Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ARGONAYTIS: App free... Είμαστε πλέον και στο AppStore


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   vag8

vag8

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 08/05/2013 - 20:09

καλησπερα, ηθελα να ρωτησω στην ενοτητα επιλεξτε την ταινια σας μου ζηταει να κανω εγγραφη και να δωσω μειλ. αν το κανω μετα θα μπορω να παρακολουθησω την ταινια κανονικα κι αυτο θα ειναι δωρεαν; ευχαριστω πολυ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 09/05/2013 - 08:57

Και φτιάξτε και καμιά πιο όμορφη visual screen της app. Δείχνει/μοιάζει σαν... πειρατικό επαρχιακό κανάλι TV!
Καλοπροαίρετα το λέω, δεν κοροϊδεύω.
Και το site που το 'χω δει/τσεκάρει, μια χαρά πληροφορίες και υλικό έχει, αλλά είναι αποκρουστικό (οπτικά).

#48   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 10/05/2013 - 00:46

καλησπερα, ηθελα να ρωτησω στην ενοτητα επιλεξτε την ταινια σας μου ζηταει να κανω εγγραφη και να δωσω μειλ. αν το κανω μετα θα μπορω να παρακολουθησω την ταινια κανονικα κι αυτο θα ειναι δωρεαν; ευχαριστω πολυ!

Η ενότητα αυτήν είναι από το site "film on demand" αλλά δεν χρειάζεται να κάνεις εγγραφή αν πατήσεις επάνω στην εικόνα ξεκινά η ταινία κανονικά

#49   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 10/05/2013 - 00:53

Και φτιάξτε και καμιά πιο όμορφη visual screen της app. Δείχνει/μοιάζει σαν... πειρατικό επαρχιακό κανάλι TV!
Καλοπροαίρετα το λέω, δεν κοροϊδεύω.
Και το site που το 'χω δει/τσεκάρει, μια χαρά πληροφορίες και υλικό έχει, αλλά είναι αποκρουστικό (οπτικά).

Φίλε μου σε ευχαριστώ για την άποψη σου και είναι σεβαστή αλλά είναι blog και δεν έχεις και πολλές επιλογές για να προβάλεις όλα αυτά που θέλεις με τον τρόπο που θέλεις και αξιοποιείς ότι εργαλείο σου δίνει η Google.
Άσε που τόσα χρόνια γράφω αποκλειστικά μόνος μου και τι να προλάβω να διαβάσω τα ξένα site να γράψω κείμενα να απαντώ στον κόσμο η να ασχολούμαι με την εμφάνιση?
Άλλωστε σκοπός μου δεν είναι να ξεπεράσω το iphone hellas αλλά να προσθέσω κάτι δικό μου...(και όλα αυτά ερασιτεχνικά για το χόμπι μου τα βράδια)..να είσαι καλά

#50   vag8

vag8

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 10/05/2013 - 10:11

Η ενότητα αυτήν είναι από το site "film on demand" αλλά δεν χρειάζεται να κάνεις εγγραφή αν πατήσεις επάνω στην εικόνα ξεκινά η ταινία κανονικά

ευχαριστω πολυ, κι αλλη μια ερωτηση,με υποτιτλους δεν μπορω να βλεπω την ταινια, η ειναι κατι που δεν κανω σωστα?

#51   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 10/05/2013 - 23:30

ευχαριστω πολυ, κι αλλη μια ερωτηση,με υποτιτλους δεν μπορω να βλεπω την ταινια, η ειναι κατι που δεν κανω σωστα?

Δυστυχώς φίλε μου το ψάχνω αλλά δεν έχω βρει κάτι ακόμη για υπότιτλους
Αν θέλεις αγγλικούς η ρωσικούς κατέβασε το movieboxe

#52   vag8

vag8

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 11/05/2013 - 05:30

ευχαριστω πολυ για την απαντηση, ουτως η αλλως εχει και τοσα αλλα θεματα η εφαρμογη!

#53   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 15/07/2013 - 21:39

Κατεβάστε την ανανεωμένη εφαρμογή του blog "ARGONAYTIS" με νέες ενότητες


Αναρτημένη εικόνα

Μια ακόμη αναβάθμιση της εφαρμογής του blog θα βρείτε στο AppStore και ίσως πολλοί από εσάς να αναρωτηθείτε γιατί τόσο σύντομα νέα αναβάθμιση.
Να σας πω λοιπών πως η εφαρμογή αλλάζει εμφάνιση ριζικά από το εικονίδιο μέχρι και τα μενού της και πιστεύω να σας αρέσει περισσότερο.. έτσι για καλοκαιρινή αλλαγή.

Όσον αφορά μέσα θα βρείτε πολύ περισσότερη μουσική στην ενότητα "μουσική για να χαλαρώσετε" για όσους από εσάς αρέσει το παλιό rock αλλά και σύγχρονες επιτυχίες

Αναρτημένη εικόνα



Προστέθηκε μια νέα ενότητα με ενημέρωση του καιρού αλλά για να πρωτοτυπήσουμε από άλλες εφαρμογές είναι φωνητική και εσείς απλά πατήστε το play της πόλης που σας ενδιαφέρει και ακούστε το δελτίο καιρού.
Μην διστάσετε να μου ζητήσετε περισσότερες πόλεις που σας ενδιαφέρουν να τις προσθέσω

Αναρτημένη εικόνα



Διορθώθηκαν οι σύνδεσμοι των καναλιών της ΕΡΤ με νέους και μπορείτε να παρακολουθήσετε τα κανάλια ΕΡΤ και ΕΡΤ 3 ζωντανά

Αναρτημένη εικόνα



θα βρείτε μια ακόμη νέα ενότητα με εύρεση κωδικών wifi από τα Tomson/Cyta για να ελέγξετε την ασφάλεια του δικού σας.
Η ενότητα αυτή λειτουργεί μόνο on line αφού στην ουσία είναι ένας εξωτερικός σύνδεσμος και δεν είναι φτιαγμένος από εμένα αλλά προστέθηκε για όσους νομίζουν πως θα τους φανεί χρήσιμος

Αναρτημένη εικόνα


Φυσικά κάθε ημέρα όλα τα νέα για την αγαπημένη μας συσκευή ios αλλά και λύσεις σε διάφορα που σας ενδιαφέρουν

Αναρτημένη εικόνα


Αφού βέβαια σας ευχαριστήσω για άλλη μια φορά που κρατάτε την εφαρμογή μου στις πρώτες θέσεις του AppStore μην διστάσετε όσοι από εσάς θέλετε να μου υποδείξετε κάτι να μου γράψετε να το διορθώσω.

Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα




Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα


Τελευταία επεξεργασία από: argonaytis, 15/07/2013 - 21:41





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες