Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3106   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:28

Αυτος δεν ηταν ποθυ ηθελε 50% προκαταβολη και μετα τα αλλα με Αντικαταβολη ?


Δε νομίζω.Προσφέρει πληρωμή μόνο με paypal.Όποτε δεν κινδυνεύει κάποιος να χάσει τα χρήματα του.Έχει και κατάστημα στην Αθήνα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3107   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:28

χαχαχαχα ειναι αυτη που ειπε οτι τα συσκευαζει ο αντιπροσωπος, χαχαχαχαχα και με φωτογραφια του 4
.
.
.

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 16/10/2012 - 20:30


#3108   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:31

μολις τους καλεσα λεει ειναι με προπαραγγελια και οτι ειναι τελος του μηνα παραλαβη.. Παρτο αυγο και κουρεφτο..


Έλεγε διαθέσιμο γι αυτό είπα να σας ενημερώσω

#3109   petan78

petan78

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:36

Παιδια απο Ελβετία τι πρεπει να ζητήσω για να είμαι οκ factory unlock ή κάτι τέτοι?


Ξέρει κανείς να βοηθήσει και μετα συνεχιστε με τους χρησμους.

#3110   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:39

Εχει ησυχια γιατι ολοι αυτοι οι ξερολες που ελεγαν για αυτη τη βδομαδα θα ειναι στα καταστηματα ,
Κανουν την παπια τωρα !!!


παπατζες φιλε μου, μπαινει ο καθενας εδω ριχνει απο μια κ οτι γινει, οι περισσοτεροι απλα σπαμαρουν κ κραταν την κοιλια τους απο τα γελια με ολους εμας που εχουμε τον καημο μας...

Θα βρει σιγουρα φρανκφουρτη..μιλαμε για τον θειο μου που εχει τρελες ακρες στην γερμανια και ηδη πηρε απο την πρωτη μερα 2 32αρια λευκα..και μ ειπε οτι εχουν και αλλα αποθεματα σε μικρομαγαζα...οσο για ελλαδα να πανε να μαμηθουν ολοι τους...και στον γερμανο που ξαναρωτησα μ ειπαν οτι θα ερθει την αλλη εβδομαδα 2 συσκευες...μια για demo στο μαγαζι για βιτρινα και ενα για τον διευθυντη...και μ λεει εμεις θα παρουμε την 2η παραλαβη που θα ειναι μια εβδομαδα μετα(νοεμβριο)τα οποια θα ειναι 6-7 κινητα για τους υπαλληλους.. για το κοινο απο μεσα νοεμβριου λεει που θα ερθουν παραπανω απο 50...καλα κρασια...πρεπει πρωτα οι πωλειτες να παρουνε καταλαβατε..ετσι ειναι τα πραγματα..εγω δεν ανανεωσα συμβολαιο παντως με κοσμοτε ας πανε οι υπαλληλοι που προηγουνται να κανουν κανα 2-3 ο καθενας...μαγκεεεεεεσ ολοι απο εξωτερικοοοο και αφηστε τους μετα να τα καμαρωνουν στις αποθηκες!!!!!


βαστα λιγο ρε μεγαλε, τι καταστημα ειναι αυτο, γιοι εφοπλιστων κ βιομηχανων δουλευουν, ολοι οι υπαλληλοι των 600 ευρω περιμενουν το 5αρι των 750ευρω, τι να πω, πρεπει να ειναι καταστημα πιλοτος του γερμανου αυτο...

#3111   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:40

Ξέρει κανείς να βοηθήσει και μετα συνεχιστε με τους χρησμους.

Αν το αγορασεις απο Αpple Store θα ειναι factory unlocked

#3112   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:58

Καλο το site εχει και iphone 5 και σομπες και κλιματιστικα και κουζινες και τηλεορασεις και ψυγεια και ταμπλετες και συσκευες ηχου και laptop και γενικα τα παντα εχει το καταστημα....))))


η εχεις τα παντα η δεν εχεις τπτ....!!!!

#3113   psab

psab

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:14

εγω να σας πω αστειακι αφου ουτως η αλλως εκτος τοπικ ειμαστε....

μεσα στο χαμο αποφασισα σημερα να κανω ενα μερεμετι... για να μη σας τα πολυλεω βρεθηκα σε δημοσιο νοσοκομειο να κανω 4 ραμματα στο χερι.

μπαινω μεσα σαν πανι το χρωμα... αφηνω το κινητο μου (5) στο γραφειο να μη το κανω μεσα στα αιματα, κ με ρωταει ο νεαρος χειρουργος...

το 5; αληθεια ρε φιλε το 5; Μπορω να το δω λιγο; Βαζεις κωδικο ξεκλειδωματος;

εγω αιμοραγω ταυτοχρονα...

του λεω θες να κανεις τα ραμματα κ να στο δωσω 15 λεπτα μετα να ηρεμισεις; κ απανταει πρωτα θα το δω αλλιως ραμματα δεν εχει...

τελικα και ραμματα εκανα κ αυτος ειδε το κινητο, κυριως στην αναμονη της αναισθησιας...

#3114   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:21

εγω να σας πω αστειακι αφου ουτως η αλλως εκτος τοπικ ειμαστε....

μεσα στο χαμο αποφασισα σημερα να κανω ενα μερεμετι... για να μη σας τα πολυλεω βρεθηκα σε δημοσιο νοσοκομειο να κανω 4 ραμματα στο χερι.

μπαινω μεσα σαν πανι το χρωμα... αφηνω το κινητο μου (5) στο γραφειο να μη το κανω μεσα στα αιματα, κ με ρωταει ο νεαρος χειρουργος...

το 5; αληθεια ρε φιλε το 5; Μπορω να το δω λιγο; Βαζεις κωδικο ξεκλειδωματος;

εγω αιμοραγω ταυτοχρονα...

του λεω θες να κανεις τα ραμματα κ να στο δωσω 15 λεπτα μετα να ηρεμισεις; κ απανταει πρωτα θα το δω αλλιως ραμματα δεν εχει...

τελικα και ραμματα εκανα κ αυτος ειδε το κινητο, κυριως στην αναμονη της αναισθησιας...

ευτυχώς που πήγες μόνο για ράμματα αλλιώς παίζει αντί για φακελάκι να σου ζήταγε το κινητό!

#3115   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:43

Update: οι << πραγματικές >> λίστες παραλαβής άνοιξαν, προφανώς δεν μπορώ να πω περισσότερα , οποίοι έχουν δικαίωμα να ειναι σε μια τέτοια λίστα ενημερώνονται απευθείας ( μιλάω για επαγγελματίες και όχι για ιδιώτες), οπότε αν δεν σας είπε κάποιος να μπει σε μια λίστα , απλά μην ψάχνει να βρει τη λίστα . Το παραπάνω το αναφέρω για ενα και μόνο λόγω , οτι πολύ σύντομα θα ειναι κοντά μας ( πρώτη ή δεύτερη εβδομάδα Νοεμβρίου)

#3116   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:43

εγω να σας πω αστειακι αφου ουτως η αλλως εκτος τοπικ ειμαστε....

μεσα στο χαμο αποφασισα σημερα να κανω ενα μερεμετι... για να μη σας τα πολυλεω βρεθηκα σε δημοσιο νοσοκομειο να κανω 4 ραμματα στο χερι.

μπαινω μεσα σαν πανι το χρωμα... αφηνω το κινητο μου (5) στο γραφειο να μη το κανω μεσα στα αιματα, κ με ρωταει ο νεαρος χειρουργος...

το 5; αληθεια ρε φιλε το 5; Μπορω να το δω λιγο; Βαζεις κωδικο ξεκλειδωματος;

εγω αιμοραγω ταυτοχρονα...

του λεω θες να κανεις τα ραμματα κ να στο δωσω 15 λεπτα μετα να ηρεμισεις; κ απανταει πρωτα θα το δω αλλιως ραμματα δεν εχει...

τελικα και ραμματα εκανα κ αυτος ειδε το κινητο, κυριως στην αναμονη της αναισθησιας...


ελα ενταξει πες οτι το εβγαλες απο το μυαλο σου αυτο γιατι δεν υπαρχει πουθενα!!!

το 5? το 5 ειναι αυτο? χαχχαχαχχαχαχαχα

#3117   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:03

παντως που ρωτησα σε γερμανο σημερα εδω στην αλεξ/πολη μου ειπανε πως δε ξερουν ποτε θα ερθει και μετα μου λεει....το θεμα ειναι ποτε θα ερθει αλεξ/πολη και οχι ελλαδα γιατι μου λεει σε βλεπω να το περνεις μετα απο κανα μηνα απο την επισημη εισαγωγη του στην ελλαδα... ααα και κρατησεις η προκρατησεις οπως ειπανε μερικοι οτι κανανε εμενα μου ειπανε πως δεν γινονται....! και συγκεκριμενα η απαντηση τους ηταν ¨πως θα κρατησουμε μια συσκευη που ουτε καν υπαρχει !!!¨

#3118   Kostinios

Kostinios

    iPH Enthousiast

  • 362 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:16

Ρε δεν αντεχω αλλο λεμεεεεεεεε. Αι στο διαολο πιαααααααα. Ποτε θα ερθειιιιιιιιι. <br />Εμενα ουτε φιδακι δεν εχειιιιιι. Θελω την δοση μουυυυυυ

Τελευταία επεξεργασία από: Kostinios, 16/10/2012 - 22:18


#3119   SteveWho

SteveWho

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:20

ελα ντε; δεν παει αλλο με το x10mini που εχω! ποσες ρομ να περασω για να τις τεσταρω και να περασει και ο χρονος μου; εχει κι αυτο τα θεματα του, εχει αρχισει να κολλαει πολυ και καθε πρωι του λεω κανε υπομονη, σε λιγες μερες ερχεται το νεο iphone και θα μπορεσεις να ξεκουραστεις στο συρταρι... ποσο ομως;

Τελευταία επεξεργασία από: SteveWho, 16/10/2012 - 22:20


#3120   phoenix

phoenix

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:27

Update: οι << πραγματικές >> λίστες παραλαβής άνοιξαν, προφανώς δεν μπορώ να πω περισσότερα , οποίοι έχουν δικαίωμα να ειναι σε μια τέτοια λίστα ενημερώνονται απευθείας ( μιλάω για επαγγελματίες και όχι για ιδιώτες), οπότε αν δεν σας είπε κάποιος να μπει σε μια λίστα , απλά μην ψάχνει να βρει τη λίστα . Το παραπάνω το αναφέρω για ενα και μόνο λόγω , οτι πολύ σύντομα θα ειναι κοντά μας ( πρώτη ή δεύτερη εβδομάδα Νοεμβρίου)


θα μπορούσες να μας εξηγήσεις τι εννοείς? τουλάχιστον εγώ δεν κατάλαβα. συγνώμη
αναφέρεσαι σε εταιρικούς πελάτες? σε κεντρικά καταστήματα και φραντσαιζ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)