Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2971   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:21

Να το παραγγειλω απο το icity Κυπρου... να μη το παραγγειλω... να μη το παραγγειλω... Γνωμες please?

Νομίζω είναι με παραγγελίες. Έχουν λίστα και μόλις συμπληρωθούν 25-30 άτομα τα φέρνουν. Το κάνουν κάθε βδομάδα. Σου είπαν τιμή?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2972   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:29

Παρεμπιπτόντως το Public Cy έχει αρκετά στοκ, επίσης το iCity Cy φέρνει συνεχώς. Επομένως δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα σε διάθεση. Μάλλον marketing θέμα υπάρχει από τις εταιρίες

#2973   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:30

Να το παραγγειλω απο το icity Κυπρου... να μη το παραγγειλω... να μη το παραγγειλω... Γνωμες please?


Αν δέν είσαι από Κύπρο που μάλλον δέν είσαι , θα έλεγα να αποφύγεις για να μήν μπλέξεις..

#2974   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:33

Νομίζω είναι με παραγγελίες. Έχουν λίστα και μόλις συμπληρωθούν 25-30 άτομα τα φέρνουν. Το κάνουν κάθε βδομάδα. Σου είπαν τιμή?

Αυτο μου ειπαν χτες που τους πηρα τηλ αλλα απο τον ενθουσιασμο μου ξεχασα να ρωτησω τιμη... Θα με ξαναπαρουν γιατι θελουν να δουν πως θα το στειλουν Ελλαδα οποτε θα ρωτησω. Ο φιλος μου, που ειναι ναυτικος, ηρθε πριν λιγες μερες Ελλαδα μεσω Qatar, το ειχαν στο αεροδρομιο και το 16αρι εκανε (δε θυμαμαι σε δολαρια) 1000 ευρω... Ηταν στο τσακ να μου το παρει αλλα ευτυχως κρατηθηκε!
Αν η τιμη μου κανει απο Κυπρο... τι να κανω γμτ? Να το παρω ή να περιμενω?

Αν δέν είσαι από Κύπρο που μάλλον δέν είσαι , θα έλεγα να αποφύγεις για να μήν μπλέξεις..

Δεν ειμαι απο Κυπρο αλλιως θα ειχα παει και θα το ειχα παρει. Θα μπλεξω λες?

#2975   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:34

Αυτο μου ειπαν χτες που τους πηρα τηλ αλλα απο τον ενθουσιασμο μου ξεχασα να ρωτησω τιμη... Θα με ξαναπαρουν γιατι θελουν να δουν πως θα το στειλουν Ελλαδα οποτε θα ρωτησω. Ο φιλος μου, που ειναι ναυτικος, ηρθε πριν λιγες μερες Ελλαδα μεσω Qatar, το ειχαν στο αεροδρομιο και το 16αρι εκανε (δε θυμαμαι σε δολαρια) 1000 ευρω... Ηταν στο τσακ να μου το παρει αλλα ευτυχως κρατηθηκε!
Αν η τιμη μου κανει απο Κυπρο... τι να κανω γμτ? Να το παρω ή να περιμενω?

Το iCity έχει 800 το 16gb και 900 το 32gb. Αν υπολογιστείς πως το 16gb θα έχει γύρω στα 750 ευρώ Ελλάδα δεν το έχουν και άσχημα. Γνώμη μου είναι να περιμένεις να φτάσει Ελλάδα το οποίο φαίνεται δεν θα αργήσει.

#2976   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:36

Το iCity έχει 800 το 16gb και 900 το 32gb. Αν υπολογιστείς πως το 16gb θα έχει γύρω στα 750 ευρώ Ελλάδα δεν το έχουν και άσχημα. Γνώμη μου είναι να περιμένεις να φτάσει Ελλάδα το οποίο φαίνεται δεν θα αργήσει.

Ουφ... Οχι μονο ανυπομονω αλλα ανυπομονει και η κοπελα που εχει καπαρωσει το 4αρι μου. Περιμενει με τα χρηματα στο χερι! Να περιμενω. Το θεμα ειναι, ποσο?

#2977   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:38

Αυτο μου ειπαν χτες που τους πηρα τηλ αλλα απο τον ενθουσιασμο μου ξεχασα να ρωτησω τιμη... Θα με ξαναπαρουν γιατι θελουν να δουν πως θα το στειλουν Ελλαδα οποτε θα ρωτησω. Ο φιλος μου, που ειναι ναυτικος, ηρθε πριν λιγες μερες Ελλαδα μεσω Qatar, το ειχαν στο αεροδρομιο και το 16αρι εκανε (δε θυμαμαι σε δολαρια) 1000 ευρω... Ηταν στο τσακ να μου το παρει αλλα ευτυχως κρατηθηκε!
Αν η τιμη μου κανει απο Κυπρο... τι να κανω γμτ? Να το παρω ή να περιμενω?
Δεν ειμαι απο Κυπρο αλλιως θα ειχα παει και θα το ειχα παρει. Θα μπλεξω λες?

Νομιζω πως κανεις δεν μπορει να σου πει τι να κανεις. Αν σου πω εγω πως με τιποτε δεν θα εδινα τοσα λεφτα, εσυ μπορει να ελεγες οτι τα διαθετεις. Αν σου ελεγα παρτο, δεν ειναι η διαφορα των 100-150 πολυ μεγαλη, μπορει να μου ελεγες με τιποτε δεν πληρωνω κοροιδιστικα καπελο. αρα μονο εσυ ξερεις. Τα βαζεις κατω και αποφασσιζεις. παντως πιστευω και γω πως η διαθεση του ειναι πολυ κοντα πλεον και για την Ελλαδα, οποτε κρινε και πραξε !!!!

#2978   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:42

Ουφ... Οχι μονο ανυπομονω αλλα ανυπομονει και η κοπελα που εχει καπαρωσει το 4αρι μου. Περιμενει με τα χρηματα στο χερι! Να περιμενω. Το θεμα ειναι, ποσο?

Αυτό συζητάμε εδώ και 150 σελίδες σε αυτό το θέμα. :) Ανυπομονούμε όλοι. Άλλοι δεν άντεξαν και πήραν 4s και άλλοι το Galaxy S3. Οι περισσότεροι όμως κρατούμε δυνατά. Εγώ αναγκάστηκα και έδωσα το 4αρη μου χτες και έμεινα με ένα Samsung από το 1821. Από πληροφορίες διαφόρων φίλων στο forum φαίνεται πως μέχρι την άλλη βδομάδα θα έχουμε εξελίξεις. Αν όχι άφιξη σίγουρα ανακοινώσεις.

Τελευταία επεξεργασία από: kakoskm, 16/10/2012 - 08:43


#2979   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:43

Μόλις παραλάβαμε στο κατάστημα Γερμανός αφίσα με θέμα iPhone 5 .. Επίσης βγήκαν κωδικοί για service για το iPhone 5(πάντα έτσι γίνεται πριν έρθει ένα καινούριο προϊόν) άρα είμαστε σε καλό δρόμο

Οπως είπα κ σε προηγούμενο post θα σας έχω ενημερους

Σε αγαπω!!! :lol:

#2980 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:44

@
Mik3Q Ενημέρωσε μαςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2981   eftsak

eftsak

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Twitter:@efi_ts
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:52

εδω εγω πουλησα το 4 μου 10/9 και κυριολεκτικα εσβηνα μερες μεχρι τις 5 /10 :wacko: που να ηξερα ...
ειμαι πανω απο μηνα με ενα samsung sgh e530.... ζω ενα δραμα :P

#2982   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:55

εγω σβηνω μερες εδω και 3 εβδομαδες περιπου με ενα SAMSUNG S5230...


ΜΠΡΑΒΟ μας ρε!
ολοι μας samsung εχουμε για 2α κινητα... :P :lol:

#2983   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:57

εδω εγω πουλησα το 4 μου 10/9 και κυριολεκτικα εσβηνα μερες μεχρι τις 5 /10 :wacko: που να ηξερα ...
ειμαι πανω απο μηνα με ενα samsung sgh e530.... ζω ενα δραμα :P

Αν και είμαστε εκτός θέματος, νομίζω ότι έχω μείνει με το χειρότερο κινητό από όλους στο forum. SGH B2100 :excl:

#2984   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 09:03

Σημαντική η Παρασκευή 19/10... αλλιώς η επόμενη Παρασκευή 26/10 θα είναι πρόβλημα για την Θεσσαλονίκη, διότι είναι αργία (λόγω Αγίου Δημητρίου)... και πάμε μετά για Σάββατο 27/10 μόνο για την Θεσσαλονίκη!
Οπότε πιστεύω το λανσάρισμα θα ξεκινήσει αυτή την Παρασκευή 19/10... Το πιο σημαντικό είναι ότι το iPhone 5 είναι πλέον στην Ελλάδα!!!

Τελευταία επεξεργασία από: ipacbros, 16/10/2012 - 09:12


#2985   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 16/10/2012 - 09:05

Αν έρθει 26/10 εμείς στην Θεσσαλονίκη την κάτσαμε :D :P


Χαχαχααχ ... το ιδιο σκεφτομουνα και εγω για σημερα φίλε ( κατερινιωτης ;) :D )

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες