Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2146   andrewntua

andrewntua

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:46

Οταν ανοίγεις κάτι που έχεις σκάσει 700 κι ευρώ κι δεν ειναι τέλειο δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ξενερωνεις. Αναλόγως με τον τύπο σου είτε μπορεί να φύγεις σφεντονα για το μαγαζι για να στ αλλάξουν τώρα είτε σκέφτεσαι ωχ θα μπλέξω τώρα κτλ . Πάντως για το παιδί που έχει μαγαζί, αν το αλλάξεις κατευθείαν να ξέρεις ότι θα γίνει μετά πιστός πελάτη σου κι θα έρθει να πάρει απο σενα κι το 5s η το s4 .
Φιλικά

Τελευταία επεξεργασία από: andrewntua, 07/11/2012 - 19:48


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2147   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:46

Μακαρι να σου βγει τελειο φιλε μου αλλα για να μην λεμε ανακριβειες παλι το τηλεφωνο μου ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕ ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΗΚΕ! Οι κουκιδες που εχει ειναι προφανως απο ξεφλουδισμα μεσα στην τσεπη...
Νιωθω τρελος μονο που το βλεπω γραμμενο αυτο που λεω αλλα ετσι ειναι πως να το κανουμε... Φιλικα παιδια...

Μωρε και εμενα το φιλοκαρδι μου τρεμει αλλα τι να κανω;; Θα το ανοιξω μπροστα τους παντως. Να το παρω λευκο για να λεω οτι το πηρα τελικα και να μην το χαιρομαι;;

#2148   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:46

κανενα πρόβλημα δεν έχω φιλαράκι τώρα αν εσύ έχεις με εμενα οκ,αλλα δεν καταλαβενω πως κάποιος ενηλικας δεν μπορεί να σκεφτεί τι πρέπει να κάνει και του λες εσυ,φίλε μου αν εσύ πουλάγες κατι σφραγισμένο και σου ερχόταν μετά απο 2-3 μέρες πισω γρατζουνισμενο πες μου πραγματικά τι θα έκανες;


Γιατί να έχω μαζί σου? Όταν κάποιοι συμβιβάζονται με το πρόβλημα που έχουν για χίλιους δυο λόγους να μη μιλήσουμε? Εκτός και αν συμφέρει κάποιους απο 'δω μέσα αυτό. Τότε αλλάζει.

Αν πούλαγα ως τι? Ποιο να μου ερχόταν?
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2149   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:49

Θα αποκτουσα προβλημα με τους προμηθευτες μου...
και πριν απο αυτο θα διασταυρωνα οτι αυτος που μου το εφερε πισω δεν μου λεει μαμακιες ;)

ενας ειναι ο προμηθευτής και για πες μου πως θα το διασταυρωνες ένα τέτοιο πράγμα.και κατι ακόμα για κάποιους τι ρόλο παίζει αν έχει κάποιος ΜΑΓΑΖΙ κινητής με το να λέει την γνώμη του,ασε που η apple για μας ειναι η χειρότερη εταιρία,λοιπόν ας πάψει αυτό,και οποίος δεν μπορεί να καταλάβει απλά πράγματα να μην βγάζει γλωσσιτσα πίσω απο μια οθωνη

Θα αποκτουσα προβλημα με τους προμηθευτες μου...
και πριν απο αυτο θα διασταυρωνα οτι αυτος που μου το εφερε πισω δεν μου λεει μαμακιες ;)

ενας ειναι ο προμηθευτής και για πες μου πως θα το διασταυρωνες ένα τέτοιο πράγμα.και κατι ακόμα για κάποιους τι ρόλο παίζει αν έχει κάποιος ΜΑΓΑΖΙ κινητής με το να λέει την γνώμη του,ασε που η apple για μας ειναι η χειρότερη εταιρία,λοιπόν ας πάψει αυτό,και οποίος δεν μπορεί να καταλάβει απλά πράγματα να μην βγάζει γλωσσιτσα πίσω απο μια οθονη

Θα αποκτουσα προβλημα με τους προμηθευτες μου...
και πριν απο αυτο θα διασταυρωνα οτι αυτος που μου το εφερε πισω δεν μου λεει μαμακιες ;)

ενας ειναι ο προμηθευτής και για πες μου πως θα το διασταυρωνες ένα τέτοιο πράγμα.και κατι ακόμα για κάποιους τι ρόλο παίζει αν έχει κάποιος ΜΑΓΑΖΙ κινητής με το να λέει την γνώμη του,ασε που η apple για μας ειναι η χειρότερη εταιρία,λοιπόν ας πάψει αυτό,και οποίος δεν μπορεί να καταλάβει απλά πράγματα να μην βγάζει γλωσσιτσα πίσω απο μια οθονη

Θα αποκτουσα προβλημα με τους προμηθευτες μου...
και πριν απο αυτο θα διασταυρωνα οτι αυτος που μου το εφερε πισω δεν μου λεει μαμακιες ;)

ενας ειναι ο προμηθευτής και για πες μου πως θα το διασταυρωνες ένα τέτοιο πράγμα.και κατι ακόμα για κάποιους τι ρόλο παίζει αν έχει κάποιος ΜΑΓΑΖΙ κινητής με το να λέει την γνώμη του,ασε που η apple για μας ειναι η χειρότερη εταιρία,λοιπόν ας πάψει αυτό,και οποίος δεν μπορεί να καταλάβει απλά πράγματα να μην βγάζει γλωσσιτσα πίσω απο μια οθονη

#2150   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:50

Μωρε και εμενα το φιλοκαρδι μου τρεμει αλλα τι να κανω;; Θα το ανοιξω μπροστα τους παντως. Να το παρω λευκο για να λεω οτι το πηρα τελικα και να μην το χαιρομαι;;


Κι εγω ετσι λεω θα παρω αυτο που μου αρεσει περισσοτερο... Τωρα θα δουμε τι θα γινει με την περιπτωση μου... ;)

#2151   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:53

και επειδή κατάλαβα πιο τυπακι απο το γαλατσι είσαι θα σου πω ότι απο την Vodafone δεν μπορώ να αγοράσω για την κόρη μου iPhone 4 μεταχειρισμένο 300 ευρω που το πουλάγες εσυ.οποιος έχει λίγο μυαλό κατάλαβε

κανενα πρόβλημα δεν έχω φιλαράκι τώρα αν εσύ έχεις με εμενα οκ,αλλα δεν καταλαβενω πως κάποιος ενηλικας δεν μπορεί να σκεφτεί τι πρέπει να κάνει και του λες εσυ,φίλε μου αν εσύ πουλάγες κατι σφραγισμένο και σου ερχόταν μετά απο 2-3 μέρες πισω γρατζουνισμενο πες μου πραγματικά τι θα έκανες;

Οι χαρακτηρισμοι τυπου τυπακι στα "φιλαρακια"σου θα σε παρακαλουσα..Και το πουλαγα 350 και εκανες παζαρια για 330 για να ειμαστε ακριβεις.

#2152   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:56

Γιατί να έχω μαζί σου? Όταν κάποιοι συμβιβάζονται με το πρόβλημα που έχουν για χίλιους δυο λόγους να μη μιλήσουμε? Εκτός και αν συμφέρει κάποιους απο 'δω μέσα αυτό. Τότε αλλάζει.

Αν πούλαγα ως τι? Ποιο να μου ερχόταν?

πουλας iPhone 5 και πρόσεχε δεν είσαι η Vodafone είσαι ιδιοκτήτης καταστήματος Vodafone και μετά απο 6 μέρες σου το φέρνω πίσω.τι κανείς;η εταιρίες δεν αναγνωρίζουν ξεφλουδισματα πες μου τι κανείς.

#2153   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:57

Παιδια μολις ηρθα απο πλαισιο...το κρατησα κανα 5 λεπτο...η πλατη και το πλαισιο που ειναι ματ δεν εχουν θεμα με το χρωμα...τωρα παμε στο bezel...μμμμ...εδω ειναι διφορουμενο...τοεκανα με νυχι δεν εφευγε το χρωμα..με βερα που φορουσα...λιγο γινοταν ζημια αλλα οχι να ξεφλουδισει..μονο γραμμουλα που καθαριζε αλλα εμενε σημαδακι...η οθονη δεν ετριζε πανω αριστερα ουτε βυθιζοταν στο σασι.αρα εγω κατεληξα πως το μαυρο οκ πιο ευαισθητο αλλα θελειπ ροσπαθεια να γινει ζημια,και στην τελικη ολα γδερνονται οπως και το 4s..μαμα bumper και εκανε σημαδι τι να λεμε τωρα.οποτε οτι μας αρεσει να παρουμε να το χαρουμε και αν εχει μετα απο λιγο καιρο γραντζουνιες δεν ειναι και ψυχη..ανθρωπος...οποτε ας το χαρουμε!

Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 07/11/2012 - 20:04

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2154   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:57

Οι χαρακτηρισμοι τυπου τυπακι στα "φιλαρακια"σου θα σε παρακαλουσα..Και το πουλαγα 350 και εκανες παζαρια για 330 για να ειμαστε ακριβεις.

οκ που ειναι το μεμπτό και τη σχέση έχει να κάνει με το μαγαζι;

#2155   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:57

Κι εγω ετσι λεω θα παρω αυτο που μου αρεσει περισσοτερο... Τωρα θα δουμε τι θα γινει με την περιπτωση μου... ;)

Παντως και λευκο νομιζω θα αφηνει σημαδια σαν και αυτα που αφηνε στο 4αρι αν εβαζες bumper της apple η τετοιου τυπου.

#2156   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/11/2012 - 19:59

πουλας iPhone 5 και πρόσεχε δεν είσαι η Vodafone είσαι ιδιοκτήτης καταστήματος Vodafone και μετά απο 6 μέρες σου το φέρνω πίσω.τι κανείς;η εταιρίες δεν αναγνωρίζουν ξεφλουδισματα πες μου τι κανείς.

ρε συ παναη αν αφήσουμε το 5αρι και ας πουμε ότι σε καποιο άλλο κινητό ειχες αστοχια υλικού,γιατι περι αυτού πρόκειται,τι θα έκανες?δε θα το γύριζες πίσω στην αποθήκη,προμηθευτη ως ελλατωματικο?

#2157   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:02

οκ που ειναι το μεμπτό και τη σχέση έχει να κάνει με το μαγαζι;

Εχεις προσβαση και εκπτωση σε οποιοδηποτε τηλεφωνο και αγοραζεις απο αγγελιες..Εσενα δηλαδη σου φαινεται απολυτα λογικο...

ρε συ παναη αν αφήσουμε το 5αρι και ας πουμε ότι σε καποιο άλλο κινητό ειχες αστοχια υλικού,γιατι περι αυτού πρόκειται,τι θα έκανες?δε θα το γύριζες πίσω στην αποθήκη,προμηθευτη ως ελλατωματικο?

Θα του ελεγε αυτο που εγραφαν παλια.Μετα την απομακρυνση εκ του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται.

#2158   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:02

να μην βγάζει γλωσσιτσα πίσω απο μια οθονη


δικιο εχεις γι αυτους που βγαζουν γλωσιτσα και το πιστευω οτι η αππλε ειναι η χειρεοτερη εταιρεια για σας... αλλα ελπιζω να μην μιλας για μενα γιατι εγω δεν κρυβομαι πισω απο καμια οθονη

οπως βλεπεις με λενα Ηλια Μαυροπουλο εχω κανει σαιν ιν απο φειςμπουκ και αμα με χτυπησεις στην αναζητηση θα με βρεις αμεσως... και απο εκει ολα τα υπολοιπα
καθε ποτε κανω σεξ.. ποσες μπυρες πινω το βραδυ ... με ποιο χερι #$@$@#$/... και ολα τα συναφη!
κανονικο φακελομα...

#2159   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:04

Αν σε τρελένουν οι κουκίδες κάνεις κάτι πολύ απλό. Παραγγέλνεις αυτό ( http://www.spigen.co...-ex-series.html ) και ξεμπερδεύεις. Βέβαια αμα θές να έχεις την original αίσθηση πάω πάσο. Είναι μια καλή λύση.

#2160   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:04

Παιδια μολις ηρθα απο πλαισιο...το κρατησα κανα 5 λεπτο...η πλατη και το πλαισιο που ειναι ματ δεν εχουν θεμα με το χρωμα...τωρα παμε στο bezel...μμμμ...εδω ειναι διφορουμενο...τοεκανα με νυχι δεν εφευγε το χρωμα..με βερα που φορουσα...λιγο γινοταν ζημια αλλα οχι να ξεφλουδισει..μονο γραμμουλα που καθαριζε αλλα εμενε σημαδακι...η οθονη δεν ετριζε πανω αριστερα ουτε βυθιζοταν στο σασι.αρα εγω κατεληξα πως το μαυρο οκ πιο ευαισθητο αλλα θελειπ ροσπαθεια να γινει ζημια,και στην τελικη ολα γδερνονται οπως και το 4s..μαμα bumper και εκανε σημαδι τι να λεμε τωρα.οποτε οτι μας αρεσει να παρουμε να το χαρουμε και αν εχει μετα απο λιγο καιρο γραντζουνιες δεν ειναι και ψυχη..ανθρωπος...οποτε ας το χαρουμε!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 26

0 μέλη, 26 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες