Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 30/09/2012 - 17:59

Λοιπον αψογο το τηλ
Απλως τα σπαει!!!!
Προχειρες φωτο απο iPad προτου φυγω απο την δουλεια !!!!! :D


Σημερα ήπιαμε καφέ με τον Πρόδρομο (c200amgpacket) και τον Παναγιώτη (pantsos) στην Ξανθη και το θαυμάσαμε απο κοντά. Όλα ΟΚ και με τις θήκες ταιρίαζουν κουτί (πως άραγε τις ειχαν ετοιμες 2 μηνες πριν την κυκλοφορια).

Καλορίζικο και ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 30/09/2012 - 18:18

Με γειε!!! Καλορίζικα! Ανεβάστε κ καμιά φωτό ρε! Παιδάκια κ εμένα που δεν μπορώ να πω ότι με τρέλανε (δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου, ό,τι είδα online) τλκ θα το αγοράσω όταν με το καλό σκάσει μύτη στην Ελλάδα. Όμως, το δίλημμά μου είναι το εξής 64άρι ή 16άρι? Κ γιατι ρωτάω, στάνταρ καλα να είμαστε κ του χρόνου θα το ξαναπουλήσω. Ως σήμερα αγόραζα πάντοτε τα "απλά" μοντελα (3G 8άρι, 4άρι 16άρι, 4S 16άρι) λόγω τιμής. Όμως τώρα σκέφτομαι να πάρω το 64άρι γιατί το 4s το είχα φουλάρει. Κ λέω, πέρσι πούλησα 450 ευρουλάκια το 4άρι έβαλα 110 πήρα το 4s. Φέτος πούλησα 400 ευρώ (μόνο, γ@#$ την %^$&κρίση!!!) το 4S κ απο τη μία λέω να δώσω άλλα 450 να πάρω το 64άρι για να το ξαναπουλήσω του χρόνου :huh: :huh: Δεν ξέρω τί λέτε :huh: Επίσης για πρώτη φορά ψήνομαι για λευκό, δεν ξέρω μου φαίνεται πιο όμορφο κ βαρέθηκα την μαυρίλα 4 μιση χρόνια τώρα :)

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 30/09/2012 - 18:19


#168   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 30/09/2012 - 18:23

Φωτογραφίες απο τα τηλέφωνα αλλά κυρίως από τους καφέδες !!!

#169   konion2010

konion2010

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/09/2012 - 18:44

Με γειε!!! Καλορίζικα! Ανεβάστε κ καμιά φωτό ρε! Παιδάκια κ εμένα που δεν μπορώ να πω ότι με τρέλανε (δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου, ό,τι είδα online) τλκ θα το αγοράσω όταν με το καλό σκάσει μύτη στην Ελλάδα. Όμως, το δίλημμά μου είναι το εξής 64άρι ή 16άρι? Κ γιατι ρωτάω, στάνταρ καλα να είμαστε κ του χρόνου θα το ξαναπουλήσω. Ως σήμερα αγόραζα πάντοτε τα "απλά" μοντελα (3G 8άρι, 4άρι 16άρι, 4S 16άρι) λόγω τιμής. Όμως τώρα σκέφτομαι να πάρω το 64άρι γιατί το 4s το είχα φουλάρει. Κ λέω, πέρσι πούλησα 450 ευρουλάκια το 4άρι έβαλα 110 πήρα το 4s. Φέτος πούλησα 400 ευρώ (μόνο, γ@#$ την %^$&κρίση!!!) το 4S κ απο τη μία λέω να δώσω άλλα 450 να πάρω το 64άρι για να το ξαναπουλήσω του χρόνου :huh: :huh: Δεν ξέρω τί λέτε :huh: Επίσης για πρώτη φορά ψήνομαι για λευκό, δεν ξέρω μου φαίνεται πιο όμορφο κ βαρέθηκα την μαυρίλα 4 μιση χρόνια τώρα :)


Αμα θες να το πουλησεις,καλο θα ηταν να παρεις το πιο φτηνο μοντελο,μιας και μετα θα εχεις υψηλοτερη μεταπωλητικη αξια,σε σχεση με το να παρεις το 64.Τωρα αμα δεν σε βολευει στην καθημερινοτητα σου,δικη σου επιλογη ειναι.

#170   Lucy

Lucy

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 30/09/2012 - 18:49

Και άλλη ερώτηση !! Το τεσσάρι αν το κρατούσες αρκετή ώρα σου έκοβε το χέρι !! Οι ακμές εννοώ....Στο νέο πώς είναι ?

τωρα αληθεια σου εχει κοψει εσενα το 4αρι το χερι?

#171   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:03

Ξαναπήγα σημερα στο apple store να δω τη συσκευή... Το μαύρο είχε έντονα σημαδάκια στη πλάτη απο τον κόσμο που πάει και το χαρχαλεύει, ακόμα και γυρω γύρω φαινόταν σημαδια σαν αυτά που έβλεπα στις φωτογραφίες απο το ξεβαμμένο μαύρο. Το άσπρο ήταν σε πολύ καλύτερη κατάσταση, γενικά αν και ήθελα φουλ μαύρο, είδα οτι στη πλάτη μέναν σημάδια τα οποία όσο και αν το έτριψα δε φεύγανε.. Σκεφτείτε το διπλά αν θέλετε το μαύρο...

#172   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:13

Ξαναπήγα σημερα στο apple store να δω τη συσκευή... Το μαύρο είχε έντονα σημαδάκια στη πλάτη απο τον κόσμο που πάει και το χαρχαλεύει, ακόμα και γυρω γύρω φαινόταν σημαδια σαν αυτά που έβλεπα στις φωτογραφίες απο το ξεβαμμένο μαύρο. Το άσπρο ήταν σε πολύ καλύτερη κατάσταση, γενικά αν και ήθελα φουλ μαύρο, είδα οτι στη πλάτη μέναν σημάδια τα οποία όσο και αν το έτριψα δε φεύγανε.. Σκεφτείτε το διπλά αν θέλετε το μαύρο...


Σημερα σε ποιο apple store??
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#173   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:14

ενταξει αμα το πιανουν ολοι και το κοπανανε τι θα κανει...

#174   doomis

doomis

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:24

εγω ειδα στο http://www.ebw.gr/el...6GB-Black-Μαύρο δεχονται παραγγελιες χωρις να ξερουν ποτε θα ερθει..

#175   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:32

εγω ειδα στο http://www.ebw.gr/el...6GB-Black-Μαύρο δεχονται παραγγελιες χωρις να ξερουν ποτε θα ερθει..


Βδομαδα και βαλε ειναι που το εχουμε ξαναπει φιλε.εχουν παραγγειλει αρκετοι αλλα δεν εχουμε μαθει τι εχει γινει
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#176   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:46

5η μέρα με το iPhone στα χέρια και δε μετανιώνω ούτε 1 στιγμή που το απόκτησα. Το αγαπώ περισσότερα από όλα όσα έχω αγοράσει και είναι το πιο όμορφο χωρίς καμία αμφιβολία.

#177   takisx

takisx

    iPH Member

  • 235 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:52

για σας που το αποκτήσατε και το κρατάτε ήδη στα χέρια σας διαπιστώσατε τίποτα σημάδια σαν αυτά που αναφέρονται σε άλλα θέματα στο forum;

#178   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2012 - 19:58

για σας που το αποκτήσατε και το κρατάτε ήδη στα χέρια σας διαπιστώσατε τίποτα σημάδια σαν αυτά που αναφέρονται σε άλλα θέματα στο forum;


Έχουν αναφέρει οι περισσότεροι τις παρατηρήσεις τους στο αντιστοιχο thread. Κανείς μας δε βρήκε κάτι. Προσωπικά ούτε πρόβλημα με το WiFi, ούτε μωβ άλω στις φωτογραφίες.

ΤΟ μόνο αρνητικό που παρατήρησα μέχρι στιγμής είναι πως μία φορά στο app store εμφανίστηκε μία μονή γραμμή σα χιόνια που εξαναφανίστηκε αφού έβαλα τον κωδικό.

#179   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 30/09/2012 - 20:01

Έχουν αναφέρει οι περισσότεροι τις παρατηρήσεις τους στο αντιστοιχο thread. Κανείς μας δε βρήκε κάτι. Προσωπικά ούτε πρόβλημα με το WiFi, ούτε μωβ άλω στις φωτογραφίες.

ΤΟ μόνο αρνητικό που παρατήρησα μέχρι στιγμής είναι πως μία φορά στο app store εμφανίστηκε μία μονή γραμμή σα χιόνια που εξαναφανίστηκε αφού έβαλα τον κωδικό.


Μαυρο εχεις ε;εβαλες ζελατινα;μπαταρια ποσο κραταει;το χρωμα γδερνεται ευκολα;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#180   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/09/2012 - 20:04

Θελω iPhone 5 τωρα.........

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 43

0 μέλη, 43 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες