Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/10/2012 - 01:14

η πιο λεφτας Bασίλη :P

+1

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2012 - 07:04

H σύγκριση με κατοχή είναι τουλάχιστον άστοχη. Αυτός που έχει 1000 ευρω (μετρητά κιόλας) για ένα κινητό μόνο κακομοίρης δεν είναι.

#543   iPaid

iPaid

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Twitter:@ImVictorP
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ImVictorP

Δημοσίευση 01/10/2012 - 07:27

Βδομαδα iPhone (για την Ελλαδα) αυτή που ξημερώνει (καλό μήνα by the way). Οι περισσότεροι που είχαν ''δικούς τους'' μέσα στις εταιρείες έλεγαν πως στις 5/10 θα ξεκινήσουν ή οι προπαραγγελιες ή η διάθεση του κινητού προς τον κόσμο (οκ, αυτό δεν θα γίνει, το πιάσαμε). Άποψή μου είναι πως και καμία εξέλιξη να μην υπάρξει σε σχέση με το iPhone, αυτό και μόνο, από μόνο του θα είναι μια εξέλιξη, καθότι θα γνωρίζουμε οτι είτε πάμε για 19/10 είτε για Νοέμβριο. Εβδομάδα iPhoneGR αυτη που έρχεται, λοιπον. Υπομονή...

#544   Vapor

Vapor

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/10/2012 - 08:06

To τηλέφωνο θα είναι διαθέσιμο μέσα στον Οκτώβριο,άκουσα διαφήμιση της Vodafobe στο ραδιόφωνο,σε εκπομπή.

#545   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2012 - 08:20

Εδω στην Γερμανία έχει 679€+ 30€ μετρό πανε έλα Φρανκφούρτη +30-50€ κούριερ ασφαλισμενο, δεν θα βγάλεις και κανά 60-100€ η για την ψυχή της μάνα σου θα τρεχεις?
Κάπως έτσι τις κόβω αυτές τις αγγελίες, υπάρχουν και ψώνια που προκειμένου να πάρουν iPhone τα σκάνε.
Οπότε μην κατηγορουμέ άδικα, κάθε πράμα στο καιρο του, όταν έρθει θα το πάρετε βρε λεβέντες, αν το θελεται τώρα σκάστε τα για να ποσταρετε ότι το πήρατε.

#546   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/10/2012 - 09:11

Βδομαδα iPhone (για την Ελλαδα) αυτή που ξημερώνει (καλό μήνα by the way). Οι περισσότεροι που είχαν ''δικούς τους'' μέσα στις εταιρείες έλεγαν πως στις 5/10 θα ξεκινήσουν ή οι προπαραγγελιες ή η διάθεση του κινητού προς τον κόσμο (οκ, αυτό δεν θα γίνει, το πιάσαμε). Άποψή μου είναι πως και καμία εξέλιξη να μην υπάρξει σε σχέση με το iPhone, αυτό και μόνο, από μόνο του θα είναι μια εξέλιξη, καθότι θα γνωρίζουμε οτι είτε πάμε για 19/10 είτε για Νοέμβριο. Εβδομάδα iPhoneGR αυτη που έρχεται, λοιπον. Υπομονή...

Για νοεμβριο ΔΕΝ παιζει...! Αν και δεν ειπα ποτε εγω 5/10, πιστευω πως ακομα παιζει! Εσενα ΤΙ σε κανει να ποστευεις πως θα ειναι νοεμβριο? και ΤΙ σε κανει να πιστευεις πως θα ειναι 19/10...! Αν εχεις και εσυ πηγες οπως αυτοι που κραζεις πες το μας και εμας ρε φιλε να ξερουμε! Και βασικα πλεον και η βοντα και η κοσμοτε ειπανε οκτωβρη η διαθεση του... Οποτε το νοεμβρη που λες ειναι ακυρο! Μενει να δουμε ποτε τον οκτωβρη

Εδω στην Γερμανία έχει 679€+ 30€ μετρό πανε έλα Φρανκφούρτη +30-50€ κούριερ ασφαλισμενο, δεν θα βγάλεις και κανά 60-100€ η για την ψυχή της μάνα σου θα τρεχεις?
Κάπως έτσι τις κόβω αυτές τις αγγελίες, υπάρχουν και ψώνια που προκειμένου να πάρουν iPhone τα σκάνε.
Οπότε μην κατηγορουμέ άδικα, κάθε πράμα στο καιρο του, όταν έρθει θα το πάρετε βρε λεβέντες, αν το θελεται τώρα σκάστε τα για να ποσταρετε ότι το πήρατε.

Ολοι αυτοι που ποσταρανε πως το πηρανε μεχρι στιγμης ειναι ατομα που το πηρανε απο εξωτερικο απο αππλε στορ, κανεις μεχρι στιγμης δεν ποσταρε πως πηρε μηλοφωνο 5αρι απο αγγελια 850+€

#547   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2012 - 09:12

Public cy το εχουν 949 το 16gb. Και ακουγεται πως αυτη ειναι η τιμη για Κυπρο για ολα τα καταστηματα λογω ανταγωνισμου

#548   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/10/2012 - 09:16

Και οι επισημοι resellers θα εχουν αυτη την τιμη? το μηλοφωνο 4s οταν κυκλοφορησε ποσο ειχε ξερεις?

Τελευταία επεξεργασία από: pontiaras, 01/10/2012 - 09:16


#549   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2012 - 09:24

Και οι επισημοι resellers θα εχουν αυτη την τιμη? το μηλοφωνο 4s οταν κυκλοφορησε ποσο ειχε ξερεις?

Και οι επισημοι resellers θα εχουν αυτη την τιμη? το μηλοφωνο 4s οταν κυκλοφορησε ποσο ειχε ξερεις?

Ειχα προκρατησει το 16gb απο ΜΤΝ cy εδω και μια βδοΜαδα. Μου ειπαν πως το υπολογιζουν απο 700-800 ευρω. Παρασκευη το εφερε στοκ για πωλησεις το public cy. Το εχουν στα 949 ευρω! Πηρα την ΜΤΝ και μου ειπαν πως δυστυχως καπου εκει θα ειναι και η δικη τους τιμη. Και ειλιΚρινα κανω δευτερες σκεψεις τωρα

Και οι επισημοι resellers θα εχουν αυτη την τιμη? το μηλοφωνο 4s οταν κυκλοφορησε ποσο ειχε ξερεις?

Το 4s ειχε 749. Τωρα εχει 649. Μαλλον για να φυγουν τα στοκ. Περυσι δεν πηραμε 4s και μειναμε με το 4 για να παρουμε το ανανεωμενο 5 και φετος ψαχνουν ολοι να μας τα παρουν κανονικα. Δεν θελω να παρω το s3 αλλα υπαρχει τρομερη διαφορα στη τιμη

#550   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/10/2012 - 09:27

Εγω βασικα θα ξαφνιαζομουν εαν στη κυπρο ειχε 700 η εστω 800! Το περιμενα για παραπανω

Και μια εταιρια οπως τα public δεν νομιζω να εκανε τετοιο ατοπημα στη τιμη...!

#551   iPaid

iPaid

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Twitter:@ImVictorP
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ImVictorP

Δημοσίευση 01/10/2012 - 09:31

Για νοεμβριο ΔΕΝ παιζει...! Αν και δεν ειπα ποτε εγω 5/10, πιστευω πως ακομα παιζει! Εσενα ΤΙ σε κανει να ποστευεις πως θα ειναι νοεμβριο? και ΤΙ σε κανει να πιστευεις πως θα ειναι 19/10...! Αν εχεις και εσυ πηγες οπως αυτοι που κραζεις πες το μας και εμας ρε φιλε να ξερουμε! Και βασικα πλεον και η βοντα και η κοσμοτε ειπανε οκτωβρη η διαθεση του... Οποτε το νοεμβρη που λες ειναι ακυρο! Μενει να δουμε ποτε τον οκτωβρη


Συγγνώμη αν άφησα να εννοηθεί οτι κράζω, αλλα δεν προσπάθησα να κάνω κατι τέτοιο... απλά ανέφερα οτι σύμφωνα με τις πηγές αρκετών παιδιών εδώ μέσα αυτή η εβδομάδα θα κρίνει πολλά. Τώρα, αυτό που με κάνει να πιστεύω στις 19/10 (αν δεν γινει κατι μεχρι την Παρασκευη) είναι, επισης, οι πληροφορίες που αντλώ από το φορουμ και μόνο. Οσο για τον Νοεμβριο η λογική μου είναι απλή: αν δεν έχει υπάρξει έστω και μια ανακοίνωση μέχρι τις 19/10 τοτε λογικά θα παμε για Νοεμβριο. Το σεναριο του Νοεμριου το εχω αποκλείσει και εγω προ πολλού απο το κεφάλι μου, αλλά ήρθε ως φυσική συνέχεια του σκεπτικού μου.

#552   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/10/2012 - 12:15

Πήγα πριν λίγο να πληρώσω το λογαρισμό μου στη Vodafone και τους ρώτησα αν ξέρουμε κυκλοφορία. Μου είπαν δεν έχουν επίσημη ανακοίνωση ακόμα. Τους ρώτησα για προπαραγγελία. Μου είπαν επισήμως δεν γίνεται, αλλά εμείς σαν κατάστημα έχουν ξεκινήσει. Έκανα προπαραγγελία και μου είπαν μόλις ανοίξουν οι προπαραγγελίες θα προωθήσουμε επιτόπου τη δικιά σας. :)
Οπότε πιστεύω πως θα το έχω τη 1η μέρα.

#553   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/10/2012 - 12:23

Πήγα πριν λίγο να πληρώσω το λογαρισμό μου στη Vodafone και τους ρώτησα αν ξέρουμε κυκλοφορία. Μου είπαν δεν έχουν επίσημη ανακοίνωση ακόμα. Τους ρώτησα για προπαραγγελία. Μου είπαν επισήμως δεν γίνεται, αλλά εμείς σαν κατάστημα έχουν ξεκινήσει. Έκανα προπαραγγελία και μου είπαν μόλις ανοίξουν οι προπαραγγελίες θα προωθήσουμε επιτόπου τη δικιά σας. :)
Οπότε πιστεύω πως θα το έχω τη 1η μέρα.

ναι ναι σιγουρα θα το εχεις πρωτη μερα....αρχες του νεου ετους!!!χαχαχαχα!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#554   frank44

frank44

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/10/2012 - 12:25

Πήγα πριν λίγο να πληρώσω το λογαρισμό μου στη Vodafone και τους ρώτησα αν ξέρουμε κυκλοφορία. Μου είπαν δεν έχουν επίσημη ανακοίνωση ακόμα. Τους ρώτησα για προπαραγγελία. Μου είπαν επισήμως δεν γίνεται, αλλά εμείς σαν κατάστημα έχουν ξεκινήσει. Έκανα προπαραγγελία και μου είπαν μόλις ανοίξουν οι προπαραγγελίες θα προωθήσουμε επιτόπου τη δικιά σας. :)
Οπότε πιστεύω πως θα το έχω τη 1η μέρα.

Σε ποιό κατάστημα vodafone?

#555   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/10/2012 - 12:30

Σε αλλο thread εδω λενε πως στον γερμανο ξερουν και τιμη και κανουν προπαραγγελειες! Τι γινετε ξερει κανεις?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 19

0 μέλη, 19 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες