Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ARGONAYTIS: App free... Είμαστε πλέον και στο AppStore


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 21/09/2012 - 21:05

Αυτο που σου ζητησαν απο τη σελιδα που εφτιαξες την εφαρμογη δεν το ξεκαθαριζαν απο την αρχη; Γιατι αλλιως ειναι για καταγγελία!

μου έλεγαν ότι είναι δωρεάν και αν θέλω περισσότερα εργαλεία να την αναβαθμίσω αλλά εγώ χρησιμοποίησα τα δωρεάν και όταν τους έστειλα τον σύνδεσμο του appstore μου έβαλαν όριο 500 dowloads κάτι που φυσικά το ξεπέρασα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 21/09/2012 - 21:16

να και το site

Συνημμένα αρχεία



#33   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 21/09/2012 - 21:23

Οσοι την κατεβασαν τουλαχιστον θα λειτουργει, η μπα..?

#34   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 21/09/2012 - 21:35

Οσοι την κατεβασαν τουλαχιστον θα λειτουργει, η μπα..?

αυτός ισχυρίζεται πως θα κλείσει την ανακατεύθυνση και θα βάλει διαφημίσεις του site και άλλες...αν κάνει κάτι τέτοιο θα την αποσύρω από το appstore θα δούμε σε 48 ώρες

#35   savvastdm

savvastdm

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2012 - 22:06

πολλα μπραβο μονο κ μονο για την προσπαθεια... προσωπικα την κατεβασα κ θα τη βαθμολογισω με 5 αστερια γιατι μου αρεσουν τετοιες εφαρμογες.. να σε καλα για το χρονο που χαλαλισες για κατι καλο..

#36   magnett

magnett

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/09/2012 - 07:09

μου έλεγαν ότι είναι δωρεάν και αν θέλω περισσότερα εργαλεία να την αναβαθμίσω αλλά εγώ χρησιμοποίησα τα δωρεάν και όταν τους έστειλα τον σύνδεσμο του appstore μου έβαλαν όριο 500 dowloads κάτι που φυσικά το ξεπέρασα

Φιλε μου η εφαρμογη είναι φτιαγμένη με την πλατφόρμα της Conduit Mobile, σωστα? Επειδη παλαιοτερα ειχα σηκώσει και εγω μια εφαρμογη για ενα φιλο μεσω αυτης της πλατφορμας, το λένε ξεκάθαρα οτι μέχρι 500 installs είναι free και για παραπάνω εχουν επι πληρωμη πακέτα. Δεν στο ανακοίνωσν ξαφνικά. Ισως να μην είδες καλά την κατηγορία "Pricing". Anyway...το "Gold Plan" με 29$/μηνα για μεχρι 5000 installs είναι καλό πακέτο. Διαφορετικα δίνεις το ένα τετερτο απο αυτα που ζητανε για το "Diamond Plan" σε ενα Ελληνα Developer να σου φτιάξει την εφαρμογη οπως την θέλεις και εχεις και unlimited installs. Μπορεις να κάνεις και έρευνα στο Freelancer για Ινδους & Κινέζους που ζητάνε ακόμα λιγότερα αλλά:
α) εκτός και αν έχουν τρελλό reputation, ποτε μην δώσεις μπροστά τα λεφτα
β) βεβαιώσου οτι μπορεις να συνενοηθείς μαζί τους γιατι τα αγγλικά τους είναι σε επίπεδο "I know England very best" (υπάρχουν και εξεραίσεις).

Τελευταία επεξεργασία από: magnett, 22/09/2012 - 07:18


#37   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:28

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές να είσαι καλά φίλε μου.
Μέχρι στιγμής μου κλείδωσαν το site να μην μπορώ να στέλνω ειδοποιήσεις (υπάρχει άλλος τρόπος?)και η εφαρμογή δουλεύει κανονικά στο AppStore και μάλιστα είναι στις 25 καλύτερες! :laugh:

#38   dadusig

dadusig

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:45

πολυ καλή προσπάθεια αν και δεν μου αρέσει το γραφικό περιβάλλον. μου φαίνεται πολυ φορτωμένο και θα το προτιμούσα πιο απλό (και minimal).

αν εχεις λίγες γνώσεις html και javascript ρίξε μια ματια στην jquery mobile και στο phonegap . Με αυτά θα μπορέσεις να στήσεις μια απλη εφαρμογή μόνος σου σχετικά εύκολα χωρις να εχεις την ανάγκη άλλων εταιρειών

#39   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 22/09/2012 - 20:50

πολυ καλή προσπάθεια αν και δεν μου αρέσει το γραφικό περιβάλλον. μου φαίνεται πολυ φορτωμένο και θα το προτιμούσα πιο απλό (και minimal).

αν εχεις λίγες γνώσεις html και javascript ρίξε μια ματια στην jquery mobile και στο phonegap . Με αυτά θα μπορέσεις να στήσεις μια απλη εφαρμογή μόνος σου σχετικά εύκολα χωρις να εχεις την ανάγκη άλλων εταιρειών

Πολύ καλό φίλε μου σε ευχαριστώ

#40   dadusig

dadusig

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 22:25

Επίσης αν θες δες και τα παρακάτω θα σε βοηθήσουν πάρα πολύ:

How to Build an RSS Reader with jQuery Mobile

RSS Reader with jQuery Mobile

Είναι αρκετα εύκολα αρκεί να καταλάβεις την γενική ιδέα...

#41   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 22/09/2012 - 23:36

Επίσης αν θες δες και τα παρακάτω θα σε βοηθήσουν πάρα πολύ:

How to Build an RSS Reader with jQuery Mobile

RSS Reader with jQuery Mobile

Είναι αρκετα εύκολα αρκεί να καταλάβεις την γενική ιδέα...

πω πω τι μου έκανες τώρα έφαγα κώλυμα πολύ χρήσιμα να σε καλά φίλε μου

#42   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 27/02/2013 - 18:05

Αναρτημένη εικόνα

Επιτέλους μετά από την χρονοβόρα διαδικασία της Apple η αναβάθμιση της εφαρμογής μου είναι διαθέσιμη και μπορείτε να την κατεβάσετε όπως πάντα δωρεάν
Όπως θα δείτε εκτός από την υποστήριξη των νέων συσκευών όπως το iphone 5 κρατώντας την γενική εικόνα και αλλάζοντας μόνο κάποιες λεπτομέρειες στην εμφάνιση προστέθηκαν πολλοί νέοι σύνδεσμοι.
Πάμε λοιπόν να σας δείξω τι νέο υπάρχει μέσα..


1)Στην πρώτη καρτέλα γράφω λίγα λόγια για το ευχαριστώ σε όλους εσάς που με στηρίζεται και αυτό για εμενα είναι η μεγαλύτερη χαρά που το χόμπι μου το μοιράζομαι με τόσο πολύ κόσμο.

2)Αμέσως μετά έχω τις αναρτήσεις του Blog που αν θέλετε τραβώντας την οθόνη προς τα κάτω όπως και στις περισσότερες ενότητες της εφαρμογής, μπορείτε να τις ανανεώνεται.

3/4)Ακολουθεί το chat και το twitter για την επικοινωνία μας

5)Το "Kids Fun" είναι μια ενότητα για τους μικρούς μας φίλους με video από κινούμενα σχέδια και αστεία.

6/7)Το Forum και ακριβώς από κάτω video για το jailbreak του iphone-ipad-ipod

B)Η ενότητα "ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΣΑΣ" είναι μια καινούργια ιδέα θέλοντας να επεμβαίνετε και εσείς την εφαρμογή βάζοντας το δικό σας χρώμα

Αναρτημένη εικόνα

9)Πιο κάτω θα βρείτε το "ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ" με τραγούδια που θα προσθέτω εγώ ανά τακτά διαστήματα που έχουν αφήσει ιστορία στην μουσική

Αναρτημένη εικόνα

10)Στην ενότητα "ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΣΑΣ" μπορείτε να βλέπετε ταινίες που εσείς διαλέγετε μέσα από την αναζήτηση

Αναρτημένη εικόνα

11)Για το "LIVE RADIO" δεν χρειάζεται να σας πω κάτι αφού μέσα εκεί θα βρείτε πολλούς και γνωστούς ραδιοφωνικούς σταθμούς

Αναρτημένη εικόνα

12)Πιο κάτω θα βρείτε 11 τηλεοπτικούς σταθμους από τα μεγαλύτερα κανάλια της χώρας και που υποστηρίζουν ζωντανή μετάδοση το πρόγραμμα.

Αναρτημένη εικόνα

13)Και στο τέλος θα βρείτε 3 σελίδες όπου μπορείτε να παίξετε εσείς και τα παιδιά σας παιχνίδια live για σκοτώσετε την ώρα σας.

Αναρτημένη εικόνα

Ας σας αφήσω όμως να την κατεβάσετε και θα περιμένω εντυπώσεις και μην διστάσετε να υποδείξετε η να προτείνεται μια ιδέα σας.
Ελπίζω πως όλοι σας θα βρείτε έναν λόγο για να κρατήσετε την εφαρμογή μόνιμα στην συσκευή σας

Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα



#43   woody

woody

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 27/02/2013 - 18:10

Thanks my friend B)

#44   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 27/02/2013 - 18:13

τη κατευαζωωωω

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#45   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 27/02/2013 - 18:47

Thanks my friend B)

τη κατευαζωωωω


Ευχαριστώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες