Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2251   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:11

Ανακατασκευασμένο.. Σφραγισμένο να ζητήσεις..

σφραγισμενο δεν γινεται λεει στην περιπτωση ξεθωριασματος κινητου,μηπως γνωριζεται ομως εσεις ρε παιδια Ανακατασκευασμένο τι ειναι ακριβως?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2252   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:14

βαγγελη την μαμισες δηλαδη τοσες μερες για ανακατεσκευασμενο ... ειναι ξεφτιλα οι τυποι ... Yπαρχει καμια αλυσιδα καταστηματων σε ολοκληρη ελλαδα που να λεει σε πιθανο προβλημα αμεση αντικατασταση στο DOA ? Ειμαι και εγω σε αυτους που δεν το πηρα ακομα και ενω επαιρνα παντα απο γερμανο φετος δεν ακουσα καλα λογια ή απλα ετυχαν 2-3 περιπτωσεις .

#2253   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:14

σφραγισμενο δεν γινεται λεει στην περιπτωση ξεθωριασματος κινητου,μηπως γνωριζεται ομως εσεις ρε παιδια Ανακατασκευασμένο τι ειναι ακριβως?

αλλο γδαρμενο χτυπημενο γ@μημενο που περναει την διαδικασια της φρεσκαδας...δλδ ξαναμανα απο την αρχη!λυσιμο καθαρισμα βαψιμο πλακετα οθονη νεα πληκτρα ισως...καινουριο σειριακο και ωξο απο την φοξκον...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2254   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:15

καλως το κουνελι τον researcher με τα γαματα τα τεστ!!!χαχαχα εχεις μεγαλη πλακα ρε φιλε τελικα!!μπραβο σου!!


Έχεις απόλυτο δίκιο. Ελπίζω:

1ον: όταν φτάσεις να κάνω όσα εγώ να έχεις χρόνο πολύ περισσότερο από 10 ποστς την ημέρα που κάνω,

Και

2ον: να έχεις ανά πάσα ώρα και στιγμή τα άλλα υλικά που σου χρειάζονται για τα τεστς.

Ευτυχώς, που όσα άτομα το έχουν πιάσει στα χέρια τους το επιβεβαιώνουν πώς είναι αισθητά πιο γρήγορο και διευκολύνουντην όλη υπόθεση.

Το 4Σ είναι όλο λευκό. Το 5 το είδα σήμερα για αρκετή ώρα και είναι για τα γούστα μου γυφτέ είναι σα βαμμένο μπουρί ξυλόσομπας.Τώρα, αν σε πείραξε το ποστ για το λευκό 5, πιες ξύδι (βγαίνει και σε λευκό).



#2255   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:15

Βαγγέλη το πρόβλημά σου ήταν μεγάλο; Εγώ δεν θα το έδινα πάντως για μια γρατσουνιά για ανακατασκευασμένο.

Κάλλιο 5 και στο χέρι παρά δέκα και καρτέρι.

Αναρτημένη εικόνα


#2256   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:15

σφραγισμενο δεν γινεται λεει στην περιπτωση ξεθωριασματος κινητου,μηπως γνωριζεται ομως εσεις ρε παιδια Ανακατασκευασμένο τι ειναι ακριβως?


ωχ ναι , ειναι refurbished μηδενικη αξια μεταπωλησης φιλε, αστο καλυτερα κρατα το δικο σου, για μια γρατζουνια δεν αξιζει να παρεις κατι που το γυρισε πισω καποιος αλλος πριν απο σενα κ το επιδιορθωσαν...σκεψου οτι οταν πας να το πουλησεις δεν θα χεις το ιδιο ΙΜΕΙ με το κουτι σου κ αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας....καταλαβαινεις που το παω

#2257   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:16

δλδ θα παρω ενα κινητο που το ειχε αγορασει αλλος και του εβγαλε προβλημα και το φτιαχνουν και το στελνουν σε μενα?

#2258   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:16

σφραγισμενο δεν γινεται λεει στην περιπτωση ξεθωριασματος κινητου,μηπως γνωριζεται ομως εσεις ρε παιδια Ανακατασκευασμένο τι ειναι ακριβως?


Τι σου είπαν? Δε γίνεται? Παραδεχονται δηλαδή την αστοχία υλικού, τη προβληματική συσκευή, αλλά θα σου δώσουν κάποιου άλλου.

Ξεφτίλες απλά.

Ανακατασκευασμένο είναι υποτίθεται διπλά ελεγμένο και καινούργια καπάκια. Με τόσα 5 που έχουν γυρίσει πίσω όμως, μη πέσεις και σε χειρότερο.

Πάλεψε το Βαγγέλη και μη το δεχθείς.. Τι να πω..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2259   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:18

να μην το κανω ρε παιδια δλδ?

#2260   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:18

θα σας το πω για τελευταια φορα!!ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ SERVICE ARVATO-ΓΕΡΜΑΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΑΙ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ APPLE...ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΤΙΜΕΣ.200 ΕΥΡΩ ΛΟΓΩ ΟΘΟΝΗΣ...450 ΟΛΙΚΗ...ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΩΝΤΑΣ.ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΗΝΥΣΗ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙ...συγγνωμη για τα κεφαλαια αλλα δεν μπορω αλλο με αυτο το θεμα και το κωλομαγαζα...doa δεν υπρχει...τπτ...

Έχεις απόλυτο δίκιο. Ελπίζω:

1ον: όταν φτάσεις να κάνω όσα εγώ να έχεις χρόνο πολύ περισσότερο από 10 ποστς την ημέρα που κάνω,

Και

2ον: να έχεις ανά πάσα ώρα και στιγμή τα άλλα υλικά που σου χρειάζονται για τα τεστς.

Ευτυχώς, που όσα άτομα το έχουν πιάσει στα χέρια τους το επιβεβαιώνουν πώς είναι αισθητά πιο γρήγορο και διευκολύνουντην όλη υπόθεση.

Το 4Σ είναι όλο λευκό. Το 5 το είδα σήμερα για αρκετή ώρα και είναι για τα γούστα μου γυφτέ είναι σα βαμμένο μπουρί ξυλόσομπας.Τώρα, αν σε πείραξε το ποστ για το λευκό 5, πιες ξύδι (βγαίνει και σε λευκό).

μου αρεσει το βαλσαμικο που ειναι σκουρο!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2261   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:19

δλδ θα παρω ενα κινητο που το ειχε αγορασει αλλος και του εβγαλε προβλημα και το φτιαχνουν και το στελνουν σε μενα?


Σημαίνει κινητό που γύρισε για κάποια γρατσουνιά και άλλαξαν καπάκια(δλδ πειραγμένο εκτός εργοστασίου) ή ακόμα και κινητό που γύρισε για πρόβλημα μητρικής.
Εγώ δεν θα το άλλαζα με τίποτα άλλο εκτός σφραγισμένου. Μια γρατσουνιά, μια γρατσουνιά.

Αναρτημένη εικόνα


#2262   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:19

ευχαριστουμε φιλαράκι,ελάτε παιδιά όσοι έχουμε λευκό να του πούμε ευχαριστω


Επιπλέον δεν είπαπως είσαι γκει ή γύφτος. Αναφέρομαι στο χρώμα. Εκτός πλέον αν το γυαλιστερό ασημοζαχαρή είναι το νέο χρώμα αντρικότητας για το 2013.

Πιθανώς κάποια παιδάκια ακόμη δεν έχουν μάθει να διαβάζουν και να κατανοούν ελληνικά. Δε πειράζει.

Εξ άλλου γούστα είναι όλα.

Και όσον αφορά τα ποστς μου, είμαι από τους ελάχιστους που μιλούν με επιχειρήματα και έωβοηθήσει έμπρακτα πολύ περισσότερο από τις αερολογίες κάποιων.

#2263   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:21

αυτος τις ειπα και εγω,αμα μου στειλετε καποιο το οποιο γινει χειροτερο απο το δικο μου? δε μου απαντησε,μου λεει τι να σας πω τωρα...!!

#2264   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:21

να μην το κανω ρε παιδια δλδ?


Προσωπικά θα το τράβαγα. Δε γίνεται να σκας τόσα λεφτά και να σε κοροιδεύουν.

Απο 'κει και πέρα είναι δική σου απόφαση.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2265   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:22

Έχεις απόλυτο δίκιο. Ελπίζω:

1ον: όταν φτάσεις να κάνω όσα εγώ να έχεις χρόνο πολύ περισσότερο από 10 ποστς την ημέρα που κάνω,

Και

2ον: να έχεις ανά πάσα ώρα και στιγμή τα άλλα υλικά που σου χρειάζονται για τα τεστς.

Ευτυχώς, που όσα άτομα το έχουν πιάσει στα χέρια τους το επιβεβαιώνουν πώς είναι αισθητά πιο γρήγορο και διευκολύνουντην όλη υπόθεση.

Το 4Σ είναι όλο λευκό. Το 5 το είδα σήμερα για αρκετή ώρα και είναι για τα γούστα μου γυφτέ είναι σα βαμμένο μπουρί ξυλόσομπας.Τώρα, αν σε πείραξε το ποστ για το λευκό 5, πιες ξύδι (βγαίνει και σε λευκό).

το δικο σου το μαυρο φιλε μου εχει ξεβαψει πιο πολυ απο παλια που ειχες βαλει φοτο?
We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 38

0 μέλη, 37 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)