Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1276   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2012 - 09:28

Ρε μπας και εχουν βαλει το χερι τους και εδω οι τροικανοι?:D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1277   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 05/10/2012 - 09:41

ρε παιδια ειναι σοβαρο, μπορει καποιος να το ψαξει το θεμα, λιστα με παροχους εχουμε να δουμε αν ειναι κοσμοτε μεσα,

#1278   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/10/2012 - 09:50

Λύθηκε το θέμα. Προπαραγγελίες πλέον από δω και πέρα στη διεύθυνση
Οικία Santa Claus
Ροβανιέμι, πλησίον Βορείου Πόλου
υπ'όψιν κου Αγίου Βασιλείου...

#1279   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 05/10/2012 - 09:59

Πάντως Κύπρο ξεκίνησαν εδώ και 1 - 2 βδομάδες προπαραγγελίες και απ' ότι μας είπαν θα το χουν σύντομα. Λογικά αυτό έπρεπε να ισχύει και για Ελλάδα.

#1280   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 05/10/2012 - 10:09

εαν δεν καλυψουν τον χαμο που γινεται εξω..ψιχουλα θα στειλουν ελλαδα απο συσκευες εαν στειλουν βεβαιως.

#1281   iPaid

iPaid

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Twitter:@ImVictorP
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ImVictorP

Δημοσίευση 05/10/2012 - 10:12

http://senseiphone.com/iphone-5-release-date-countries-worldwide-09124718/

Αυτο το αρθρο ισχυει???


Ισχυει, αλλα αυτο που θελει να πει το αρθρο ειναι οτι μεχρι τον Δεκεμβριο θα το εχουν ολες οι παραπανω χωρες. Υπογραμμιζω "ΜΕΧΡΙ", όχι "ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ", αυτο σημαίνει οτι και αύριο, που λέει ο λογος, το κινητο μπορει να ειναι στην Ελλάδα.

#1282   terminator

terminator

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2012 - 10:46

Το πρωί άκουγα ραδιόφωνο και μία (ξανθιά πολύ γνωστή παρουσιάστρια (Νάντια Μπο**ε λεγεται) ανάφερε πως το Iphone 5 έχει έρθει στην Ελλάδα απο την Vodaf*** και πως εαν θελουμε να το πιασουμε στα χέρια μας - να το επεξεργαστούμε ή ακόμη και να το αγοράσουμε να πάμε απο κάποιο κατάστημα.
Καλά πως ανακοινώνουν τέτοια πράγματα?
Θα πάει κάποιος ,που δεν γνωρίζει σχετικά , σε καποιο καταστημα και θα του λένε έλα σε 1 μήνα (αυτο επίσης μου είπαν στο Πλαι*** οταν τους ρωτησα ποτε θα το εχουν στο καταστημα να το δω απο κοντα)

#1283   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 05/10/2012 - 10:48

αμα το παρουμε με την λογικη τοτε το δεκεμβρη θα ερθει "κανονικα" διοτι και τον οκτωβρη να ερθει κομματια δε θα υπαρχουν οποτε ο μισος και παραπανω κοσμος θα περιμενει 2-3 μηνες οποτε να η απαντηση σου...γινεται χαμος στο εξωτερικο εμας θα κοιταξουν;;;;;;;; ρωτω

Το πρωί άκουγα ραδιόφωνο και μία (ξανθιά πολύ γνωστή παρουσιάστρια (Νάντια Μπο**ε λεγεται) ανάφερε πως το Iphone 5 έχει έρθει στην Ελλάδα απο την Vodaf*** και πως εαν θελουμε να το πιασουμε στα χέρια μας - να το επεξεργαστούμε ή ακόμη και να το αγοράσουμε να πάμε απο κάποιο κατάστημα.
Καλά πως ανακοινώνουν τέτοια πράγματα?
Θα πάει κάποιος ,που δεν γνωρίζει σχετικά , σε καποιο καταστημα και θα του λένε έλα σε 1 μήνα (αυτο επίσης μου είπαν στο Πλαι*** οταν τους ρωτησα ποτε θα το εχουν στο καταστημα να το δω απο κοντα)


πως θα γινει να πιασουμε την μπουλε στα χερια μας;;;; B) B) B)

#1284   iEfthimios

iEfthimios

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 05/10/2012 - 10:54

http://9to5mac.com/2...tional-rollout/

#1285   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 05/10/2012 - 11:04

http://9to5mac.com/2...tional-rollout/


lol 500 τεμαχια στην ιρλανδια

#1286   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 05/10/2012 - 11:19

Το πρωί άκουγα ραδιόφωνο και μία (ξανθιά πολύ γνωστή παρουσιάστρια (Νάντια Μπο**ε λεγεται) ανάφερε πως το Iphone 5 έχει έρθει στην Ελλάδα απο την Vodaf*** και πως εαν θελουμε να το πιασουμε στα χέρια μας - να το επεξεργαστούμε ή ακόμη και να το αγοράσουμε να πάμε απο κάποιο κατάστημα.
Καλά πως ανακοινώνουν τέτοια πράγματα?
Θα πάει κάποιος ,που δεν γνωρίζει σχετικά , σε καποιο καταστημα και θα του λένε έλα σε 1 μήνα (αυτο επίσης μου είπαν στο Πλαι*** οταν τους ρωτησα ποτε θα το εχουν στο καταστημα να το δω απο κοντα)

κατι παρομοιο ακουσα και γω απο εναν αλλο σταθμο, αλλα για την cosmote.

προφανως παιδια ετοιμαζονται να παραλαβουν 5αρια και ξεκινανε τη διαφιμηση για να το γνωρισει ο κοσμος.

#1287   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/10/2012 - 12:31

Τι ακριβως ακουσατε?
Οτι ερχετε συντομα ή εχουν ηδη λιστες?

#1288   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 05/10/2012 - 12:44

εγω αν και χτες αλλα μου ειπαν σημερα παλι πηρα στο 13830 και μου το γυρισαν παλι.δεν ξερω ρε παιδια.ουτως η΄αλλως εδω στην ελλαδα ξερετε τι επικρατει.προχειροσυνη,μπαχαλο,και γενικα ουγκαντα. να μου πεις εδω στα σημαντικοτερα προβληματα ολων μας...μισθους συνταξεις και δεν ξερουμε τι γινετε θες να μαθεις για το iphone;σωστα...εγω δυστυχως επι του θεματος νομιζω οτι δεν θα ερθει πριν τον νοεμβριο.και για να μην τρεξουν ολοι να το παραγγειλουν απεξω και ρουφηξουν ενα μεγαλο κ@υλι οι εταιρειες λενε σιγουρα μεσα στον οκτωμβρη αλλα δεν εχουμε αλλη ενημερωση κατι πιο επισημο.καταλαβατε;ειναι το πιο πιθανο σεναριο.και προσπαθουν να το κρατησουν με νυχια και με δοντια.δειτε εδω ποσοι θελουμε να το παρουμε,με 700 ευρω ο καθενας μιλαμε για τρελο νουμερο και φυσικα θελουν να το κερδισουν οι εταιρειες και αυτο παλευουν.αλλα με μεγαλη αποτυχια.

οσο για τις λιστες....χμμμ....για γελια...εδω του σδοε οι λιστες χαθηκαν...θυμηθειτε ολοι εσεις που δωσατε ονομα στις λιστες οτι ελαχιστοι θα το παρετε απο τους πρωτους...05/10 ωρα 1:44μμ.....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1289   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/10/2012 - 12:45

εγω αν και χτες αλλα μου ειπαν σημερα παλι πηρα στο 13830 και μου το γυρισαν παλι.δεν ξερω ρε παιδια.ουτως η΄αλλως εδω στην ελλαδα ξερετε τι επικρατει.προχειροσυνη,μπαχαλο,και γενικα ουγκαντα. να μου πεις εδω στα σημαντικοτερα προβληματα ολων μας...μισθους συνταξεις και δεν ξερουμε τι γινετε θες να μαθεις για το iphone;σωστα...εγω δυστυχως επι του θεματος νομιζω οτι δεν θα ερθει πριν τον νοεμβριο.και για να μην τρεξουν ολοι να το παραγγειλουν απεξω και ρουφηξουν ενα μεγαλο κ@υλι οι εταιρειες λενε σιγουρα μεσα στον οκτωμβρη αλλα δεν εχουμε αλλη ενημερωση κατι πιο επισημο.καταλαβατε;ειναι το πιο πιθανο σεναριο.και προσπαθουν να το κρατησουν με νυχια και με δοντια.δειτε εδω ποσοι θελουμε να το παρουμε,με 700 ευρω ο καθενας μιλαμε για τρελο νουμερο και φυσικα θελουν να το κερδισουν οι εταιρειες και αυτο παλευουν.αλλα με μεγαλη αποτυχια.

Αυτο φιλε δεν παιζει με τιποτα. Σιγα μη στηριζονται οι εταιρειες σε 150 φανατικους ανυπομονους πελατες...

#1290   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/10/2012 - 12:46

Εγώ πάντως που ρώτησα στη voda μου είπαν μέσα στον Οκτώβρη θα το έχουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 34

0 μέλη, 34 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες