Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iRadio GR 4: Η νέα αναβάθμιση της πιό δημοφιλής ραδιοφωνικής εφαρμογής!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
237 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   SmartApps

SmartApps

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 10:58

Καλημέρα, μετά απο πολύ καιρο και μετά απο πολύ μεγάλη προσπάθεια έχουμε τη χαρά να σας παρουσιάζουμε το iRadio GR 4. Πρόκειται για τη νέα αναβάθμιση της πιο αγαπημένης ραδιοφωνικής εφαρμογής στην Ελλάδα, με νέες δυνατότητες αλλά και πολλές διορθώσεις της παλιότερης έκδοσης.

Ελπίζουμε όλα να δουλεύουν σωστά, αλλά αν διακρίνεται κάποια σφάλματα θα σας παρακαλούσαμε πολύ να τα επισημάνετε εδώ και φυσικά θα τα διορθώσουμε άμεσα.

Καταρχήν Παρακαλούμε όλους τους χρήστες που θα κατεβάσουν την έκδοση 4, να κάνουν αμέσως "Ανανέωση βάσης" στην πρώτη σελίδα της εφαρμογής ή στη σελίδα Ρυθμίσεις για να δουν τα νέα ραδιόφωνα και όλα τα διορθωμένα links.

Θέλοντας να σας ευχαριστήσουμε για την υποστήριξη και την υπομονή σας αλλά και γιορτάζοντας 3 χρόνια στο App Store, με πολλές πρωτιές και βραβεύσεις, σας χαρίζουμε νέες δυνατότητες αλλά και την πιό σταθερή, γρήγορη και συναρπαστική Ραδιοφωνική εφαρμογή που είδατε ποτέ.

Προσθέσαμε:

Νέο Player ο οποίος:

1. Παίζει και ηχογραφεί όλα τα wma, pls, m3u, mp3, acc+ plus streams.
2. Δείχνει την κατάσταση φόρτωσης του stream (connecting, buffering, connected)
3. Μετράει ζωντανά την κατανάλωση data σε δίκτυα Wi-Fi και 3G αλλά και σας δίνει τη δυνατότητα της άμεσης μηδένισης του μετρητή.
4.Σας δίνει τη δυνατότητα (στα ραδιόφωνα που υποστηρίζουν τίτλους τραγουδιών) να βρείτε, να διαβάσετε πληροφορίες και φυσικά αν θέλετε να αγοράσετε το τραγούδι που ακούτε εκείνη τη στιγμή απο το iTunes Store.

+ Real Background play:
Τώρα μπορείτε να διαχειριστείτε τους σταθμούς που ακούτε (play, stop, volume) απο την γραμμή εργασιών χωρίς να ανοίξετε ξανά την εφαρμογή.

Αλλάξαμε τη χρήση του εικονιδίου e-mail στον Player της εφαρμογής. Πατώντας το μπορείτε να στείλετε e-mail στο ραδιόφωνο που ακούτε (εκατοντάδες χρήστες χρησιμοποιουν αυτή τη δυνατότητα καθημερινά), να μοιραστείτε με εικόνα το ραδιόφωνο που ακούτε στο twitter, και να μπείτε στη σελίδα μας στο Facebook.


Ελέγξαμε και διορθώσαμε περισσότερα απο 100 ραδιόφωνα που είχαν αλλάξει stream url.

Διορθώσαμε πολλά bugs, με αποτέλεσμα η έκδοση αυτή να είναι πολύ σταθερή, πολύ πιό γρήγορη και πιό εύκολη στη χρήση της.

To iRadio GR μπορεί να απευθύνεται σε χρήστες που θέλουν να ακούσουν Ελληνικά ραδιόφωνα αλλά μην ξεχνάτε πως σας παρέχει δωρεάν και to SHOUTCAST RADIO, ίσως το μεγαλύτερο Radio Directory στον κόσμο με 52.552 ραδιόφωνα όλων των ειδών, που εκπέμπουν σε καταπληκτική ποιότητα και ικανοποιούν ακόμα και τους πιό απαιτητικούς ακροατές.

Θα θέλαμε την ειλικρινή αντικειμενική σας γνώμη με κριτικές στο App srore.

Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε αυτή την εφαρμογή και υποσχόμαστε, όπως με συνέπεια κάνουμε εδώ και 3 χρόνια , να τη βελτιώνουμε σύμφωνα με τις υποδείξεις σας αλλά και τις νέες δυνατότητες που μας παρέχει η Apple.


Κατεβάστε την αναβάθμιση εδώ: http://itunes.apple....d325934485?mt=8

SmartApps

Συνημμένο αρχείο  photo 2.PNG   615,49KB   98 λήψεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   djtakis

djtakis

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/09/2012 - 11:12

Πολλές αρνητικές αξιολογήσεις η εφαρμογή σας. Γιατί έτσι;

#3   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/09/2012 - 11:14

Το κράξιμο της αρκούδας έχετε φάει πως έτσι...?



Κλέφτες


by pvlassis
Ρε ξεφτίλες βγάλετε και αναβάθμιση;;; Τελικά έχετε πολυ θράσος. Τρομερό update, αλλάξετε ρε τπτ;;

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#4   magnett

magnett

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/09/2012 - 11:39

Το κράξιμο της αρκούδας έχετε φάει πως έτσι...?



Κλέφτες


by pvlassis
Ρε ξεφτίλες βγάλετε και αναβάθμιση;;; Τελικά έχετε πολυ θράσος. Τρομερό update, αλλάξετε ρε τπτ;;

Αυτα είναι! Σε κράζουν (γενικα μιλάω) επειδή εχεις καιρο να βγαλεις αναβάθμιση...και οταν την βγαζεις σε κράζουν για το θράσος σου να βγάλεις αναβάθμιση!

#5   SmartApps

SmartApps

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 14:40

Εμείς θα προσπαθούμε να κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε... Το επίπεδο αυτών που "κράζουν" είναι πολύ χαμηλό οπότε δεν δίνουμε σημασία ( για την ώρα) καν σε τέτοιες κριτικές. Δίνουμε όμως βάρος σε κριτικές που θα μας βοηθήσουν να γίνουμε καλύτεροι και να βελτιώσουμε την εφαρμογή μας.
Τέτοιες κριτικές χρειάζονται οι έλληνες Developers για να προχωράμε μπροστά.

Η αλητεία υπάρχει παντού, κάποιες απο αυτές τις κριτικές θα κριθούν και απο τη δικαιοσύνη όταν έρθει η ώρα, γιατι υπομονετικοί μπορεί να είμαστε, ηλίθιοι όμως όχι!

Για την ώρα κοιτάμε τη δουλειά μας κι ευχαριστούμε ειλικρινά το 95% των χρηστών που είναι υπομονετικοί και ειλικρινείς.

Σε λίγο έρχεται διαγωνισμός με 5 Promo Codes.

#6   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2012 - 14:43

Εγώ πάντως και πριν το update ήμουν ευχαριστημένος και τώρα με το recording ακόμα πιο πολυ!
Να ειστε καλα!

Αναρτημένη εικόνα


#7   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/09/2012 - 14:46

Εμένα παντός μου δούλευε μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα

Edit: δοκίμασα την αναβάθμιση σε iPad 3 μια χαρά παίζει καλή συνέχεια :)

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 22/09/2012 - 14:54


#8   SmartApps

SmartApps

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 14:55

Ειλικρινά, γιατί σε εσας που δουλεύει μια χαρά δεν γράφετε μια θετική κριτική που να αντικρούει τον κάθε παρανοικό που γράφει ότι του κατέβει στο Store!
Ο συγκεκριμένος χρήστης (pvlassis) βρίζει γενικώς όλες τις Ελληνικές εφαρμογές που κριτικάρει και Θεοποιεί όλες τις ξένες!
Αυτού του είδους οι χρήστες πρέπει απο εσας τους ίδιους να τρώνε πόρτα απο το App Store.
Διαβάζουν τα παιδιά μας την κριτική του και μας λένε... μπαμπά τι έκλεψες???
Εσεις τι θα τους απαντούσατε?

#9   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2012 - 14:57

Είχα κάνει κριτική στο παρελθόν φίλε θα κάνω πάλι τώρα έχεις δίκιο...Εχω διαβάσει τον συγκεκριμένο και είναι απαράδεκτος ,πρέπει να του απενεργοποιησουν το σχολιασμό ειλικρινά..

Αναρτημένη εικόνα


#10   savvastdm

savvastdm

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 14:57

τα mb τα καταπινει η μου φαινετε?? ολες οι παρομιες εφαρμογες ετσι τα κατεβαζουν τα mb?? δε γνωριζω γιαυτο ρωταω. σαν εφαρμογη πολυ καλη παντως..

#11   djtakis

djtakis

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/09/2012 - 14:57

Ειλικρινά, γιατί σε εσας που δουλεύει μια χαρά δεν γράφετε μια θετική κριτική που να αντικρούει τον κάθε παρανοικό που γράφει ότι του κατέβει στο Store!
Ο συγκεκριμένος χρήστης (pvlassis) βρίζει γενικώς όλες τις Ελληνικές εφαρμογές που κριτικάρει και Θεοποιεί όλες τις ξένες!
Αυτού του είδους οι χρήστες πρέπει απο εσας τους ίδιους να τρώνε πόρτα απο το App Store.
Διαβάζουν τα παιδιά μας την κριτική του και μας λένε... μπαμπά τι έκλεψες :huh:
Εσεις τι θα τους απαντούσατε?


Η αλήθεια είναι ότι του συγκεκριμένου χρήστη διάβασα τη κριτική, και ρώτησα εσένα γιατί. Σκέφτηκα ότι κάποια προηγούμενα θα υπάρχουν με την εφαρμογή.

#12   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/09/2012 - 15:05

Ειλικρινά, γιατί σε εσας που δουλεύει μια χαρά δεν γράφετε μια θετική κριτική που να αντικρούει τον κάθε παρανοικό που γράφει ότι του κατέβει στο Store!
Ο συγκεκριμένος χρήστης (pvlassis) βρίζει γενικώς όλες τις Ελληνικές εφαρμογές που κριτικάρει και Θεοποιεί όλες τις ξένες!
Αυτού του είδους οι χρήστες πρέπει απο εσας τους ίδιους να τρώνε πόρτα απο το App Store.
Διαβάζουν τα παιδιά μας την κριτική του και μας λένε... μπαμπά τι έκλεψες???
Εσεις τι θα τους απαντούσατε?


Εχω προσωπικά ειχα γράψει παλιότερα θετική κριτική για το ραδιόφωνο app μιας και είναι και αυτή δική σου.
Και δεν σου γράφω και μία για αυτήν;

#13   pantelisvl

pantelisvl

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:pvlassis

Δημοσίευση 22/09/2012 - 15:10

ο pvlassis ειμαι εγω, και δεν βριζω τις ελληνικες εφαρμογες αλλα ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ. το ιδιο εχω κανει και στο sport24.gr που την πληρωσαμε και την εβγαλαν απο το appstore χωρις καμια ειδοποίηση, και δεν εχουν απαντησει και σε κανενα email μου. το iradio και το ραδιοφωνο ειναι η ιδια εφαρμογη με το αλλο ονομα. στην ιεραπετρα που μενω εγω, μου εμφανιζει ενα σταθμο, τον Madness 95, και αυτος δουλευει οποτε το θυμηθει το iradio ή το ραδιοφωνο. γτ ο βλακας πηγα και τις αγορασα και τις 2. απο τις 10φορες που εχω ανοιξει την εφαρμογη να ακουσω ραδιο, μονο την μια μου εχει δουλεψει, αλλα για πολυ λιγο. Για πες μου ρε smartap πια αλλη ελληνικη εφαρμογη εγω κριτικαρει?? οποιος θελει μπορει να δει τα σχολια μου στην εφαρμογη Citis Nav.

#14   pantelisvl

pantelisvl

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:pvlassis

Δημοσίευση 22/09/2012 - 15:31

ο pvlassis ειμαι εγω, και δεν βριζω τις ελληνικες εφαρμογες αλλα ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ. το ιδιο εχω κανει και στο sport24.gr που την πληρωσαμε και την εβγαλαν απο το appstore χωρις καμια ειδοποίηση, και δεν εχουν απαντησει και σε κανενα email μου. το iradio και το ραδιοφωνο ειναι η ιδια εφαρμογη με το αλλο ονομα. στην ιεραπετρα που μενω εγω, μου εμφανιζει ενα σταθμο, τον Madness 95, και αυτος δουλευει οποτε το θυμηθει το iradio ή το ραδιοφωνο. γτ ο βλακας πηγα και τις αγορασα και τις 2. απο τις 10φορες που εχω ανοιξει την εφαρμογη να ακουσω ραδιο, μονο την μια μου εχει δουλεψει, αλλα για πολυ λιγο. Για πες μου ρε smartap πια αλλη ελληνικη εφαρμογη εγω κριτικαρει?? οποιος θελει μπορει να δει τα σχολια μου στην εφαρμογη Citis Nav (review 72)



#15   pantelisvl

pantelisvl

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:pvlassis

Δημοσίευση 22/09/2012 - 15:46

Αναρτημένη εικόνα

Ας υποθέσουμε ότι είμαι ο μαλάκας τις υπόθεσης και κατακρίνω όλες τις ελληνικές εφαρμογές. Στο appstore βλέπω ότι από τα 794 review τα 243 έχουν ένα αστέρι, τα 118 έχουν δυο και 133 έχουν τρία αστέρια. Σύνολο μας κάνει 494, τα οποία είναι πάνω από το 50%. Από αυτό βλέπω ότι το πάνω από το 50% των χρηστών δεν είναι ευχαριστημένοι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες