Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2131   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:12

Σου έχουν φύγει φλίδες δηλαδή?

Και το κρατάς ακόμα?

Μπορούμε να έχουμε μια φωτό?

πολυ φλιδα με σκούπακι τις μαζεύουμε!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2132   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:13

Σου έχουν φύγει φλίδες δηλαδή?

Και το κρατάς ακόμα?

Μπορούμε να έχουμε μια φωτό?


κουκιδες αλουμινιου ειναι χωρις σημαδι χτυπηματος δλδ να εχει μπει το υλικο καπου μεσα ή να υπαρχει παραμορφωση... αυτη τη στιγμη δεν μπορειτε δυστυχως να εχετε φωτο γιατι το iphone ειναι η μονη φωτογραφικη πηγη που εχω και προς απαντηση στο γιατι το κραταω ακομα ... φυσικα και περιμενω αλλα κομματια για να το αντικαταστησω (αν μου το αντικαταστησουν)
φωτο παντως με ακριβως αυτο το προβλημα κυκλοφορουσε σε ενα τοπικ που ειχε δημιουργηθει με πολλες φωτο απο διαφορα site... αν μπορει ας το βρει καποιος γιατι εγω το εχασα νομιζα το ειχα βαλει παρακολουθηση αλλα δεν το βαλα..

Το θέμα της βαφής δεν το έχουν διορθώσει και ούτε πρόκειται.. Απλή βαφή κάνουν πάνω στο αλουμίνιο..

Πόσο καιρό το έχεις το τηλ?


Απο την Πεμπτη το βραδυ 1 του μηνως...

Τελευταία επεξεργασία από: EliasMavropoulos, 07/11/2012 - 19:15


#2133   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:14

Απο την Πεμπτη το βραδυ 1 του μηνως...


Όπως είναι πίσω όσο προλαβαίνεις.. Ακόμα και τώρα..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2134   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:18

Φλιδα φλιδα έμεινε μόνο η οθόνη,χάθηκε όλο το αλουμίνιο,αφού αυτοί στον δρόμο δεν μαζεύουν κουτάκια αναψυκτικών αλλα iPhone 5.

Θα τρελαθω εντελως.

Όπως είναι πίσω όσο προλαβαίνεις.. Ακόμα και τώρα..

ρε'συ Νίκο έχεις τρελαθεί να παρακινεις τον κόσμο να τα παει πίσω χαλάρωσε,έχεις δει κινητά τηλ να ξεφλουδιζουν;τι ειναι φυστικι αραπικο;

Τελευταία επεξεργασία από: panais13, 07/11/2012 - 19:20


#2135   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:19

Τελοσπαντων. Σωστα ουτε το "ξεφλουδισμα" ειναι σωστο. Απλα εαν γρατζουνιστει ειναι εντονο στο μαυρακι το οποιο και τελικα παρεγγειλα και θα το εχω μετα τις 21 απο vodafone. Πρωτα ο Θεος!!

#2136   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:20

Όπως είναι πίσω όσο προλαβαίνεις.. Ακόμα και τώρα..


Το πηγα και το εχουν καταγραψει οταν ειχε 2 σημαδια...
Τωρα αναμονη αλλα μαλλον με δουλευουν...
Με βλεπω να καταληγω με ενα bumper λαστιχενιο και να τελειωνει εκει το θεμα αλλα οσο μπορω θα το κυνηγησω..

Φλιδα φλιδα έμεινε μόνο η οθόνη,χάθηκε όλο το αλουμίνιο,αφού αυτοί στον δρόμο δεν μαζεύουν κουτάκια αναψυκτικών αλλα iPhone 5.

Θα τρελαθω εντελως.


εγω εχω ηδη τρελαθει... γιατι δεν ειμαι ο μονος που εχει το προβλημα ... κανονικα ΘΑ ΠΡΕΠΕ να τρελαθουν και καποια ηγετικα στελεχοι της εταιρειας αλλα στα παπακια τους ...

#2137   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:20

Τελοσπαντων. Σωστα ουτε το "ξεφλουδισμα" ειναι σωστο. Απλα εαν γρατζουνιστει ειναι εντονο στο μαυρακι το οποιο και τελικα παρεγγειλα και θα το εχω μετα τις 21 απο vodafone. Πρωτα ο Θεος!!

#2138   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:22

Τελοσπαντων. Σωστα ουτε το "ξεφλουδισμα" ειναι σωστο. Απλα εαν γρατζουνιστει ειναι εντονο στο μαυρακι το οποιο και τελικα παρεγγειλα και θα το εχω μετα τις 21 απο vodafone. Πρωτα ο Θεος!!


Μακαρι να σου βγει τελειο φιλε μου αλλα για να μην λεμε ανακριβειες παλι το τηλεφωνο μου ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕ ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΗΚΕ! Οι κουκιδες που εχει ειναι προφανως απο ξεφλουδισμα μεσα στην τσεπη...
Νιωθω τρελος μονο που το βλεπω γραμμενο αυτο που λεω αλλα ετσι ειναι πως να το κανουμε... Φιλικα παιδια...

#2139   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:24

Φλιδα φλιδα έμεινε μόνο η οθόνη,χάθηκε όλο το αλουμίνιο,αφού αυτοί στον δρόμο δεν μαζεύουν κουτάκια αναψυκτικών αλλα iPhone 5.

Θα τρελαθω εντελως.

ρε'συ Νίκο έχεις τρελαθεί να παρακινεις τον κόσμο να τα παει πίσω χαλάρωσε,έχεις δει κινητά τηλ να ξεφλουδιζουν;τι ειναι φυστικι αραπικο;

Τι θα επρεπε να παρακινει να κανουν δηλαδη?Να τα κρατησουν τα τηλεφωνα που πληρωσαν 740Ε και να ξεφλουδιζουν?

Επειδη εχεις εσυ καταστημα δηλαδη και δεν τα βρισκεις με την εταιρια σου να την πληρωσει παλι ο τελικος χρηστης?ΩΡΑΙΑ λογικη...

#2140   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:26

ρε'συ Νίκο έχεις τρελαθεί να παρακινεις τον κόσμο να τα παει πίσω χαλάρωσε,έχεις δει κινητά τηλ να ξεφλουδιζουν;τι ειναι φυστικη αραπικο;


Όταν μια συσκευή έχει πρόβλημα απο αστοχία υλικού τι κάνεις δηλαδή? Λες ευχαριστώ και το αφήνεις όπως είναι?

Συγγνώμη κιόλας που λέω τα αυτονόητα.. Εσένα όμως ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα σου?

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 07/11/2012 - 19:26

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2141   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:29

Όταν μια συσκευή έχει πρόβλημα απο αστοχία υλικού τι κάνεις δηλαδή? Λες ευχαριστώ και το αφήνεις όπως είναι?

Συγγνώμη κιόλας που λέω τα αυτονόητα.. Εσένα όμως ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα σου?

Εχει μαλλον καταστημα κινητης αυτο ειναι το προβλημα του..Αλλα αναρωτιεμαι εγω τωρα

καποιος που δουλευει η εχει καταστημα κινητης γιατι αγοραζει τηλεφωνα απο το iphonehellas και κανει και "παζαρια"...

#2142   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:31

Εχει μαλλον καταστημα κινητης αυτο ειναι το προβλημα του..Αλλα αναρωτιεμαι εγω τωρα

καποιος που δουλευει η εχει καταστημα κινητης γιατι αγοραζει τηλεφωνα απο το iphonehellas και κανει και "παζαρια"...

καλα εσένα τώρα τι να σου απαντήσω,για πες μου τι δουλειά έχει το ένα με το αλλο;

#2143   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:33

Το πηγα και το εχουν καταγραψει οταν ειχε 2 σημαδια...
Τωρα αναμονη αλλα μαλλον με δουλευουν...
Με βλεπω να καταληγω με ενα bumper λαστιχενιο και να τελειωνει εκει το θεμα αλλα οσο μπορω θα το κυνηγησω..


Ηλία, μη τους κάνεις τη χάρη και μην το αφήσεις για κανένα λόγο.

Να πας απο εκεί και να ζητήσεις αντικατάσταση. Λύσεις υπάρχουν πολλές.. Γραμμή καταναλωτή.. Απειλή δικηγόρου..

Σκέψου μόνο τα λεφτά που έδωσες.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2144   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:40

Εχει μαλλον καταστημα κινητης αυτο ειναι το προβλημα του..Αλλα αναρωτιεμαι εγω τωρα

καποιος που δουλευει η εχει καταστημα κινητης γιατι αγοραζει τηλεφωνα απο το iphonehellas και κανει και "παζαρια"...

και επειδή κατάλαβα πιο τυπακι απο το γαλατσι είσαι θα σου πω ότι απο την Vodafone δεν μπορώ να αγοράσω για την κόρη μου iPhone 4 μεταχειρισμένο 300 ευρω που το πουλάγες εσυ.οποιος έχει λίγο μυαλό κατάλαβε

Όταν μια συσκευή έχει πρόβλημα απο αστοχία υλικού τι κάνεις δηλαδή? Λες ευχαριστώ και το αφήνεις όπως είναι?

Συγγνώμη κιόλας που λέω τα αυτονόητα.. Εσένα όμως ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα σου?

κανενα πρόβλημα δεν έχω φιλαράκι τώρα αν εσύ έχεις με εμενα οκ,αλλα δεν καταλαβενω πως κάποιος ενηλικας δεν μπορεί να σκεφτεί τι πρέπει να κάνει και του λες εσυ,φίλε μου αν εσύ πουλάγες κατι σφραγισμένο και σου ερχόταν μετά απο 2-3 μέρες πισω γρατζουνισμενο πες μου πραγματικά τι θα έκανες;

Τελευταία επεξεργασία από: panais13, 07/11/2012 - 19:42


#2145   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:44

πες μου πραγματικά τι θα έκανες;


Θα αποκτουσα προβλημα με τους προμηθευτες μου...
και πριν απο αυτο θα διασταυρωνα οτι αυτος που μου το εφερε πισω δεν μου λεει μαμακιες ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες