Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1816   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:59

Εχεις αργησει υπερβολικα!!!
Και εδω που τα λεμε κατα βαθος δεν θελεις να το αλλαξεις φοβούμενος την καθυστεριση του καινουριου...
Εμενα αυτην την εντυπωση μου δίνεις βαγγο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1817   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:01

Καμία σχέση απλά δεν έκανα τσαμπουκά απο τη αρχή γιατί στο κατάστημα όπου το πήρα δουλεύει η κολλητη μου και δεν ήθελα να κάνω φασαρία φοβούμενος ότι θα εχει επίπτωση στη δουλειά της... Και για αυτο πήγα χαλαρά...!!

#1818   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:18

Καμία σχέση απλά δεν έκανα τσαμπουκά απο τη αρχή γιατί στο κατάστημα όπου το πήρα δουλεύει η κολλητη μου και δεν ήθελα να κάνω φασαρία φοβούμενος ότι θα εχει επίπτωση στη δουλειά της... Και για αυτο πήγα χαλαρά...!!

Πολύ κακώς Βαγγέλη.

Εϊδες ότι ο άλλος φίλος το πήγε πίσω και του άλλαξε επιτόπου με σφραγισμένο ο Γερμανός με μία μικρή ένταση.

#1819   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:20

Το διάβασα φίλε μου,μακάρι να με πάρουν απο τα κεντρικά και να μου το αλλάξουν...!!

#1820   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:20

Καμία σχέση απλά δεν έκανα τσαμπουκά απο τη αρχή γιατί στο κατάστημα όπου το πήρα δουλεύει η κολλητη μου και δεν ήθελα να κάνω φασαρία φοβούμενος ότι θα εχει επίπτωση στη δουλειά της... Και για αυτο πήγα χαλαρά...!!



Βαγγελη γτ δεν πας στην infoquest στην καλλιθεα να κανεις λιγο φασαρια μπας και εξυπηρετηθεις αμεσα ??

Τελευταία επεξεργασία από: gsfakianakis2, 06/11/2012 - 11:21


#1821   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:26

Η infoquest είναι υπεύθυνη μόνο για τα τηλέφωνα που είναι αγορασμένα από το εξωτερικό.

Για τα ελληνικά δεν έχει καμία σχέση. Υπεύθυνος είναι ο πάροχος που εισήγαγε το τηλέφωνο και service η Arvato.

#1822   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:28

Και το θέμα ειναι δεν το πήρα απο Αγγλία λόγο service και εγγύηση,κοιτά όμως άμα το έπαιρνα Απ έξω τώρα θα μου το είχαν αλλάξει...!!

#1823   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:41

Και το θέμα ειναι δεν το πήρα απο Αγγλία λόγο service και εγγύηση,κοιτά όμως άμα το έπαιρνα Απ έξω τώρα θα μου το είχαν αλλάξει...!!

Στα λέγαμε ότι η εγγύηση ισχύει κανονικά, δεν άκουγες...

#1824   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:50

Στα λέγαμε ότι η εγγύηση ισχύει κανονικά, δεν άκουγες...

+ Το γεγονός οτι πολυ πιθανο λογικά δεν θα ειχες τα προβλήματα αν το ειχες παρει απο εξω
Αλλα οπως και να εχει μην τους αφήνεις
φιλικα Νικος

#1825   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:02

Ξανά πήγα στο Γερμανό που το αγοράσα και μου το και μου το παίζανε κινέζοι εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι και τέτοια,περιμένω απάντηση απο τα κεντρικά τώρα άμα μου πουν και αυτοί πααπαριες νομίζω ότι το χάσαμε το ματς...!!


Τι να περιμένεις ρε 'συ Βαγγέλη απο τα κεντρικά..? Και αν σε πάρουν σε 2-3 μέρες?

Ήδη στο κατάστημα θα ήμουν τώρα. Μη τους κάνετε τη χάρη παίδες..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1826   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:02

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!

#1827   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:06

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!

να τιμωρηθεί παραδειγματικά ο υπεύθυνος του καταστήματος Γερμανός στο The Mall...(υπάρχουν και κάποιες ελάχιστες φωτεινές ελπίδες επαγγελματισμού στο χάος που ζούμε) εύγε στον υπεύθυνο.

#1828   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:08

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!


λετε να ειναι τυχαιο αυτο, μηπως ξεφορτωσαν οτι σαββουρο παρτιδα ειχαν στου κασιδι το κεφαλι,του ελληναρα...apo refurbished τι να πω, σε τοσα λιγα τηλεφωνα τοσες βλαβες....

εγω πηρα τα πρωτα 32αρια απο το αγγλικο applestore κ το μονο θεμα ειναι η μπαταρια που με 3g ανοικτο παντα κραταει 20-24ωρες με 5-7 ωρες χρηση...

#1829   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:09

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!

Έλεος παιδιά. Με αυτα που λέτε μου φένεται οτι θα ακυρώσω την παραγγελία που έχω κάνει και θα περιμένω απο το νέο έτος να το πάρω. Τι πράγματα είναι αυτά; Δηλαδή παίζεις λότο με το iphone 5.
Τι θα σου κάτσει. Αρχίζω να αναθεωρώ την πολύ καλή άποψη που είχα για την Apple.

#1830   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:11

λετε να ειναι τυχαιο αυτο, μηπως ξεφορτωσαν οτι σαββουρο παρτιδα ειχαν στου κασιδι το κεφαλι,του ελληναρα...apo refurbished τι να πω, σε τοσα λιγα τηλεφωνα τοσες βλαβες....

εγω πηρα τα πρωτα 32αρια απο το αγγλικο applestore κ το μονο θεμα ειναι η μπαταρια που με 3g ανοικτο παντα κραταει 20-24ωρες με 5-7 ωρες χρηση...

Μου αρέσεις γιατι τα ποσοτικοποιείς τα πράγματα ...

Πόσα και πόσες λοιπόν ;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 29

0 μέλη, 29 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες