Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1171 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 04/10/2012 - 13:42

Έχω επισκεφθεί το Public προσωπικά και το είδα.

Μολις μιλησα με το public Λεμεσου και με διαβεβαιωσαν πως το 949 ηταν λαθος και δεν ισχυει, ουτε το iphone 5 πωλειται ακομη και περιμενουν νεα τιμη
!! Για να ενημερωθεις και εσυ φιλε μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1172   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/10/2012 - 13:45

Μολις μιλησα με το public Λεμεσου και με διαβεβαιωσαν πως το 949 ηταν λαθος και δεν ισχυει, ουτε το iphone 5 πωλειται ακομη και περιμενουν νεα τιμη
!! Για να ενημερωθεις και εσυ φιλε μου.

Ελπίζω φίλε μου να συνετιστούν και να μας πουν λογικές τιμές. Κατάντησαν αηδία.

#1173   xarislts

xarislts

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Twitter:@xarislts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:xaris_lts

Δημοσίευση 04/10/2012 - 13:52

Αποκλείεται να το πουλάνε 999 μα 600 κάνει Ελβετία αν είναι πάω να το πάρω από εκεί να κάνω και το ταξιδάκι μου και παίζει να μου βγει πιο φτηνά


Χρηστο, αν πας ταξιδακι στην Ελβετια παρε και για μενα ενα... ;-)

#1174   argyDis

argyDis

    iPH User

  • 194 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2012 - 14:12

Χρηστο, αν πας ταξιδακι στην Ελβετια παρε και για μενα ενα... ;-)

Εγω εχω παραγγειλει απο συγγενη να μου φερει απο Ελβετια. Δεν υπαρχουν διαθεσιμα ομως...

#1175   thachri

thachri

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Twitter:@ThanosChristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 04/10/2012 - 14:17

παιδιά καλησπέρα συγγνώμη για την άκυρη ερώτηση αλλά σας βρήκα όλους μαζεμένους εδώ και είπα να ρωτήσω...στις 18 Σεπτεμβρίου έκανα παραγγελία ένα iphone 5 απο το online apple store της Αγγλίας και από εκείνη την ημέρα έχει μείνει σε κατάσταση processing. Είδα επίσης ότι δεν έχουν δεσμευτεί καν τα χρήματα από τη κάρτα. ημερομηνία παράδοσης μου δίνει 10-16 October. Είναι λογικό ή να πάρω τηλέφωνο?

Όσο για το θέμα που συζητάτε εγώ ρώτησα φίλο που έχει κατάστημα Γερμανού και μου είπε ότι κατά 70%-80% ξεκινάνε 19/10 και ότι όλα είναι θέμα αποθεμάτων..!!

#1176 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 04/10/2012 - 14:22

παιδιά καλησπέρα συγγνώμη για την άκυρη ερώτηση αλλά σας βρήκα όλους μαζεμένους εδώ και είπα να ρωτήσω...στις 18 Σεπτεμβρίου έκανα παραγγελία ένα iphone 5 απο το online apple store της Αγγλίας και από εκείνη την ημέρα έχει μείνει σε κατάσταση processing. Είδα επίσης ότι δεν έχουν δεσμευτεί καν τα χρήματα από τη κάρτα. ημερομηνία παράδοσης μου δίνει 10-16 October. Είναι λογικό ή να πάρω τηλέφωνο?

Όσο για το θέμα που συζητάτε εγώ ρώτησα φίλο που έχει κατάστημα Γερμανού και μου είπε ότι κατά 70%-80% ξεκινάνε 19/10 και ότι όλα είναι θέμα αποθεμάτων..!!

Να τηλεφωνησεις φιλε μου για να ξερεις τι σου γινεται και ποτε να το περιμενεις!!

#1177   thachri

thachri

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Twitter:@ThanosChristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 04/10/2012 - 14:44

παιδιά μίλησα με Αγγλία για το δικό μου 5άρι που περιμένω αλλά ρώτησα αν ξέρουν και κάτι για Ελλάδα (μη ρωτήσετε από που και ως πού να ξέρουν στην Αγγλία τι θα γίνει με την Ελλάδα. έτσι μου ήρθε και ρώτησα) μου είπαν πως επειδή υπάρχει πραγματικά τεράστια ζήτηση του κινητού παγκοσμίως (φανταστείτε ότι πάνω στη συζήτηση μου είπε ότι το πιο πιθανό είναι το δικό μου που το έκανα παραγγελία στις 18/09 κατασκευάζεται αυτές τις μέρες) πρώτα περιμένουν να χαλαρώσουν λίγο τα πράγματα στις χώρες που ήταν στο 1st wave και μετά να δώσουν διαθεσιμότητα στα επόμενα wave που είναι και η Ελλάδα.

#1178   wpgreece

wpgreece

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα

Δημοσίευση 04/10/2012 - 14:52

200 πάνω 200 κάτω δε λέει και πολλά :D .Πως κάνετε έτσι;

#1179   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/10/2012 - 15:02

παιδιά μίλησα με Αγγλία για το δικό μου 5άρι που περιμένω αλλά ρώτησα αν ξέρουν και κάτι για Ελλάδα (μη ρωτήσετε από που και ως πού να ξέρουν στην Αγγλία τι θα γίνει με την Ελλάδα. έτσι μου ήρθε και ρώτησα) μου είπαν πως επειδή υπάρχει πραγματικά τεράστια ζήτηση του κινητού παγκοσμίως (φανταστείτε ότι πάνω στη συζήτηση μου είπε ότι το πιο πιθανό είναι το δικό μου που το έκανα παραγγελία στις 18/09 κατασκευάζεται αυτές τις μέρες) πρώτα περιμένουν να χαλαρώσουν λίγο τα πράγματα στις χώρες που ήταν στο 1st wave και μετά να δώσουν διαθεσιμότητα στα επόμενα wave που είναι και η Ελλάδα.


Του Αγίου Φανούρη ανίμερα... Φτιάξτε και πίτα ...χαχαχα!!!

#1180   Panosdj

Panosdj

    iPH User

  • PipPip
  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/10/2012 - 15:09

Τωρα αλλαζουμε θεμα αλλα το παιδι εδω πουλαει 5αρια στα 850, οποιος θελει επικοινωνει μαζι του

http://www.insomnia....-5-white-16-gb/

#1181   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/10/2012 - 15:09

Ανακοινώθηκε σήμερα η επίσημη τιμή στην ΜΤΝ Κύπρου. 999 ευρώ χωρίς συμβόλαιο το 16gb. Με 18 μήνες συμβόλαιο στο δίνουν 639, και τα υπόλοιπα στα κάνουν δώσεις των 20 ευρώ. Διάθεση την επόμενη βδομάδα.


Εάν βγάλουν τέτοια τιμή, εάν λέω.. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ S3 μόνο και μόνο για το γαμώτο...!!! Εάν δεν έχει την ίδια τιμή όπως είχαν πει στην παρουσίαση, να περάσουν να τους δώσω και άλλα ΤΡΙΑ να τα κάνουν δώρο στον μάγειρα Cook... :)! Αυτά......

#1182   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2012 - 15:10

200 πάνω 200 κάτω δε λέει και πολλά :D .Πως κάνετε έτσι;


Φωτιά στα μαγαζιά που το κάνουν αυτό! Ιδιαίτερα στις αλυσίδες, που δεν το περίμενα! Αυτοί είναι ικανοί να μη το φέρουν εάν δεν ξεπουλήσουν αυτά που έχουν ήδη....
Είναι για πολλές κλοτσιές οι μάγκες.

#1183   iliaspot

iliaspot

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/10/2012 - 15:12

παιδιά καλησπέρα συγγνώμη για την άκυρη ερώτηση αλλά σας βρήκα όλους μαζεμένους εδώ και είπα να ρωτήσω...στις 18 Σεπτεμβρίου έκανα παραγγελία ένα iphone 5 απο το online apple store της Αγγλίας και από εκείνη την ημέρα έχει μείνει σε κατάσταση processing. Είδα επίσης ότι δεν έχουν δεσμευτεί καν τα χρήματα από τη κάρτα. ημερομηνία παράδοσης μου δίνει 10-16 October. Είναι λογικό ή να πάρω τηλέφωνο?

Όσο για το θέμα που συζητάτε εγώ ρώτησα φίλο που έχει κατάστημα Γερμανού και μου είπε ότι κατά 70%-80% ξεκινάνε 19/10 και ότι όλα είναι θέμα αποθεμάτων..!!


Συγνωμη φιλε εγω εχω κανει προπαραγγελια απο Αγγλια απο την πρωτη μερα 14/9 40 λεπτα μετα την εναρξη παραγγελιων.. Και μου εχουν δωσει ημερομηνια 2/10 - 8/10 πως γινεται και σου εχουν δωσει 10-18 :S .Και δεν το εχω παρει ακομα κιολάς. Και ουτε εχω νεοτερο απορολο που εχουμε παρει 10 τηλεφωνα

#1184   thachri

thachri

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Twitter:@ThanosChristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 04/10/2012 - 15:15

Συγνωμη φιλε εγω εχω κανει προπαραγγελια απο Αγγλια απο την πρωτη μερα 14/9 40 λεπτα μετα την εναρξη παραγγελιων.. Και μου εχουν δωσει ημερομηνια 2/10 - 8/10 πως γινεται και σου εχουν δωσει 10-18 :S .Και δεν το εχω παρει ακομα κιολάς. Και ουτε εχω νεοτερο απορολο που εχουμε παρει 10 τηλεφωνα

φίλε μου τι να σου πω εγώ που πήρα πριν λίγο μου είπαν ότι σε 2-3 μέρες θα μου έρθει η απόδειξη σε mail μαζί με trucking number κλπ κλπ.

#1185   iliaspot

iliaspot

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/10/2012 - 15:18

Και εμεις πηραμε πριν απο 10 λεπτα και εφαγαν κατσαδιασμα επειδη δεν υπαρχει καμια πληροφορισει

+τωρα το order status δεν δουλευει.Για να μπορουμε να τσεκαρουμε

Τελευταία επεξεργασία από: iliaspot, 04/10/2012 - 15:19


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 19

0 μέλη, 19 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες