Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3526   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:23

Αυτες ειναι οι τιμες φιλε μου κατα 99.9%.

Το ξέρω. Δεν περίμενα λιγότερα. Απλά περίμενα κάτι επίσημο σήμερα και φαίνεται πως δεν θα υπάρξει. Πλήρης μυστικοπάθεια από όλες τις εταιρίες. Τουλάχιστο με την ανακοίνωση των επίσημων τιμών θα ευελπιστούμε πως είμαστε κοντά στην άφιξη.

Τελευταία επεξεργασία από: kakoskm, 18/10/2012 - 11:25


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3527   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:24

Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έφτασαν συσκευές στην Ελλάδα... δεν υπάρχει μέχρι τώρα καμιά επίσημη ενημέρωση από τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας!
Αν κάποια από τα παιδιά εδώ μέσα, δουλεύουν κάπου ανάλογα και μπορούν να έχουν ασφαλή νέα, ας μας ενημερώσουν!

dream21 έχουμε κανένα νέο από την Wind;

Τελευταία επεξεργασία από: ipacbros, 18/10/2012 - 11:28


#3528 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:29

βασικα... ο όμιλος Multirama, Public, Getitnow.gr ειναι εταιρείες του κ. Γερμανού! όχι των καταστημάτων Γερμανός αλλά του ίδιου του κυριού Γερμανού.

Πρόσφατα λοιπόν ο αγαπητός κύριος Γερμανός εξαγόρασε μέσω των παραπάνω εταιρειών του την εταιρεία Wind οπότε και όλα του τα παραπάνω καταστήματα είναι ουσιαστικά και πωλήτές του δικτύου και αντίστοιχα εισαγωγέας τηλεφώνων...

ΑΡΑ.... ουσιαστικά ο carrier σου εδωσε την απάντηση...

Αυτά

Φιλε psab αυτη ειναι η πρωσοπικη σου αποψη και φυσικα τι σεβομαι! Ακου τωρα και τι δικη μου σε παρακαλω...
Ολα αυτα που μου λες τα γνωριζω ηδη και για αυτο το λογο πηγα αμεσως στο της wind που ειναι οτι πιο επισημο και δεν υπηρχε τιποτε ! !

Επιπλεον , το οτι γνωριζουμε εμεις αυτες τις λςπτομερειες δεν σημαινει οτι τις γνωριζει και ολος ο κοσμος!!

3ων carrier και εισαγωγεας δεν ειναι μονο η wind οπως και εγω αναφερομενος στα μουλτιραμα δεν εννοεισα ΜΟΝΟ ΤΗ WIND. γιατι δε δωσανε και τα παμπλικ τοτε τιμη στο σαιτ τους εφοων ειναι στον ιδιο ομιλο οπως επισης και γιατι σε κεντρικα καταστηματα germanos δεν γνωριζουν ακομη τιποτε απολητως??

Οπως βλεπεις λοιπον δεν ημουν και τοσο αστοχος!! φιλικα παντα :)

Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έφτασαν συσκευές στην Ελλάδα... δεν υπάρχει μέχρι τώρα καμιά επίσημη ενημέρωση από τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας!
Αν κάποια από τα παιδιά εδώ μέσα, δουλεύουν κάπου ανάλογα και μπορούν να έχουν ασφαλή νέα, ας μας ενημερώσουν!

dream21 έχουμε κανένα νέο από την Wind;

Το οτι εφτασαν συσκευες στην Ελλαδα ειναι σιγουρο φιλε μου?? και αν ναι απο ποιον παροχο??

#3529   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:31

Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έφτασαν συσκευές στην Ελλάδα... δεν υπάρχει μέχρι τώρα καμιά επίσημη ενημέρωση από τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας!
Αν κάποια από τα παιδιά εδώ μέσα, δουλεύουν κάπου ανάλογα και μπορούν να έχουν ασφαλή νέα, ας μας ενημερώσουν!

dream21 έχουμε κανένα νέο από την Wind;


Στην cosmote όλοι στα καταστήματα (και οι από πάνω τους) έχουν ενημέρωση για 2 Νοέμβρη (ΠΟΛΥ έγκυρη πηγή). Αν αλλάξει (πάλι) κάτι μέχρι τότε, αυτό δεν το ξέρει κανένας.

#3530   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:35

Απο 12/10 εχω γραψει για 02/11!!!
Μακαρι να κανω λαθος και να ερθει πιο νωρις αλλα δεν το βλεπω

#3531   iliaspot

iliaspot

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:36

Τιποτα η Vodafone http://www.vodafone.gr/portal/iPhone

Τιποτα η Cosmote http://www.cosmote.g...P00-CP00-CP190#

Τιποτα και η Wind http://www.wind.com....ufacturer=Apple

#3532   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:37

Φιλε psab αυτη ειναι η πρωσοπικη σου αποψη και φυσικα τι σεβομαι! Ακου τωρα και τι δικη μου σε παρακαλω...
Ολα αυτα που μου λες τα γνωριζω ηδη και για αυτο το λογο πηγα αμεσως στο της wind που ειναι οτι πιο επισημο και δεν υπηρχε τιποτε ! !

Επιπλεον , το οτι γνωριζουμε εμεις αυτες τις λςπτομερειες δεν σημαινει οτι τις γνωριζει και ολος ο κοσμος!!

3ων carrier και εισαγωγεας δεν ειναι μονο η wind οπως και εγω αναφερομενος στα μουλτιραμα δεν εννοεισα ΜΟΝΟ ΤΗ WIND. γιατι δε δωσανε και τα παμπλικ τοτε τιμη στο σαιτ τους εφοων ειναι στον ιδιο ομιλο οπως επισης και γιατι σε κεντρικα καταστηματα germanos δεν γνωριζουν ακομη τιποτε απολητως??

Οπως βλεπεις λοιπον δεν ημουν και τοσο αστοχος!! φιλικα παντα :)

Το οτι εφτασαν συσκευες στην Ελλαδα ειναι σιγουρο φιλε μου?? και αν ναι απο ποιον παροχο??


Το σίγουρο, να το επιβεβαιώσουν τα παιδιά που πριν μερικές ημέρες είπαν εδώ μέσα, ότι έφτασαν συσκευές στην Ελλάδα!
Πάντως αφίσες στάλθηκαν στο δίκτυο καταστημάτων Γερμανός και Vodafone!

#3533   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:38

Τιποτα η Vodafone http://www.vodafone.gr/portal/iPhone

Τιποτα η Cosmote http://www.cosmote.g...P00-CP00-CP190#

Τιποτα και η Wind http://www.wind.com....ufacturer=Apple

Το περίεργο θα ήταν να είχαν νεότερα.. :lol:

#3534   Ace

Ace

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Twitter:@IliastheaAceee
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:43

Τι περιεργο.......δεν θα μαθουμε ποτε το πιστευω.....το 19 φανταζει ενα καταστραμενο ονειρο....

#3535 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:51

Εβαλα κ εγω αφισα ρε στο μαγαζι ... ερχεταιιιιιιιιιιιιιι ... πηγα κ εγω μεχρι την γωνια να δω αν ερχεται αλλα τπτ :(

Φίλε Nark3s μιας και ειναι η δουλεια σου, μπορεις να αμας ενημερωσεις για τυχον νεωτερα και για αυτα που λεγονται περι συσκευων και ημερομηνιων??

#3536   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:51

παιδιά αυτές είναι οι τιμές ...καλώς - κακώς....οπότε προετοιμαστείτε ψιχο-οικονομικά !!!

#3537   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2012 - 11:56

Τι περιεργο.......δεν θα μαθουμε ποτε το πιστευω.....το 19 φανταζει ενα καταστραμενο ονειρο....


To 19/10 ναι δεν παίζει πια, πάμε για 26/10, με πολλές ελπίδες για 2/11.
Αλλά έτσι δεν γίνεται, θα πρέπει οι πάροχοι (3) να δώσουν μία επίσημη ενημέρωση άμεσα!

#3538   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.827 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/10/2012 - 12:03

καλα χριστουγεννα http://www.newsbeast...i-tou-iphone-5/

#3539   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/10/2012 - 12:13

Ενημερωτικά η παραγγελία έγινε πριν 5 μέρες:

Συνημμένο αρχείο  Screen Shot 2012-10-18 at 1.07.04 PM.png   24,92KB   72 λήψεις

Η τιμή είναι 600 λίρες για το 32ρι και άλλες 50 η μεταφορά, σύνολο 650 Λίρες, δλδ περίπου 800 Ευρώ.

#3540   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/10/2012 - 12:25

Δηλαδη φιλε μου, αν λαβουμε υποψιν τις τελευταιες τιμες που κυκλοφορησαν, στο 32αρι κερδισες 59€, συν το γεγονος οτι θα το παρεις πιθανον την ιδια περιοδο που θα το επαιρνες και στην Ελλαδα. Αξιζε τελικα τον κοπο ? Ακαδημαϊκα ρωταω παντα .......

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες