλεύω αλλά δεν ξέρουν ακριβή ημερομηνία,αυτό που μας λένε συνέχεια είναι ότι είμαστε σε αναμονή για κάποια κομμάτια.δεν μπορεί παιδιά να γίνει διαφήμιση όταν μπορεί να έρθουν 5000 κομμάτια για όλη την Ελλάδα,και αν θυμάστε με το 4 οι διαφημίσεις παίζαμε αφού ομαλοποιηθηκε η κατάσταση σε αποθεματα

#2455   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:39

Ναι βοντα δουλεύω αλλά δεν ξέρουν ακριβή ημερομηνία,αυτό που μας λένε συνέχεια είναι ότι είμαστε σε αναμονή για κάποια κομμάτια.δεν μπορεί παιδιά να γίνει διαφήμιση όταν μπορεί να έρθουν 5000 κομμάτια για όλη την Ελλάδα,και αν θυμάστε με το 4 οι διαφημίσεις παίζαμε αφού ομαλοποιηθηκε η κατάσταση σε αποθεματα


Εγω φιλε πιστευω οτι δεν θα ερθει πριν τον νοεμβρη...θυμησου το....αν ηταν θα υπηρχε διαφημιση στο σαιτ της καθε εταιρειας.αλλα φοβουνται πως θα ηρεμησουν μετα τον κοσμο.γιαυτο δεν βγαζουν τπτ.σιγουρα εχουν τα φλασακια για τα σαιτ και αφισες και ολα.αλλα ολα ειναι σε αναμονη.αλλα η ολη κατασταση δειχνει νοεμβρη.....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2456   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:41

Εσυ δεν δουλευεις voda;
Δεν ξερεις τι παιζει;
Πιστευω οτι υπαρχει προβλημα αποθεματων και προβλημα με τα μαυρα και ενταξει μεταξυ μας δεν ειμαστε και καμμια σπουδαια χωρα οποτε δεν καιγονται να μας εφοδιασουν.


+1

Και σκεφτείτε τι εικόνα έχουν δώσει για την Ελλάδα προς τα έξω (για την οικονομία μας), εγω πάντως αν ήμουν apple δεν θα ετρεχα να τροφοδοτήσω άμεσα την Ελλάδα!

#2457   ioik

ioik

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:43

Το θέμα ακη είναι να βρούμε ένα iPhone 5,πάντως στο twitter ο cosmote επιμένει για μέσα Οκτωβρίου,δεν μπορεί ρε παιδιά κάτι ξέρουν.και κάτι άλλο δεν καταλαβενω γιατί σώνει και καλά να ανοίξουν τα καταστήματα προπαραγγελιες.ετσι θα σκάσει ξαφνικά και οποίος προλάβει τον κύριο ειδε

Αύριο δηλαδή θα εχει η cosmote το 5? γιατι με το φτωχό μου το μυαλό και με το γεγονός ότι αύριο εχει 15 ο μήνας είμαστε ήδη στα μέσα Οκτωβρίου! Εχουν μειωθεί τα συμβόλαια & οι αναναιωσεις και μου λέτε ότι θα το φέρουν στα κλεφτά χωρίς να το διαφημίσουν; Περίεργο μου φαίνεται!

Ναι βοντα δουλεύω αλλά δεν ξέρουν ακριβή ημερομηνία,αυτό που μας λένε συνέχεια είναι ότι είμαστε σε αναμονή για κάποια κομμάτια.δεν μπορεί παιδιά να γίνει διαφήμιση όταν μπορεί να έρθουν 5000 κομμάτια για όλη την Ελλάδα,και αν θυμάστε με το 4 οι διαφημίσεις παίζαμε αφού ομαλοποιηθηκε η κατάσταση σε αποθεματα

Μην κάνεις τέτοιες συγκρίσεις! Θυμόμαστε τι έγινε με το 4 αλλα ποσά πράγματα έχουν αλλάξει στην ελλαδα απο τότε που βγήκε το 4;

#2458   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:45

Αύριο δηλαδή θα εχει η cosmote το 5? γιατι με το φτωχό μου το μυαλό και με το γεγονός ότι αύριο εχει 15 ο μήνας είμαστε ήδη στα μέσα Οκτωβρίου! Εχουν μειωθεί τα συμβόλαια & οι αναναιωσεις και μου λέτε ότι θα το φέρουν στα κλεφτά χωρίς να το διαφημίσουν; Περίεργο μου φαίνεται!


Σωστος.αυτο που λετε δεν παιζει!!θα γινει τρελο event απο cote...για να φανει και καλα...οποτε στα μουλωχτα δεν παιζει...θα το δειτε...θα βουηξει ο τοπος!!ραδιο τηλεοραση φυλλαδια μαγαζια emails sites...απλα...δεν ξερουν ποτε θα ερθει η παραγγελια που εχουν κανει...χωνεψτε το ...υπαρχει προβλημα....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2459   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 14/10/2012 - 10:50

Τι να πω εγώ πιστεύω ότι μέσα στην εβδομάδα θα το δούμε αυτό μπου είπαν και μόλις τώρα δυο φίλοι που δουλεύουν στον Γερμανό που ήδη παίρνουν προπαραγγελιες με προκαταβολή λέγοντας στους πελάτες τους 16/10 με 19/10 θα το παραλάβουν,

#2460   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 14/10/2012 - 11:33

Η ΜΤΝ Κυπρου αναφερει παντως πως υπαρχει καθυστερηση λογω καθυστηρησης στη παραγωγη. Προς το παρον δεν ειναι τιποτε σιγουρο. Ειναι και αυτη στη αναμονη και μολις υπαρχει διαθεσιμο θα φερουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 30

0 μέλη, 30 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες